LegalniBukmacherzy.com pl

Zakłady Sportowe – jak grać żeby wygrać?

Jeśli regularnie obstawiacie zakłady sportowe – jak grać żeby wygrać to pewnie pytanie, które już sobie wielokrotnie zadawaliście. Czy istnieją metody dzięki którym sprawimy, że uśmiechnie się do nas szczęście i ogramy bukmachera? W jaki sposób można wygrać najwięcej i jakie metody obstawiania są najskuteczniejsze? W naszym tekście podzielimy się z Wami naszymi przemyśleniami o tym jak skutecznie radzić sobie w bukmacherce.

1. Zakłady, które zawsze wygrywasz – czy coś takiego istnieje?

Po pierwsze, wytłumaczmy sobie jedną rzecz. Tak samo jak nie istnieje coś takiego jak bukmacherski pewniak, tak samo nie ma czegoś takiego jak zakłady, na których zawsze wygrywasz. Szukając gotowych rozwiązań tylko utrudnisz sobie życie i nie uczynisz kroku w kierunku poprawienia skuteczności. Oczywiście, my sami używamy określenia – pewny typ bukmacherski – jednak w odniesieniu do w miarę bezpiecznego zakładu, w odróżnieniu od innych o zapewne większych współczynnikach. Po dogłębnej analizie danego zdarzenia możemy dojść do tego, że jakieś zdarzenie powtarza się za każdym razem i nawet to nie gwarantuje nam szansy na wygraną u buka. Takie jest piękno sportu, jest nieprzewidywalny. Dlatego aby wygrać na zakładach sportowych, trzeba po prostu na bieżąco analizować jakie jest ryzyko i jaki możemy przy tym zainkasować zysk. Zawsze musimy się jednak liczyć z tym, że coś pójdzie nie tak. Samo obstawianie meczów w internecie rozłożyliśmy na czynniki pierwsze w osobnym tekście, bo to temat, który jest kluczowy przy regularnej grze u bukmachera - samymi zakładami specjalnymi, długoterminowymi czy politycznymi kuponów nie zapełnimy.

2. Trening czyni mistrza, sprawdź nasz puchar typerów

Oczywiście, łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić. Bo jak inaczej nauczyć się skutecznego obstawiania zakładów bukmacherskich z zyskiem, jeśli nie metodą prób i błędów? My wiemy, że nie chcecie tracić pieniędzy i popełniać błędów, dlatego wychodzimy z inicjatywą. Jest nią nasz puchar typerski. Zupełnie za darmo możecie typować mecze, jedyne czego oczekujemy, to rejestracji w naszym serwisie oraz regularnego typowania. Jeśli będziesz wystarczająco dobrze przewidywał wyniki wskazanych meczów, to na koniec możesz na dodatek liczyć na ciekawą nagrodę. Pula nagród to 155 euro tygodniowo! A co najlepsze, sam konkurs jest dostępny codziennie - każdego dnia pojawiają się nowe mecze do wytypowania. Nasza liga typerska nie będzie miała przed Tobą tajemnic, jeśli sprawdzisz dokładnie nasz szczegółowy opis tych rozgrywek. Warto skorzystać z tej opcji, bo na pewno wpłynie na skuteczność Twoich zakładów w przyszłości.

Najwyższy bonus na rynku
Konkurs Super Typer

3. Zakłady sportowe przynoszące zysk

Skoro trafiłeś na ten tekst, to na pewno zastanawiasz się co obstawiać, żeby wygrać. Wiemy już, że nie ma czegoś takiego jak zakłady, na które zawsze można liczyć, tak samo jak nie ma typerów, którzy nigdy nie mylą się w swoich przewidywaniach. Na zakładach nie ma żadnej czarnej magii, liczy się analiza, wiedza i podejmowanie odpowiednich decyzji. Jakie zakłady proponujemy?

Przede wszystkim warto próbować obstawiać te zakłady sportowe, w których mamy największe rozeznanie. Interesujesz się daną ligą piłkarską czy koszykarską? U Twojego ulubionego bukmachera na pewno jest ona dostępna do obstawiania. Dzisiaj możemy zakładać się nawet o mecze na Wyspach Owczych, więc trudno wpaść na coś, czego nie można obstawiać, ale da się gdziekolwiek oglądać.

Warto pamiętać, ze przed każdym wydarzeniem bukmacherzy przygotowują pakiet dostępnych zdarzeń do obstawiania. To nie tak, że jesteście skazani na zakłady w formie 1x2. Pamiętajcie, że tutaj często kursy często będą mało zachęcające, a bukmacherzy wcale tak często nie chybiają ze swoimi przewidywaniami. Dlatego warto pogrzebać w dostępnych zdarzeniach. Jak?

Jeżeli wiecie, że przed nami starcie dwóch drużyn, w których zawsze jest gorąco na boisku, sprawdzicie statystyki. Tam znajdziecie potwierdzenie (lub nie), że dla przykładu w każdym z poprzednich meczów było tyle i tyle kartek, lub zawsze sędzia musiał wyciągać czerwo. Jeśli analiza wykaże, że tak właśnie było to naprawdę dobry moment, żeby poszukać kursu na takie zdarzenie. A znajdziecie go u najlepszych bukmacherów w Polsce, choćby w Fortunie czy STS. Polecamy tych dwóch bukmacherów, bo zawsze przygotowują szeroką ofertę i naprawdę da się znaleźć zakład, na którym można ładnie zarobić - a do tego zgarniecie u nich ciekawe promocje - bonusy u buka to temat, który poruszyliśmy w innym tekście. Wracając jednak do samych zakładów sportowych, innym przykładem zdarzeń mogących przynieść zysk będą lubiane przez graczy kursy under/over. To o tyle fajne, że nie musimy się przejmować tym, która drużyna wygra czy przegra. Jeśli wiesz, że – obie ekipy mają problemy na bramce/w obronie, trenerzy obu zespołów lubią ustawiać drużynę ofensywnie, a w poprzednich spotkaniach gole sypały się jak z rękawa, to może warto postawić powyżej 2,5 gola, a może nawet powyżej 3,5 gola. W takim przypadku kursy rzadko są niskie, a prawdopodobieństwo wygranej jest całkiem spore.

Najlepsi polscy bukmacherzy online

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

4. Strategie bukmacherskie online – jak obstawiać, żeby wygrać u buka?

Na pytanie czy można ograć bukmachera, odpowiadamy - oczywiście, że tak! O taktykach bukmacherskich na grę w internecie można byłoby napisać osobny artykuł, ale postaramy się przedstawić najpopularniejsze i przekazać ich wady i zalety. Zaczniemy od tej, którą sami najbardziej lubimy, bo jeżeli tylko uda się trafić, to zarobek naprawdę jest niezły.

4.1 Jak wygrać z bukmacherem? Szukaj okazji

Bukmacherzy mają tendencję, do bagatelizowania bądź brania za bardzo na poważnie pewnych sytuacji. Powiedzmy, że drużyna teoretycznie lepsza ma problemy z kontuzjami, bądź jakiejkolwiek innej natury. Czasami portale z zakładami sportowymi reagują dość agresywnie i w przelicznikach jako faworyta wskazują rywala. Jeżeli wiesz, że mimo pewnych problemów zespół, który teoretycznie jest lepszy i tak powinien wygrać i nie zgadzasz się z osądem buka, to jest moment, aby zagrać na taki zakład, zwłaszcza, jeśli mówimy o kursie większym niż standardowe 2,0-3,0. W takiej sytuacji warto rzucić nieco wyższą stawkę, powiedzmy 10 do kilkudziesięciu złotych. W razie przegranej nasz budżet aż tak nie ucierpi, a jeśli mamy niezłą skuteczność, to wyszukując takie niuanse jesteśmy w stanie zgarnąć niezłe sumki. Tylko od razu ostrzegamy – tutaj trzeba być czujnym, bo zdarzają się sytuacje, w których bukmacherzy szybko weryfikują początkowo ustalony kurs i potem nie jest już aż tak korzystny. Dlatego po dokonanej analizie należy w miarę regularnie śledzić jak prezentują się przeliczniki i oceniać, czy dane ryzyko nam się opłaca, czy nie.

4.2 Metoda na najwyższą wygraną u buka? To taśma

Drugą dość popularną strategią, która może być skuteczna, to granie tzw. taśm u bukmachera. To po prostu kupon, na którym jest bardzo dużo zdarzeń o niskich kursach, a co za tym idzie teoretycznie wysokiej szansie powodzenia. Często jednak mówimy tu o obstawianiu wydarzeń, o których nie mamy pojęcia, po przelicznikach, które na pierwszy rzut oka – i przed zsumowaniem – nie przyszłyby nam do głowy jako sposób na zarobek. Tutaj trzeba włożyć naprawdę dużo czasu i mieć trochę szczęścia, ale warto wspomnieć, że właśnie w ten sposób padła najwyższa wygrana u bukmachera w Polsce. W marcu 2019 roku Mateusz Juroszek poinformował, że jeden z graczy wzbogacił się o... 1,25 mln złotych. Według szefa STS-u, klient postawił kilkanaście taśm ze stawkami po 3 zł. Niesamowite prawda?

4.3 Wyższe stawki, wyższy zysk? Niekoniecznie...

Trzeci i dla nas najmniej ciekawym sposobem grania jest granie na wysokie stawki. Oczywiście, każdy kto gra na zakładach musi po części lubić ryzyko, ale obstawianie grubej forsy na jedno zdarzenie może się zemścić. Znacznie skuteczniejsze może się okazać rozłożenie środków na więcej zakładów – zresztą nie bez powodów najwyższa wygrana u bukmachera padła właśnie po taśmie, a nie w przypadku gry na wysokie stawki u bukmachera. Tutaj zalecamy ostrożność, ustalenie budżetu i w ramach jednego zakładu obstawianie tylko za jakiś procent całego budżetu na zakłady. Wtedy nawet jeżeli nie powiedzie nam się raz czy dwa, nie zostajemy z niczym i mamy jak odrobić straty poniesione na poprzednich zakładach.

5. Jak wygrać z bukmacherem na zakładach sportowych – podsumowanie

Na koniec naszego tekstu przede wszystkim chcielibyśmy wspomnieć, że sposobem aby ograć bukmachera jest po prostu... nie przegrać. I nie chodzi nam tutaj o to, aby nie grać wcale, w końcu nie o tym jest ten portal. Ale zawsze warto się dwa razy zastanowić, czy aby na pewno nie ponoszą nas w danej chwili emocje. Czy nie nabieramy się na ten wysoki kurs na zdarzeniu, które i tak nie ma szansy powodzenia – lub w drugą stronę, nie obstawiamy pewniaka, który wcale tak pewny nie jest. Jeśli regularnie grasz u bukmachera, musisz się liczyć z przegranymi. One jednak nie wykluczają tego, żebyś był cały czas ponad kreską, dlatego przede wszystkim liczy się analiza. Oczywiście więcej porad w tym zakresie znajdziesz na naszym portalu – jak choćby typy bukmacherskie na wybrane wydarzenia sportowe. Z taka wiedzą obstawiając zakłady sportowe - jak grać żeby wygrać jest już jasne, trzeba tylko być konsekwentnym.

skomentuj Zakłady Sportowe – jak grać żeby wygrać?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie