LegalniBukmacherzy.com pl

Zakład Bez Ryzyka u Bukmachera

W legalnych zakładach aż roi się od ciekawych bonusów na start, ale zakład bez ryzyka u bukmachera cieszy się szczególnym powodzeniem. Nas to wcale nie dziwi, zwłaszcza, że warunki takiego zakładu potrafią być bardzo korzystne. Jak obstawiać zakłady bez ryzyka, którzy bukmacherzy oferują cashback na zakłady, gdzie kwota zakładu bez ryzyka będzie najwyższa i czy w ogóle jest wymagany obrót zakładem bez ryzyka. Tych wszystkich rzeczy dowiecie się czytając nasz tekst!

1. Co to jest zakład bez ryzyka?

Aby przejść do prezentacji ofert na zakłady bez ryzyka u polskich legalnych bukmacherów, najpierw musimy w ogóle zastanowić się co to jest to obstawianie bez ryzyka. Oczywiście, nie mówimy tutaj o darmowych zakładach, czy w zasadzie typowaniu, za które nie zyskujemy nic, lub mamy szansę na nagrody, ale nic nie wpłacamy. Typerska liga internetowa jest dostępna choćby u nas, a jak to działa dowiecie się z naszego opisu tych rozgrywek. Mówimy tu jednak o prawdziwych zakładach u prawdziwego bukmachera. Zakład bez ryzyka nie oznacza również, że bukmacher daje nam coś zupełnie za darmo. Mówilibyśmy wtedy prędzej o zakładach bez depozytu, a nie one są tematem naszej publikacji.

Wobec tego najważniejszym warunkiem zakładu bez ryzyka jest to, że aby w ogóle odebrać takowy bonus, który bukmacherzy często oferują w pakiecie powitalnym, trzeba po rejestracji w odpowiednim czasie dokonać depozytu. Zazwyczaj bukmacher wyznacza minimalną kwotę depozytu. Kiedy takowego dokonamy, to najczęściej bukmacher przyznaje nam zakład bez ryzyka w kwocie jaką wpłaciliśmy, aczkolwiek ta kwota nie może przekroczyć określonej przez bukmachera sumy.

2. Cashback i zakład bez ryzyka – różnice

W jakiej formie otrzymujemy zakład bez ryzyka? Technicznie oczywiście różnie to działa, ale zasady tak naprawdę wszędzie są takie same. Bonus tyczy się pierwszego zakładu, jeśli go wygrasz, odbierasz wygraną i tyle. Jeśli jednak szczęście nie dopisze i kupon będzie przegrany, to w tym momencie otrzymujesz zwrot. W jakiej formie, to już zależy od konkretnej oferty promocyjnej na zakład bez ryzyka. Z grubsza tak właśnie działa bonus bez ryzyka u buka.

A czy kupon bez ryzyka różni się czymkolwiek od cashbacka u bukmachera? No nie. Nazewnictwo niczego tu nie zmienia, te określenia możemy z całą pewnością traktować jako synonimy. Bukmacherzy też chcą być unikalni, wyróżnić się czymś, a że warunki zakładu bez ryzyka są w zasadzie całkiem jasne, trzeba pograć nazewnictwem, jedni korzystają z polskich inni idą w angielskie określenia, równie często stosowane przez samych graczy. Wobec tego różnic między zakładem czy kuponem bez ryzyka czy bezpiecznym zakładem a cashbackiem na zakłady bukmacherskie po prostu nie ma.

3. Czy bezpieczny zakład to zwrot na konto depozytowe?

Na pewno zastanawiacie się: co się dzieje kiedy przegram zakład bez ryzyka? Czy środki mogę od razu wypłacić, a może trzeba z nimi coś zrobić? W tym przypadku wszystko zależy od bukmachera. Zasadniczo jednak warunki bonusu powitalnego bez ryzyka przegranej są zazwyczaj prostsze od tych, które dotyczą choćby bonusu depozytowego czy freebeta. Jeśli więc zastanawiacie się, czy znajdzie się bukmacher, który w ramach bezpiecznego zakładu zwróci nam środki bezpośrednio na konto depozytowe – to tutaj odpowiedź brzmi tak.

4. Legalni bukmacherzy z zakładem bez ryzyka

Przechodzimy do najważniejszego punktu programu czyli odpowiedzi na pytanie, którzy bukmacherzy oferują zakład bez ryzyka w ramach pakietu powitalnego. Oczywiście, są też tacy bukmacherzy, którzy oferują w Polsce kupon bez ryzyka w ramach pakietu lojalnościowego, w którym punkty nabijamy z czasem obstawiając kolejne zakłady. Dziś jednak skupimy się na tych ofertach, które przede wszystkim zawierają zakład bez ryzyka na start.

Naszym zdaniem najlepszy cashback na zakłady bukmacherskie oferuje Fortuna. Ten legalny bukmacher, który cieszy się nieposzlakowaną opinią oferuje pakiet powitalny w kwocie do 630 złotych, a naszym zdaniem jego najlepszym wabikiem jest promocja bez ryzyka w kwocie 600 zł. Sumka jest całkiem niezła, w sam raz, aby postawić jakiś w miarę ryzykowny kupon z wysokim kursem – jak się nie powiedzie, to przynajmniej środki do nas wrócą. Pamiętajcie, że wskazana przez nas kwota to bonus ekskluzywny. Aby wyniósł aż 630 zł, musicie przejść na stronę bukmachera przy pomocy naszego linku.

Odbierz zakład bez ryzyka w Fortunie!

Kto następny? Nieco inaczej sprawa wygląda w STS. Tutaj nieco się wyłamujemy, bo STS nie ma standardowej oferty na zakład bez ryzyka, ale za to bardzo często oferuje czasowe promocje. Nie musicie tu nabijać żadnych punktów, po prostu raz na jakiś czas, ze względu choćby na koniec czy początek konkretnych rozgrywek, możecie skorzystać z zakładu bez ryzyka. Zazwyczaj takowy kręci się koło kwoty 100 złotych, więc też całkiem nieźle. Aby odebrać ekskluzywny bonus w STS, wystarczy, że użyjesz naszego kodu LBVIP.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

Czy są jeszcze warci polecenia bukmacherzy, którzy posiadają zakład bez ryzyka? Pakiet powitalny w BetFan zakłada aż trzy zakłady bez ryzyka (rozbite na 3 pierwsze depozyty), w łącznej kwocie do 600 złotych! Nieco mniej, bo 333 złote otrzymacie natomiast w LVBet. Jeżeli jesteście zainteresowani tym jak brzmi kod bonusowy BetFan to wszystko wyjaśniamy w naszej recenzji tego buka.

5. Zasady zakładu bez ryzyka i warunki obrotu

Jak wyglądają dokładne zasady zakładu bez ryzyka? Przedstawimy na przykładzie Fortuny i przykładowej kwocie 200 zł, aby przykład był bardzo jasny. Bonus na zakład bez ryzyka to kwota 200 zł, a jeśli chcecie w razie porażki odebrać maksymalna jego wartość, musicie obstawić zakład za sumę 227 zł. Dlaczego? Regulamin zakładu bez ryzyka w Fortunie wyraźnie wskazuje, że stawka przy rozliczeniu bonusu pomniejszana jest o podatek od zakładów. Jakie jeszcze są warunki cashbacka w Fortunie?

  • zdarzenia na kuponie maksymalnie do 30 dni naprzód,
  • bonus wraca na ikonto gracza,
  • kwota bonusu nie może zostać od razu wypłacona, najpierw trzeba za nią obstawić,
  • bonusu nie można przeznaczyć na zakłady na sporty wirtualne.

I to tyle, żadnych ukrytych warunków, proste zasady, bez wydumanych warunków obrotu. Kasa wraca na konto, obstawiamy za kwotę bonusu – bez żadnych wymagań typu ilość wydarzeń czy kurs – i jeżeli wygramy, możemy już pieniądze wypłacić.

6. Podsumowanie – kupon bez ryzyka u legalnego bukmachera

Czy cashback u legalnych bukmacherów to najlepszy bonus na rynku? Wszystko zależy od tego czego kto oczekuje. Tutaj mówimy już o pewnym zaangażowaniu, bo jednak musimy środki do buka wpłacić. W przypadku freebeta, takiej konieczności nie ma, a możliwości danego serwisu możemy sprawdzić. Dla każdego znajdzie się coś dobrego – dlatego na numer jeden wybraliśmy zakład bez ryzyka u bukmachera Fortuna, u którego znajdziecie również promocje bez depozytu - jacy są inni bukmacherzy bez depozytu, dowiecie się z naszej osobnej publikacji.

skomentuj ZakładBezRyzykaUBukmachera
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie