LegalniBukmacherzy.com pl

Konkurs Typowania Wyników Meczów

Konkurs Typowania Wyników Meczów

Każdy zaprawiony w bojach gracz, który ma doświadczenie w zakładach bukmacherskich, dobrze wie, że nie ma nic za darmo. Oczywiście, bukmacherzy w Polsce decydują się na bonusy bez depozytu. Rejestrujecie się z użyciem kodu bonusowego i odbieracie freebet za założenie konta. I choć to kasa za darmo na zakłady, to aby ją wypłacić, zawsze najpierw trzeba obrócić bonus. Więc faktycznie mamy darmowe środki na grę u bukmachera, ale nie dostajemy pieniędzy jako takich, aby je zyskać, musimy umiejętnie dysponować przyznanym bonusem.

Ale jak to zrobić, jeśli często na zrealizowanie bonusu mamy kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt dni – zależnie od oferty danego bukmachera? No aby to zrobić, wypadałoby mieć trochę doświadczenia. Tylko jak to osiągnąć bez tracenia kasy? Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Naprawdę.

Na portalu Legalni Bukmacherzy mamy dla Was konkurs typerski – Super Typer. To konkurs typowania wyników meczów zupełnie za darmo, który pozwoli Wam sprawdzić skuteczność Waszych typów oraz porównać się z innymi graczami. Jak działa konkurs Super Typer na portalu LegalniBukmacherzy com? Wszystko wyjaśnimy poniżej.

Konkurs Typowania Wyników Meczów Super TYPER

Opis Nagroda
Pula nagród w konkursie Super TYPER 150 € tygodniowo
Nagroda za pierwsze miejsce 50 €
Nagroda za kupon dnia 5 €

1. Super Typer: Obstawianie za darmo z nagrodami jest możliwe?

Na początku najprawdopodobniej najważniejsza informacja dla wielu z Was. Jeśli zastanawiacie się, czy w konkursie Super Typer można wygrać prawdziwe pieniądze, to mamy dla Was dobre informacje. Owszem, za poprawne typy możecie liczyć na ciekawe nagrody. Zwłaszcza, że konkurs jest zupełnie darmowy. SuperTyper to konkurs typerski z nagrodami Możecie więc w ten sposób zyskać kasę na zakłady zupełnie za darmo. Jak to zrobić, jak grać w konkursie Super Typer i jakie nagrody są przewidziane dla zwycięzców tego konkursu typerskiego, poinformujemy Was już za chwilę.

Najwyższy bonus na rynku
Konkurs Super Typer

2. Jak dołączyć do konkursu typerskiego Super Typer na LegalniBukmacherzy com?

Najpierw jednak zacznijmy od podstaw. Aby dołączyć do konkursu typerskiego Super Typer, należy zarejestrować się na naszym portalu LegalniBukmacherzy. Formularz rejestracji możecie otworzyć klikając w napis „zarejestruj się” w prawym górnym rogu. Nic prostszego.

Zapisanie się do konkursu i sama rejestracja przebiega błyskawicznie. Nie wymagamy żadnych zbędnych danych. Wystarczy login, e-mail, hasło. Jeśli chcesz, możesz zapisać się do naszego newslettera, ale nie jest to warunek konieczny. Oczywiście nie spodziewaj się tam dziesiątek maili tygodniowo – szanujemy czas naszych graczy i przekazujemy tylko absolutnie najważniejsze informacje, które sami uznajemy za istotne. Pamiętajcie również o dopisaniu adresu konta PayPal. Jak to zrobić? Wystarczy wejść w ustawienia użytkownika (prawy górny róg - należy kliknąć w nick po zalogowaniu) i ustawienia typera. Tam można przypisać konto PayPal, na które prześlemy ewentualną wygraną.

3. Zasady konkursu Super Typer na portalu LegalniBukmacherzy

Wiemy, że wczytywanie się w regulaminy ofert promocyjnych u bukmachera momentami przyprawia o ból głowy. Dlatego wyciągamy pomocną dłoń – raz, wyjaśniając tą tematykę na naszym portalu, a dwa – nie utrudniając życia tam gdzie nie jest to konieczne. Więc reguły konkursu typerskiego Super Typer są bardzo proste.

Przede wszystkim typujemy mecze piłkarskie za darmo na zasadzie 1x2. Do każdego zdarzenia jest przypisany kurs. Załóżmy, że obstawiamy zwycięstwo Lecha Poznań w meczu z Górnikiem Zabrze. Kurs na Lecha ustaliliśmy na poziomie 2,0. Jeśli postawiłeś na Lecha i faktycznie wygrał, zdobywasz 2 punkty. Jeśli typ okazał się chybiony, Twoja punktacja pozostaje bez zmian. Punkty z poprawnych typów sumujemy i na ich podstawie wyłaniamy zwycięzców konkursu, a wyniki aktualizujemy maksymalnie do 72 godzin od zakończenia ostatniego spotkania.

4. Jak długo potrwa konkurs bukmacherski Super Typer?

A teraz czas na najlepsze. Konkurs rozpoczął się 8 czerwca 2020 roku, czyli w zasadzie wraz ze startem naszego serwisu LegalniBukmacherzy. Nie oznacza to jednak, że niebawem się skończy. Co to to nie. Naszym założeniem jest udostępnienie Wam możliwości sprawdzenia się w naszym darmowym konkursie obstawiania meczów, przy jednoczesnej możliwości walki o ciekawe nagrody i rywalizacji z innymi typerami.

Oczywiście, konkurs dzieli się na pewne etapy. Nowe pytania pojawiają się codziennie w zakładce moje typy. Dlatego pamiętajcie aby sprawdzać regularnie. Oczywiście jeśli zapomnicie, to nic wielkiego się nie stanie, ale w danej rundzie będzie Wam już wtedy trudno o wygraną. Runda trwa jednak tydzień i składa się z siedmiu etapów, czyli po prostu z codziennego typowania.

5. Co mogę wygrać w konkursie typerskim Legalni Bukmacherzy?

Oczywiście nie chwalilibyśmy się nagrodami w naszym turnieju typerskim jeśli w grę nie wchodziłyby prawdziwe pieniądze. Tak, Super Typer to darmowy konkurs obstawiania meczów z nagrodami. Pula nagród na rundę wynosi dokładnie 150 € i właśnie tyle tygodniowo przeznaczamy dla naszych graczy. To chyba wystarczający powód, aby zapisać się do Super Typera i grać regularnie w naszym konkursie na typy bukmacherskie.

Zwycięzca otrzymuje 50 €, drugie miejsce to 25 €, trzecie 15 €, czwarte 10 €, a miejsca od piątego do siódmego dostają po 5 €. Co z pozostałą kwotą? To pula na tak zwane kupony dnia. Nawet jeżeli nie liczycie się w klasyfikacji w danym tygodniu, jeśli byliście najlepsi w typowaniu danego dnia, otrzymacie nagrodę 5 €. Zasadą jest to, że na kuponie musi się wtedy znajdować przynajmniej cztery zdarzenia. I to tyle.

6. Gdzie jeszcze mogę obstawiać za darmo?

Konkurs typerów to nie wszystko co mamy Wam do zaproponowania. Jeśli chodzi o bukmacherów, to na polskim rynku typowanie za darmo po prostu nie istnieje. Obstawianie wyników spotkań bez depozytu jest dostępne u bukmachera Bet at home, ale mówimy tutaj o rynku niemieckim. Jeżeli interesuje Was ta tematyka, to możecie zapoznać się z naszym tekstem – legalne zakłady bukmacherskie w Niemczech. U wspomnianego bukmachera możecie typować za darmo, bez profitów, ale jest to pewna opcja sprawdzenia się w zakładach.

Mamy dla was również inną opcję. Bonus bez depozytu, to to czego gracze bardzo często szukają u legalnych bukmacherów. Tak się składa, że mamy dla Was specjalne kody, które pozwalają na odebranie tego typu bonusu. I tak z naszym kodem (użyj naszego linku) w Fortunie oraz LVBet otrzymacie freebet za rejestrację w wysokości 20 zł. Wystarczy, że zarejestrujecie się wchodząc na stronę bukmachera z naszego linku. Po rejestracji w najbliższych kilkudziesięciu godzinach bonus zostanie przyznany i będziecie go mogli przeznaczyć na zakłady. Typowanie za darmo jak widać jest więc możliwe. A bonusowy kod STS na zakłady, dzięki któremu otrzymacie zakład bez ryzyka, lepiej poznacie dzięki naszej obszernej recenzji tego bukmachera.

Bukmacherzy z bonusem bez depozytu

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

7. Konkurs Super Typer – podsumowanie

Wiecie już jak wygląda nasz darmowy konkurs w typowanie wyników meczy. Nie traktujemy tego jako recenzja konkursu typerskiego Super Typer, bo trudno oceniać samego siebie. Jednak mamy nadzieję, że wasze opinie o Super Typer – konkurs typerski będą pozytywne. Zawody w obstawianiu meczów za darmo stworzyliśmy po to, aby gracze mieli okazje się sprawdzić i mieli również motywację do regularnego typowania. Nie ma innej drogi do skutecznego grania w zakładach bukmacherskich niż właśnie regularne obstawianie. A jeśli można to robić za darmo i jeszcze coś na tym zyskać, to czemu nie? Jeśli natomiast zastanawiasz się jak obstawiać mecze u bukmachera, to również i w tym temacie mamy kilka rad – w tym celu zapraszamy do lektury naszego artykułu.

skomentuj KonkursTypowaniaWynikówMeczów
Komentarze (7)
LegalniBukmacherzy
LegalniBukmacherzy 9 miesięcy temu
Dzień dobry! Wszystkie nagrody zostały opłacone slightly_smiling_face
Graj odpowiedzialnie