LegalniBukmacherzy.com pl

Zakład bez remisu - co to jest?

Bukmacherzy starają się nas czymś ciągle zaskakiwać, a to często powoduje pytania takie jak co to jest zakład bez remisu? To nadal dość nowa opcja w zakładach bukmacherskich i choć wydaje się na logikę bardzo prosta, wielu graczy nie jest pewnych czy dobrze rozumie to pojęcie. Czym jest zakład bez remisu, jak obstawiać mecze bez remisu, co to znaczy remis = zwrot i jak działa zakład bez remisu w przypadku kuponu akumulowanego? Jeśli nie znacie odpowiedzi na te pytania, bądź nie jesteście ich pewni, to my wszystkie te kwestie objaśniamy w naszym opracowaniu.

1. Czym jest zakład bez remisu?

Zapewne na pytanie jakie są najpopularniejsze zakłady bukmacherskie odpowiedzi udzielicie śpiewająco i nie trzeba będzie tutaj doprecyzowywać pytania. U buka najczęściej obstawiamy piłkę nożną i standardowo często szukamy zakładów w formie 1x2. Nie trzeba się tutaj bardzo nakombinować, nie jest też potrzebna do tego jakaś dogłębna analiza, która będzie od nas wymagała wielu godzin spędzonych nad statystykami. Po prostu szukamy meczu, w którym wydaje nam się, że bukmacher nie docenił szans jednej z drużyn i oceniamy taki zakład jako potencjalnie zyskowny. Jeśli jeszcze nie do końca wiesz jak obstawiać mecze online u buka, to polecamy nasz poradnik.

W zakładach standardowych 1x2 możemy wytypować wygraną gospodarzy, remis, bądź wygraną gości. Często wybierana opcja przez graczy to również zakłady z tak zwaną podpórką, czyli po prostu obstawianie, że wygra jedna (wskazana przez nas drużyna) lub będzie remis. W takiej sytuacji kurs jest niższy niż przy wytypowaniu zwycięzcy, ale jednak mamy nieco większe szanse na powodzenie. A o co chodzi z zakładem bez remisu? Obstawianie spotkań bez podziału punktów to po prostu zakład z dwoma możliwościami – albo wybieramy zwycięstwo gości, albo zwycięstwo gospodarzy. Co się dzieje, kiedy jednak remis padnie? Odpowiedź na to pytanie pozwoli nam zrozumieć na czym polega zakład bez remisu.

2. DNB i remis = zwrot – co to oznacza?

Obstawianie bez remisu u bukmachera może być opisane w różny sposób. Międzynarodowy termin na taki zakład to DNB czyli draw no bet, ale u bukmachera STS znajdziemy również zapis remis = zwrot. To nas mocno naprowadza na to jak to wygląda. Serwisy bukmacherskie są dobrze zarządzane, a ich właściciele doskonale wiedzą, że niektóre rzeczy mogą być zawiłe, dlatego starają się je uprościć.

Obstawiasz zakład bez remisu – żadna z drużyn jednak nie wygrała – zastanawiasz się teraz pewnie co się dzieje w takiej sytuacji? Jeżeli obstawisz spotkanie bez remisu, a to zakończy się podziałem punktów, w takiej sytuacji bukmacher zwróci Ci stawkę. Oczywiście, nasuwa się jeszcze pytanie co z zakładem bez remisu na AKO. W takiej sytuacji po prostu dany zakład nie liczy się do reszty kuponu, jeżeli więc powiedzmy obstawiłeś cztery zdarzenia, a w tym jedno z nich było zakładem DNB i mecz zakończył się remisem, to kupon zostanie rozliczony tak, jakby na nim były tylko trzy zdarzenia. Więc tak naprawdę ze zwrotem mamy do czynienia, kiedy zakład bez remisu znajduje się na kuponie singlowym. Obstawianie meczu bez remisu na kuponie akumulowanym powoduje, że tylko to jedno zdarzenie nie liczy się do rozliczenia.

Zgarnij bonus i graj bez remisu w Fortunie!

3. Jak obstawiać bez remisu

Zapewne w tym momencie Wasze wątpliwości budzi fakt, czy w ogóle opłaca się grać bez remisu, jeżeli mamy dostępną podpórkę. Tutaj mamy dobre wieści – taka opcja została wprowadzona nie bez przyczyny. W przypadku zakładu bez remisu możemy liczyć na o wiele wyższe kursy, a największe „przebitki” znajdziemy jeżeli chcemy postawić na zespół, który przez bukmachera stawiany jest w roli outsidera.

To dobry przykład na to, jakich zakładów szukać, jeżeli chcecie obstawiać mecze bez remisu. Zakłady bukmacherskie bez remisu na faworyta nie mają zbyt wielkiego sensu, bo kurs będzie zapewne zupełnie nieopłacalny. Wobec tego jest to niezła opcja na wyrównane spotkania, ale jeszcze lepsza w sytuacji, kiedy uważacie, że bukmacher ze swoimi przewidywaniami się przeliczył i zamiast ocenić szanse jako bardziej wyrównane, wystawił kurs na zwycięstwo – w naszej opinii faworyta – rzędu 5 czy nawet 6, kierując się tym, że na przykład ta ekipa gra na wyjeździe. Takie sytuacje się zdarzają i mogą przynieść naprawdę niezły zysk. A zakład bez remisu dodatkowo pomaga nam w tym, aby nie stracić w ten sposób kasy.

4. Bukmacherzy z zakładem bez remisu

Część teoretyczna za nami, czas na praktykę. Opcja obstawiania bez wyniku remisowego to coraz częstszy widok u polskich bukmacherów. Oczywiście zakładów, które szybko zyskują na popularności nie mogło zabraknąć u największych krajowych bukmacherów. Dokonaliśmy dokładnego testu rynku bukmacherskiego w Polsce, przejrzeliśmy oferty, przetestowaliśmy aplikacje i działanie konta, dowiedzieliśmy się jak działa pomoc i dotarliśmy do wniosku, że w przypadku bukmacherów z zakładem bez remisu możemy polecić dwie możliwości.

Przede wszystkim zakłady na mecze bez remisu szczególnie dobrze wypadają w Fortunie. To bardzo solidny serwis, który do tego udostępnia naprawdę korzystne kursy w opcji bez remisu, które często nie różnią się aż tak wiele od tych w formie 1x2. Podobnie sprawa wygląda zresztą w STS. To właśnie te dwie firmy bukmacherskie najczęściej udostępniają zakłady bez remisu na mecze piłkarskie i nie tylko. A na dodatek właśnie w STS i Fortunie odbierzecie ekskluzywne bonusy na zakłady dla użytkowników naszego serwisu - przeczytasz o nich w naszym tekście.

Bukmacherzy z zakładami bez remisu

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

5. Typy na zakłady bez remisu

Oczywiście zachęcamy do śledzenia naszych najnowszych publikacji. Wiemy, że szukacie zakładów bez remisu i typów na takie obstawianie, dlatego bierzemy to pod uwagę przy prezentowaniu naszych typów na najważniejsze wydarzenia. Jakie sporty możemy obstawiać bez remisu? Ano takie, w których w ogóle taka szansa zachodzi, czyli mówimy tu głównie o piłce nożnej, ale też o hokeju, piłce ręcznej czy e-sporcie. W różnych dziedzinach sportu możemy obstawić nawet zakład bez remisu na daną kwartę czy połowę meczu.

6. Zakład bez remisu, a bonus u buka - czy da się to połączyć?

Na koniec mała uwaga. Jeżeli założycie konto u buka za pośrednictwem naszego linku bądź wpiszecie w STS kod promocyjny: LBVIP, to niekoniecznie będziecie mogli zagrać za bonus w formie zakładu bez remisu. Takowy jest choćby wykluczony jeśli wykorzystujemy zakład bez ryzyka u bukmachera Fortuna co opisaliśmy w odrębnej publikacji. Jak już wiemy co to jest zakład bez remisu u bukmachera, możemy też z pewnością stwierdzić, że to fajna opcja na zarobek, ale niekoniecznie na obrót bonusem.

skomentuj Zakład bez remisu - co to jest?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie