Co To Maxikombi

Co To Maxikombi

Ile razy każdemu z nas przydarzyło się, że jeden mecz na kuponie nie wszedł i to oznacza przegraną – w tym momencie można tylko powiedzieć, że wiedza co to maxikombi jest niezwykle przydatna. A to z tego względu, że obstawianie z maxikombi może nas uratować od takich sytuacji. Jeden mylny typ wcale nie musi oznaczać naszej przegranej i właśnie o tym będzie ten tekst. Jak zagrać kupon z maxikombi, co oznacza termin maxikombi, u którego bukmachera można grać z maxikombi i czy w ogóle takowy kupon może być wykorzystany do obrotu bonusem? Tego wszystkiego dowiecie się poniżej.

1. Co to jest Maxikombi?

Definicja maxikombi jest bardzo prosta. Maxikombi to rodzaj kuponu inny od singla i ako, który zakłada obstawianie przy którym popełnienie błędu nie oznacza naszej przegranej. Inaczej maxikombi to gra systemowa, oczywiście systemem można grać też na tamtych kuponach, ale tutaj wchodzą do gry najbardziej skomplikowane pomysły na to jak wygrać. Poszczególne zdarzenia, które wybieramy na kuponie maxikombi grupujemy tak, że niektóre z nich mogą być nieudane. Już wiecie z grubsza co oznacza Maxikombi, a jak to działa?

2. Obstawianie Maxikombi – co trzeba wiedzieć?

Kupony maxikombi mogą zawierać aż 13 grup i sami ustalamy ile błędów możemy popełnić. Mówiąc tutaj o błędach, mamy na myśli nieudaną grupę, więc jeśli w danej grupie mamy kilka zakładów, to nie robi różnicy czy nie wszedł nam jeden typ czy kilka – błąd liczony jest od całej grupy. Wybieramy dla przykładu, że chcemy zagrać systemem maxikombi 9 z 11, co oznacza, że przynajmniej 9 grup na kuponie musi być udanych, abyśmy odebrali wygraną. Maksymalna liczba zdarzeń na kuponie maxikombi to 100 zakładów, jak łatwo się pewnie domyślić minimum to 2. To podstawowe informacje na czym polega maxikombi. Przejdźmy do bardziej praktycznych rzeczy.

Standardowo każda grupa ma przydzielaną literę i w ten sposób odróżniana jest od drugiej. Zakłady maxikombi podzielimy na dwie kategorie:

Rodzaje maxikombi

  • kupony blokowe,
  • kupony rozpisowe.

Kupon rozpisowy maxikombi to po prostu taki kupon, na którym każde zdarzenie znajdzie się osobno. Załóżmy, że mamy system 4 z 5, w systemie rozpisowym oznacza to, że wybraliśmy 5 spotkań, z czego aby wygrać musimy trafić 4 z nich. Przy kuponie blokowym maxikombi wygląda to zupełnie inaczej, bo w ramach danego bloku możemy wybrać więcej zdarzeń. Co nie zmienia tego, że dana grupa nadal może zawierać tylko jedno zdarzenie – tutaj mamy dowolność. Oczywiście warto pamiętać, że przykładowy system 9 z 10 da nam o wiele większą wygraną niż dla przykładu 1 z 10...

Tutaj warto również wiedzieć o pewniakach w maxikombi. To specjalne zdarzenia, które sami wybieramy oznaczając literą P. To osobna grupa, która podbija całkowity kurs na kuponie, jednak wymóg jest prosty - każde z tych zdarzeń musi nam wejść, aby kupon był udany. Dlatego tutaj nie polecamy zbędnej ekstrawagancji.

Na koniec również ważna informacja – maxikombi na żywo nie zagracie, jest to opcja do wykorzystania przy zakładach przedmeczowych. Gra live na maxikombi byłaby zresztą bardzo trudna, musielibyśmy niezwykle szybko złożyć taki kupon, bo przecież tego typu gra zakłada ciągle zmieniające się kursy. To tyle jeśli chodzi o zasady maxikombi, a jak obstawiać zakłady na żywo dowiesz się na naszym portalu.

3. Jak obliczyć wygraną w Maxikombi?

Przede wszystkim uspokajamy, nie musicie sobie sprawiać żadnego kalkulatora ani tworzyć skomplikowanych arkuszy w excelu, aby wyliczyć ile wyniesie wygrana na kuponie blokowym czy rozpisowym. Kalkulator maxikombi znajdziecie na stronie każdego bukmachera – to właśnie jedna z ogromnych zalet gry maxikombi w internecie, że zanim obstawicie zakład, bukmacherzy wszystko za Was policzą. Ustalacie system maxikombi, wybieracie konkretne zdarzenia, przypisujecie je do danych grup i to w zasadzie tyle. Na ekranie pojawi się możliwa wygrana.

Jeśli jednak chcecie wiedzieć jak samemu wyliczyć wygraną z kuponu maxikombi, to nie jest wcale takie trudne. Wyliczamy to ile wynosi wygrana z trafionych kombinacji – to znaczy bierzemy pod uwagę kurs ogólny danej kombinacji i mnożymy przez stawkę na kombinację – to przemnażamy przez 0,88 – czyli od razu bierzemy pod uwagę podatek od zakładów. Po wyliczeniu możliwej wygranej z każdej kombinacji w maxikombi, dodajemy do siebie wygrane z tych kombinacji, które wygraliśmy i wychodzi nam ile możemy wygrać. Oczywiście każdy system wiąże się z minimalną stawką maxikombi – te znajdziecie na stronie konkretnego bukmachera w tabelkach – dla przykładu w sekcji pomocy/samouczka (w STS - tabela kombinacji) bądź abc gracza (Fortuna).

4. Jak grać kupony Maxikombi?

Mamy swoje przemyślenia na temat gry maxikombi u bukmachera. Przede wszystkim grając maxicombi warto nie budować na siłę przesadnie skomplikowanych kuponów. Oczywiście to jak działa maxikombi pozwala nam na popłynięcie, bo kupon ze 100 zdarzeniami to naprawdę zakrawa o postawę kamikadze. Warto jednak, przynajmniej na początku z grą systemową w maxikombi, nieco się powściągnąć, żeby niepotrzebnie nie utopić środków. Pomyślmy co nam może przynieść najwyższą wygraną i nie budujmy kuponu z samych typów, których nie jesteśmy pewni. Oczywiście system maxikombi powinniśmy odpowiednio dobrać do naszych przewidywań. To znaczy, że jeżeli na przykład gramy systemem rozpisowym, mamy sześć meczów z czego jednego nie jesteśmy pewni, ale ma naprawdę korzystny kurs, to warto w takiej sytuacji zagrać systemem 5 z 6 lub nawet 4 z 6. Pamiętajmy tylko, żeby ostatecznie sprawdzić czy wygrana w kombinacji bez tego zdarzenia będzie faktycznie opłacalna, bo inaczej maxi kombi nie ma sensu. Może to banalne, ale odpowiedź na pytanie jak wygrywać w maxikombi jest prosta - grać rozważnie i zaczynać od kuponów mniej skomplikowanych, co pozwoli nam zrozumieć jak to działa. Oczywiście tutaj przyda Wam się wiedza jak wygrać z bukmacherem na zakładach sportowych, a w tym zakresie przygotowaliśmy odrębny poradnik. To również pomoże zrozumieć jak najlepiej grać maxikombi.

5. Gdzie grać Maxikombi u bukmachera?

Wielu bukmacherów oferuje grę maxikombi i w tym temacie radzi sobie bardzo dobrze. Nam jednak maxikombi kojarzy się z najbardziej doświadczonymi markami na rynku. Kupony blokowenie są przecież wymysłem bukmacherów internetowych, pamiętamy je jeszcze z czasów dominacji salonów naziemnych. Trochę trzeba było się nakreślić, ale prawdziwi wyjadacze właśnie w ten sposób obstawiali swoje kupony maxikombi. Gdzie teraz najlepiej obstawiać maxikombi?

5.1 Maxikombi w Fortunie

Fortuna to bukmacher, który maxikombi w swojej ofercie ma od bardzo dawna, a złożenie kuponu u tego bukmachera to bułka z masłem. Żadnych skomplikowanych i niezrozumiałych reguł, po prostu zastosowanie się do standardowych reguł kuponów maxikombi. Chcesz grać z maxikombi w Fortunie, a nie masz tam jeszcze konta? Dobrze się składa – jeśli zarejestrujesz się przez nasz link, możesz zgarnąć do 630 złotych ekskluzywnego bonusu!

5.2 Maxikombi STS

Podobnie sprawa wygląda w STS, większość oferty bukmachera jest dostępna przy kuponach maxikombi. Oczywiście należy pamiętać, aby zdarzenia się wzajemnie nie wykluczały, ale to raczej oczywista oczywistość. Tutaj podobnie jak w Fortunie, możecie liczyć na ekskluzywny bonus – do 1560 złotych (a z ekskluzywną promocją zakład bez ryzyka nawet 1660 złotych!), wystarczy wpisać przy rejestracji: LBVIP. Warunki te możecie porównać z innymi rynkami - jak wypadają legalni bukmacherzy Niemcy w porównaniu z naszymi, dowiecie się z innej publikacji.

Bukmacherzy z Maxikombi

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP

6. Maxikombi: Czy warto – wyjaśnienie

Czy warto grać maxikombi u bukmachera? Nie mamy wątpliwości, że nie jest to opcja dla każdego typera. Niektórzy lubią grać single lub kupony ako złożone z niewielkiej ilości zdarzeń. Wtedy skupiamy się na szukaniu błędów po stronie bukmachera, kursów, które są po prostu nad wyraz korzystne, to jest nasza szansa na wygraną – chyba, że gramy taśmy, ale to temat na zupełnie inny artykuł. Opinie o maxikombi są różne, bo to rozgrywka warta przemyślenia. Jeżeli widzimy, że bukmacher według nas nie docenia jednego zespołu, niezły może być singiel, ako w przypadku kilku pewniaków, a przy Maxikombi... najlepiej kombinować. Zakład maxikombi to wyższa szkoła kombinacji, gdzie aby wygrać niezłą sumkę, trzeba się trochę nagłowić, wybrać pewniaki i coś co pozwoli nam podbić kurs. Skoro wiecie już co to maxikombi, pora wykorzystać jeden z naszych kodów i spróbować swoich sił u buka!

skomentuj CoToMaxikombi
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie