Ranking Bukmacherów

Ranking Bukmacherów

Każdy użytkownik serwisów z zakładami bukmacherskimi, chce grać w jak najlepszych miejscach. Takich, które cieszą się renomą. Żeby na nią zapracować, marki muszą mieć szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie, atrakcyjną promocję na start, dobrze funkcjonującą aplikację mobilną… a to tylko kilka z wielu czynników, które na to wpływają. Jednak biorąc pod uwagę wszystkie z nich, można znaleźć kilka serwisów wyróżniających się, na tle pozostałych na polskim rynku hazardowym. Jacy są najlepsi bukmacherzy w Polsce? Poznajmy ich - czas na Ranking Bukmacherów!

1. Polscy bukmacherzy - ranking

Nie sposób wymienić wszystkich, dobrych bukmacherów, działających na terenie naszego kraju. Porównanie zakładów bukmacherskich byłoby trudną rzeczą, tym bardziej, że każdy ma swoje oddzielne wymagania względem serwisów z zakładami. Jedni oczekują szerokiej oferty na zakłady, drudzy - skupiają swoją uwagę na promocjach powitalnych. Wszyscy mają swoje preferencje. Mimo to, wśród wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce wyróżniają się dwie firmy, które zdecydowanie należałoby umieścić na czele takiego zestawienia.

1.1 Bukmacherzy online w Polsce - ranking

●Fortuna

Pierwszym z serwisów bukmacherskich, który zasługuje na uznanie jest bukmacher Fortuna. Najlepsi bukmacherzy internetowi, tacy jak Fortuna czy STS cechują się bardzo obszerną ofertą zakładów do obstawiania. Podobnie jak w STS, w Fortunie znajdziemy praktycznie wszystko, czego się wymaga od topowego gracza na rynku zakładów bukmacherskich.

Porównanie ofert tych bukmacherów byłoby oczywiście ciężkie, jednak zdarzenia, które są dostępne w obu serwisach, są bardzo podobne. Różnice możemy znaleźć w niektórych miejscach, gdzie bukmacher określa linię punktową czy bramkową. Co za tym idzie - minimalna rozbieżność pojawi się również w przypadku kursów.

Jeśli chodzi o bonus powitalny, w Fortunie jest to kwota nawet 830 złotych! Do 200 PLN można otrzymać jako bonus 50% premii od wpłaty, 600 PLN jako zakład bez ryzyka, a 30 PLN (20 + 10) w ramach programu Fortuna Klub Plus - to wszystko składa się na, wspomnianą wyżej, premię. W celu jej uzyskania, należy wykorzystać kod, który odkryjecie na naszej stronie.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 830 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 820 PLN

●STS

Kolejnym z topowych serwisów, na których chcielibyśmy się skupić jest firma Star-Typ Sport. Popularny STS już od kilkunastu lat rozwija swoją działalność, a od jakiegoś czasu jest też w porównaniach polskich bukmacherów wymieniany jako topowy serwis do gry na zakładach.

Gdy użyjecie hasła LBVIP podczas rejestracji, uzyskujecie dostęp do premii na start do 1660 PLN. 1500 PLN możecie zgarnąć jako bonus od złożonych depozytów, a 100 PLN otrzymujecie w ramach darmowego zakładu! Dodatkowe 60 PLN możecie zgarnąć za wykonanie dodatkowych zadań od STS.

Nie dość, że w STS znajdziecie szeroką ofertę na zakłady sportowe, to należy docenić starania firmy względem zakładów na wydarzenia np. ze świata rozrywki lub społeczne. Ponadto, firma posiada bardzo obszerną zakładkę sportów wirtualnych, gdzie codziennie przewija się duża liczb graczy. Ogromną przewagą STS nad krajową konkurencją jest sekcja BetGames, w której to gracz ma możliwość typowania gier karcianych. Potrzebujecie jeszcze zgłębić temat Bonus STS? Wystarczy, że przeczytacie nasz artykuł na ten temat.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

No dobrze, a co z bukmacherami zagranicznymi? Czy ich oferta jest warta zachodu i czy Unibet legalny w Polsce - to możliwe? Dowiecie się z naszego tekstu o tej marce.

2. Porównanie bukmacherów internetowych

Tak, jak wspomnieliśmy, ranking serwisów bukmacherskich byłoby trudno stworzyć, między innymi, ze względu na preferencje każdego z nas, dotyczące zakładów. Tym bardziej, że nie istnieje coś takiego jak “idealny bukmacher”. Każdy z serwisów posiada swoje wady, a potwierdzą to stali bywalcy portali internetowych z zakładami bukmacherskimi. Wobec tego, tym ciężej jest wybrać najlepszego bukmachera.

Można porównać polskie serwisy pod kątem chociażby ofert. Te - spośród firm STS i Fortuna - stoją na bardzo wysokim poziomie.

Także bonusy powitalne są unikalne w każdym z podanych portali, a dzięki naszym kodom, są one jeszcze wyższe niż standardowe. Kod rabatowy u bukmachera to sprawa, której zdecydowanie nie można lekceważyć, możecie sobie zresztą porównać choćby na Kuplio ile możecie zyskać z kodami na inne produkty i usługi, a jakie promocje zyskacie z naszym kodem zniżkowym. Z pewnością, ranking polskich bukmacherów obejmowałby jeszcze kilka innych marek. Uważamy jednak, że STS oraz Fortuna to obecnie najlepsze firmy bukmacherskie, działające na terenie Polski. Kody bonusowe poznacie jeszcze lepiej dzięki naszemu tekstowi.

Są oczywiście serwisy, które oferują, na przykład, jeszcze wyższe promocje powitalne. Najczęściej są to jednak marki, które dopiero rozpoczynają swoją “przygodę” na polskim rynku i nie mają takiej renomy i tak szerokiej oferty, jak wspomniane wyżej firmy. Zalegalizowani Bukmacherzy mogą być porównani dzięki wyszukiwarce kodów na naszej stronie głównej.

3. Ranking legalnych bukmacherów - podsumowanie

Poznaliście nasz mały ranking bukmacherów 2022 roku. Sądzimy, że STS czy Fortuna nadal będą wiodły prym na polskiej scenie z zakładami bukmacherskimi. Są to firmy o dużej renomie, a doświadczeni typerzy cały czas im ufają. Dość powiedzieć, że z każdym rokiem przybywa graczy, którzy ufają wspomnianym markom. Graczy przybywa, co oznacza, że nadal cieszą się one dużym zainteresowaniem.

Nowym firmom będzie bardzo trudno, żeby “doskoczyć” do poziomu, jaki prezentują wspomniane przez nas serwisy. Nie zmienia to jednak faktu, że konkurencja nie śpi i już w następnym roku może się to zmienić. Jednak wydaje się, że STS i Fortuna o tym wiedzą i monitorują sytuację.

skomentuj RankingBukmacherów
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie