LegalniBukmacherzy.com pl

The National Lottery Największa Wygrana w Historii

The National Lottery Największa Wygrana w Historii

The National Lottery to zestaw gier losowych organizowanych przez Camelot Group, podlegający Brytyjskiej Komisji Hazardowej. Mówimy tu o grach, które wywodzą się lub są dostępne tylko w UK. Część z nich ma międzynarodowy charakter, ale ich historia zaczęła się w 1994 roku w Wielkiej Brytanii.

W tym tekście chcemy Wam pokrótce opisać, jakie gry dostępne są w The National Lottery UK i jak potrafią być dochodowe. Zaczynamy.

Odbierz bonus na zakłady w Fortunie!

1. Miliardy wypłaconych nagród!

Zaraz napiszemy, ile wynosi najwyższa wygrana w historii the National Lottery, ale w pierwszej kolejności „strzelimy” w Was paroma innymi liczbami. Na internetowej stronie brytyjskiej loterii znajduje się krótkie podsumowanie jej dotychczasowej, trwającej przeszło ćwierć wieku działalności. Uważajcie, robi olbrzymie wrażenie.

Oto kilka ciekawych statystyk:
➡️ każdego tygodnia ponad 9 milionów osób wygrywa na grach legalna loteria The National Lottery, a wśród zwycięzców jest średnio 7 nowych milionerów,
➡️ od początku działalności organizator The National Lottery wypłacił ponad 73 mld £ nagród,
➡️ wśród zwycięzców jest aż 5,5 tys. milionerów i multimilionerów,
➡️ organizator loterii aktywnie angażuje się we wsparcie społecznych projektów (współpracuje z 12 specjalistycznymi organizacjami) i na różne cele trafiło już ponad 40 mln £.

Te olbrzymie liczby pokazują skalę, w jakiej działa The National Lottery. Rekordowa wygrana jest zresztą chyba najlepszym tego przykładem, więc już podajemy, ile wynosi. Na początku października 2019 roku ktoś wygrał aż… 171,2 mln £. Zwycięska kombinacja w grze EuroMillions objęła liczby: 7, 10, 15, 44, 49 oraz dwie szczęśliwe gwiazdy: 3 i 12. Oczywiście, tak wysoki jackpot nie byłby możliwy, gdyby losowanie nie było poprzedzone długim okresem bez wysokich zwycięstw. Dzięki temu do tych niebotycznych rozmiarów skumulowała się pula przeznaczona na nagrody. Ta wygrana robi kolosalne wrażenie, a mimo to amerykańskie loterie dają zdecydowanie wyższe kumulacje. Jaka jest najwyższa wygrana w Mega Millions? Dowiecie się z naszego tekstu!

Ok, poznaliśmy najwyższą wygraną w historii National Lottery, a zarazem wiemy ile wynosi największa wygrana w Euro Millions. Ale nie wyczerpaliśmy jeszcze tematu. Wypada przecież przedstawić zestaw dostępnych gier.

2. Od Lotto po Thunderball – w co gramy w The National Lottery?

Trzeba przyznać, że bardzo dużo opcji dostajemy w The National Lottery. Najwyższa wygrana w historii jest przypisana do gry EuroMillions, ale to jedynie część całej oferty.

Euro Millions losowanie

Kategorie gier hazardowych mamy w brytyjskim serwisie takie:
Lotto (dobrze znana w Polsce gra, główna wygrana wypłacana jest za 6 trafionych liczb, możliwe jest też wylosowanie bonusowej kuli, która podnosi wartość nagrody za układ złożony z 5 kul do wysokości 1 mln £),
EuroMillions (losuje się 5 numerów podstawowych oraz dwa o nazwie „lucky stars” – mniejsze niż w Lotto prawdopodobieństwo trafienia głównego układu sprawia, że potencjalna wygrana jest większa),
Set For Life (losowanie 5 liczb i dodatkowej kuli życia, które daje możliwość zdobycia interesującej nagrody: w wersji maksimum 10 tys. £ wypłacanych co miesiąca przez 30 lat),
Thunderball (podobne zasady do Set For Life – 5 liczb + kula Thunderball dają wygraną w wysokości 500 tys. £),
Lotto Hotpicks (wybiera się od 1 do 5 głównych liczb, za których trafienie wypłacana jest nagroda w wysokości od £6 do 350 tys. £),
EuroMillions Hotpicks (jak wyżej, ale można więcej wygrać: od 10 £ do 1 mln £),
Instant Win Games (zbiór blisko 40 gier losowych, które pozwalają urozmaicić typowe losowanie; maksymalna wygrana to nawet 4 mln £).

Być może wygrane w The National Lottery nie są tak wysokie jak choćby najwyższa wygrana w historii Powerball - o której również pisaliśmy - ale mnogość opcji i częstotliwość wysokich wygranych na pewno kusi, aby spróbować szczęścia w brytyjskiej loterii. Na koniec jeszcze informacja techniczna dotycząca gry. Dzięki opcji The National Lottery Online nie trzeba koniecznie grać stacjonarnie (kupując losy w brytyjskich kolekturach), bo jest to możliwe także przez internet po zarejestrowaniu się na stronie www loterii. Dla nas to ważna informacja, bo przecież swoją działalność opieramy na sieciowych grach hazardowych.

Znamy już The National Lottery najwyższa wygrana w historii, ale zanim przejdziemy do The National Lottery Polska, jeszcze kilka ważnych informacji. Losowania EuroMillions odbywają się we wtorki i piątki, podobnie jak w przypadku innych dużych loterii. To jednak nie wszystko bo losowania The National Lottery rozłożone są w czasie. I tak Lotto wyniki poznacie w środy i soboty, losowania Thunderball odbywają się we wtorki, środy, piątki i soboty, a poniedziałki i czwartki są zarezerwowane na losowanie Set For Life. Wyniki EuroMillions i innych brytyjskich loterii sprawdzicie na stronie The National Lottery.

3. Loterie w Polsce. Czy można w nie grać przez internet?

Tak to możliwe. W naszym kraju monopol na taki hazard ma Totalizator Sportowy. W jego ofercie jest oczywiście gra stacjonarna w kolekturach, jak i sieciowe typowanie. Nie wszystkie naziemnie opcje są dostępne online. Szkoda, zwłaszcza że przykład The National Lottery pokazuje, jak kompleksowo prowadzić taki serwis w sieci. Choć i tu nie jest aż tak światowo - bo loteria rodem z Wielkiej Brytanii jest dostępna jedynie dla rezydentów UK i Wyspy Man, którzy w danym momencie przebywają na jej terenie. To oznacza, że poza wyspami los na EuroMillions czy inną loterię pod szyldem The National Lottery nie jest dostępny w sprzedaży. Wobec tego EuroMillions Polska, przynajmniej na ten moment, nie jest dostępne.

Legalne Zakłady Bukmacherskie w Polsce

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

Wielka szkoda, że brytyjska loteria nie jest u nas dostępna, zwłaszcza że The National Lottery opinie ma bardzo dobre, a rodzime Lotto ma daleko do The National Lottery największa wygrana w historii. W Polsce alternatywą dla państwowej oferty Totalizatora Sportowego są bukmacherzy, którzy mogą legalnie działać, jeśli wyrobią sobie w Ministerstwie Finansów odpowiednią licencję. Do najlepszych firm na rynku należą STS i Fortuna. Warto się nimi zainteresować, bo to one są obecnie najbardziej zaawansowanymi technologicznie i najbardziej rozbudowanymi ofertami hazardowymi w polskim internecie, z ciekawymi bonusami na start. Jak takowe mogą wyglądać, możecie dowiedzieć się choćby z naszego artykułu - kod bonusowy Fortuna na zakłady Pozwalają przecież nie tylko obstawiać mecze, ale też grać na losowo generowanych sportach wirtualnych, a w STS działa nawet przypominająca kasyno online funkcja Betgames (typowanie wyników gier w karty).

Póki co prawo nie zezwala bukmacherom włączać do swoich ofert loterii liczbowych. To się z pewnością w najbliższym czasie nie zmieni, ale biorąc pod uwagę kreatywność rodzimych buków - co pokazuje wspomniane wyżej BetGames, możemy się spodziewać kolejnych alternatywnych rozwiązań.

skomentuj The National Lottery Największa Wygrana w Historii
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie