LegalniBukmacherzy.com pl

Bukmacher Bez Depozytu

Bukmacher Bez Depozytu

Bonusy na zakłady potrafią być bardzo urozmaicone, ale niewiele marek może o sobie powiedzieć: bukmacher bez depozytu. Czy bonusy bez depozytu to najlepsze co spotkamy u bukmachera, u których bukmacherów możemy zgarnąć freebeta bez wpłaty, jak odebrać otrzymane środki bonusowe – tego wszystkiego dowiecie się u nas.

1. Zakłady bukmacherskie bez depozytu – co to takiego?

Oczywiście sformułowanie bukmacher bez depozytu nie odnosi się do całości działania bukmachera – to byłoby przecież bez sensu. Gdybyśmy w ogóle nic nie wpłacili na konto bukmachera, a i tak ciągle moglibyśmy grać na pieniądze to byłoby to oczywiście zupełnie nieopłacalne dla samego operatora. Zakłady bukmacherskie bez depozytu to również nie jest bukmacher bez wygranych. To po prostu te marki, które na start oferują nam freebeta.

2. Czym się różni bonus bez depozytu od zakładu bez ryzyka?

Mamy trzy najpopularniejsze rodzaje bonusów u bukmachera, o czym szerzej dowiecie się z naszego opracowania - tutaj postaramy się streszczać. Pierwsza z promocji to klasyczny bonus depozytowy, czyli taki, gdzie wpłacamy jakąś kwotę u bukmachera, a dla przykładu jej równowartość otrzymujemy również na konto bonusowe. Klasycznie można otrzymać 100% wkładu do określonej wartości, ale niektórzy bukmacherzy różnicują ten procent i rozbijają sam bonus na kilka depozytów. Nieco zbliżony jest zakład bez ryzyka, w którym wpłacamy jakąś określoną kwotę i obstawiamy zdarzenie, którego niekoniecznie jesteśmy pewni. Tutaj też mamy górny pułap, do jakiego możemy skorzystać z takiego bonusu. Jeżeli nasz pierwszy (zazwyczaj) zakład będzie przegrany, to bukmacher zwraca nam kasę – najczęściej jednak na konto bonusowe, więc nie jest to typowy cashback u bukmachera, choć i takie sformułowania się pojawiają.

Bonusowy freebet w Fortunie możesz uzyskać już dziś!

3. Najlepszy bonus na start na zakłady, czyli freebet

Przechodzimy do tego, co nas dzisiaj najbardziej interesuje, czyli freebeta. W dużym uproszczeniu bonus bez depozytu na zakłady bukmacherskie to taki, który otrzymamy od bukmachera za samo założenie konta, choć czasami trzeba spełnić pewne dodatkowe kryteria. Najczęstszym warunkiem jest wykorzystanie kodu promocyjnego na bonus bez depozytu, który odblokowuje dostęp do takowej promocji lub rejestracja za pomocą specjalnego linku – to zależy już od konkretnego bukmachera. Często również tego typu działania odblokowują dostęp do wyższej niż standardowa premii u bukmachera. Jeśli zastanawiacie się gdzie znaleźć kody promocyjne na bonus bez depozytu u bukmachera, to przychodzimy z pomocą. Na naszym portalu znajdziecie recenzję legalnych w Polsce bukmacherów wraz z wyjaśnieniem jak zarejestrować się u danego buka, żeby otrzymać bonus. Najlepszym przykładem niech będzie na zakłady w eFortuna kod bonusowy, którego szczegóły poznacie dzięki naszej recenzji.

Warto również dodać, że niektórzy bukmacherzy, jak choćby wyżej wspomniana Fortuna, oferują również freebety w ramach programów lojalnościowych dla stałych klientów. Innym przykładem może być przyznawanie freebeta za wykonanie konkretnych działań, jak np. bonus za pierwszy zakład, pierwszą wpłatę czy zapisanie się do newslettera. Opcji jest wiele – ale zarówno jeżeli chodzi o program lojalnościowy, jak i freebety za dodatkowe działania, nie mówimy tu o bonusach bez depozytu.

4. Legalni bukmacherzy bez depozytu w Polsce

Wiemy już co to freebet za rejestrację, to teraz pora zastanowić się który bukmacher gwarantuje bonus bez depozytu. Mamy tutaj kilka typów, przy których braliśmy pod uwagę nie tylko wysokość samego bonusu, ale również jakość oferowanych usług hazardowych przez samego bukmachera jak i łatwość w faktycznym odbiorze bonusu czy po prostu to, czy dana oferta wpisuje się w definicję bukmachera bez depozytu. Bo co z tego, że bukmacher oferuje bardzo wysoki bonus, jeżeli jego odebranie graniczy z cudem?

Pierwszym bukmacherem bez depozytu, którego możemy polecić bez cienia wątpliwości jest Fortuna. Jeżeli dokonacie rejestracji u bukmachera za pośrednictwem naszego portalu, to otrzymacie łączny pakiet w kwocie 630 zł. Na start w tej ofercie powitalnej zawiera się promocja bez depozytu na kwotę 30 zł (20 + 10), w formie punktów FKP. Otrzymujemy punkty, odbieramy freebeta i obstawiamy. Za samą rejestrację, bez żadnych wpłat, to naprawdę niezły bonus bez depozytu na start.

Nieco więcej otrzymamy w przypadku zakładów bukmacherskich bez depozytu w STS. Tutaj ta topowa marka na rynku z naszym kodem LBVIP oferuje ekskluzywny bonus w kwocie do 1660 zł, a w tym zawiera się m.in. zakład bez ryzyka na kwotę 100 zł (aktualnie STS wycofał zakład bez ryzyka). Sposób odbioru jest jeszcze prostszy niż w Fortunie. Po prostu zakładamy konto przy pomocy kodu od portalu Legalni Bukmacherzy i czekamy, aż bukmacher przyzna bonus na nasze konto. Wtedy będziemy mogli obstawić nasz darmowy kupon u bukmachera.

To dwie główne oferty jakie polecamy, są zwyczajnie najlepiej skonstruowane. Oczywiście bonus bez wpłaty jest możliwy, marki stosują promocje na gratisowe kupony u buka, w ramach promocji stałych czy przy jakiejś konkretnej okazji. Bukmacher bez wpłaty to jednak hasło, które nam najbardziej kojarzy się właśnie z STS i Fortuną i tam po prostu gra na zakładach bez depozytu wypada najlepiej i najbardziej transparentnie.

5. Warunki obrotem bonusu u bukmachera bez depozytu

Nie wiecie jak odebrać bonus bez depozytu na legalne zakłady bukmacherskie w Polsce i jak obrócić bonusem tak, żeby środki trafiły na konto depozytowe? U bukmacherów, których wspomnieliśmy powyżej, to wcale nie takie trudne.

Najlepszym tego przykładem będzie druga z wymienionych marek - STS, który aktualnie wycofał ten bonus, ale posłuży nam jako przykład. W STS bonus bez depozytu posiadał wymóg trzykrotnego obrotu. To oznacza, że otrzymując 29 zł, musimy obrócić bonusem na kwotę 87 zł. Obrót zaliczany był w przypadku wygranego zakładu na kuponach, które posiadały kurs całkowity na poziomie minimum 1,91. Nie takie trudne, prawda? Dlatego przy wyborze najlepszych bukmacherów bez depozytu kierowaliśmy się właśnie warunkami, a nie tylko wysokością samego bonusu.

6. Obstawianie zakładów bez depozytu na start – wnioski

Jeżeli zastanawialiście się, czy bukmacher bez depozytu to coś możliwego do zrealizowania, to macie już odpowiedź. Oczywiście, obstawianie całkowicie za darmo to utopia, ale często możemy się właśnie załapać na ofertę powitalną z bonusem bez depozytu. Naszym zdaniem to najlepszy rodzaj bonusu bukmacherskiego, bo bez dokonywania depozytu otrzymujemy możliwość sprawdzenia tego, co oferuje nam bukmacher, jak działa portal i tak dalej. Wiadomo, że na tym topowym poziomie, jeden będzie wolał Fortunę, drugi STS-a. Dlatego freebet bez wpłaty to idealna okazja do przetestowania tego jak się gra u danego bukmachera. Jeżeli natomiast chcielibyście pobawić się w typowanie za darmo z nagrodami, to taka opcja również jest dostępna. Przypominamy, że na portalu Legalni Bukmacherzy istnieje zupełnie darmowa liga typerów online, której warunki opisaliśmy dokładnie w naszym artykule. Legalny bukmacher bez depozytu to opcja możliwa, ale na starcie przygody z danymi zakładami, dlatego warto najpierw trochę potrenować - a tu nasz konkurs typerski jest bardzo dobrą okazją.

skomentuj BukmacherBezDepozytu
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie