LegalniBukmacherzy.com pl

Obrót Bonusem Bukmacherskim

Obrót Bonusem Bukmacherskim

Promocje w serwisach z zakładami to jeden z tych tematów, które wzbudzają największe zainteresowanie wśród graczy, dlatego dogłębnie przeanalizowaliśmy jak wygląda obrót bonusem bukmacherskim na naszym rynku. Oczywiście, nie dostaniemy tutaj niczego zupełnie za friko, z bonusem nie jest tak, że otrzymamy pieniądze do ręki i robimy z nimi co chcemy. O co chodzi z obrotem bonusem, jak to zrobić, gdzie warunki bonusu są najkorzystniejsze i ile razy obrócić bonus, aby móc wypłacić wygraną? Te wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

1. Co to obrót bonusu u bukmachera?

Jak wspomnieliśmy powyżej, nie jest tak, że bonus dostajemy bezpośrednio do ręki – czy może uściślając – na konto depozytowe. Zazwyczaj bukmacherzy udostępniają dwa salda. Jednym jest saldo depozytowe, co do którego możemy dysponować tak, jak nam się to podoba, oczywiście ramach obowiązującego u bukmachera regulaminu. Ogólnie jednak rzecz biorąc, z wypłatą środków z konta depozytowego nie powinno być problemu. Inaczej jest jednak z kontem bonusowym. To o co chodzi z tym obrotem bonusem u bukmachera?

Konto bonusowe u bukmachera, to środki, które otrzymaliśmy w ramach jakiejś promocji. A żeby spełnić warunki promocji bukmacherskiej, musimy dokonać obrotu bonusem bukmacherskim. Jak się pewnie domyślacie, oferty bukmacherskie różnią się pod względem obrotu bonusem. Każdy bukmacher wypracowuje swój konkretny system, narzuca go graczom w regulaminie i na tej podstawie gracze mogą spowodować, że środki z konta bonusowego trafią na konto depozytowe, tak, aby mogli już dowolnie tym bonusem dysponować. Jakie to mogą być warunki?

  • Minimalny kurs na kuponie,
  • Minimalna liczba zdarzeń na kuponie,
  • Minimalny obrót – czyli ile razy mamy obrócić kwotą bonusu,
  • Minimalny mnożnik kursu.

To najbardziej podstawowe mechanizmy, które dotyczą warunków obrotu bonusem w zakładach bukmacherskich. A jak to wygląda w praktyce? Zanim do tego przejdziemy, zachęcamy do sprawdzenia jak przygotować kupon bukmacherski.

2. Jak działa obrót bonusem w zakładach bukmacherskich?

Na czym polega obrót bonusem? Załóżmy, że bonus u bukmachera wynosi 20 złotych. Sprawdzamy ile razy trzeba obrócić bonus u bukmachera – załóżmy, że w tym wypadku ma być to trzy. Oznacza to tyle, że wymagany obrót bonusem wynosi 60 złotych. Taką kwotę musimy obrócić na bonusowym koncie bukmacherskim. Jak obrócić bonus u bukmachera? Musimy postawić zakład odpowiadający ofercie bonusowej bukmachera, czyli musi zgadzać się kurs i wymagana liczba zdarzeń. Ale musimy pamiętać też o innych rzeczach. Kiedy obrót bonusem u bukmachera nam się nie powiedzie?

  • W przypadku utraty salda bonusowego (poniżej 2 złotych),
  • W przypadku przekroczenia czasu na obrót bonusem,
  • W przypadku braku dokonania depozytu w czasie określonym przez bukmachera (nie dotyczy bonusu bez depozytu).

Warto pamiętać o tych warunkach obstawiając, mając również na uwadze fakt, że u niektórych bukmacherów w grę nie wchodzą zakłady z maxikombi czy oferty specjalnej, typu hity dnia z podwyższonymi kursami. Jak wygrywać w maxikombi dowiecie się na naszym portalu. Jednak wracając do bonusu i specjalnych wydarzeń kursowych - dzieje się tak ze względu chociażby na to, że u bukmacherów często takich zdarzeń nie można łączyć z innymi, a przecież w wielu przypadkach wymagany obrót zakłada kilka zdarzeń na kuponie, aby obrót liczył się do wypełnienia warunków bonusu. Oczywiście obrót liczy nam się tylko w przypadku wygrania kuponu – to niby oczywiste, ale warto o tym wspomnieć.

3. Najłatwiejsze bonusy do obrócenia u bukmachera

Przechodzimy do praktyki w pełni. Sprawdziliśmy ile razy obrócić bonus u danego bukmachera i jaka jest wysokość danego bonusu. Oceniliśmy jak wypada to na tle innych bukmacherów i wybraliśmy najciekawsze propozycje. Zanim jednak zaczniemy, odpowiemy jeszcze na nurtujące pytanie – jak sprawdzić obrót bonusem u bukmachera. Wystarczy, że wejdziecie zalogujecie się u bukmachera, wejdziecie w zakładkę z Waszym kontem lub profilem (zależnie jak to nazywa bukmacher) i znajdziecie sekcję odpowiadającej obrotu bonusem – tam bukmacher przedstawia wszelkie najważniejsze informacje na temat pozostałych warunków do spełnienia i tych, które nam już zaliczył.

3.1 Ile razy obrócić bonus w STS?

W tym momencie promocja niestety nie jest dostępna, ale jednym z najciekawszych bonusów na rynku był niewątpliwie freebet od STS. Dlaczego? Zerknijmy jak to wszystko wyglądało w liczbach na podstawie obrotu bonusem bez depozytu w STS. Miejmy nadzieję, że bukmacher jeszcze kiedyś powróci do tej oferty.

Warunki obrotu - Freebet STS

Oferta Opis
Bonus bez depozytu 29 złotych
Wymagany obrót 3x (87 złotych)
Wymagany kurs 1,91

Jak widzicie na podstawie powyższej tabeli, aby odebrać bonus bez depozytu w STS, wystarczy trzy razy obrócić bonusem, a wymagany kurs na kuponie to 1,91. Nie ma tu natomiast czegoś takiego, jak narzucona ilość zdarzeń na kuponie. Mamy tutaj dowolność i to nam się podoba, bo jest to swoją drogą wyjątek na rynku. Dzięki temu warunki obrotu freebetem w STS wyglądają naprawdę sprawiedliwie. Kiedy uda nam się spełnić warunki promocji w STS, nasze środki zostaną przeniesione z konta bonusowego na depozytowe. Wtedy środki z konta depozytowego możemy wykorzystać na kolejne zakłady lub po prostu je wypłacić. Pamiętaj, że bonus w STS będzie najwyższy, jeśli skorzystasz z naszego kodu - LBVIP! Gwarantuje on ekskluzywny bonus do 1660 złotych!

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

3.2 Ile razy obrócić bonus w Fortunie?

Warunki obrotu bonusem w Fortunie również wyglądają korzystnie. Przede wszystkim zacznijmy od zakładu bez ryzyka, czyli naszym zdaniem najlepszej promocji pod tym względem. Dlaczego? Ponieważ Fortuna podchodzi tutaj do całej sprawy bardzo sprawiedliwie. Nie wyjdzie nam pierwszy kupon? To bukmacher zwróci nam po prostu środki na grę. Stawka, którą otrzymamy będzie pomniejszona o podatek od zakładu, ale to i tak bardzo korzystna sytuacja dla gracza, który przecież może pierwszy zakład bez ryzyka potraktować... ryzykownie. Maksymalna kwota to 600 złotych – jest to bonus ekskluzywny, otrzymacie go rejestrując się za pomocą naszego linku.

A ile razy trzeba obrócić bonus depozytowy w Fortunie? Wszelkie najważniejsze informacje na ten temat znajdziecie w poniższej tabeli.

Bonus depozytowy w Fortunie - wymagany obrót

Oferta Opis
Bonus od depozytu maksymalnie 600 złotych

Oczywiście wymagany obrót całkowity bonusem w Fortunie zależy od tego jaką kwotę wpłacimy. Czterokrotny obrót oznacza tyle, że przy wpłacie 100 złotych obrót ma wynieść 400 złotych, a przy 500 złotych będzie to już 2000 złotych. Proste, prawda?

Wykorzystaj promocję w Fortunie!

3.3 Jak obrócić bonus w LVBet?

Nieco inaczej kwestia wygląda w LVBet, tutaj mamy bonus z wymaganym mnożnikiem kursu. Może nas nieco straszyć mnożnik w wysokości x100 lub x50, ale spokojnie, to nie oznacza, że musimy tutaj tyle razy obrócić bonus! Co to to nie, obrót bonusem w LVBet jest całkiem prosty. Znów posłużymy się tabelką.

Obrót bonusem od depozytu w LVBet

Oferta Opis
Bonus od depozytu 2000 zł przy 1. depozycie
Mnożnik kursu x100
Minimalny kurs na kuponie 2,50
Minimalny kurs na zdarzenie 1,25
Minimalny depozyt 50 złotych

Załóżmy więc, że wpłacamy 200 złotych. Bukmacher w ramach tej wpłaty przyznaje nam bonus w wysokości 1% depozytu. Oznacza to, że mamy 2 złote na koncie bonusowym. Przy zakładzie „odpalamy” jednak mnożnik kursu, co oznacza, że jest on przemnożony x100. Dzięki temu możemy zyskać do 2000 złotych przy pierwszym depozycie i do 1000 złotych przy drugim depozycie (tutaj kurs minimalny to 2,0 a mnożnik wynosi x50).

Sprawdź ofertę LVBet!

3.4 Jak odebrać bonus w BetFan?

Na koniec wyjaśnimy jak obrócić bonus w BetFan i ile razy musimy obrócić środki bonusowe u tego bukmachera. Przedstawimy to na przykładzie darmowych zakładów.

Warunki obrotu - darmowe zakłady w BetFan

Oferta Opis
Darmowe Zakłady 15 x 2 złote
Minimalny kurs 2,50
Czas na wykorzystanie 7 dni
Minimalna wpłata: 1. depozyt 20 złotych (5 zakładów)
Minimalna wpłata: 2. depozyt 40 złotych (5 zakładów)
Minimalna wpłata: 3. depozyt 100 złotych (5 zakładów)

Jak widać, to wyróżniająca się oferta na naszym rynku pod względem skonstruowania obrotu bonusem. Dlaczego nie wspomnieliśmy ile razy obrócić bonus w BetFan? Bo w przypadku darmowych zakładów zysk od razu wpływa na Wasze konto główne. Jeśli natomiast chcesz lepiej poznać polskie legalne zakłady bukmacherskie online to sprawdź nasze obszerne opracowanie. Dzięki niemu poznasz zakłady na naszym rynku od podszewki.

Wykorzystaj darmowe zakłady w BetFanie!

4. Warunki obrotu bonusem u bukmachera - wnioski

Wiecie już jak obrócić bonus u bukmachera, ile razy trzeba to wykonać i jakie są rodzaje tych warunków obrotu. Na polskim rynku zakłady prześcigają się w pomysłach jak przekonać gracza do założenia konta, ale my na to nie możemy narzekać. Powyższe przykłady pokazują, że konkurencja pozytywnie wpływa na skonstruowanie przyjaznych dla gracza bonusów, takich, które faktycznie da się potem odebrać na koncie depozytowym. Obrót bonusem bukmacherskim jest już Wam znany, dlatego przypominamy o naszych kodach promocyjnych – jeżeli ich użyjecie przy rejestracji, Wasz bonus będzie wyższy!

skomentuj ObrótBonusemBukmacherskim
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie