LegalniBukmacherzy.com pl

Bonusy Bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Jedną z najważniejszych rzeczy dla nowych użytkowników każdego serwisu bukmacherskiego są bonusy powitalne. Kody promocyjne zapewne doskonale znacie z serwisów pokroju Qpony, a jak to wygląda u buka? U bukmacherów mogą one przybierać różne formy, jak i wysokości. Jednak firmy starają się, jak tylko mogą, żeby zachęcić kolejne osoby do korzystania z ich usług. W tym tekście prześwietlimy bonusy bukmacherskie, na podstawie najlepszych, polskich serwisów z zakładami.

1. Bonusy u buka - jakie są?

Warto zacząć od bonusów startowych u bukmacherów. Jest to najczęściej oferowany typ promocji przez polskie firmy z zakładami. To także najchętniej szukana i najbardziej interesująca kwestia dla wielu graczy, którzy wahają się, jaki serwis bukmacherski wybrać.

1.1 Promocje bukmacherskie od depozytu

Najpopularniejszą opcją jest bonus od depozytu. Bukmacher działa w ten sposób, że proponuje graczowi procent od wpłaconej kwoty i przekazuje ją użytkownikowi w formie premii. Najlepiej to wyjaśnić na przykładzie. Często możecie spotkać w serwisach z zakładami ofertę “100% do 300 PLN”. Tak jest, chociażby, w serwisie legalnego bukmachera STS.

Odbierz bonus bukmacherski w Fortunie!

Taki bonus to nic innego jak podwojenie wartości pierwszej wpłaty. Z tym, że wpłacona kwota 400 złotych od razu “ląduje” na waszym koncie gracza, a wspomniane 200 PLN zostaje Wam przekazane w formie bonusu. Żeby ta kwota również trafiła do Was jako środki depozytowe, najczęściej należy spełnić wymagane przez bukmachera warunki obrotu przyznaną kwotą bonusową.

W przypadku Fortuny, jest to wymóg obrotu czterokrotnością wysokości pierwszej wpłaty na zakładach akumulowanych, z co najmniej trzema zdarzeniami, o łącznym kursie minimalnym 1.60. Nie zrażajcie się. Wymagania obrotu w kwestii przyznania bonusu lub przyznanej już premii są codzienną sytuacją u każdego z topowych bukmacherów.

Podobnie sytuacja ma się w przypadku serwisu STS. Bonus bukmacherski od złożonego depozytu u tej firmie to norma. Kwota bonusu to 1500 złotych (rozłożona na trzy depozyty), jednak żeby ją zdobyć należy dokonać wpłaty.

Promocje bukmacherskie od depozytu mogą jednak przyjmować nie tylko formę premii od wpłaconych środków. Innym rodzajem promocji może być, na przykład, zakład bez ryzyka. Taki rodzaj premii również otrzymamy w Fortunie. Z kodem, który znajdziecie na naszej stronie, wartość tego bonusu wyniesie aż 600 PLN! Na czym polega ten rodzaj premii? Zasady są bardzo proste.

Wszystko opiera się o wasz pierwszy kupon, jaki zagracie u danego bukmachera - w tym przypadku - w Fortunie. Jeśli okaże się on przegrany, bukmacher zwróci Wam pieniądze. Maksymalnie może być to, wspomniana już, kwota 600 złotych. Inne nazwy, pod jaką występuje zakład bez ryzyka to “bezpieczny zakład” czy “cashback”. W wielu firmach możecie spotkać się z takimi synonimami.

1.2 Bonusy bukmacherskie bez depozytu

Zakład bez ryzyka często jest mylony z freebetem. Dla przykładu w Fortunie czy LVBet odbierzecie freebet 20 PLN. Różnica polega na tym, że darmowy zakład zalicza się do bonusu bez depozytu. Bukmacher STS posiada dla przykładu promocję ZBR - zakład bez ryzyka. Dzięki kodowi LBVIP od naszego portalu, jego wysokość to 100 PLN. Nie oznacza to nic innego, jak możliwość postawienia zakładu za 100 PLN, za wpłacone środki, jednak bez ryzyka straty środków - wrócą do nas one jeśli spełnimy odpowiednie warunki, a zakład się nie powiedzie, sprawdź zresztą jak działa - bonusowy kod STS. Więcej dowiecie się o nim w naszej recenzji.

2. Bonusy u bukmacherów - nie tylko na start?

Oczywiście, bonusy bukmacherskie to nie tylko oferty powitalne. Promocje bukmacherskie w Fortunie, oraz STS - czyli u topowych, polskich bukmacherów - obejmują również premie ograniczone czasowo. Często możemy spotkać się z przykładami bonusów od bukmacherów na Ligę Mistrzów, Mistrzostwa Świata czy Europy. Praktycznie na wszystkie ważniejsze wydarzenia sportowe, portale z zakładami oferują swoim użytkownikom coś “ekstra”.

Ponadto, bonusy urodzinowe u bukmacherów to także coraz częściej spotykana forma nagradzania użytkowników. Zakłady bez podatku, happy hours, bonusy za grę na zakładach w określonych dyscyplinach… wszystko zależy od kreatywności bukmachera. Na stronie buków, można wręcz powiedzieć, że na forum bonusy bukmacherskie są szeroko komentowane przez użytkowników. Serwisy mają to często na uwadze. Promocje bukmacherskie to przecież jeden z najważniejszych działów każdej firmy z zakładami. U kogo lepiej to widać, niż u jednego z potentatów na świecie? Bonus bet365 szeroko opisaliśmy w naszej recenzji tego serwisu i to dobitnie pokazuje jak mogą wyglądać promocje u topowego bukmachera.

3. Co zrobić żeby otrzymać promocje bukmacherskie?

Żeby mieć dostęp do opisanych bonusów bukmacherskich rejestracja w danym serwisie to obowiązek - zarówno jeśli mamy na myśli promocje bukmacherskie bez depozytu, jak i od wpłaty. Jak wygląda przykładowa rejestracja dowiecie się z naszego tekstu na temat bonus BetFan.

Proces ten zajmuje u każdego z bukmacherów tylko chwilę, a jego realizacja jest gwarancją otrzymania dostępu do atrakcyjnych bonusów. To, jak szybko bonusy znajdą się na wszym koncie gracza, zależy także od metody płatności jaką wybierzecie. Obecnie praktycznie każda z dostępnych u bukmachera metod pozwala zasilić swoje konto w mgnieniu oka.

Rejestracja sprawia, że promocje bukmacherskie macie na wyciągnięcie ręki. Oczywiście, zagraniczne serwisy również oferują bonusy bukmacherskie. My jednak skupiamy się na polskich, legalnych źródłach gry.

W tym miejscu pragniemy Wam przypomnieć, że do serwisów Fortuna oraz STS posiadamy kody promocyjne, które zapewniają bonusy wyższe niż standardowe! W STS jest to hasło LBVIP, a do Fortuny kod musicie odkryć na naszej stronie. Gdzie je znajdziecie? Bukmacherzy Zalegalizowani chętnie oferują kody, a wszelkie prezentujemy na naszej stronie głównej - wystarczy skorzystać z wygodnej wyszukiwarki. Zanim wykorzystacie kod bonusowy chcecie trochę potrenować? Nie ma problemu, na naszym portalu dostępny jest również konkurs typerski pod tym adresem

4. Bonusy bukmacherskie - podsumowanie

Prześledziliśmy wszystkie najważniejsze bonusy bukmacherskie, które są dostępne. Zagraniczne formy promocji bukmacherskich niczym nie różnią się od występujących na polskim rynku. Żeby zyskać okazję na skorzystanie z nich, przede wszystkim musicie dokonać rejestracji w interesującym Was portalu. Najlepiej zrobić to z naszymi hasłami promocyjnymi, które zagwarantują Wam ekskluzywną ofertę.

Bonusy bukmacherskie w 2024 roku będą działać tak, jak w latach ubiegłych. To nadal magnes na użytkowników, a zarazem najszybsza forma na przyciągnięcie do siebie nowych graczy. Bukmacherzy doskonale o tym wiedzą i co chwilę udoskonalają swoje promocje powitalne.

skomentuj BonusyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie