LegalniBukmacherzy.com pl

Płatność Paypal za zakłady bukmacherskie

Płatność Paypal za zakłady bukmacherskie

Serwisy z obstawianiem sięgają po coraz to nowsze pomysły aby przekonać do siebie nowych graczy i już od jakiegoś czasu możliwa jest płatność Paypal za zakłady bukmacherskie. Ten popularny serwis internetowy służący za rodzaj portmonetki internetowej, jest już dostępny od dawna u zagranicznych bukmacherów. Do niedawna, mimo niezłej popularności Paypala, metody płatności tego typu u polskich bukmacherów na próżno było szukać. Neteller, Skrill – to opcje, które przewijają się regularnie. Paypal nadal nie jest standardem, ale mamy dobrą wiadomość. Jeżeli chcecie złożyć depozyt u bukmachera przy pomocy Paypal, to jest to jak najbardziej możliwe. Jak zapłacić Paypal u bukmachera, czym w ogóle jest ten serwis, jaka jest minimalna wpłata, a jaka maksymalna, gdzie zapłacimy Paypal za zakłady bukmacherskie– i wiele innych kwestii – poruszamy poniżej.

1. Czym jest Paypal?

Wielu osobom może wydać się ten temat całkowicie oczywisty, ale kiedy takimi metodami jak karta płatnicza czy Blik można zapłacić już w zasadzie wszędzie, nie trzeba się tak naprawdę interesować innymi rodzajami wpłat. Dlatego nadal pojawiają się takie pytania jak czym doładować Paypal, oraz czym różni się PayU a Paypal. Różnica jest tu oczywiście kolosalna. PayU obsługuje najzwyklejsze metody płatności kartą kredytową. Ten serwis jest pomocny kiedy opłacamy np. rachunek – pieniądze „fizycznie” mogą się jeszcze nie znajdować na koncie firmy, od której dokonujemy jakiegoś zakupu – ale PayU potwierdza już, że transakcja została zawarta i dzięki temu do jej realizacji może dojść szybciej. PayU to więc tylko pośrednik, który nie przechowuje naszych środków w żaden sposób.

Właśnie tutaj jest największa różnica. PayPala nie nazwiemy bankiem, ale jednak możemy tam przechowywać środki. Dużym plusem PayPal jest na przykład możliwość wystawienia faktury, czy reklamacji bezpośrednio do serwisu PayPal, jeśli w transakcji coś poszło nie tak. PayPal jest więc szczególnym rodzajem portmonetki czy portfela internetowego, gdzie możemy otrzymać zapłatę lub zapłacić środkami z PayPala za zakupy czy właśnie – za zakłady bukmacherskie. A gdzie taka możliwość jest dostępna?

Płatności Paypalem są dostępne w:

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

2. U którego bukmachera jest dostępna płatność Paypal?

Grono zakładów bukmacherskich z Paypalem w Polsce powiększa się, ale nadal nie jest zbyt szerokie. Oczywiście takowe oferują topowi bukmacherzy – a przynajmniej ich część. Przede wszystkim mówimy tutaj o serwisie STS, który latem 2021 roku wreszcie wprowadził możliwość płatności PayPal za zakłady bukmacherskie. W ten sposób ten czołowy bukmacher w Polsce ma jedną z najszerszych ofert płatności. Gdyby w Polsce oferowane byłyby płatności bitcoin – wtedy lista metod płatności w tym serwisie byłaby spokojnie porównywalna z zagranicznymi bukmacherami.

STS nie jest jedynym bukmacherem w Polsce, który oferuje płatności Paypal. Do swojej oferty wprowadził ją też LVBet. Tak się składa, że u obu bukmacherów możecie odebrać ciekawe oferty z naszymi bonusami, szczegóły poniżej.

3. Minimalny i maksymalny depozyt u bukmachera przy pomocy Paypal

Każda metoda płatności ma pewne ograniczenia i tak jest w tym przypadku. Przede wszystkim mówimy tutaj o wysokości depozytu u bukmachera przy pomocy Paypal. Minimalna wpłata Paypal w serwisie bukmacherskim STS wynosi 20 PLN – jeśli chodzi o LVBet to wynosi ona natomiast 10 PLN. Na tym drugim portalu obowiązuje górna granica wpłaty i wynosi ona 25 tysięcy złotych. Trzeba jednak przyznać, że nie są to jakieś wygórowane warunki, które odstraszałyby od dokonania depozytu u bukmachera przy pomocy Paypal. Dla porównania kartą czy Blikiem wpłacimy nawet od 1 PLN, ale jeśli porównamy portfele internetowe – tutaj najniższa możliwa płatność to 30 PLN (STS). Wobec tego PayPal wypada całkiem nieźle, a dodatkowo nie ma tu żadnej prowizji.

4. Jak zapłacić przy pomocy Paypal u bukmachera?

Płatność Paypal u bukmachera to kwestia bardzo prosta. Przede wszystkim – co raczej oczywiste – musimy posiadać konto w serwisie PayPal i środki, w kwocie pozwalające na dokonanie przynajmniej minimalnego depozytu u bukmachera. Zakładamy konto u bukmachera jeśli go nie mamy (w takiej sytuacji pamiętajcie, że możecie skorzystać z kodów promocyjnych do bukmacherów, dostępnych na naszej stronie) i przechodzimy do złożenia depozytu przy pomocy Paypal w serwisie bukmacherskim. Jest to banalnie proste. Po prostu logujemy się i szukamy przycisku „depozyt” bądź „wpłata”. Następnie przy wpłacie wybieramy odpowiednią interesującą nas metodę płatności, czyli PayPal oraz wybieramy kwotę wpłaty – dalej zostaniemy już pokierowani odpowiednio przez bukmachera, jakie kolejne kroki musimy podjąć. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak założyć konto tymczasowe u bukmachera, na przykład na LVBet, możesz przeczytać nasz inny artykuł.

5. Wady i zalety Paypal u bukmacherów

Jakie są plusy płatności Paypal w serwisach z obstawianiem? To proste, to jedna z błyskawicznych metod płatności. Zaraz po wykonaniu depozytu, środki pojawiają się na naszym koncie i możemy grać. Oczywiście część innych metod również powoduje szybki przelew środków na nasze konto bukmacherskie, ale tu mamy pewność, że bez względu na porę dnia czy weekend, faktycznie będziemy mogli od razu za wpłaconą gotówkę zagrać. A to oczywiście duży plus, zwłaszcza, jeśli chcemy dla przykładu obstawić coś w zakładach na żywo.

Innym plusem jest możliwość kontroli środków. Oczywiście większość jakieś konto w banku posiada, a PayPal to dodatkowa opcja. Dzięki temu możemy spokojnie oddzielić środki przeznaczone na grę od tych, które takowego przeznaczenia nie mają. Może to stanowić pewnego rodzaju mechanizm samokontroli. Dodatkowo Paypal jest bezpiecznym portalem, który na dodatek posiada profesjonalny support, konto jest chronione, a dane na temat Twoich transakcji nie są przekazywane do żadnych instytucji. Dodatkowo założenie konta w PayPal jest banalnie proste i nie wymaga podawania zbyt wielu danych – potrzebne będzie jednak podanie prawidłowego numeru telefonu.

Na koniec jeśli chodzi o plusy – na pewno zastanawiacie się, jakie opłaty ponosicie w PayPal. Otóż, takowe w zasadzie nie istnieją. Usługi serwisu PayPal nie wiążą się z opłatami czasowymi, także przechowywane środki nie będą pomniejszane. Część z podejmowanych działań jest odpłatna, ale tutaj mówimy raczej o transakcjach, w których środki trafiają na nasze konto PayPal, a nie na odwrót. Płatność PayPal u bukmachera nie jest jednak obarczona prowizją.

Jakie są wady PayPal? Mogą one być zauważalne głównie przez firmy, gdyż mechanizm reklamacji może być problemem, jeśli takowa zostanie uznana, a kwota która została wcześniej przelana na nasze konto, zostanie nam zabrana. Oczywiście, PayPal nie dokonuje takich decyzji ot tak, także nie jest tak, że środki z konta wyparują nam bez żadnego powodu. Jeżeli PayPala chcecie wykorzystywać tylko jako metodę płatności u bukmachera, a nie np. w biznesie, to nie ma tutaj powodów do obaw, w takiej sytuacji nie grożą Wam żadne obciążenia zwrotne. Jeśli lubicie sport i regularnie obstawiacie zakłady sportowe – jak grać żeby wygrać to pewnie pytanie, na które odpowiedź znajdziecie w innym tekście.

6. Nasza opinia o Paypal w zakładach bukmacherskich

Czy warto używać PayPal jako metoda płatności u bukmachera? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. Bukmacherzy oferują szeroką gamę sposobów wpłat dlatego, że każdemu może pasować coś innego. Natomiast jeśli zastanawiacie się, czy PayPal to bezpieczny środek płatności i czy depozyt dotrze szybko do bukmachera i będziecie mogli od razu grać – to tutaj możemy odpowiedzieć dwa razy tak. Pod względem jakości usługi nie mamy nic do zarzucenia. PayPal jako portmonetka służąca do zapłaty za zakłady, spisuje się bardzo dobrze. Dlatego jeśli rozważacie płatność PayPal za zakłady bukmacherskie, to nie macie się czego obawiać, zwłaszcza, że możecie tę metodę po prostu przetestować – bo założenie jak i usunięcie konta PayPal nic nie kosztuje. Jeśli chcesz otrzymać bonus powitalny lub kody bonusowe na legalne zakłady bukmacherskie, przeczytaj nasz artykuł.

skomentuj PłatnośćPaypalZaZakładyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie