LegalniBukmacherzy.com pl

Jak działają kody promocyjne?

Wszędzie jest ich pełno, gracze ich poszukują, ale nie jest wcale takie oczywiste jak działają kody promocyjne na zakłady bukmacherskie. Oczywiście same kupony rabatowe czy inne kody rejestracyjne na pewno znacie z serwisów internetowych różnej maści, ale w zależności od branży mogą działać w różny sposób. My co oczywiste, skupimy się na tym jak używać kodów promocyjnych u legalnych bukmacherów oraz gdzie wpisać kody promocyjne w zakładach. Całe szczęście nie jest to nic trudnego, ale warto przeczytać poniższy tekst, aby nie popełnić jakiegoś prostego błędu, który może spowodować, że kod promocyjny u bukmachera nie zadziała!

1. Co to jest kod promocyjny?

Na początek najważniejsze czyli czym jest kod promocyjny u bukmachera i nie tylko. To po prostu hasło (ale nie to do logowania) czy jak kto woli – ciąg liter i cyfr, który pozwala bukmacherowi przyznać graczowi odpowiedni bonus. Aby otrzymać interesującą Was promocję potrzebujecie tego kodu, zazwyczaj zapewnia on bonus wyższy niż standardowy, ale to dokładnie opiszemy w dalszej części. Kod promocyjny może być słowem, ale może być też ciągiem liter, tak jak np. LBVIP – nasz kod promocyjny, który działa u bukmachera STS. Oczywiście legalni bukmacherzy kody promocyjne posiadają w większości, a jakie konkretnie są, przekonacie się po lekturze naszego opracowania.

2. Czy kody promocyjne u buka są darmowe?

Oczywiście, to jest bardzo prosta sprawa, ale nie lekceważymy absolutnie żadnych pytań, a i takie się pojawiają. Dlatego wyjaśniamy – kody promocyjne u bukmacherów są całkowicie darmowe. Oczywiście cześć bonusów wymaga wpłaty, ale to tylko Wasz wybór z których bonusów skorzystacie! Jak widzicie kwestia jak użyć kody promocyjne nie jest wcale taka trudna. Zresztą przekonacie się o tym poniżej.

3. Jak użyć kodu promocyjnego?

Jak stosować kody promocyjne u bukmacherów? To proste. Wyjaśnimy to na dwóch przykładach. Najpierw najbardziej standardowy, czyli taki, kiedy faktycznie kod jest dostępny w formie zapisu liter i cyfr.

Użycie kodu promocyjnego - instrukcja krok po kroku

  • Kopiujemy interesujący nas kod,
  • Wchodzimy na stronę bukmachera,
  • Odpalamy formularz rejestracyjny,
  • Przechodzimy przez kolejne kroki,
  • W odpowiednim kroku wklejamy kod promocyjny,
  • Kończymy proces rejestracji i weryfikujemy konto.

Należy sprawdzić kilkukrotnie, czy na pewno kod promocyjny u bukmachera został wklejony poprawnie. Nie wszyscy bukmacherzy stosują takie metody, u niektórych konieczne jest przejście przez specjalny odnośnik na stronę bukmachera – dopiero wtedy pojawi się hasło, automatycznie w formularzu. Nie da się tego inaczej zrobić, dlatego tutaj już uprzedzamy. Poniżej podamy przykład bukmachera, u którego tak to wygląda – w takim wypadku wystarczy kliknąć w jeden z linków na naszej stronie odsyłających do takiego serwisu bukmacherskiego. I tyle, kod promocyjny pojawi się tam automatycznie.

Oczywiście warto również dodać gdzie wpisać kod promocyjny u bukmachera. Tutaj zależnie od bukmachera będzie się to różniło, ale w wielu przypadkach, jak choćby w STS, pole ze stosownym kodem promocyjnym będzie już przy pierwszym kroku w formularzu rejestracyjnym. Nie powinniście mieć problemów z odnalezieniem stosownego pola kodu promocyjnego, ale jeśli tak - zawsze możecie sprawdzić naszą recenzję danego bukmachera, tam opisujemy wszystko co powinniście zrobić przy rejestracji.

4. Kod rejestracyjny u bukmachera – co możesz otrzymać

Na pewno ciekawi Was po co kod promocyjny u bukmachera? Oczywiście dla niektórych może to być tylko utrudnienie, ale warto pamiętać, że to nie jest konieczność. Natomiast jeżeli możecie mieć coś za darmo i dostać większe gratisy od bukmachera, to dlaczego nie spróbować wklepać kodu gratisowego? W żaden sposób nie wpływa to negatywnie na Waszą późniejszą grę u bukmachera i niesie za sobą same plusy. Oto co jest dostępne u bukmacherów przy pomocy kodów promocyjnych:

Co dostaniesz za kody promocyjne z portalu LegalniBukmacherzy?

  • kasa na zakłady gratis – bez depozytu,
  • freebet,
  • zakład bez ryzyka,
  • bonusy od depozytu, najczęściej podwojenie wpłaty.

Warto w tym miejscu pamiętać, że uzyskane bonusy niestety nie idą w parze ze wszystkimi rodzajami zdarzeń czy kuponów. Dla przykładu kupony blokowe niekoniecznie są akceptowane u bukmacherów przy wykorzystywaniu bonusu. Co to jest maxikombi tłumaczymy na naszym portalu w osobnym artykule.

5. Sposób działania kodów promocyjnych

Obiecaliśmy, że wytłumaczymy jak działają kody promocyjne, to jeszcze zanim przedstawimy bukmacherów z kodami bonusowymi, przejdźmy do tego jak to działa. Wszystko co musicie zrobić to rejestracja z takim kodem vouchera. Zależnie od bukmachera, w danym czasie zostanie przyznany Wam bonus – oczywiście o ile jest to bonus bez depozytu. Jeżeli nie, to najpierw musicie dokonać stosownej wpłaty. W większości przypadków nie musicie się z niczym bukmacherowi przypominać, bo bonusy na kodach promocyjnych od Legalnych Bukmacherów, wskakują na konto automatycznie. Wyjątkiem będzie tutaj LVBet, gdzie choćby w przypadku bonusu bez depozytu, musicie skorzystać z maila. W innych przypadkach, bonus przyzna się np. po wpłacie. Oczywiście kod promocyjny nie gwarantuje tutaj zupełnie darmowej kasy przy depozycie – środki najczęściej trafiają na osobne konto depozytowe i trzeba dokonać obrotu tym bonusem. Teraz musicie przyznać, że działanie kodu promocyjnego w zakładach bukmacherskich nie jest inwazyjne i warto z nich skorzystać.

6. Gdzie znajdę kod promocyjny na zakłady bukmacherskie?

Gdzie zdobyć kody promocyjne do bukmacherów? Nic prostszego, w końcu jesteście na stronie, która takie kody gromadzi. U nas znajdziecie najlepsze promocyjne hasła bukmacherskie na rynku polskim. Wszystkie dostępne kody promocyjne są aktualne i działają. Które kody promocyjne są najlepsze? Mamy dwie propozycje.

Zaczniemy od standardowej opcji, tzn. z kodem w formie tekstowej. Na takich prostych zasadach działa kod promocyjny do STS. Wystarczy, że wpiszecie przy zakładaniu konta „LBVIP” i już, bonus się przyzna. A co to za bonus z tym kodem? To do 1660 złotych, zawiera się w nim min. zakład bez ryzyka 100 PLN! To znaczy, że niedługo po rejestracji dostaniecie stówkę na zakład bez ryzyka, a jedyne co trzeba zrobić, żeby bonus odebrać, to trzykrotnie obrócić bonusem po odpowiednim kursie. Nie są to wygórowane wymagania. Wobec tego kod promocyjny w STS działa po wpisaniu go przy rejestracji. Jeżeli nie chcecie go użyć teraz, możecie go sobie zapisać na później.

Inny sposób uzyskania kodu promocyjnego obowiązuje w Fortunie. Pod tym akapitem znajdziecie odnośnik do portalu Fortuna. Jeśli go klikniecie, automatycznie przeniesiecie się do formularza rejestracyjnego. Dzięki temu stosowny kod pojawi się w odpowiednim miejscu. Nie wystarczy go wtedy skopiować, jeżeli nie chcecie się rejestrować w danej chwili. Kod promocyjny w Fortunie działa tylko wtedy, kiedy przejdziecie na stronę bukmachera bezpośrednio z naszego portalu. To zasadnicza różnica między bonusem STS a Fortuną. A jak wygląda kwestia kwotowa? Tu zyskacie do 630 złotych w tym 30 (rozłożone na 20 i 10 PLN) złotych za darmo!

Najlepsi Bukmacherzy

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny

7. Czy warto korzystać z kodów promocyjnych u bukmachera - opinie

Kody promocyjne u bukmacherów są zupełnie darmowe. Otrzymacie je na naszym portalu, bez żadnej rejestracji i żadnych dodatkowych działań. Minimum wysiłku, maksimum efektu. Oczywiście to jak sobie poradzicie z uzyskaniem bonusu to już druga kwestia, ale z tym też możemy coś doradzić. Na naszym portalu znajdziecie wiele publikacji na temat skutecznego obstawiania, tego jak obstawiać mecze, jakie są najlepsze systemy bukmacherskie czy jak grać taśmy - sprawdźcie. Dzięki temu może być Wam o wiele łatwiej skutecznie odebrać bonus u bukmachera z kodem promocyjnym. Skoro wiecie już jak działają kody promocyjne to do dzieła, możecie jeden z naszych kodów użyć już teraz.

skomentuj JakDziałająKodyPromocyjne?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie