LegalniBukmacherzy.com pl

Pewne Kupony Bukmacherskie

Każdy chciałby w zakładach znaleźć łatwy sposób na skuteczne obstawianie, bo przecież o same wygrane najbardziej w tym wszystkim chodzi, ale czy pewne kupony bukmacherskie w ogóle istnieją? To pytanie zadają sobie typerzy na całym świecie, a my dziś postaramy się na nie odpowiedzieć. Przeprowadzimy Was przez podstawy czyli czym jest kupon bukmacherski i jakie są jego typy, zastanowimy się jakie różnice dzielą bukmacherskie e-kupony od tych zawieranych w zakładach stacjonarnych, a do tego oczywiście wskażemy jak wygląda proces przygotowania kuponu u najpopularniejszych bukmacherów. Nie zapomnimy również o odpowiedzi na pytanie, czy pewniaki wśród kuponów bukmacherskich faktycznie istnieją oraz wskażemy jakie są te skuteczne kupony bukmacherskie.

1. Kupon bukmacherski – co to jest?

Zastanawiasz się czym jest kupon bukmacherski lub wiesz – ale nie wiesz jak to zdefiniować? Kupon bukmacherski to spis informacji odnośnie zawartego zakładu wzajemnego pomiędzy graczem a bukmacherem, który zawiera wszelkie niezbędne dane jakie są potrzebne do rozstrzygnięcia – na podstawie wyników obstawionych wydarzeń – czy dany kupon powinien być rozstrzygnięty na korzyść gracza czy nie. Kupon może być zawarty w formie fizycznej lub elektronicznej, w obu przypadkach działając na identycznych zasadach, choć są pewne różnice co do samego odbioru wygranej, o których później. Aby dokładniej zdefiniować co to kupon bukmacherski, przejdźmy do tego co zawiera taki kupon.

1.1 Co zawiera kupon bukmacherski?

Nie będziecie potrzebowali skomplikowanej odpowiedzi na pytanie jak czytać kupon bukmacherski, gdyż zakłady wcale nie komplikują tutaj nam sprawy i kupony są przedstawione w bardzo przejrzystej postaci. Co jak co, ale tutaj pogubić się jest trudno. Co znajdziemy na kuponie bukmacherskim?

Informacje na kuponie bukmacherskim

 • Typ kuponu bukmacherskiego,
 • Rozpisane wydarzenia, które obstawiliśmy,
 • Datę rozpoczęcia wydarzenia,
 • Kurs obstawionego przez nas zdarzenia,
 • Typ, na który zawarliśmy zakład,
 • Po rozstrzygnięciu otrzymamy również informację o zwycięzcy/rezultacie z potwierdzeniem, czy dany typ faktycznie się sprawdził, czy nie,
 • Status kuponu – czy jest wygrany, a może nie,
 • Datę postawienia zakładu,
 • Numer identyfikacyjny kuponu, po którym możemy złożyć ewentualną reklamację, jeżeli coś wydałoby nam się podejrzane,
 • Kurs całkowity kuponu,
 • Stawka kuponu – czyli suma za jaką zagraliśmy zakład,
 • Kwota wygranej.

2. Rodzaje kuponów bukmacherskich

Wiemy już co znajdziemy na kuponie bukmacherskim, kolejną rzeczą będzie zastanowienie się nad typami kuponów bukmacherskich – czyli informacji, którą mamy na samym szczycie naszego potwierdzenia zawarcia zakładu. Istnieją trzy główne rodzaje kuponów w zakładach bukmacherskich:

 • Single – czyli kupony z jednym zdarzeniem,
 • Kupony AKO – czyli kupony z wieloma zdarzeniami,
 • Kupony Maxikombi – czyli kupony systemowe, w których jeden chybiony typ niekoniecznie oznacza przegraną.

Jak się zapewne domyślacie, kupon Maxikombi będzie zawierał więcej informacji niż singiel czy nawet ako. Będziemy mieli tam choćby informację o systemie, w jakim został zawarty kupon, ale poza tym są to niewielkie różnice. Jeżeli nie wiecie co to maxikombi to przychodzimy z pomocą - przeczytacie o tym na naszym portalu!

2.1 Kupon fizyczny, a kupon elektroniczny w zakładach bukmacherskich

Czym różni się e-kupon od kuponu w salonie stacjonarnym bukmachera? Przede wszystkim zakład zawarty przez internet jest przypisany do naszego konta. W przypadku świstka papieru, jedynym potwierdzeniem zawarcia takiego zakładu jest właśnie ten „dokument”. Jeśli gdzieś nam się zapodzieje – nie ma przebacz. Bukmacher nie wypłaci nam wygranej na słowo honoru. Podobnie będzie, jeśli dla przykładu w przypływie złości podrzemy kupon na strzępy. Pewnie kiedyś zastanawialiście się czy uszkodzony kupon bukmacherski może być podstawą do wypłacenia wygranej. Niestety, nikt w lokalu nie będzie bawił się w puzzle, nawet jeśli to jego hobby, więc jeśli preferujecie taką formę zawierania zakładów, nie niszczcie kuponu i starajcie się go nie zgubić. Między innymi dlatego my preferujemy bukmacherskie kupony elektroniczne, są znacznie wygodniejsze, wszystko mamy czarno na białym i tyle.

3. Jak przygotować kupon bukmacherski?

Czy przygotowanie kuponu w serwisie bukmacherskim to skomplikowana sprawa? Stacjonarnie sprawa jest jasna. Bierzemy świstek papieru, zapisujemy interesujące nas typy z numerami zdarzenia i rozwiązaniem jakie chcemy obstawić, a na koniec informujemy jaką stawkę chcemy postawić na dane zdarzenie. To w sumie tyle, nic skomplikowanego. A jak przygotowanie kuponu wygląda na stronach bukmacherskich? Przedstawimy to na podstawie konkretnych bukmacherów, aby pokazać, że nie rzucamy słów na wiatr i naprawdę jest to bardzo wygodne.

3.1 Przygotowanie kuponu w STS

Pierwsze co musimy zrobić to zalogować się na naszym koncie u bukmachera. Po tym wybieramy interesujące nas zdarzenie lub zdarzenia, jeśli kupon ma być kuponem AKO lub Maxikombi. Typy wybieramy w bardzo prosty sposób – klikając na kurs danego zdarzenia, zostanie on wtedy automatycznie dodany do naszego kuponu u bukmachera. W tym momencie możemy nadal kontynuować kompletowanie kuponu, bukmacher nigdzie nas nie przenosi, co jest wygodne, zwłaszcza jeśli chcemy obstawić taśmę. Kiedy wybierzemy wszystkie interesujące nas zdarzenia, wystarczy wybrać stawkę naszego zakładu i gotowe. Zatwierdzamy kupon i to w zasadzie tyle. Postawienie kuponu w STS jest banalne, prawda?

3.2 Przygotowanie kuponu w Fortunie

E-kupon w Fortunie przygotujemy bardzo podobnie, wręcz analogicznie do tego co dzieje się w STS. Mamy tu jednak dwa bardzo istotne ulepszenia, które na pewno przydadzą się zwłaszcza najbardziej wymagającym graczom. Przede wszystkim, za jednym zamachem możemy obstawić cztery różne kupony! Jeżeli upatrzymy sobie w trakcie kompletowania kuponu bukmacherskiego wydarzenie, które nie pasuje nam do danego kuponu, bez problemu przeskoczymy do drugiego kuponu, nie tracąc tego co przygotowaliśmy w pierwszym. W ten sposób multitasking u bukmachera wskakuje na wyższy poziom. Podobnie jest co prawda w STS - ale tam mamy do wyboru trzy, a nie cztery kupony. Druga sprawa to HappyHours, czy inne bonusy – jeśli brakuje Ci jakiegoś zdarzenia aby skorzystać z ciekawej oferty, to bukmacher Cię o tym poinformuje. No i na koniec też ciekawa sprawa – na e-kuponie w Fortunie otrzymasz informację ile punktów FKP możesz otrzymać w ramach programu lojalnościowego!

4. Gdzie obstawić kupon bukmacherski za darmo?

U wyżej wspomnianych bukmacherów macie możliwość obstawienia kuponu zupełnie za darmo! Darmowe kupony bukmacherskie w polskich zakładach to idealna szansa na wypróbowanie pewnych kuponów bukmacherskich. Jakie kwoty bonusów obowiązują u tych bukmacherów? Informacje znajdziecie poniżej, my tylko wspomnimy, że przy rejestracji u danego bukmachera – aby bonus był ekskluzywny, tak jak freebet w STS – należy wpisać nasz kod promocyjny lub zarejestrować się za pośrednictwem naszego odnośnika (tak działa rejestracja z bonusem w Fortunie). Nie o tym jest dzisiejszy tekst, ale jeśli interesują was polskie zakłady bukmacherskie w sieci, to i w tym temacie zasięgniecie informacji w naszym serwisie.

5. Skuteczne kupony bukmacherskie

Czy pewne kupony bukmacherskie istnieją? Możemy Wam powiedzieć tylko tyle, że u bukmachera nic nie jest pewne - dlatego gotowy pewny kupon, nie oznacza, że będzie to wygrany kupon bukmacherski. Typ, który wydaje się absolutnym pewniaczkiem może się okazać najgorszy na kuponie. Nawet jeśli kurs wynosi dajmy na to 1,10, co oznacza, że w przypadku innego rezultatu mamy od czynienia z sensacją. No chyba, że bukmacher popełnił błąd, co przecież czasami się zdarza.

Kupony bukmacherskie z zyskiem – to to co powinno nas interesować. Oczywiście istnieją różne metody kompletowania skutecznych kuponów bukmacherskich. My przede wszystkim skupiamy się na szukaniu zdarzeń, gdzie bukmacher nie docenia szans danego zespołu/zawodnika w danym aspekcie. Warto doszukiwać się takich pojedynków, w których mamy konkretnego rywala, ale wiemy, że w pewnej konkretnej kwestii ten zawodnik czy drużyna jest znacznie lepszy. W takiej sytuacji bukmacher mimo wszystko da całkiem spory kurs na outsidera. Warto to wtedy wykorzystać.

W sieci znajdziecie kupony na dziś i jutro. Takie gotowe kupony na dzisiaj często obarczone są niewiedzą - bo po prostu nie wiemy kto te typy przygotowuje. Najlepsze kupony pochodzą od sprawdzonych graczy. Na naszym portalu publikujemy również artykuły o wydarzeniach, które uważamy za godne uwagi. W naszych publikacjach staramy się zebrać najlepsze typy, dlatego pewny kupon bukmacherski będzie zdecydowanie łatwiej skomponować, jeśli będziecie z nami na bieżąco! Jak grać żeby wygrać zakład nauczycie się natomiast z naszego poradnika w tym temacie.

6. Jak zareklamować kupon bukmacherski

Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości, że kupon bukmacherski został rozliczony błędnie, to z takimi nieprawidłowościami możecie się zgłosić na czat bukmachera. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w szybki i prosty sposób otrzymamy odpowiedź. Jeśli nie, to formy reklamacji są dwie. Pisemnie na adres bukmachera lub na adres mailowy bukmachera. Te znajdziecie w sekcji pomocy u bukmachera. Czas na reklamację kuponu bukmacherskiego to zazwyczaj 30 dni od rozstrzygnięcia wydarzenia na kuponie (tak to wygląda dla przykładu w Fortunie).

7. Sprawdzone kupony bukmacherskie – wnioski

Jak zwykle, ze wszystkim co związane z hazardem i zakładami bukmacherskimi, najważniejsza jest rozwaga. Każdy kupon w zakładach musimy traktować indywidualnie. Nawet jeżeli kupon bukmacherski wydaje się pewniaczkiem, grajmy tylko w ramach określonego budżetu jaki sobie wyznaczyliśmy i nie liczmy na to, że akurat się poszczęści. Bo powodzenia nie gwarantują nawet pewne kupony bukmacherskie, dlatego najważniejsza jest konsekwencja, a nie droga na skróty.

skomentuj PewneKuponyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie