LegalniBukmacherzy.com pl

Co to są zakłady bukmacherskie?

Co to są zakłady bukmacherskie?

O ile regularnie obstawiasz, nie powinieneś mieć problemów z odpowiedzią na pytanie co to są zakłady bukmacherskie. Nie jest to żadna fizyka kwantowa, ale ale – nikt nie wie wszystkiego. Dlatego w tym miejscu chcielibyśmy bardzo dokładnie i wyczerpująco opisać czym są zakłady bukmacherskie w sieci, jaka jest definicja legalnych zakładów bukmacherskich online i gdzie takowe znajdziecie. Oczywiście przedstawimy też oferty, które u tych bukmacherów otrzymacie – z drobnym dodatkiem od nas, czyli ekskluzywnymi promocjami. Na start to tyle, przechodzimy do rzeczy.

1. Definicja zakładów bukmacherskich

Tak jak jesteśmy przekonani, że każdy z Was byłby w stanie mniej lub bardziej trafnie odpowiedzieć na pytanie postawione w tytule, tak uważamy, że definicja bukmachera jest w tym przypadku potrzebna, żeby wyznaczyć pewne granice. Drugim ważnym aspektem jest to, aby nowi gracze również wiedzieli z czym mają do czynienia, a z czym nie. Dlatego mamy propozycję definicji.

Zakład sam w sobie to porozumienie pomiędzy dwoma stronami, które dotyczy jakiegoś wydarzenia z bliższej lub dalszej przyszłości, gdzie obie strony lub jedna z nich przewiduje rozwój przypadków, a za trafienie jest przewidziana konkretna gratyfikacja, ustalona przed zawarciem tegoż zakładu. Zagmatwane, ale ogólnie rzecz bardzo prosta.

W zakładach bukmacherskich mamy do czynienia z pewną instytucjonalizacją tego stosunku. To znaczy, że nie mamy Pana Krzyśka, który bierze po 200 złotych z konta każdego i słucha kto co obstawia, tylko bukmachera, który sam proponuje co i za ile można obstawić. Sam bukmacher z nikim się nie zakłada, choć jest tu jeden wyjątek – zakłady typu MyBet czy CustomBet, gdzie sami gracze proponują zakład bukmacherowi.

Dlatego zakłady bukmacherskie to miejsce w sieci lub stacjonarne, gdzie możemy na podstawie ustalonych przez analityków kursów obstawić dane wydarzenie po wybranej przez nas stawce, ale ograniczanej przez bukmachera zależnie od wydarzenia czy przez ogólne zapisy regulaminu. No dobra, wiemy co to są legalne zakłady bukmacherskie online w teorii, teraz czas na praktykę.

Zanim to, mamy jeszcze jedną propozycję - zupełnie darmową. Liga typerów w internecie to temat często poszukiwany przez graczy, a na naszym portalu zagracie za darmo - zasady poznacie w naszej instrukcji. Natomiast sam konkurs znajdziecie klikając w poniższy link.

Najwyższy bonus na rynku
Konkurs Super Typer

2. Czym są zakłady bukmacherskie i kto może nazywać się bukmacherem?

Wobec tego zakłady bukmacherskie to po prostu platforma bądź fizyczne miejsce, gdzie możemy się o coś założyć, tylko, że decyzje podejmujemy sami i nie licytujemy się tutaj na nic z nikim. Mamy z góry narzucone kryteria i albo z nich korzystamy na ustalonych przez dane zakłady bukmacherskie zasadach, albo rezygnujemy z takiego obstawiania i tyle.

Bukmacher to natomiast firma działająca legalnie, gdzie możemy właśnie na podstawie wyznaczonych kursów podjąć decyzję o postawieniu jakiegoś zdarzenia bądź wielu, zależnie od rodzaju kuponu. Wobec tego nie ma tutaj pojęcia bukmachera jako osoby, gdyż taka samowolna działalność byłaby nielegalna.

A co oznacza, że zakłady bukmacherskie w internecie są legalne? Nic prostszego. To po prostu oznacza, że dany bukmacher jest zarejestrowany w danym kraju. Nie musi pochodzić z tego konkretnego państwa, lecz musi postarać się o krajową licencję (przynajmniej tak to działa w Polsce, ale również i w wielu innych krajach jak w Wielkiej Brytanii) na prowadzenie zakładów wzajemnych w sieci. Jeśli taką licencję uzyska, dany podmiot może nazywać się już bukmacherem, nawet jeśli jego strona jeszcze nie wystartowała.

3. Zakłady bukmacherskie online – legalne obstawianie w sieci, a naziemnie

Tutaj kwestia jest prosta. Wyjaśniając kim jest bukmacher i czym jest obstawianie w sieci, musimy wyjaśnić jedną rzecz, która nie jest wcale oczywista. Firma może wystąpić o udzielenie zgody na prowadzenie działalności stacjonarnej i internetowej. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby marka ubiegała się tylko o licencję stacjonarną lub w formie online - jedna nie wyklucza drugiej ani nie jest koniecznością posiadanie obu. Na pierwszy rzut oka bez sensu wydaje się wybieranie tylko opcji lokali, ale nie jest to wcale niespotykane, również na naszym rynku taki przypadek można na liście ministerstwa znaleźć. Warto w tym miejscu wiedzieć, że rynki bukmacherskie różnią się od siebie. Inaczej będą wyglądały zakłady bukmacherskie Niemcy, inaczej te w Polsce, a ich porównanie znajdziecie na naszym portalu.

Najlepsi Bukmacherzy

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

4. Które zakłady bukmacherskie w sieci wybrać?

Wiecie już kto to bukmacher, jaka jest definicja zakładów bukmacherskich w internecie, a teraz czas przejść do najważniejszych szczegółów. Czyli jak wybrać legalnego bukmachera działającego w sieci. Nie będziemy się tu dzisiaj rozwodzić, bo bardziej szczegółowe analizy tematu przedstawiliśmy w odrębnych artykułach. Dzisiaj powiemy tylko tyle – absolutna czołówka w branży w naszym kraju to STS i Fortuna. Dwie największe firmy, które nie bez powodu przyciągają największe rzesze użytkowników w całym kraju. To dwie marki, które radzą sobie najlepiej i są ku temu jasne przesłanki. Jedną z nich są bonusy powitalne, zerknijcie poniżej co możecie zgarnąć za złożenie konta w STS czy Fortunie. Natomiast polskie zakłady bukmacherskie w internecie od podszewki poznacie dzięki naszemu zestawieniu.

5. Podsumowanie: co to legalne zakłady bukmacherskie online

Temat teoretycznie bardzo prosty, ale mamy nadzieję, że po jego lekturze Wasza wiedza na temat tego czym są zakłady bukmacherskie online i co wyróżnia legalnych bukmacherów, będzie bogatsza o kilka dodatkowych faktów i ciekawych informacji, które są przydatne dla każdego gracza. W końcu aby skutecznie i mądrze obstawiać, trzeba wiedzieć z czym to się je i jak w ogóle odróżnić bukmachera legalnego od tego, u którego legalnie nie zagramy. To proste, ale czasami marki nielegalne dobrze się kryją. Bo w naszym rozumieniu marka nielegalna to taka, która w Polsce nie jest dostępna ze względu na brak licencji w danym kraju oczywiście. Warto wiedzieć, że licencje udzielone w Curacao, na Cyprze, Malcie czy choćby w Wielkiej Brytanii u nas nie obowiązują i nie są podstawą do tego, abyśmy mogli zupełnie bez obaw z takich serwisów korzystać. Oczywiście mowa o graniu na terenie Polski, jeżeli mieszkacie poza granicami kraju, to obowiązuje Was prawo miejscowe - z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy powiedzieć, że o wiele bardziej liberalne niż w Polsce.

To tyle w temacie tego kim są bukmacherzy online. Skoro posiadacie już wiedzę co to są zakłady bukmacherskie w sieci, zerknijcie na naszą stronę główną i wyszukajcie interesujące Was kody rejestracyjne do bukmacherów!

skomentuj CoToSąZakładyBukmacherskie?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie