LegalniBukmacherzy.com pl

Zagraniczni Bukmacherzy

Zagraniczni Bukmacherzy

Mamy świadomość, że nie każdy wie czym różnią się zagraniczni bukmacherzy od tych rodzimych. Dlatego tym razem chcielibyśmy skupić się na tym kim tak naprawdę są bukmacherzy z zagranicy, jacy są najlepsi, a także na kwestiach czy zagraniczni bukmacherzy są legalni w Polsce. W końcu to jest nasza główna tematyka. Jeśli więc ta kwestia jest dla Was wątpliwa, to poniżej wszystko rozjaśnimy, krok po kroku.

1. Zagraniczny bukmacher – o kim mówimy?

Od razu chcielibyśmy zaznaczyć, że pisząc o bukmacherach zagranicznych mamy na myśli takich, którzy działają poza terenem naszego kraju. Uściślając, mamy w kraju bukmacherów, którzy niekoniecznie pochodzą z Polski i na dodatek prowadzą swoją działalność w innych krajach. Jednym z takich przykładów będzie choćby Fortuna. Ale serwis eFortuna jaki znamy, jest dostępny tylko w Polsce. Mamy też w kraju takie zakłady jak BetFan, które działają tylko na terenie naszego kraju. Dziś ani o jednych – ani o drugich, a typowo o bukmacherach zarejestrowanych poza granicami Polski.

2. Zagraniczni Bukmacherzy w Polsce – legalni czy nie?

Wiecie już do czego zmierzamy? Nie chodzi nam o to skąd pochodzi dana firma czy gdzie ma ulokowany kapitał, ale gdzie ma licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet i/lub stacjonarnie. To jest kluczowe w naszej dzisiejszej kwestii. Zapewne zastanawiacie się, czy zagraniczni bukmacherzy w Polsce są legalni? Niestety ale bukmacher w Polsce jest legalny tylko wtedy, jeśli posiada stosowną licencję. To oznacza, że zagraniczny bukmacher w Polsce musi posiadać stosowne zezwolenie i być po prostu zarejestrowany, znajdować się na stosownej liście. Lista legalnych bukmacherów gov dostępna jest na naszym portalu.

Dlatego lista legalnych bukmacherów w Polsce to tak naprawdę kilkanaście podmiotów, na których nie ma legalnych zagranicznych bukmacherów w tym rozumieniu. Wydaje się Wam to dziwne? Tak sprawa ma się od 2017 roku, kiedy ustawa hazardowa wprowadziła nowe zasady na naszym rynku. Od tego czasu za grę u zagranicznych bukmacherów bez licencji grozi nam kara finansowa. Dlatego tak ważne jest wiedzieć, którzy bukmacherzy są legalni, a którzy nie – te wszystkie informacje znajdziecie na naszym portalu.

3. Mieszkam poza granicami kraju, czy mogę grać u zagranicznych bukmacherów?

Mamy jeszcze jedno ważne pytanie, na które musimy odpowiedzieć, zanim zaprezentujemy Wam naszą listę najlepszych zagranicznych bukmacherów. Otóż na pewno zastanawiacie się jakie są kryteria tego, kiedy możemy grać u zagranicznych bukmacherów, a kiedy nie. Otóż bukmachera tak naprawdę nie interesuje wasze obywatelstwo. To co jest ważne, to miejsce gdzie przebywacie. Jeżeli dajmy na to mieszkacie w UK czy Irlandii, to gra u legalnych bukmacherów zagranicznych na tym terenie jest całkowicie legalna. Nikt Was za takie coś ścigać nie będzie. Bukmacherzy legalni w UK zostali przez nas opisani w odrębnym opracowaniu, więc jeśli mieszkacie na Wyspach - to coś dla Was. Wracając jednak do tematu - legalność działa wręcz w drugą stronę – strona polskiego bukmachera niestety z takiego kraju nie będzie dostępna lub będzie dostępna w innej wersji, co też jest warte uwagi. Bo niektórzy bukmacherzy, jak choćby STS, posiadają swoje zagraniczne wersje, które również są ciekawe z perspektywy użytkowników!

4. Najlepsi Zagraniczni Bukmacherzy – Ranking

Przede wszystkim jeżeli interesują Was bukmacherzy w danym kraju, to specjalnie dla Was przygotowaliśmy osobne teksty dla największych rynków bukmacherskich jak Irlandia, Niemcy czy Wielka Brytania. Rankingi dedykowane dla zagranicznych bukmacherów z tych właśnie krajów możecie znaleźć również na naszym portalu. Dziś postaramy się ogólnie wziąć pod uwagę oferty bukmacherów zagranicznych ze wszystkich rynków i wskazać, którzy według nas są najbardziej warci uwagi, biorąc oczywiście pod uwagę to, które marki są dostępne legalnie w największej liczbie krajów. Przypominamy, że podobnie jak w przypadku polskich bukmacherów, tak i tutaj otrzymacie specjalne bonusy u zagranicznych bukmacherów. Aby je odebrać, najczęściej potrzebujecie kodów promocyjnych do zagranicznych bukmacherów, ale o wszystkim poniżej, przy każdej osobnej pozycji.

4.1 Zagraniczny bukmacher z topową pozycją na największych rynkach: bet365

Jednym z najlepszych zagranicznych bukmacherów jest niewątpliwie bet365. Jakie są plusy tego bukmachera? Działa transparentnie, tam gdzie jest dostępny, działa w zupełności legalnie. Choć nie stoi za nim jakaś wielka historia, jak w przypadku wielu innych firm z wysp, to w zasadzie w dwie dekady stał się głównym graczem na rynku. Mówisz internetowy zagraniczny bukmacher – myślisz bet365. Dlaczego? Bo to innowacyjny bukmacher, który zagraniczne internetowe zakłady bukmacherskie wzniósł na inny poziom. Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, czy innym kraju gdzie bet365 jest dostępny, to przy rejestracji u zagranicznego bukmachera pamiętaj o wpisaniu kodu bonusowego: BCODE!

Najwyższy bonus na rynku
Bonus 100% do 200PLN (Akceptacja regulaminu i warunków wymagana)

4.2 Hazardowe rozmaitości i zagraniczne zakłady bukmacherskie w jednym: Unibet

Kolejny zagraniczny bukmacher online dostępny na terenie wielu krajów to Unibet. Niestety nie w Polsce, ale choćby na terenie Irlandii w pełni legalnie zagracie u tego bukmachera. Jeśli interesują Was bukmacherzy zagraniczni i bonusy, to to coś dla Was. Unibet to zagraniczny bukmacher z kasynem, który w równym stopniu traktuje obie dziedziny. Plusy zagranicznego bukmachera sieciowego Unibet? Dostępność i różnorodność zdarzeń do obstawiania, które są często wrzucane w serwisie już na wiele miesięcy przed samym wydarzeniem. Jeśli więc lubicie obstawianie długoterminowe to coś dla Was, ale to nie wszystko. Unibet to też zagraniczny bukmacher z zakładem bez ryzyka, który wynosi do 200 PLN jeśli skorzystasz z naszego kodu SLB-VIP.

Najwyższy bonus na rynku
Zakład bez ryzyka 100% do 200 PLN

4.3 Zagraniczny bukmacher z freebetem: William Hill

Tego bukmachera na pewno nie trzeba przedstawiać nikomu na Wyspach, bo stoi za nim historia. Co ciekawe choć William Hill kojarzy się w UK z zakładami stacjonarnymi, to świetnie wszedł w temat zagranicznych zakładów bukmacherskich przez internet. To też zagraniczny bukmacher z bonusem bez depozytu. Z kodem BETEXVIP otrzymasz freebet 25 euro. Poza tym ten zagraniczny bukmacher online posiada szeroką ofertę kursów tak live jak i prematch, do tego stawia na inną rozrywkę, gdzie wybija się sekcja pokerowa. Kod promocyjny do William Hill jak i samego bukmachera poznasz lepiej dzięki naszej recenzji!

Najwyższy bonus na rynku
Darmowy Zakład do €20/£20

4.4 Bukmacher zagraniczny z płatnościami bitcoinem: 1xBET

Coś czego nie znajdziemy w Polsce, a ma zagraniczny bukmacher? Płatności kryptowalutami. To oczywiście nie jest powszechne nawet w przypadku największych marek spoza Polski, ale jednak może być przydatne, jeśli ktoś orientuje się w bitcoinach i nie tylko. Taką możliwość daje 1xBet. Poza tym niezwykle obszerna oferta i dostępność w ogromnej ilości krajów – aż szkoda, że nie u nas. Bonus w tych zagranicznych zakładach bukmacherskich wynosi 130% do 130 euro – wystarczy przy rejestracji użyć kodu LVIP.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus 130% do 130 EUR!
Standardowy bonus na 1XBET
Bonus 100% do 100 EUR

5. Opinie o zagranicznych bukmacherach

Jak wypadają zagraniczni bukmacherzy na tle tych polskich? Sprawa wygląda tak, że nie bez powodu nasi legalni, Polscy bukmacherzy walczyli o to, aby licencje i prawo były egzekwowane. Zagraniczne marki bukmacherskie nie odprowadzały podatku, przez co wygrane na kuponach były wyższe i tak naprawdę lokalne marki – które odprowadzają podatek w kraju – nie miały szans z konkurentami zza granicy. A musimy przyznać, nawet jako aktywni gracze, że to nie było fair. Dlatego to rozumiemy. Nawet mimo tego, że opinie i recenzje o zagranicznych bukmacherach były i nadal są bardzo pozytywne. Nawet jeśli promocje u zagranicznych bukmacherów nieco odbiegają od krajowych standardów.

Co nie zmienia faktu, że ograniczenia finansowe szły w parze również za ograniczeniami w funkcjonalności serwisu. Dziś jednak błyskawiczne płatności u zagranicznych bukmacherów nie robią takiego wrażenia, bo mamy to u siebie, tak samo aplikacje mobilne, zakłady na gry karciane i wiele, wiele innych atrakcji. W zasadzie największą różnicą są kasyna u zagranicznych bukmacherów, ale to wszystko przez uwarunkowania prawne. Dlatego dziś spokojnie możemy powiedzieć, że zagraniczni bukmacherzy w Polsce nie mieliby już tak łatwo, ale nie zdziwimy się, jeśli część topowych marek jednak jeszcze na naszym rynku zagości.

skomentuj ZagraniczniBukmacherzy
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie