LegalniBukmacherzy.com pl

Błędy bukmacherów

Błędy bukmacherów

Jak znaleźć i rozpoznać błędy bukmacherów – to pytanie które zadaje sobie naprawdę wielu graczy. Może się wydawać, że prężnie działające zakłady bukmacherskie w zasadzie nie popełniają błędów, ale takie myślenie to... błąd. Nikt nie jest nieomylny i bukmacherzy często pewne rzeczy oceniają błędnie. Oczywiście, mówimy tutaj o obstawianiu sportu czy e-sportu, gdzie pewna doza losowości, niepewności zawsze będzie chodziła w grę. Nie zmienia to jednak faktu, że błędy bukmacherom przydarzają się regularnie. My dzisiaj postaramy się rozjaśnić kwestię czym jest błąd bukmachera, jak wykorzystać pomyłki zakładów bukmacherskich aby wypracować zysk a także przedstawimy Wam jak rozróżnić błąd bukmacherski.

1. Co to jest błąd bukmachera

Na początek zastanówmy się razem czym jest błąd bukmacherski. Mówimy tutaj oczywiście o pomyłkach zakładów bukmacherskich, a nie naszych. Te drugie są wręcz niezliczone, w sensie takim, że błędy można popełniać z bardzo różnych względów. Tą kwestię omówimy pod koniec artykułu, rozważając cały temat i wyjaśniając, czy da się regularnie wygrywać wykorzystując błędy bukmacherskie.

Zapewne doskonale wiecie jak wygląda ustalanie kursów bukmacherskich. Dany serwis bukmacherski zatrudnia analityków, którzy znają się na cyferkach i są w stanie ocenić szanse na spełnienie danego zdarzenia. Dzięki nim, na podstawie liczb i różnych przewidywań, bukmacher wystawia przeliczniki. I właśnie przede wszystkim takie przeliczniki są naszą szansą na wykorzystanie pomyłek bukmachera. Mówimy tu w takim razie o złych kursach ustalonych przez bukmachera.

Oczywiście nie jest to jedyny moment, kiedy bukmacherzy popełniają błąd. Zanim przejdziemy do wyjaśnienia jak znaleźć kursy, przy których bukmacher się pomylił, zastanówmy się kiedy jeszcze możemy mówić o pomyłce zakładów bukmacherskich. Zawsze pamiętajcie o jednej rzeczy – to bukmacher decyduje kiedy zakłady na dane zdarzenie się kończą. Nie jest tak, że dany serwis ma jakiś obowiązek, aby czekać z zakończeniem zakładów do samego końca. Bywa tak, że zakłady bukmacherskie – z obawy przed stratą sporych środków – wycofują dany zakład z oferty. Oczywiście, zawarte zakłady są w grze, natomiast nie macie dalszej szansy takiego zdarzenia obstawiać. W takiej sytuacji bywa tak, że bukmacherzy zdecydowanie się pospieszą i źle ocenią sytuacje w momencie, kiedy mogliby jeszcze spokojnie na takim zakładzie zarobić. Nie wierzycie w taki błąd zakładów bukmacherskich online? Przytoczymy przykłady poniżej.

Kolejnym przykładem będzie sytuacja pomyłkowego wystawienia kursów bukmacherskich. Niekiedy bukmacherzy mylą się przy publikowaniu kursów w serwisie internetowym i zamiast kurs wyższy wystawić na outsidera, wpisują go w polu faworyta. Teoretycznie dzięki takiej pomyłce bukmachera można byłoby nieźle zarobić - ale tutaj bukmacherzy chronią się przed taką sytuacją. Wiadomo, taki czeski błąd może się zdarzyć każdemu, dlatego w takiej sytuacji bukmacherów chroni regulamin. Tutaj mają prawo nie wypłacać wygranej i nie jest to oczywiście żadne oszustwo ze strony zakładów.

Zanim jednak do tego przejdziemy, jeszcze mała dygresja. Aby wykorzystywać błędy bukmacherów, trzeba ćwiczyć. Czasami najlepsze jest uczenie się na własnych błędach, bo mamy nauczkę, jednak najlepiej nie tracić przy tym kasy. Mamy dla Was jednak rozwiązanie, czyli darmowy konkurs na portalu Legalni Bukmacherzy!Nasza internetowa liga typerów nie będzie miała przed Tobą tajemnic jeśli przeczytasz nasz tekst wyjaśniający zasady jej działania.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

2. Przykłady błędów w zakładach bukmacherskich

Oczywiście najłatwiej znaleźć błąd w kursach bukmacherskich jeśli chodzi o wynik danej drużyny. Tutaj zakłady bukmacherskie mają swoją stałą metodę. Bardzo, ale to bardzo często, faworyt jest łatwy do przewidzenia. To drużyna bardziej utytułowana. Często oczywiście brana jest pod uwagę statystyka h2h czyli mecze bezpośrednie, jednak czasami bukmacher po prostu za bardzo wierzy w potęgę faworyta. To jest moment, w którym można wykorzystać błąd bukmachera. Kiedy ten nie doceni szans ekipy czy zawodnika, który teoretycznie powinien mieć mniejsze szanse, ale jest w dobrej formie, kiedy faworyt zdecydowanie nie spisuje się najlepiej. Te tendencje właśnie najlepiej śledzić.

Warto też próbować przynajmniej wyspecjalizować się w danym rodzaju zdarzeń. Tutaj szczególnie zwracamy uwagę na sporty walki i zdarzenia typu sposób zakończenia walki. Czasami, kiedy prześledzimy historię walk zawodników i ostatnie starcia, naprawdę nie jest trudno dostrzec jakie powinno być rozstrzygnięcie. Odnosi się to również do e-sportu, gdzie zdecydowanie łatwiej znaleźć błąd bukmacherski właśnie w konkretnych zdarzeniach, gdzie możemy obstawiać konkretne cele w trakcie rozgrywki, które niekoniecznie musi zdobywać zwycięzca całej gry – tutaj mamy wrażenie, jakby bukmacherzy ciągle się tego uczyli.

Na koniec trzeci przypadek i tutaj podamy konkretny przykład, który miał miejsce na początku 2021 roku. Plebiscyt na Sportowca Roku, teoretycznie Robert Lewandowski był zdecydowanym faworytem. Mim oto na kilka dni przed galą pojawia się informacja, że piłkarz Bayernu niekoniecznie wygra. Czołowi bukmacherzy wycofują zakłady ze swojej oferty... Na koniec okazuje się, że pogłoski jakoby Zmarzlik czy Świątek mieli odebrać statuetkę Lewemu były nietrafione. To właśnie przykład błędu bukmacherskiego, na którym nie da się wypracować zysku – bukmacher pozbawił się po prostu potencjalnej kasy od graczy, którzy chcieliby zaryzykować, a biorąc pod uwagę jakie plotki krążyły w internecie, pewnie chętnych do obstawienia na Zmarzlika czy Stocha byłoby sporo.

3. Najczęstsze błędy bukmacherów – gdzie obstawiać?

Wiecie już jakie błędy najczęściej popełniają bukmacherzy. Gdybyśmy mieli wskazać nasze ulubione sposoby na wykorzystanie pomyłek bukmacherskich, byłoby to granie na e-sport i zdarzenia w trakcie rozgrywki. Mamy wrażenie, że nawet na największych imprezach bukmacherscy analitycy nie skupiają się na tym kto jest w czym dobry, tylko kto jest ogólnie lepszy. O ile sam końcowy wynik bardzo często jest dobrze przewidywany i kursy odzwierciedlają to, co potem dzieje się w wirtualnej rozgrywce, to już sam przebieg bywa naprawdę odmienny, mimo tego, że zupełnie co innego wynika ze statystyk. A statystyki w e-sporcie znajdziecie w internecie bez problemu. Skuteczne będzie tutaj obstawianie LoL-a, gdzie często znajdziecie błędy w kursach bukmacherskich na pierwszy inhibitor, barona, smoka, wieżę czy pierwszą krew. Bo nawet na Worldsach bukmacherzy stawiają na faworytów i nie wdają się zbytnio w szczegóły.

Gdzie obstawiać e-sport i wykorzystywać błędy? Kursy szczególnie korzystne bywają u dwóch bukmacherów. Mowa o STS i Fortunie. Sprawdźcie sami, przy pomocy wyjątkowych kodów promocyjnych, które pozwalają na grę bez wpłaty! Zerknij na szczegóły poniżej.

Najlepsi Bukmacherzy

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

Na naszym portalu poza poradami odnośnie samego obstawiania znajdziesz również informacje odnośnie funkcjonalności serwisów bukmacherskich. Dla przykładu dowiesz się czy bukmacher sms faktycznie istnieje i czy da się zapłacić przez telefon odpowiedź znajdziesz w odpowiednim artykule.

4. Jak znaleźć błąd bukmachera? Najczęstsze pomyłki w kursach

Sposób na wyszukiwanie błędów bukmacherów jest jeden. Częste odświeżanie witryny bukmachera w poszukiwaniu błędnych kursów bukmacherskich, wyspecjalizowanie się w danym sporcie czy nawet typie zdarzenia. Dzięki temu, jeśli od jakiegoś czasu będziecie trzymali się sprawdzonego sposobu, będziecie również w stanie ocenić, czy faktycznie bukmacher popełnił błąd, czy tylko nam tak się wydaje i jesteśmy zaślepieni wyjątkowo wysokim kursem. Dlatego niezwykle ważna jest tutaj praktyka i cierpliwość, a także wiedza. Tą zdobędziecie czytając nasze poradniki jak choćby co to jest zakład bez remisu.

5. Jak skorzystać na pomyłkach bukmacherskich – najważniejsze porady

Nie znajdziecie czegoś takiego jak gotowiec z błędami bukmacherskimi. Gdzie znaleźć pomyłki zakładów bukmacherskich i jak wykorzystać dowiedzieliście się powyżej, ale wprowadzić to w życie musicie sami. Nasza najważniejsza porada ze wszystkich udzielonych dziś – zachowujcie chłodną głowę. Coś co Wam się wydaje błędem, może się okazać bardzo trzeźwą i profesjonalną oceną sytuacji. Pamiętajcie, że bukmacher zawsze w mniejszym lub większym stopniu analizuje dane wydarzenie i konkretne zdarzenia, które są udostępniane. Postarajcie się znaleźć słabe punkty, zwróćcie uwagę jak prezentują się kursy na dany typ zdarzenia u Waszego ulubionego bukmachera. Może akurat błędne są kursy bukmacherskie na ilość bramek under/over w meczach Ligue 1? Może bukmacher nie docenia agresji zawodników i jesteśmy w stanie wiele zgarnąć na zakłady na kartki? Różnie bywa. Możecie już powiedzieć, że wiecie jakie są błędy bukmacherów i jak je wykorzystać – pamiętajcie tylko aby skorzystać również z naszych kodów bonusowych!

skomentuj BłędyBukmacherów
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie