LegalniBukmacherzy.com pl

Konto Tymczasowe u Bukmachera

Szybkość to podstawa, często również jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, dlatego konto tymczasowe u bukmachera to opcja bardzo pożądana przez graczy. Założenie konta u bukmachera bez konieczności przesyłania skanu dowodu osobistego, to bardzo wygodna opcja, która interesuje ewentualnych nowych użytkowników serwisów z zakładami. Jak założyć konto tymczasowe u bukmachera, czy ważność konta tymczasowego u bukmachera wygasa, czy da się grać u bukmachera bez dowodu i u którego bukmachera założyć konto tymczasowe? O tym i o maksymalnych wygranych na koncie tymczasowym, piszemy poniżej.

1. Czym jest konto tymczasowe w serwisie bukmacherskim?

Aby założyć konto u bukmachera wymagane jest przejście przez pełen proces rejestracji. Wypełniamy nasze dane, na początku zazwyczaj to podstawowe informacje, jak nazwa użytkownika, imię i nazwisko, mail, numer telefonu. Niektórzy bukmacherzy proszą od razu o PESEL, niektórzy wymagają tego dopiero w kolejnych krokach. Aby konto było w pełni zweryfikowane, musimy dosłać skan dowodu, tak aby dane były potwierdzone. Taki a nie inny obrót sprawy wymaga też nasze krajowe prawo. Jeśli chcecie wiedzieć więcej o rodzimych bukmacherach, to polskie internetowe zakłady bukmacherskie zebraliśmy w jednym opracowaniu. Niestety online bez weryfikacji u bukmachera w Polsce zagrać nie możemy.

Poza jednym wyjątkiem, czyli naszym dzisiejszym tematem. Konto tymczasowe u bukmachera, to właśnie opcja obstawiania bez pełnej weryfikacji konta. Wypełniamy formularz, podobnie jak w opcji z pełnym sprawdzeniem danych, ale nie przesyłamy żadnych dokumentów. Nasze konto u bukmachera jest tymczasowe, bo nie dokonujemy tutaj dalszych działań, tak jak przy pełnej rejestracji. Oczywiście niesie to za sobą pewne konsekwencje. Jakie? Znamy już podstawy co to konto tymczasowe u bukmachera - przejdźmy do konkretów.

2. Warunki gry u bukmachera bez dowodu

Jak już wspomnieliśmy konto tymczasowe oznacza zakłady bukmacherskie bez dowodu. Czy to od razu oznacza, że mamy w ten sposób pełną funkcjonalność? No nie do końca. O limitach na koncie bukmacherskim bez weryfikacji dowodu jeszcze wspomnimy w dalszej części, ale poza limitem wygranej czy limitem depozytu, mamy też inne ograniczenia. W tym miejscu zachęcamy do zapoznania się z innym tekstem, który wyjaśni czy doładowanie konta bukmacherskiego przez sms jest możliwe. W kontekście kont tymczasowych będzie to o tyle przydatne, że płatności pomiędzy kontem stałym u bukmachera a tymczasowym różnią się tylko maksymalną wpłatą, a nie metodami samymi w sobie.

2.1 Szybka rejestracja u bukmachera – rozwiązanie stałe czy tylko chwilowe?

Po pierwsze, bukmacher bez dowodu to nie jest opcja na wieczność. U jednego bukmachera potrwa to parę tygodni u innego miesiąc, gdzie indziej barierą będzie suma stawek, ale ogólnie czas na dosłanie odpowiednich danych mamy określony i przede wszystkim, ograniczony. Jeśli więc liczyliście na to, że w Polsce można grać u bukmachera bez dowodu, to niestety mamy złe wieści. Wobec tego na pytanie sprzed chwili – czy zakłady bukmacherskie na koncie tymczasowym to opcja chwilowa czy na stałe – niestety odpowiadamy, że to tylko na moment. Potem tak czy siak będziemy musieli wysłać odpowiednie skany dowodów bukmacherowi. A w zasadzie obsłudze bukmachera, która dzięki temu zweryfikuje nasze konto i pozwoli na dostęp do pełni funkcjonalności serwisu. Jaka funkcjonalność jest ograniczona bez dowodu u bukmachera?

Tutaj niestety musimy oznajmić, że jeżeli chcecie grać na koncie tymczasowym bukmachera i zakładaliście, że po rejestracji nie będziecie musieli wysyłać skanu dowodu, to mamy złe wieści. Dowód tożsamości u bukmachera jest podstawą do wypłacenia pieniędzy i mówimy tutaj o tych, które znajdują się na koncie depozytowym. Więc jeżeli wpłacicie pieniądze u bukmachera, pogracie kilka dni i będziecie chcieli zawinąć manatki – to i tak czeka Was pełna weryfikacja konta. A do niej potrzebny będzie skan bądź fotografia dowodu tożsamości plus często również zrzut ekranu z wycinku konta bankowego, na które ma być wykonany przelew.

2.2 Wady i zalety konta tymczasowego u bukmachera

To nie oznacza jednak, że bukmacherzy bez dowodu online nie posiadają zalet. Oczywiście, prędzej czy później będziemy musieli dokonać pełnej weryfikacji konta, to jest jasne, ale dzięki możliwości gry na koncie tymczasowym u bukmachera, możemy zagrać interesujący nas zakład w serwisie, gdzie jeszcze nie mieliśmy konta, a z różnych powodów nie mogliśmy w tym czasie dokonać pełnej rejestracji. Wygasająca ważność dowodu, brak skanera czy możliwości wykonania wysokiej jakościowo fotografii. Powodów może być naprawdę wiele. To ciekawa funkcjonalność, na podstawie tego na co pozwala ustawodawca.

Wobec tego bukmacherzy bez dowodu to domena jedynie bukmacherów stacjonarnych. W internecie tak czy siak, prędzej czy później będziecie musieli okazać się dowodem tożsamości.

3. Limity zakładów na koncie tymczasowym

Zanim przedstawimy naszym zdaniem najlepszych bukmacherów z kontem tymczasowym, zastanówmy się jakie są limity narzucone przez bukmacherów bez dowodu. Weźmiemy pod uwagę najbardziej popularnych bukmacherów w kraju.

  • Fortuna: depozyt do 5000 PLN, wygrana do 2279,99 PLN, czas ważności do 28 dni,
  • STS: depozyt do 5000 PLN, brak innych limitów – konto nieograniczone czasowo,
  • BetFan: maksymalna wysokość stawek do 5000 PLN, bez terminu,
  • LVBet: limit stawek do 5200 PLN, bez terminu.

Jak widać warunki wśród bukmacherów bez dowodu w Polsce nie różnią się zbytnio. W jednym przypadku mamy do czynienia z limitem czasowym, w innym na koncie nie zrobimy już nic więcej kiedy przekroczymy limit stawki. Tak się dzieje w LVBet, gdzie po dobiciu do magicznej granicy 5200 PLN – musimy dokonać pełnej rejestracji konta, gdyż nie postawimy więcej zakładów. Tak czy siak, powinno nam zależeć na pełnej funkcjonalności konta bukmacherskiego – dzięki temu w każdej chwili będziemy mogli wypłacić środki zgromadzone na naszym koncie.

4. Najlepsi bukmacherzy z kontem tymczasowym

Jakie to najlepsze zakłady bukmacherskie bez dowodu? Wybraliśmy dwóch bukmacherów, których wskazać można bez żadnego wahania. Przeanalizowaliśmy wszystko, od oferty kursowej – wysokości przeliczników i ilości zdarzeń, przez obsługę, sprawnie działający serwis oraz aplikacje, aż do kwestii, która nas szczególnie interesuje, czyli bonusów. Co ciekawe u bukmacherów w wielu przypadkach bonusy na koncie tymczasowym u bukmachera są już dostępne. Co prawda bez weryfikacji bonusu nie wypłacicie, ale nie wyklucza to zrealizowania warunków obrotu. Ciekawe, prawda?

Jednak aby nie przedłużać – dwaj topowi bukmacherzy bez dowodu to Fortuna i STS. Zaczynając od tego pierwszego, tutaj pod względem poruszania się po stronie wygląda to najlepiej. Dlaczego? Choćby ze względu na to, że nie musimy co chwilę wczytywać nowej strony. Chcemy sprawdzić dokładnie kursy na ligę angielską? To wybieramy ją z lewego panelu i przeklikujemy sobie kolejne spotkania. Wystarczy po prawej stronie przy danym meczu kliknąć plusik – i rozwija nam się pełna lista kursów na to spotkanie. Nie musimy niczego od nowa wczytywać i z poziomu tej strony możemy sobie otworzyć dokładne kursy na kolejne spotkania. Takich zalet jest oczywiście wiele – podajemy jeden przykład, aby wskazać jak bukmacher Fortuna myśli o graczach. We współpracy z Fortuną mamy dla Was specjalny bonus – to aż do 630 złotych! Jak go odebrać? Wystarczy kliknąć w nasz link i w ten sposób zarejestrować się u tego buka. Pamiętaj tylko, że konto tymczasowe w Fortunie ma ważność 28 dni!

Co z STS-em? To chyba najbardziej inwestujący w nowe rzeczy bukmacher. Ligi alternatywne, sporty wirtualne, zakłady na gry karciane, czy szeroka oferta na zakład bez remisu, który objaśnialiśmy w innym artykule. W wymienionych kategoriach nie dość, że STS był jednym z pierwszych to jeszcze na dodatek prezentuje najwyższy poziom. Jeśli interesuje Cię bukmacher z kontem tymczasowym, który gwarantuje świetny bonus, to mamy tutaj również ekskluzywną ofertę. To aż do 1660 złotych, w tym bonus vip – zakład bez ryzyka w wysokości 100 złotych! Wystarczy skorzystać z kodu LBVIP podczas rejestracji, nawet jeśli najpierw macie zamiar korzystać z konta tymczasowego w STS.

Najlepsi polscy bukmacherzy online

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

5. Weryfikacja konta tymczasowego bez dowodu? To możliwe!

To jednak nie wszystko co dla Was dzisiaj przygotowaliśmy. Oczywiście bukmacherzy są prawnie zobligowani do tego, żeby nas zweryfikować. Nie można sobie tak o grać na zakładach bukmacherskich, operator musi wiedzieć kto jest właścicielem danego konta - takie jest prawo i nie jest to wymysł firm hazardowych. Powodem jest choćby to, że osoba, która obstawia musi być pełnoletnia. Banalne, ale prawdziwe.

Mamy jednak XXI wiek i bukmacher bez skanowania dowodu powinien być zupełną normalnością. Całe szczęście, dzięki nowości wprowadzonej przez portal eFortuna, rejestracja bez dowodu i to jako w pełni zweryfikowane konto, jest już możliwa!

Internetowa usługa MojeID pozwala Ci wykorzystać konto bankowe do tego, aby służyło za wskazanie Twojej tożsamości. W skrócie - wygląda to jak internetowe urzędy, które korzystają z tego samego sposobu. To bezpieczna i wygodna funkcja, która pozwala na zweryfikowanie tożsamości w bardzo krótkim czasie. Nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich, listę banków, których klienci skorzystają z MojeID w Fortunie znajdziecie poniżej.

  • PKO BP
  • Pekao SA
  • ING
  • Inteligo
  • Getin Bank
  • Banki Spółdzielcze z grupy BPS

Sama opcja w wykorzystaniu jest banalnie prosta. Pamiętajcie tylko, że bonus otrzymacie przechodząc na stronę Fortuny z naszego linka. Następnie wypełniacie wszystko i kiedy zakończycie proces rejestracji w Fortunie, możecie wejść w opcje - tam znajdziecie możliwość uwierzytelnienia konta bez dowodu w Fortunie. Po zakończeniu rejestracji w ten sposób, Wasze konto będzie aktywne tak samo, jakbyście przesłali skan dowodu - to znaczy, że nie będzie to już konto tymczasowe!

6. Zakłady na koncie tymczasowym – opinie

To na tyle jeśli chodzi o bukmacherów bez dowodu. Temat jest obszerny, bo wielu bukmacherów decyduje się na możliwość gry bez dowodu w internecie. Ze względów prawnych jest to jednak tylko opcja czasowa. Nie ma się co jednak zrażać – bukmacherzy są zobligowani do chronienia naszych danych i tutaj naprawdę nie ma powodów do obaw. Zachętą niech będą bonusy, które otrzymacie tylko grając w sieci. Zakładając konto tymczasowe u bukmachera pamiętajcie o naszych kodach!

skomentuj KontoTymczasoweUBukmachera
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie