Bukmacher z Doładowaniem SMS

przez LegalniBukmacherzy z by LegalniBukmacherzy
Bukmacher z Doładowaniem SMS

Zgromadziłeś nieco środków na swoim zakurzonym prepaidzie i zastanawiasz się czy istnieje bukmacher z doładowaniem SMS? Spieszymy z odpowiedzią czy coś takiego w ogóle jest możliwe! Jak zapłacić SMS-em u bukmachera, czy istnieje możliwość wpłaty na zakłady sms-em premium lub wpłacenie środków przez telefon i jak w inny sposób dokonać błyskawicznego depozytu na nasze konto bukmacherskie? Po lekturze naszego artykułu Wasza wiedza na ten temat będzie kompletna.

1. Jak zapłacić SMS-em?

Zacznijmy od podstaw. Czym jest w ogóle płatność SMS? Może ona przyjmować różne formy. Przede wszystkim przy pomocy SMS możemy doładować konto – ale w przypadku innego telefonu, zazwyczaj w ramach tej samej sieci. U najpopularniejszych operatorów sieci komórkowych w Polsce jak choćby Play czy Plus bez problemu znajdziecie takie rozwiązania.

Nie o to nam jednak chodzi. Inną wersją opłat SMS są SMS-y premium. Wklepujemy dany numer i treść i płacimy za daną usługę. Najczęściej ta metoda płatności jest wykorzystywana w przypadku telewizyjnych czy internetowych loterii, konkursów czy w przypadku wpłat na cele charytatywne. Jak się pewnie domyślacie, płatność SMS-em premium w STS czy Fortunie nie wchodzi w grę.

Trzecią metodą, najbardziej prawdopodobną w przypadku płatności przy pomocy telefonu u buka, jest płatność poprzez konkretnego pośrednika. Wielu pośredników akceptuje płatności SMS, a wśród nich są – dostępni u niektórych bukmacherów – Tpay oraz Dotpay. Wobec tego teoretycznie bukmacherzy mieliby w jaki sposób przyjmować od nas środki z naszych kont u operatorów sieci komórkowych – zarówno w przypadku kont abonamentowych jak i tych prepaid. Czy jednak znajdziemy zakłady bukmacherskie z możliwością płatności SMS?

2. SMS jako metoda płatności u bukmachera?

Płatność przy pomocy pośredników za pomocą SMS jest dostępna przy korzystaniu z różnych usług. Jeśli mamy wskazać na co możecie wykorzystać środki zgromadzone na Waszym prepaidzie, będą to przede wszystkim gry komputerowe, zwłaszcza te w formie online. Płatność sms jest dostępna w takich tytułach jak choćby World of Tanks czy League of Legends. Jak gracie w jeden z tych tytułów, to bez problemu i w zupełności legalnie – bez żadnego ryzyka – możecie przelać środki ze swojej komórki i wykorzystać je na dodatkowe funkcje w grze. Tutaj z pomocą przychodzi płatność SMS w Dotpay. Dostępne jest również kasyno online z wpłatami SMS, ale te kasyna z płatnością SMS niestety nie są legalne w naszym kraju.

Kolejna firma z wpłatami SMS to Skycash. Jak działa to tutaj? Możemy przelać zgromadzone środki na nasze konto w Skycash tak aby wykorzystać je na dostępne usługi w tej aplikacji. Jeśli nie wiecie do czego służy Skycash, spieszymy z pomocą. To apka umożliwiająca płatność za usługi takie jak parkomaty, bilety – dla przykładu na pociągi i tak dalej. Tutaj jednak również nie zapłacicie u buka, więc i tu nie istnieje SMS jako sposób płatności w zakładach.

Wobec tego czy w ogóle jest możliwość płatności SMS u bukmachera? Bezpośrednio tego już nie zrobimy, choć kiedyś sms jako sposób wpłaty u bukmachera był dostępny. Nie bez powodu u bukmacherów znajdziemy serwisy Tpay i Dotpay, które teraz oferują już tylko standardowe pośrednictwo w płatności, jak choćby Payu. Nie zapłacimy więc SMS-em, a SMS jako metoda płatności u bukmachera nie istnieje, a już na pewno nie w kategorii legalni bukmacherzy gov, czyli w zakładach zalegalizowanych, znajdujących się na liście ministerstwa, którą zresztą znajdziecie w naszym opracowaniu. Dlaczego tak się dzieje, wyjaśnimy w dalszej części. Wspomnimy tylko, że pośrednio jesteśmy w stanie wykorzystać środki z prepaida czy abonamentu na zakłady bukmacherskie online i dokonać przelewu sms na konto bukmacherskie. Problem leży w tym, że niekoniecznie nam się to opłaca i... również niekoniecznie musi nam się to udać.

Standardowy bonus na Fortuna Bonus do 2220 PLN
LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy Bonus do 2230 PLN!
Sprawdź ofertę Fortuny!

3. Plusy i minusy płatności SMS w zakładach bukmacherskich

Zastanówmy się więc jak mogłaby wyglądać płatność u bukmachera przy pomocy SMS. Musielibyśmy najpierw przelać nasze środki do serwisu, który umożliwia odzyskanie środków u operatora, następnie przelać środki na nasze konto, Paypala bądź portmonetkę internetową typu Skrill i później dopiero doładować konto u bukmachera, pośrednio przez sms. W teorii jest więc szansa, że zachomikowane na prepaidzie środki przelejecie jako depozyt u bukmachera dokonany SMS-em. W praktyce nie wygląda to tak różowo i zasilenie konta bukmacherskiego wiadomością tekstową z telefonu to nie jest sztuka, która ma wielkie szanse powodzenia.

Od czego by tu zacząć... po pierwsze, nie jesteśmy w stanie wskazać Wam jednego wiarygodnego operatora, który wypłaci Wam środki zgromadzone na telefonie. Jedyne serwisy godne zaufania, a co za tym idzie również godne polecenia, wypłacają takie środki bezpośrednio na konkretne usługi – które wspomnieliśmy już wcześniej. W internecie aż roi się od serwisów, które zapewniają, ze z ich pomocą dokonacie przelewu z karty sim na konto bukmacherskie. Jednak nie dajcie się zwieść, nie bez powodu opinie o tego typu serwisach w internecie są opłakane. Zazwyczaj to po prostu oszustwo, dlatego od razu ostrzegamy. Jeśli już znajdziecie serwis, który faktycznie może Wam wypłacić kasę, którą przeznaczycie na zakłady bukmacherskie, to z Waszych środków zostanie maksymalnie 50%.

To zapewne jest jednym z głównych powodów, dla których bukmacherzy w Polsce wycofali się z płatności sms-owych. Jeśli spojrzycie w warunki tego typu usług w zaufanych portalach jak Tpay czy Dotpay, dowiecie się, że w tym przypadku profit firmy, która korzysta z usług pośrednika to właśnie maksymalnie 50%. Więc bukmacher miałby dwa wyjścia. Albo po wpłacie 50 zł z prepaida przyznać Wam na konto depozytowe 25 zł (lub mniej, jeżeli prowizja byłaby wyższa), albo być stratnym i naliczać pełne 50 zł. Sami rozumiecie, bukmacherom się to zwyczajnie nie opłaca, a gracze mogliby czuć się oszukani, że otrzymują mniejszą kwotę niż wpłacili.

4. Co zamiast płatności SMS u buka?

Wiemy już, że konta bukmacherskiego nie zasilimy SMS-em, voucher STS za SMS nie ma racji bytu, w Fortunie nie doładujemy konta depozytowego przy pomocy wiadomości tekstowej czy karty SIM, a lista bukmacherów z płatnością SMS zawierałaby 0 wpisów. Co nam pozostaje? Sprawdzimy to na przykładzie dwóch wymienionych bukmacherów – według naszych analiz, zdecydowanie najlepszych na rynku również pod względem metod płatności. Co możemy tam spotkać?

  • standardowe przelewy bankowe,
  • karty kredytowe Visa oraz Master Card,
  • Blik, Paypal,
  • portfele internetowe jak Skrill,
  • szybkie płatności z udziałem pośredników jak PayU czy Tpay.

Czego chcieć więcej? Do tego wszystkiego Fortuna legalny bukmacher online dorzuca również solidny bonus, który poznacie dzięki naszej recenzji. Oczywiście zagraniczne serwisy bukmacherskie momentami oferują nieco więcej, ale to też dzięki obowiązującemu prawu i możliwości płatności przy pomocy choćby bitcoinów czy w punktach. W Polsce zapłacimy oczywiście w lokalu bukmachera za zakłady i dokonamy depozytu, ale nie zrobimy tego w innych placówkach, co jest możliwe poza granicami kraju.

Bukmacherzy z szybkimi płatnościami

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady Bonus do 2230 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Idź do STS

5. Doładowanie konta bukmacherskiego przy pomocy telefonu

Oczywiście bukmacher z doładowaniem przez telefon to już nie jest żadna ściema. Możemy przecież zapłacić blikiem, przelewem internetowym i wieloma innymi bezpiecznymi metodami płatności, które będą równie błyskawiczne co wpłata SMS u bukmachera, a nie będą obarczone ryzykiem stracenia środków. Wobec tego przy pomocy telefonu depozyt u bukmachera jest możliwy do zrealizowania, ale już konto abonamentowe czy sama w sobie karta SIM doładowania u jednego z bukmacherów nam nie zapewni.

6. Płatność SMS u bukmachera – podsumowanie

Mamy nadzieję, że w powyższym tekście odnaleźliście u nas odpowiedzi na wszystkie pytania jakie Was trapiły. Niestety ani w Fortunie, ani w STS doładowanie SMS nie jest dostępne, ale to dotyczy każdego legalnego bukmachera w Polsce. Jeżeli nadal zastanawiacie się którego bukmachera wybrać to pewnie pomoże Wam w tym fakt, że istnieją legalni bukmacherzy bez depozytu, o których więcej dowiecie się w osobnej publikacji. Dzięki takiemu bonusowi szybko zapomnicie, że bukmacher z doładowaniem SMS nie istnieje na naszym rynku – zakłady w Polsce nadrabiają w innych aspektach.

skomentuj BukmacherZDoładowaniemSms
Komentarze (2)
 Calim1964
Calim1964 około 6 godzin temu
To 50% marży operatorów to ładne zdzierstwo, nic dziwnego, że bukmacherzy nie mają tego w ofercie. Ja płacę skrillem i sobie chwalę.
Graj odpowiedzialnie