LegalniBukmacherzy.com pl

Jak obstawiać zakłady na żywo

Zakładamy, że prawie każdy miał kiedyś jakiś kontakt z zakładami bukmacherskimi, ale nie wszyscy wiedzą jak obstawiać zakłady na żywo. To opcja, choćby ze względów technologicznych, jak łącze internetowe, wprowadzona u bukmacherów wcale nie tak dawno. To oznacza, że sama wiedza na temat obstawiania live nie jest wcale tak powszechna i nawet doświadczeni gracze niekoniecznie są zaznajomieni z tym tematem. Oczywiście, nie dla każdego zakłady bukmacherskie na żywo okażą się ciekawym wyborem, ale jesteśmy przekonani, że każdy gracz powinien wiedzieć jak to wygląda w teorii i praktyce.

1. Co to są zakłady live?

Czym są zakłady bukmacherskie na żywo – zapytacie? To bardzo prosta kwestia. Standardowe obstawianie wiąże się z postawieniem zakładu przed rozpoczęciem meczu czy zdarzenia lub w przypadku zakładów specjalnych, wyznaczonej przez bukmachera daty. W przypadku zakładów live cała zabawa zaczyna się w momencie, kiedy zdarzenie się rozpoczyna. Wobec tego głównie mówimy tutaj o meczach piłkarskich czy innych dyscyplinach sportowych czy e-sportu. Możemy obstawiać na żywo aż do końca danego wydarzenia, a kursy na dane zdarzenia są aktualizowane na żywo. Co prawda gry karciane u bukmachera również dzieją się na żywo, jednak one nie łapią się pod kategorię live - więcej o nich dowiecie się z naszego artykułu.

2. Kursy bukmacherskie live

Zastanawiasz się czy kursy bukmacherskie na zakłady na żywo to jedynie wskazywanie wygranego danego meczu? No to tutaj mile Cię zaskoczymy. Oczywiście nie w każdym przypadku, ale w zdecydowanej większości bukmacherzy pozwalają na znacznie więcej. W trakcie meczu na żywo obstawimy takie zdarzenia jak:

  • dokładny wynik
  • ilość rzutów rożnych
  • kto strzeli następnego gola
  • ilość bramek
  • zwycięzcę z handicapem
  • kto wygra resztę połowy
  • BTTS (obie drużyny strzelą)

A to tylko część możliwości, kiedy obstawiacie zakłady na żywo! Przedstawiliśmy opcje na podstawie zakładów live na piłkę nożną, ale analogicznie wygląda to w innych dyscyplinach.

3. Gdzie znajdę zakłady bukmacherskie na żywo?

Zastanawiasz się gdzie obstawiać zakłady na żywo? Tak się składa, że ponownie, mamy optymistyczne informacje. Zakłady na żywo to coś, co ma miejsce w zasadzie u każdego bukmachera. Są one niezwykle popularne. Kursy live na mecze Ekstraklasy zobaczycie choćby na bandach reklamowych podczas spotkań konkretnych drużyn i dziś dzieje się już tak w zasadzie na każdym stadionie. To świadczy tylko o tym, że gracze są bardzo zainteresowani tym rodzajem sieciowej rozgrywki. Którzy bukmacherzy oferują najlepsze zakłady na żywo? O tym piszemy poniżej, natomiast jaki jest topowy portal z zakładami tłumaczymy w innej publikacji.

4. Najlepsi bukmacherzy z zakładami na żywo

Jeżeli interesuje Was ranking zakładów live, to takowy znajdziecie poniżej. Przetestowaliśmy tą funkcjonalność u polskich legalnych bukmacherów i zakłady na żywo według nas najlepiej prezentują się u dwóch bukmacherów. Które to marki z obstawianiem live, które warto sprawdzić?

4.1 Zakłady na żywo w Fortunie – szybkość to podstawa

Jaki jest największy plus w zakładów na żywo w Fortunie? To atut, który sprawdza się również w zakładach przedmeczowych. Kursy bukmacherskie na żywo na portalu eFortuna są przejrzyście i logicznie rozpisane. Wszystko łatwo i szybko dostępne, a właśnie ta szybkość jest niezwykle ważna w zakładach na żywo. Do tego dochodzi jeszcze bonus – 14% jeżeli na waszym kuponie znajdą się 3 zdarzenia z kursem powyżej 1,3 i dodacie na kuponie bonus, który jest łatwo i szybko dostępny w zakładce zakłady live w eFortuna. Jeszcze nie jesteście przekonani? No to przypominamy, że dla Was – jako użytkowników naszego portalu – w Fortunie dostępny jest ekskluzywny bonus do kwoty 630 złotych! Wystarczy, że do rejestracji u bukmachera przejdziesz klikając w nasz link. Więcej o tym jakie są bonusy na legalne zakłady przeczytacie w naszym opracowaniu.

4.2 Obstawianie live w STS – spory wybór

Oczywiście najlepiej mieć spory wybór obstawiając zakłady bukmacherskie na żywo i tak też jest u drugiego bukmachera, którego wskazujemy. Zakłady na żywo w STS to najwyższy poziom i przede wszystkim bardzo szeroka oferta wydarzeń i zdarzeń w obrębie danych meczów czy innych eventów sportowych i e-sportowych. Momentami można odnieść wrażenie, że oferta live w STS jest jeszcze bogatsza niż ta przedmeczowa, a to naprawdę sztuka. Do tego bonusy na zakłady live również są dostępne w STS. Okazjonalnie możecie zgarnąć specjalne bonusy, a obecnie obowiązuje stała oferta (dostępna do odwołania) – ekstra 40 PLN na zakłady e-sportowe live. Wystarczy dołączyć do akcji, zagrać kupon ako z minimum jednym zdarzeniem e-sportowym i kursem całkowitym przynajmniej 1,85 przy wkładzie o wysokości nie mniejszym niż 10 złotych. Po zagraniu takiego kuponu otrzymujesz 2 PLN, a promocja może sięgać aż do 40 złotych. Najważniejsze, że liczą się tak kupony wygrane, jak i przegrane. Poza tym łączny bonus dla użytkowników naszego portalu w STS z kodem: LBVIP to 1660 złotych!

Bukmacherzy Live

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

5. Obstawianie live - sposoby

Tak naprawdę sposobów na zakłady bukmacherskie na żywo jest wiele. Każdy ma jakieś swoje wizje, ale niewątpliwie bardzo ważne jest przygotowanie. Nie polecamy obstawiania na żywo w ciemno. Jeżeli macie zamiar dane wydarzenie obstawiać, to najlepiej po prostu śledzić jego przebieg, a w przypadku dla przykładu meczów piłkarskich – po prostu je oglądać. Dzięki temu może przyjść Wam do głowy obstawienie zakładu, na jaki byście normalnie nie wpadli.

Jedną z metod obstawiania live jest po prostu reagowanie na to co dzieje się w danym momencie w meczu. Jeżeli widzicie, że prędzej czy później jedna z drużyn musi wyjść na prowadzenie, obstawcie to.

Drugim sposobem jest korzystanie w odpowiedniej chwili z gotowych typów bukmacherskich, ale dopiero w zakładach na żywo. Możecie się przez jakiś czas upewnić, że to ten właściwy typ i postawić zakład live zgodnie z nim. Lub przeciw, jeśli okaże się, że przewidywania były zupełnie błędne.

6. Jak skutecznie obstawiać na żywo?

Dobra, ale powyższe nie tłumaczy jak z zyskiem obstawiać live. Już tłumaczymy.

Przede wszystkim dobrą opcją jest wybieranie meczów, które chcielibyśmy obstawić, ale w opcji przedmeczowej kursy są niezadowalające. Jeżeli chcecie obstawić wygraną jednej z drużyn, ale uważacie, że przelicznik jest zbyt niski, warto przeczekać pierwsze minuty meczu. Jeżeli żadna z ekip nie strzeli gola, to z pewnością kursy pójdą w górę, a przelicznik na remis nieco się zmniejszy. Wtedy jest czas na działanie, czyli postawienie zakładu live.

Ale nie należy się ograniczać tylko do tego konkretnego zakładu. Warto skupić się choćby na zakładach na liczbę rzutów rożnych czy innych tego typu zdarzeń w innych dyscyplinach. Ważne będą tutaj statystyki – tak te aktualne jak i z całego bieżącego sezonu - które zawsze warto mieć pod ręką. Na tej podstawie możemy podjąć decyzję o zakładzie under/over na żywo.

Najważniejsza zaleta zakładów na żywo, to możliwość obstawienia zdarzenia zanim bukmacher zdąży zareagować na boiskowe wydarzenia. Oczywiście nie mówimy tutaj o strzeleniu bramki czy momencie, w którym dane zdarzenie już miało miejsce. Natomiast jeżeli widzimy ewidentnie, że bramka wisi w powietrzu i prędzej czy później musi wpaść – to moment, aby postawić nasz zakład na żywo.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

7. Bukmacherzy na żywo – wnioski

Zakłady bukmacherskie na żywo to na pewno ciekawa opcja. Nie oszukujmy się jednak, na grę tego typu trzeba mieć czas w tym danym momencie. Nie ma sensu obstawiać na żywo na siłę, jeżeli mamy na to kilka czy kilkanaście minut. Natomiast jeśli możecie sobie pozwolić na poświęcenie nieco więcej czasu, wtedy bukmacher live może być dla Was świetną opcją. To nasza najważniejsza rada jak obstawiać zakłady na żywo, jeżeli weźmiecie sobie ją do serca, reszta pójdzie z górki.

skomentuj JakObstawiaćZakładyNaŻywo
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie