LegalniBukmacherzy.com pl

Zakłady Bukmacherskie LoL

Zakłady Bukmacherskie LoL

Jeszcze do niedawna nie do pomyślenia były zakłady bukmacherskie LoL czy tym podobne gry, ale obecnie to zupełna normalka. Obstawianie meczów Legue of Legends jest dostępne w zasadzie w każdym serwisie z zakładami w Polsce i nie wyobrażamy sobie już, aby mogło być w ogóle inaczej. Dziś dowiecie się które portale oferują bonusy na League of Legends oraz gdzie znaleźć najwyższe kursy na LoL-a. Poza tym przedstawimy jakie wydarzenia i zdarzenia możecie obstawiać, gdzie znaleźć transmisję z meczów oraz zaprezentujemy nasz krótki, acz pomocny poradnik obstawiania meczów League of Legends u bukmachera.

1. Czy warto obstawiać League of Legends u bukmachera?

Na początek kilka słów wyjaśnienia – po co w ogóle bawić się w obstawianie League of Legends u buka, jeżeli mamy tyle innych opcji? Wszak wydarzeń sportowych – poza krótką przerwą kiedy Covid uderzył w Europę – zazwyczaj nie brakuje. Według nas zakłady na League of Legends to ciekawa opcja na zarobienie kasy u bukmachera, a jest na to kilka powodów.

Cały czas trwają jakieś rozgrywki w League of Legends. Jeżeli nie są to turnieje rangi światowej czy kontynentalnej, to w każdym większym kraju znajdziecie ligi, do tego organizowane są cykliczne imprezy zarówno przez podmioty zewnętrzne jak i przez RIOT – czyli twórcę gry. Tutaj do wyboru do koloru, a jedną z większych imprez jest IEM w Katowicach, gdzie zazwyczaj odbywa się turniej LoLa, który można obstawiać u rodzimych buków.

W odróżnieniu od piłki nożnej czy innych sportów, niższa klasa rozgrywek nie oznacza gorszego dostępu do informacji. Statystyki drużyn czy graczy znajdziesz bez względu na to jak bardzo są znani. Dlatego w tej dziedzinie zdecydowanie łatwiej o konkretną analizę, która przybliży nas do zwycięstwa. Jak takowe prognozy wyglądają możecie sprawdzić zapoznając się z jednym z naszych poradników jak obstawiać sport, dobrym przykładem będzie tutaj temat Formuła 1 zakłady bukmacherskie w sieci.

2. Obstawianie meczów LoL: Co musisz wiedzieć o League of Legends?

Domyślamy się, że wśród naszych czytelników zapewne znajdą się osoby, które nigdy nie miały do czynienia z LoL-em. Podstawowe zasady i reguły meczów League of Legends opiszemy poniżej - więc straconego.

Rozgrywka ma miejsce na mapie Summoners Rift – gra ma różne tryby i mapy, ale wszystkie turnieje, które możemy obstawiać u bukmacherów, odbywają się na standardowej arenie. Drużyny mają po 5 zawodników, z czego każdy pełni konkretną rolę. Na mapie są trzy główne alejki i właśnie do alejek przypisane są konkretne role.

Zakładając, że żaden z zespołów nie zastosuje manewru zaskoczenia, rozkład graczy jest następujący:

Role graczy w League of Legends

 • górna alejka: 1 gracz (Top Laner) – często gracz, który może przyjąć na siebie najwięcej obrażeń,
 • środkowa alejka: 1 gracz (Mid Laner) – najcześciej gracz, który zadaje obrażenia magiczne, ale zdarzają się inne strategie,
 • dolna alejka: 2 graczy (ADC i Support) – gracz teoretycznie zadający najwięcej obrażeń fizycznych, posiada wsparcie w postaci gracza, który może leczyć, poprawiać widoczność i tak dalej,
 • dżungla – (Jungler) – gracz porusza się pomiędzy alejkami zabijając zgromadzone tam potwory i starający się zaatakować przeciwnika, stwarzając liczebną przewagę na jednej z alejek.

Rozgrywka w LoL-u może trwać bardzo różnie, bo bez problemu może skończyć się po kilkunastu minutach, ale może trwać godzinę, albo i dłużej. Mecz kończy się wtedy, gdy jedna z drużyn zniszczy Nexusa rywali (wielki kryształ w bazie, aby się do niego dostać trzeba zniszczyć po drodze wiele przeszkód jak wieże czy inhibitory). Drugą opcją jest poddanie meczu, choć na profesjonalnym poziomie raczej gra się do końca. Średni czas profesjonalnych drużyn w turniejach zazwyczaj wynosi grubo poniżej 30 minut, ale wszystko tak naprawdę zależy od stylu gry danej drużyny. Mecze często składają się z kilku partii, w zależności od formatu turnieju. Przed samym spotkaniem następuję faza „picków i banów” - to moment, kiedy gracze obu drużyn najpierw naprzemiennie blokują możliwość wyboru danej postaci, a potem sami wybierają bohaterów, którymi będą grali. Samych bohaterów w grze jest ponad 100, ale wielu graczy ogranicza się do gry kilkoma, dlatego skuteczne banowanie również może uprzykrzyć grę liderowi zespołu.

3. Obstawianie LoL-a – Które zakłady bukmacherskie mają ofertę na League of Legends

Na pytanie gdzie można obstawiać League of Legends odpowiemy ogólnie – w zasadzie w każdym serwisie bukmacherskim. Nie oznacza to jednak, że wszędzie są takie same warunki – co to to nie. Są bukmacherzy, którzy e-sport traktują lepiej i posiadają choćby bonusy na zakłady na League of Legends. Takich właśnie proponujemy.

Przede wszystkim bardzo dobrze z zakładami na League of Legends radzi sobie STS. Ten topowy w Polsce bukmacher posiada bardzo szeroką ofertę na LoL-a i nie będziecie musieli tutaj długo czekać od zakładu do zakładu. Na dodatek często pojawiają się tutaj czasowe bonusy dedykowane pod e-sport. No i co najważniejsze – standardowe promocje czyli 1500 złotych od depozytu oraz 60 złotych za wykonanie zadań dodatkowych. Odebrane premie, które maksymalnie mogą wynieść 1660 złotych działają również w sekcji e-sport!

Drugim bukmacherem, do którego możecie się skierować chcąc obstawiać LoL-a jest Fortuna. Solidny wybór meczów League of Legends do obstawiania, zarówno przed meczem jak i w formie live. Do tego pamiętajcie, że nasz ekskluzywny bonus w Fortunie to aż 630 PLN!

Bukmacher z League of Legends

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

4. Jak obstawiać League of Legends?

Oczywiście w naszym poradniku obstawiania LoL-a nie mogło zabraknąć konkretnych rad odnośnie tego jakie typy bukmacherskie na League of Legends są najlepsze. Oczywiście, możecie wybrać obstawiane wygranej drużyny, ale to droga na skróty, którą niekoniecznie polecamy.

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jedną rzecz. To, że dana ekipa jest faworytem, to nie znaczy, że każde wydarzenie w trakcie meczu pójdzie po jej myśli. Dlatego warto dokładnie analizować statystyki przed meczem. Zespoły z topu, na które kursy są bardzo niskie, często wcale nie są nastawione na mocny początek. A co za tym idzie pierwsze cele – które również można obstawiać – mogą być łatwo zdobyte przez przeciwnika-outsidera.

Dlatego League of Legends nigdy nie obstawiaj na ślepo, nie dorzucaj takich meczów do taśm bez analizy. Zresztą wspominamy o tym również w naszym przewodniku po tym jak grać taśmy bukmacherskie - sprawdź jeśli interesuje Cię taka metoda gry. Wracając do samego LoL-a - bardzo łatwo się przejechać na tego typu zagraniach, a naprawdę, analiza tego typu zdarzeń nie zabierze Wam zbyt wiele czasu. Wszystko jest dostępne w internecie jak na dłoni.

Najważniejsze rzeczy, o których warto pamiętać obstawiając LoL-a:

 • spróbuj innych zdarzeń, niż tylko obstawianie faworyta,
 • poszukaj mocnych stron zespołu outsidera,
 • dokładnie przeanalizuj poprzednie starcia, mocne i słabe strony zespołów, czy ekipa jest uzależniona od jednego gracza, czy jest bardziej uniwersalna,
 • staraj się orientować w rozgrywkach – nie musisz grać, ani znać nazw konkretnych ataków, ale już forma poszczególnych zawodników czy pozycja zespołu w lidze to bardzo przydatna wiedza.

5. Które zdarzenia w League of Legends mają najwyższe kursy bukmacherskie

Zapewne zastanawiacie się teraz – no dobra, proponują mi inne zdarzenia niż na wygraną, ale jakie to będą? Spieszymy z pomocą:

 • Zakłady na pierwszą krew,
 • Obstawianie pierwszej wieży czy inhibitora,
 • Kto pierwszy pokona barona lub smoka,
 • Jak długo potrwa mecz.

Oprócz tego zazwyczaj dostępne są kursy bukmacherskie na mecze League of Legends w formie under-over na sumę map, dokładny wynik lub na to kto wygra konkretną partię, a także w postaci handicapów - tutaj przyda Wam się wiedza na czym polega handicap bukmacherski - wyjaśniamy wszystko odrębnej publikacji. Tworząc własne typy na League of Legends analizujcie dokładnie statystyki właśnie pod kątem tych zdarzeń. Jest bardzo prawdopodobne, że faworyt może być spokojnie zaczynać mecze, podczas gdy outsider jest bardzo agresywny, przez co początkowe cele jak pierwsza krew, pierwsza wieża czy nawet smok mogą paść łupem tej niedocenianej drużyny.

6. Jakie wydarzenia League of Legends obstawiać i gdzie znaleźć transmisję z LoL-a?

Jak mówiliśmy już, w obstawianiu LoL-a świetne jest to, że statystyki znajdziemy nawet jeśli chodzi o pomniejsze rozgrywki, dlatego tutaj nie trzeba się ograniczać. Oczywiście obstawianie Ultraligi wydaje się oczywistym wyborem - w końcu to rodzima liga - rozgrywki LCS i zakłady bukmacherskie to również świetna okazja, bo oferta zazwyczaj jest szersza, warto też przygotować się na Worldsy – czyli coroczne mistrzostwa świata w LoLu, gdzie naprawdę można trafić bardzo ciekawe kursy.

A co z transmisjami z meczów League of Legends? Z nimi też nie ma problemu. Znajdziecie je zazwyczaj na platformie Twitch, coraz więcej streamów dostępnych jest również na YouTubie czy przy pomocy platformy Facebook Gaming, a poza tym e-sport w Polsce znajdziecie również w telewizji. Transmisje z meczów LoL-a prowadzi telewizja Polsat. To zdecydowanie może pomóc Wam obstawiać na grę LoL zakłady bukmacherskie.

skomentuj ZakładyBukmacherskieLol
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie