LegalniBukmacherzy.com pl

Betowanie meczów CS:GO

Betowanie meczów CS:GO

Natknąłeś się kiedyś na sformułowanie betowanie meczów CS:GO? Jeśli tak, to pewnie zastanawiałeś się co to w ogóle znaczy, bo brzmi trochę, jakby miało coś wspólnego z zakładami bukmacherskimi na CS:GO. I masz rację! Oczywiście wątek rozłożymy na czynniki i opiszemy poniżej, ale tyle na początek powiedzieć możemy. Poza tym poniżej dowiesz się również gdzie można obstawiać CS:GO i jak to robić, skąd brać typy bukmacherskie na CS:GO i jak je tworzyć oraz znajdziesz wiele innych bardzo przydatnych porad, przy obstawianiu CS:GO.

1. Czym jest CS:GO? Zasady, rodzaje rozgrywek, mapy

E-sport u bukmachera nie jest dla każdego i znamy ten temat doskonale. Przede wszystkim, aby w ogóle obstawiać wyniki w jakiejkolwiek grze komputerowej, zapewne wypadałoby najpierw nieco się z nią zapoznać. A czy istnieje lepsza opcja niż po prostu ogranie, przynajmniej w małym wymiarze, danego tytułu? Niestety nie. Nic nie da nam lepszej wiedzy niż praktyka w tym przypadku.

Ale CS:GO i zasady w tym przypadku to bardzo specyficzny przypadek. Dlaczego? Bo akurat jest to gra, która w pewnym stopniu opiera się o jakiś (być może naciągany, ale jednak) realizm. Nie mamy tu latających samochodów, wróżek o nadprzyrodzonych mocach czy innych tego typu stworów, a po prostu żołnierzy czy terrorystów, którzy mają wygrać starcie przy pomocy broni. Mamy zamkniętą mapę, mamy określoną liczbę graczy i gramy.

Dlatego Counter-Strike Global Offensive to niezła opcja do obstawiania nawet dla laików. Podstawowe zasady znajdziecie poniżej.

Tryby gry CS:GO:

  • Turniejowy – po 5 graczy w drużynie – to ten głównie spotkamy u bukmachera,
  • Mecze uproszczone – po 10 graczy,
  • Deathmatch,
  • Wyścig zbrojeń,
  • Demolka.

Czas trwania rozgrywki w trybie turniejowym trudno określić, bo gra się do 16 wygranych rund przez jedną z drużyn, ale maksymalna liczba rund to 30 – więc możliwy jest remis. Niezwykle ważna jest tu ekonomia w trakcie rozgrywki, za dokonania zawodnicy otrzymują więcej funduszy, aby pozyskać lepszą broń. Dlatego szybko uzyskana przewaga, może mieć znaczenie przez cały mecz w CS:GO. Na wybranej mapie mierzą się terroryści i antyterroryści. Antyterroryści muszą unieszkodliwić tych drugich, a terroryści muszą albo wysadzić jedną ze wskazanych na mapie miejscówek, albo pokonać terrorystów. W danej rundzie zabity gracz już nie wraca – respawn (ponowne pojawienie się postaci) następuje dopiero w następnej rundzie.

2. Co oznacza betowanie CS:GO i czy jest legalne?

Rozjaśniliśmy nieco temat zasad CS:GO, czas na nasz dzisiejszy temat główny, czyli betowanie meczy w CS:GO. Skąd taki termin? Oczywiście od angielskiego bet. W tym przypadku społeczności CS-a zapewne chodziło w takiej terminologii o to, że betowanie w kontekście CS:Go nie jest konkretnie obstawianiem w naszym rozumieniu, choć dochodzi tu do czegoś na kształt zakładów. Betowanie CS:Go zazwyczaj nie dotyczy jednak obstawiania na pieniądze, a robienie tego za pomocą przedmiotów w grze, a konkretniej i najczęściej – skrzynek, z których wypadają przedmioty uwielbiane przez graczy - broń i skiny.

Był moment kiedy tego typu działalność kwitła i w internecie pojawiały się takie serwisy, ale oczywiście, jeżeli w grę wchodziły już rozgrywki mimo wszystko związane z pieniędzmi (przedmioty w CS:Go potrafią być warte nawet tysiące złotych i nie jest to rzadkość) to prędzej czy później musiały się tym zainteresować odpowiednie organy. Jak jednak pewnie wiecie, aby prowadzić działalność związaną z zakładami wzajemnymi, należy mieć licencję. Portale prowadzące betowanie CS:GO takowej nie posiadały, więc niestety – nie jest to opcja legalna, choć jest świetnym pomysłem i być może pokazaniem drogi na przyszłość dla osób pracujących przy e-sporcie. Wszak oni powinni wiedzieć co to jest betowanie CS:GO.

Betowanie CS:GO to nie jest jedyna rzecz, która jest przez graczy poszukiwana, a raczej niedostępna. Podobnie jest jeśli chodzi o doładowanie konta u bukmachera przez SMS - dlaczego tak jest będziesz wiedział po lekturze naszego artykułu.

3. Którzy bukmacherzy oferują kursy i zakłady na CS:GO?

U polskich bukmacherów e-sport jest bardzo ważną kwestią, dlatego kursy bukmacherskie na CS GO znajdziecie w zasadzie w każdym serwisie. Które zakłady bukmacherskie na CS:GO są najlepsze?

Mamy dwa wybory. Pierwszy to Fortuna, która posiada bardzo szeroką ofertę na e-sport, w tym wiele zakładów na Counter-Strike Global Offensive. Do tego oferuje również 630 PLN w ramach ekskluzywnego bonusu dla graczy rejestrujących się przez portal LegalniBukmacherzy! Podobną dbałość o zakłady e-sportowe wykazuje STS, który w ramach bonusu przyzna Tobie do 1660 PLN, jeśli użyjesz przy rejestracji kodu LBVIP. To jednak nie wszystko bo okresowo dostępny jest tam również zakład bez ryzyka, a oprócz tego czasowo bardzo często pojawiają się dedykowane bonusy na e-sport.

Najlepsi bukmacherzy: e-sport

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

4. Porady odnośnie obstawiania meczy w CS:GO

Być może nie będzie to za bardzo odkrywcze, ale obstawianie CS:Go wymaga przede wszystkim dogłębnej analizy. A ta często pokaże Wam, że niekoniecznie zakłady w formie 1x2 będą najlepsze. Kto wygra 1. a kto 2. mapę, ile map zostanie rozegrany, jaki będzie dokładny wynik meczu... To jest najczęstszy wybór, ale przy większych wydarzeniach możemy liczyć na jeszcze większe możliwości. Dlatego analiza to nasza najważniejsza porada odnośnie obstawiania zakładów na CS:GO. Jeśli chcesz poznać ogólnie temat jak typować mecze przez internet - sprawdź nasz tekst na ten temat.

5. Typy na mecze w CS:GO – jak je wyszukać i tworzyć samemu?

Tworzenie typów bukmacherskich na mecze CS:GO nie jest wcale takie trudne. Najpierw musisz znaleźć najlepsze serwisy ze statystykami z gry, a potem – już z górki. Musimy sprawdzić przede wszystkim jak spisują się rywalizujące drużyny, czy w turnieju grają w najlepszym zestawieniu, czy być może musi grać rezerwowy. Do tego warto również brać pod uwagę nastawienie drużyny. Jeżeli nie jesteśmy pewni tego kto wygra mecz, ale wiemy, że jedna ekipa gra agresywnie i zazwyczaj ma lepszy początek meczu – może warto postawić na nich w roli zwycięzcy 1. mapy?

Jeżeli poza e-sportem preferujesz też piłkę nożną czy koszykówkę to zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Liga typerów online za darmo jest dostępna dla wszystkich - bez żadnych ograniczeń, a jej reguły dokładnie spisaliśmy na naszym portalu.

Najwyższy bonus na rynku
Konkurs Super Typer

6. CS:GO u bukmachera – wnioski

Jak widzicie powyżej CS:go w zakładach bukmacherskich to niezła opcja na zgarnięcie okrągłej sumki. Jeżeli nadal zastanawiacie się jakiego bukmachera wybrać, to bukmacherzy legalni online są dostępni do wyszukania z poziomu naszej strony startowej. A to dlatego, że choć mniej zdarzeń w tych spotkaniach, to jednak bukmacherzy lubią nieco zawyżyć niektóre przeliczniki – warto na to zwrócić uwagę. I pamiętajcie, przy obstawianiu e-sportu nie kierujcie się tylko kursem. Zazwyczaj takie mecze mają swojego faworyta, jednak nie oznacza to, że ten faworyt koniecznie musi wygrać. Bierzcie pod uwagę również w jakiej formie rozgrywany jest turniej i pamiętajcie, że w przypadku turniejów cs:go online, czasami może dojść do problemów z siecią – tutaj poruszamy się więc po mniej pewnym gruncie. Wiecie już co to Betowanie mecżów CS:Go, więc zapraszamy do lektury kolejnych naszych artykułów.

skomentuj BetowanieMeczówCs:go
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie