LegalniBukmacherzy.com pl

Najwyższe Wygrane u Bukmachera

Nic tak nie pobudza wyobraźni jak kumulacja w lotku, a jak wygląda to jeśli chodzi o najwyższe wygrane u bukmachera? Można sądzić, że ze względu na przeróżne limity gracze mają ograniczone pole manewru i rekordowe wygrane w zakładach bukmacherskich mają się nijak do loterii – najwyżej mogą konkurować ze zdrapkami. W końcu o dużych wygranych u bukmachera się przecież nie mówi, prawda? Jeśli jednak myślicie, że jest to niespotykane zjawisko, to musimy Was wyprowadzić z błędu. Poniżej dowiecie się u którego bukmachera można wygrać najwięcej, czy faktycznie są jakieś ograniczenia wygranej w zakładach, a także kiedy i w jaki sposób padły najwyższe wygrane w polskich zakładach bukmacherskich.

1. Maksymalna wygrana u bukmachera – czy jest limit?

Na pewno słyszeliście, że bukmacherzy potrafią nakładać na graczy pewne ograniczenia kwotowe. Oczywiście, każdy bukmacher robi to według własnego uznania i działa w ramach regulaminu, do którego gracz w każdej chwili ma dostęp. Czy te ograniczenia mają wpływ na to ile może wynieść maksymalna wygrana u bukmachera? Jasne. Zakłady bukmacherskie w Polsce ustalają pułap najwyższej wygranej u bukmachera. Mówimy tu jednak o jednym kuponie, a przecież ich zawrzeć można więcej. Widzicie do czego zmierzamy? Nie będziemy się tu wdawać w temat wspomnianych ograniczeń, bo o nich pisaliśmy już w osobnym tekście – jakie są limity w zakładach bukmacherskich dowiecie się z naszego obszernego opracowania. To jak padają rekordowe wygrane w zakładach bukmacherskich? Są na to dwa sposoby.

2. Dwa sposoby na rekordowe wygrane w zakładach bukmacherskich

Przejrzeliśmy najwyższe wygrane na kuponach bukmacherskich i możemy wysnuć wniosek, że po rekordową wygraną można sięgnąć na dwa sposoby. O żadnym z tych sposobów niestety nie powiemy, że jest rekomendowany, wyważony i mający związek z jakimś większym rozsądkiem. Najwyższe wygrane u buka to po prostu obstawianie na dużym ryzyku – jak widać, w niektórych przypadkach się opłaca. Co to za sposoby?

  • Gra na wysokie stawki i kursy, przy małej ilości zdarzeń (lub kuponie solo),
  • Taśmy na małe stawki, również grane systemowo.

Tak się składa, że na polskim rynku trafiły się gigantyczne wręcz wygrane uzyskane zarówno w pierwszy, jak i drugi sposób. Zupełnie inne metody, ale efekt podobny – mnóstwo środków zgromadzonych na koncie gracza. A ile wynosiły najwyższe wygrane u bukmacherów? O tym za chwilę, bo mamy jeszcze jedną kwestię do poruszenia.

3. Kiedy nie zanotujesz największej wygranej u bukmachera?

Są pewne obostrzenia, o których warto pamiętać chcąc sięgać po naprawdę duże wygrane u buka. Pewne zdarzenia u bukmachera są limitowane i na nich nie wygramy rekordowych sum. Mówimy tutaj o różnego rodzaju wydarzeniach specjalnych. Bukmacherzy często jako „zawór bezpieczeństwa” nakładają maksymalną wygraną lub maksymalną stawkę na dany zakład. Przykład? Tak jest zazwyczaj przy zakładach tworzonych na wniosek graczy – pierwsza z brzegu sytuacja i zakład na „Jezioro Sportu” w BetFanie – czy Twitterowe konto nabierze jeszcze jedną z wielkich gazet.

Dlatego największe wygrane w zakładach bukmacherskich online padają po prostu w typowych zdarzeniach. Przede wszystkim na kuponach z wysokimi wygranymi widujemy kursy under/over, 1x2, handicapy – coś, co bardzo dobrze zna większość graczy. W tym przypadku przyda Ci się nasz poradnik jak obstawiać spotkania online.

4. Bukmacherzy z rekordowymi wygranymi

To jak myślicie, którzy bukmacherzy najbardziej ucierpieli na rekordowych wygranych? Tutaj zdecydowanie brylują największe marki na rynku, ale mamy też jedną świeżynkę, gdzie również trafił się kupon z bardzo wysoką wygraną. Przejdźmy do rankingu najwyższych wygranych u bukmachera. To jakie są rekordy bukmacherskie na polskim rynku?

4.1 Największe wygrane w Fortunie

Ile można wygrać u bukmachera? Na to pytanie odpowiadamy przy pomocy rekordowej wygranej w Fortunie. Tu mamy do czynienia z grą na wysokie stawki. Cztery kupony po 15 do 17 tysięcy złotych, łączna wygrana? Aż 2,4 mln złotych wygrane dokładnie 6 maja 2019 roku! To absolutny rekord bukmacherski w Polsce, jeśli chodzi o najwyższą wygraną! Tutaj gracz podszedł do sprawy metodycznie. Na każdym kuponie było tyle samo zdarzeń (11) i bardzo podobne kursy – łączne ako wynosiło w zaokrągleniu 33-39. Co ciekawe limit wygranej w Fortunie wynosi 601 tysięcy złotych (to najwyższy limit na rynku, dlatego nie dziwi nas, że najwyższa wygrana padła właśnie tutaj).

Co najciekawsze, ten sam gracz wrócił bardzo szybko (następnego dnia) i postawił na mecz Liverpoolu z Barceloną. Mecz rewanżowy, po tym, jak Liverpool przegrał 0:3. Postawił konkretnie na awans ekipy Jurgena Kloppa, po kursie 14,0 i stawce prawie 43 tys. Udało się, choć w teorii nie miało to szans powodzenia i gracz zgarnął kolejne 540 tysięcy złotych... Jak widać, aby uzyskać rekordowe wygrane w zakładach, najlepiej opanować tak grę na wyższe kursy/stawki, jak i taśmy. Co ciekawe, gracz, który wygrał najwyższe sumy u tego topowego bukmachera, grał mobilnie, co widać na przedstawionych przez Fortunę kuponach. Jeśli Wam też bardziej pasuje gra u bukmachera mobile, to polecamy nasz ranking aplikacji bukmacherów.

Graj w Fortunie z ekskluzywnym bonusem!

4.2 Największe wygrane w STS

Drugi na liście największych wypłat dla graczy jest STS. Również w 2019 roku Mateusz Juroszek zarządzający marką poinformował o rekordowej wgranej w STS o wartości... 1,25 mln złotych. Jak przekazał bukmacher na swoim portalu, największe wygrane kupony bukmacherskie w historii serwisu miały dość skromne stawki. Jak wyglądały? Średnia stawka po 3 zł, łącznie 14 kuponów, a najlepszy z nich przyniósł profit w wysokości 276 000 zł. I to najwyższa wygrana na pojedynczym kuponie w STS do dziś – dwukrotnie niższa od rekordu bukmacherskiego w Fortunie.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

4.3 Rekordowa wygrana w BetFan

Jeśli chodzi o łączne wygrane to największa wygrana w Betfan nie ma się co równać z powyższymi. Ale w kategorii na najlepszy wygrany kupon bukmacherski, jeden z użytkowników Betfana rozbił bank. W 2020 roku na kuponie postawionym za 500 złotych jednemu z graczy udało się wygrać aż 274 570 zł! Do dzisiaj jest to najwyższa wygrana w serwisie bukmacherskim Betfan.

Wypróbuj Betfan!

5. Największe wygrane kupony bukmacherskie – wnioski

Dla nas liczy się stały profit, wypracowanie pewnych metod gry. Rekordowe wygrane u bukmachera nie przychodzą z łatwością i nawet nie ma co liczyć tu na szczęście. Oczywiście, ten element zawsze jest potrzebny, ale aby w ogóle myśleć o tak wysokich wygranych, należy najpierw otrzaskać się i na pewno nie zaczynać od razu od gry na wysokie stawki – bo to grozi utratą bardzo dużych środków. Najwyższe wygrane u bukmachera kuszą, ale warto przy obstawianiu pamiętać również o rozwadze.

skomentuj NajwyższeWygraneUBukmachera
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie