LegalniBukmacherzy.com pl

Obstawianie Walk

Obstawianie Walk

Nie trzeba być znawcą rynku bukmacherskiego w Polsce, aby wiedzieć, że obstawianie walk w naszym kraju jest niesamowicie popularne. Z jednej strony bierze się to z faktu, że sam boks czy MMA stoi na niezłym poziomie i przyciąga rzesze fanów przed telewizory. Z drugiej strony, zakłady bukmacherskie na sporty walki pozwalają ugrać niezłe sumy.

Dlaczego? Ano dlatego, że zawsze mamy do czynienia z pełną dozą nieprzewidywalności. Bukmacherzy muszą kalkulować, ale nie zawsze wezmą wszystkie za i przeciw na poważnie. Czasami można to wykorzystać i naprawdę zyskać niezłe sumki, zwłaszcza jeśli mówimy o zakładach na pojedynki bokserskie czy inne sporty walki, w przypadku walk celebrytów czy jeszcze niedoświadczonych zawodników. Szanse takich fighterów często są źle oszacowane. Jeżeli znasz się na temacie, łatwo będzie Ci to wychwycić. Jeżeli się nie znasz, zawsze masz do dyspozycji serwisy takie jak nasz – gdzie regularnie znajdziesz informacje na temat ciekawych wydarzeń i najlepszych typów, jakie warto obstawiać w ramach danego eventu.

Na czym polega obstawianie walk, którzy bukmacherzy specjalizują się w sportach walki, jak najlepiej obstawiać pojedynki bokserskie czy starcia na galach MMA oraz czy warto kierować się darmowymi typami bukmacherskimi na sporty walki znalezionymi w internecie – tego wszystkiego dowiecie się poniżej.

1. Jakie sporty walki obstawię u bukmachera?

Sporty walki to bardzo popularny temat w zakładach bukmacherskich, nie tylko w Polsce. Na całym świecie bukmacherzy traktują tego typu zmagania priorytetowo, bo i gracze są tym bardzo zainteresowani. U zagranicznych bukmacherów sporty walki to wrestling (WWE), judo, sumo, a znajdą się i bukmacherzy, którzy oferują kursy bukmacherskie na Taekwon-do. W Polsce jednak bukmacherzy sporty walki ograniczają do tych kategorii, które najbardziej interesują graczy. W zasadzie możemy się spotkać z trzema typami sportów walki – pozostałe pojawiają się tylko w przypadku wyjątkowej okazji, jak ważne imprezy. Na pewno zdecydowanie większej oferty możemy się spodziewać choćby w przypadku Igrzysk Olimpijskich. Jakie sporty walki w swojej ofercie mają Polscy bukmacherzy?

 • Zakłady bukmacherskie na MMA
 • Zakłady bukmacherskie na boks
 • Zakłady bukmacherskie na walki na gołe pięści

To w zasadzie trzy najpopularniejsze kategorie, z zaznaczeniem, że ta trzecia dyscyplina dopiero raczkuje. Wiecie już jakie sporty walki można obstawiać u bukmachera, czas przejść do informacji na temat zdarzeń, które pojawiają się w ramach zakładów bukmacherskich na walki.

Zanim jednak to, przypominamy, że na naszym portalu znajdziesz konkurs. To liga typerów darmowa z nagrodami, której zasady przedstawiliśmy w obszernym opisie.

2. Rodzaje zdarzeń dostępne na walki w zakładach bukmacherskich

Zastanawiacie się na pewno jak działa obstawianie walk i co najlepiej obstawiać jeśli chodzi o sporty walki. Zanim przejdziemy do konkretnych federacji, chcemy wskazać możliwości jakie wiążą się z obstawianiem walk u bukmacherów online. Czasami faktycznie warto postawić na zwycięzcę walki, ale możliwości jest zdecydowanie więcej.

Zdarzenia do obstawiania na sporty walki:

 • Czy walka zakończy się na punkty,
 • Czy walka zakończy się w danej rundzie,
 • Czy walka zakończy się przez KO/TKO,
 • Kursy under/over na liczbę rund,
 • Kursy na sposób zakończenia walki (poprzez poddanie np. - w przypadku MMA),
 • W której rundzie wygra dany zawodnik,
 • Zdarzenia specjalne – np. że zawodnik dokona niedozwolonego uderzenia – dla przykładu kopnie walcząc na pięści.

To najpopularniejsze opcje jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie online na sporty walki. Nie znajdziecie tutaj raczej czegoś takiego jak kursy bez remisu, bo one mają sens przy okazji dyscyplin, gdzie faktycznie ten remis może wystąpić - ale jeżeli chcecie się dowiedzieć o co w tym chodzi, wystarczy kliknąć w nasz link.

Jeżeli chodzi o konkretne wydarzenia, tutaj jest trochę inaczej. Obstawianie boksu to kwestia indywidualna, gale nie odbywają się raczej cyklicznie. Oczywiście są wydarzenia jak znane z naszego rynku Polsat Boxing Night, ale nie działa to tak samo jak choćby gale MMA. Zakłady na boks opieramy raczej na konkretnych, ciekawych walkach, natomiast przy zakładach na mieszane sztuki walki - MMA mamy większy wybór, bo jest wiele federacji, które cyklicznie dostarczają nam wielu emocji, a przy okazji co event dają kilka ciekawych walk do obstawiania. Które federacje są najpopularniejsze u bukmacherów w Polsce?

 • KSW
 • Fame MMA
 • PLMMA
 • FEN
 • UFC i UFC Fight Night
 • ACA MMA
 • Bellator
 • Oktagon MMA
 • Babilon MMA

Powyższa lista to mieszanka krajowych i największych na świecie federacji MMA. Warto również zwrócić uwagę na nowe federacje, które dopiero przebijają się do świadomości wśród kibiców oraz graczy zakładów bukmacherskich, którzy chcą obstawiać sporty walki. To choćby MMA-VIP, któremu przewodzi... Marcin Najman.

3. Jak dobrać najlepsze typy na sporty walki: MMA, Boks, Walki na Gołe Pięści

Czy planujemy obstawianie walk UFC czy zastanawiamy się jak obstawiać walki KSW czy Fame MMA, to w zasadzie obstawianie walk MMA działa bardzo podobnie. Mamy dla was kilka porad jak tworzyć profesjonalne typy bukmacherskie na MMA, które przyniosą wam wymierne korzyści. Obstawianie sportów walki to nie jest taka prosta sprawa, ale całe szczęście mamy tutaj dużo danych, które możemy użyć przy obstawianiu zakładów bukmacherskich na MMA: UFC, KSW, ACA MMA czy mniej popularne gale. Wytłumaczymy Wam jak my to robimy krok po kroku.

 • Sprawdzamy obsady najważniejszych gal w danym czasie,
 • Wybieramy interesujące nas wydarzenia, pamiętajmy, aby zakłady zawierać możliwie jak najbliżej gali, czyli maksymalnie kilka dni przed jej odbyciem,
 • Sprawdzajmy, czy na pewno interesujące nas zdarzenie się odbędzie i czy zawodnik jest w pełni zdrowy – sporty walki są bardzo urazowe i często zawodnicy wycofują się w ostatniej chwili,
 • Weryfikujmy, czy kursy bukmacherskie faktycznie odpowiadają szansom danych zawodników – jak to zrobić?
 • Sprawdzamy opinie o danych zawodnikach w mediach branżowych, co sądzą eksperci i czy w ostatnim czasie nie wydarzyło się coś, co spowodowałoby, że faworyt wcale nie jest taki mocny, albo w drugą stronę – że ma większe szanse, niż oceniają to bukmacherzy,
 • Sprawdzamy bilans walk i jak się kończą (przydatne będą serwisy branżowe ze statystykami jak Sherdog czy Tapology) – najprawdopodobniej znajdziecie jakąś zależność, jeżeli obaj zawodnicy zdecydowaną większość walk kończą przed czasem, to zapewne tak będzie i tym razem – masz już gotowy typ bukmacherski!
 • Bierz pod uwagę jak zawodnikowi idzie w ostatnim czasie na danym terenie – nie przekreślaj underdoga, jeżeli w ostatnim czasie wygrał kilka walk w federacji i staje do walki o pas z teoretycznie o wiele lepszym zawodnikiem.

Z naszej perspektywy szczególnie ważna jest ta ostatnia rada. Mamy tutaj idealny przykład. Przed walką Parnasse'a z Torresem na jednej z gal KSW, ten drugi był uznawany za – delikatnie rzecz biorąc – worek do bicia. Trochę nas to dziwiło, bo co walkę radził sobie bardzo przyzwoicie, walcząc z coraz lepszymi rywalami. Dostał szansę walki o pas z Parnassem, który nie walczył od ponad roku. Co mogło pójść nie tak? Właśnie w ten sposób należy szukać okazji w zakładach na sporty walki. Z rozsądkiem, metodycznie, aż zauważycie szansę – niech Was nie przestraszy kurs w wysokości 6 czy 7 na zawodnika czy zdarzenie, które chcecie obstawić. I takie okazują się szczęśliwe, tylko raczej wybierajmy je w przypadku kuponów single.

4. Gdzie odebrać bonusy na obstawianie sportów walki?

To by było na tyle porad jak obstawiać walki u bukmachera. Nie jest to nic skomplikowanego, wymaga po prostu sporej dozy cierpliwości. Jeżeli nie mieliście wcześniej do czynienia z zakładami na boks, UFC, KSW czy Fame MMA, to zapewne przydadzą Wam się bonusy. Pozwalają one na lepszy start u danego bukmachera. Tak się składa, że bonusy bukmacherskie na sporty walki również obowiązują, a jako użytkownicy portalu Legalni Bukmacherzy możecie liczyć na ekskluzywne dodatki u bukmacherów, którzy cały czas mają dostępny duży wybór kursów bukmacherskich na sporty walki: MMA, boks czy inne wydarzenia. Jakie to bonusy?

W STS rejestrujesz się z naszym kodem LBVIP i zgarniasz ekskluzywne bonusy na zakłady, które możesz przeznaczyć na obstawianie sportów walki u tego bukmachera. Łącznie bonus może wynieść 1660 złotych – a jeśli dorzucimy do tego czasowe promocje na sporty walki czy dodatkowe bonusy, to premia powitalna wygląda naprawdę okazale.

Podobnie jest w Fortunie, tutaj mamy 830 PLN na start! Zawierają się w tym bonusy idealne do obstawiania sportów walki – 20 i 10 PLN bez depozytu. Konkretniej - obstawicie zakłady w tej kwocie bez żadnej wpłaty, dlatego bezkarnie możecie spróbować szczęścia. Pamiętajcie tylko aby przejść na stronę bukmachera za pomocą naszego odnośnika.

Jakie jeszcze są w Polsce serwisy bukmacherskie dowiecie się z publikacji: legalni bukmacherzy lista Ministerstwa Finansów - tam przedstawiamy pełne zestawienie podmiotów oferujących zakłady wzajemne przez internet i nie tylko.

Sporty walki - najlepsi bukmacherzy

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

5. Transmisje z walk u bukmacherów – czy są dostępne?

Na koniec słów kilka na temat streamów z gal sportów walki. To specyficzna dziedzina. Zazwyczaj transmisje z tego typu wydarzeń znajdziecie na stronie organizatora w formie streama PPV. Oznacza to tyle, że aby obejrzeć daną transmisję, musicie zapłacić. Istnieje również opcja transmisji ze sportów walki u waszego dostawcy kablówki. Jeżeli wydarzenie jest na tyle duże (jak np. gale KSW) to najprawdopodobniej możecie taką galę wykupić również z poziomu Waszego dekodera.

Oczywiście niektórzy bukmacherzy oferują transmisję ze sportów walki – czy to dla posiadaczy konta, czy to w przypadku obstawienia niewielkich nawet zakładów, natomiast nie jest to zbyt częste. Obstawianie walk wiąże się więc z pewną inwestycją – w dostęp do transmisji, bo ostatnia zasada jaką Wam tutaj podrzucimy jest taka, aby stawiać nie tylko na podstawie samych statystyk, ale również własnych obserwacji, to zmniejszy ryzyko pomyłki.

skomentuj ObstawianieWalk
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie