LegalniBukmacherzy.com pl

Typy Bukmacherskie na MŚ 2022

Typy Bukmacherskie na MŚ 2022

Futbolowy czempionat już pod koniec roku, a typy bukmacherskie na MŚ 2022 w Katarze już teraz przygotowaliśmy dla Was na portalu Legalni Bukmacherzy. Podobnie z konkretnymi meczami, bo u nas znajdziecie choćby na mecz Polska - Argentyna typy bukmacherskie! Znamy już pierwsze rozstrzygnięcia i możemy powiedzieć, że typowania MŚ 2022 nie były najłatwiejsze! Na dodatek, dostępne są tak przedmeczowe, długoterminowe jak i kursy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022 na żywo. Faworytami są Brazylia oraz Trójkolorowi. Kurs bukmacherski na MŚ 2022 w przypadku wygranej Francji to 7,00 i jest jeszcze jedna drużyna, której szanse bukmacherzy oceniają w zasadzie na identycznym poziomie. Co warto wiedzieć o MŚ 2022 zanim zaczniecie typować, gdzie znaleźć kursy na to wydarzenie, jakie są szanse Polski i jakiego bukmachera wybrać, a także czy istnieją darmowe konkursy na MŚ 2022 – tego wszystkiego dowiecie się poniżej.

Kursy na Chorwacja - Maroko: mecz o trzecie miejsce na MŚ 2022

Bukmacher Chorwacja Remis Maroko Under 2,5 BTS (nie)
STS 2,40 3,45 3,05 1,96 2,20
Fortuna 2,43 3,45 3,10 1,95 2,20
LVbet 2,35 3,50 3,15 1,92 2,15

Kursy na ostatni mecz MŚ w Katarze!

Argentyna (1) Remis (X) Francja (2) Bukmacher
2,85 3,10 2,80 LVBet
2,80 3,15 2,80 STS
2,85 3,05 2,75 Fortuna

Spis treści

1. Darmowe typy bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze

Nie chcąc zmuszać Was do zbędnego przewijania, zaczynamy od konkretów, czyli tego, czego szukacie – typów na MŚ 2022. Jeżeli chcecie dowiedzieć się na temat tego gdzie można obstawiać MŚ 2022 lub znaleźć podstawowe informacje, jak data mundialu i tak dalej – to znajdziecie je pod sekcją z typami.

1.1 ✔️ Typy bukmacherskie na mecze MŚ 2022 – wygrani, dokładny wynik, under/over

Na ten moment nie wskażemy Wam typów na mecze MŚ 2022, bo zwyczajnie nie odbyło się jeszcze losowanie, ale już po losowaniu, nasze typy bukmacherskie na MŚ 2022 będą obejmować najbliższe mecze. Wskażemy Wam nasze typy na każdy mecz, który odbędzie się na mundialu i poprzemy je dogłębną analizą. Na ten moment zachęcamy do zapoznania się czym jest obstawianie bez remisu. Ze względu na specyfikę rozgrywek grupowych i zapewne zachowawcze podejście wielu drużyn, będzie to świetna opcja na zakłady w pierwszej fazie MŚ.

1.2 ✔️ Typ bukmacherski na Króla Strzelców MŚ 2022

Ponownie, nie znamy jeszcze wszystkich „kart”, ale na ten moment naszymi faworytami są tacy zawodnicy, jak Harry Kane czy Kylian Mbappe. To piłkarze, którzy udowodnili już swoją formę na najwyższych imprezach, a ciągle mają wiele lat grania na najwyższym poziomie. Kane potwierdził swoją skuteczność również na Euro 2020 i o ile w klubie może i bywa różnie, w reprezentacji zawsze gra na najwyższym poziomie.

1.3 ✔️ Typ bukmacherski na medalistów i zwycięzcę MŚ 2022

Nasz typ bukmacherski na MŚ 2022 to w tym momencie miejsce TOP 3 dla Anglii. Jeżeli kurs bukmacherski na MŚ 2022 w przypadku takiego zdarzenia będzie niezły, to na pewno warto będzie takie wydarzenie obstawić.

1.4 ✔️ Inne typy bukmacherskie na MŚ 2022

Oczywiście podane powyżej typy bukmacherskie na MŚ 2022 to nie wszystko. Podczas mundialu (przede wszystkim przed), będzie można obstawić to kto wyjdzie z grupy. Oczywiście, tu będziemy musieli szukać bardziej nieoczywistych typów, bo obstawienie Anglii, Brazylii, Argentyny, Niemiec czy Francji, wielkiego zysku nam nie przyniesie. Wiele powie nam losowanie, ale coś nam mówi, że tutaj dobrym typem bukmacherskim na MŚ 2022 może być Dania – rewelacja Euro, która nadal jest w świetnej formie co potwierdziła podczas eliminacji.

2. Typy na mecze MŚ 2022 w Katarze

Typy bukmacherskie na finałową fazę turnieju w Katarze znajdziesz oczywiście na naszym portalu. Wybraliśmy naszym zdaniem najciekawsze zdarzenia, które możesz już obstawiać!

W przypadku meczu finałowego mamy dla Was specjalne typy bukmacherskie na finał MŚ 2022. Skupiliśmy się w nich na tym ile bramek strzelą obie ekipy, do tego dorzuciliśmy również przewidywania co do tego, kto ostatecznie sięgnie po koronę króla strzelców.

Poza tym mamy też pomysł na to jakie typy bukmacherskie na Chorwacja - Maroko warto wybrać.

3. Podział na grupy mundialu 2022 - typy i kursy na zakłady MŚ

Znamy już szczegółowy terminarz MŚ 2022 w Katarze oraz podział na grupy. To oczywiście jest również niezwykle ważny fakt przy typowaniu Mistrzostw Świata 2022. Jak wyglądają nasze typy bukmacherskie na zwycięzców grup mundialu 2022?

3.1 👉 Typy na zakłady Mistrzostwa Świata 2022 - Grupa A (kursy)

W grupie A podczas MŚ 2022 zdecydowanym faworytem jest Holandia. Kurs na wygraną ekipy Niderlandów to 1,45, a na awans zaledwie 1,10. Najmniejsze szanse na przejście do kolejnej fazy daje się gospodarzowi. Katar powinien skończyć rywalizacje w fazie grupowej nie tylko za Holandią, ale również za Senegalem i Ekwadorem. Tutaj typ na pierwsze miejsce Holandii jest oczywisty - ekipa Oranje przez fazę grupową zazwyczaj przechodzi jak burza, a w tym przypadku nie trafiła na najbardziej wymagających rywali.

3.2 👉 Typy na zakłady Mistrzostwa Świata 2022 - Grupa B (kursy)

Podobnie jak w przypadku poprzedniej grupy, tak i w grupie B na MŚ 2022 mamy zdecydowanego faworyta. Jest nim Anglia i jak i w poprzednim przypadku, to dobry typ. Kurs na wygraną Anglików w grupie to 1,30. Zdecydowanie niżej oceniane są szanse USA i Iranu - kurs na awans w przypadku tych drużyn to kolejno 2,25 oraz 5,00.

3.3 👉 Typy na zakłady MŚ 2022 - Grupa C (kursy)

Jakie są szanse Polski na wyjście z grupy? Bukmacherzy szanse na taki wynik oceniają całkiem wysoko. Kurs na wyjście z grupy w Fortunie to 1,90. Nieco wyżej szacuje się jednak szanse Meksyku, a pewniakiem do pierwszego miejsca jest Argentyna, z kursem na zwycięstwo w wysokości 1,60. Tutaj najlepsze typy - naszym zdaniem - to właśnie sukces Albicelestes lub miejsce 1-2. dla Polski.

3.4 👉 Typy na zakłady MŚ 2022 - Grupa D (kursy)

Faworytami grupy D na MŚ 2022 są ekipy z Europy - Francja i Dania. Kurs na wygraną Francuzów to 1,38 natomiast na awans Danii tylko 1,35. Czy Tunezja lub inna ekipa, która uzupełni grupę D ma szanse na awans do fazy pucharowej? Raczej nie.

3.5 👉 Typy na zakłady mundial 2022 - Grupa E (kursy w Fortunie i STS)

Najważniejsze pytanie w sprawie grupy E to kto wygra - Niemcy czy Hipszania. Pozostałe dwie ekipy raczej są skazane na porażkę i ich szanse na awans do fazy pucharowej są bardzo niskie, na co zresztą wskazuje kurs na miejsca 1-2 w STS na Japonię - wynosi on aż 5,00. Faworytem grupy na ten moment jest La Furia Roja z kursem 1,90.

3.6 👉 Typy na zakłady mundial 2022 - Grupa F (kursy w Fortunie i STS)

Grupa F również ma swojego faworyta, ale niespodzianki... nas nie zdziwią. Choć Belgia jest tutaj murowanym numerem jeden, to z grupy może awansować każdy - Chorwacja, Maroko czy Kanada mają zawodników, którzy mogą zaskoczyć. Grupa F jest więc dobrą opcją na obstawianie po wysokich kursach - miejsce 1-2 dla Kanady to kurs 5,00 w Fortunie.

3.7 👉 Typy na zakłady mundial 2022 - Grupa G (kursy w Fortunie i STS)

Jedna z niezaprzeczalnie najmocniejszych grup na tym mundialu. Każdy z tych zespołów może zagrać w fazie pucharowej, o czym niech najlepiej świadczy kurs na Kamerun w czołowej dwójce grupy G - wynosi on 3,75. Faworytem jest Brazylia z kursem 1,40 na zwycięstwo - taki jest również nasz typ.

3.8 👉 Typy na zakłady mundial 2022 - Grupa H (kursy w Fortunie i STS)

Kolejna arcyciekawa grupa. Choć mamy tutaj faworytów - Portugalczyków - to reszcie zespołów nie można niczego ujmować. Kurs na awans Portugalii to zaledwie 1,13, ale jesteśmy sobie w stanie wyobrazić sytuację, że ekipa z Półwyspu Iberyjskiego nie awansuje do następnej fazy. Jest to mało prawdopodobne, ale jednak - Urugwaj, Ghana i Korea Południowa to ekipy, które mogą sprawić niespodzianki. Kurs na wygraną w grupie Korei Południowej to aż 13, ale na awans zaledwie 3,70, a to teoretycznie najsłabsza ekipa w grupie H według bukmacherów.

4. Co warto wiedzieć przed MŚ 2022? Terminarz, losowanie, podział na grupy

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w 2022 roku w odbędą się w Katarze, a to bardzo poważnie wpływa na to, jak w ogóle ten turniej będzie wyglądał. Tym razem nie uświadczymy imprezy w środku lata, piłkarze będą mieli w większości lig chwile wolnego w tym okresie. Natomiast gorzej będzie wyglądało to pod koniec roku, kiedy oczy całego piłkarskiego świata zwrócone będą na mundial. Data rozpoczęcia Mistrzostw Świata 2022 to 21 listopada 2022 roku. Mistrzostwa potrwają prawie równy miesiąc, zamknięcie nastąpi 18 grudnia 2022 roku.

Katar przygotował na te mistrzostwa 8 stadionów, rozmieszczonych w 5 miastach. To nowoczesne obiekty, które naprawdę robią wrażenie, a największe Lusail Stadium – na którym odbędzie się między innymi wielki finał Mistrzostw Świata 2022.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 630 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 620 PLN

Przypominamy, że na ten moment MŚ odbywają się jeszcze w starej i dobrze znanej formule. Biorą w nich udział 32 zespoły, po cztery zespoły na grupę, z czego 2 z każdej grupy przechodzą do rundy pucharowej. W grupach gra się systemem każdy z każdym, ale tylko po raz, podobnie jak w fazie pucharowej, w której obowiązuje dogrywka oraz rzuty karne, jeżeli dogrywka nie wyłoni zwycięzcy. Dobrze znany standard.

A kiedy losowanie grup MŚ 2022? Planowane jest na 1 kwietnia 2022 roku, zaraz po barażach, które odbędą się pod koniec marca. Po barażach poznamy 30 z 32 drużyn, które wezmą udział na mistrzostwach. Losowanie odbędzie się więc w momencie, kiedy nie będą jeszcze znane 2 zespoły z baraży, które będą rozgrywane pomiędzy różnymi kontynentami (CONCACAF, Oceania, Azja oraz Ameryki).

5. Gdzie znajdę zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze?

Oczywiście jak obstawiać zakłady bukmacherskie na Mistrzostwa Świata 2022, to tylko u najlepszych legalnych bukmacherów. O tym jak obstawiać zakłady sportowe żeby wygrać dowiesz się z naszego poradnika, a gdzie warto to robić? Jak wspomnieliśmy, tylko u legalnych buków. Po pierwsze ze względu na bezpieczeństwo, ale po drugie, ze względu na bonusy bukmacherskie na MŚ 2022. Mówimy tutaj o tych, które zostaną przygotowane bezpośrednio na mundial w 2022 roku – a niewątpliwie takie się pojawią – jak i tych stałych bonusach, które również robią wrażenie. Którzy bukmacherzy wypadają najlepiej zarówno pod względem premii powitalnych na MŚ 2022 jak i oferty jako takiej oraz bonusów okresowych?

My wskazalibyśmy trzy marki. Podzielimy je ze względu na to jakiego bonusu szukacie, ale chcielibyśmy tylko wspomnieć, że wszystkie trzy marki mają ofertę kompletną (bonus depozytowy, bez depozytu oraz zakład bez ryzyka/cashback).

Sami widzicie, że obstawianie zakładów bukmacherskich na MŚ 2022 z takimi bonusami wiąże się z mniejszym ryzykiem, możecie się spróbować na start i nawet jak Wam nie wyjdzie – nic wielkiego się nie wydarzy.

Najlepsze oferty bukmacherskie na MŚ 2022 w Katarze

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!
LVBET
LVBET
Bonus Zakłady
Bonus do 2090 PLN!
kod promocji
BCVIP
STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP

6. Długoterminowe obstawianie MŚ 2022 w Katarze: zakłady na mecze, króla strzelców i mistrza

Oczywiście na ten moment nie powiemy wam jak obstawiać poszczególne mecze MŚ 2022. Jak tylko jednak pojawi się terminarz, będziemy prezentować Wam typy na wszystkie mecze, które będą się odbywały. Od razu jednak powiemy, że zakłady bukmacherskie na MŚ 2022 to nie będzie tylko 1x2 – tutaj warto poszukać głębiej i znaleźć odpowiedni zakład, bo w niektórych spotkaniach na pewno trudno będzie wytypować zwycięzcę.

U bukmacherów będziemy mogli obstawiać MŚ 2022 długoterminowo. To oznacza, że już przed rozpoczęciem obstawimy to kto zostanie Królem Strzelców MŚ 2022, a kto zgarnie mistrzostwo czy zdobędzie medal. Możliwe będzie też postawienie na to kto wyjdzie z grupy, ale takie ewentualności pojawią się już po losowaniu – wtedy przedstawimy Wam jak wyglądają faworyci MŚ 2022 według bukmacherów.

7. Kursy bukmacherskie w STS na mundial w 2022 roku

Kursy bukmacherskie na MŚ 2022 w Katarze dostępne są na ten moment tylko w jednej formie. U bukmachera STS możemy obstawić kto wygra Mistrzostwa Świata 2022. Przewidywania są ciekawe, choć nie powiedzielibyśmy, że nierealistyczne:

Kto wygra MŚ 2022? - Najlepsze kursy
Pokaż wszystkie kursy
Ostatnia aktualizacja: 1670154634

Jak widzicie, już przy wymienieniu top 10 faworytów do wygrania MŚ 2022 wiemy, że jeden z nich nawet nie zagra na MŚ. To ze względu na to, że w barażach w tej samej części drabinki znajdują się Włochy i Portugalia – stąd takie wysokie kursy na aktualnych mistrzów Europy. Naszym zdaniem na ten moment trudno wskazać faworytów w wyścigu po mistrzostwo, a kursy bukmacherskie na zwycięzcę MŚ 2022 mogą się jeszcze mocno zmienić, choćby ze względu na formę drużyn podczas Ligi Narodów, która odbędzie się przed MŚ 2022 w Katarze.

8. Darmowe typowanie wyników MŚ 2022 z nagrodami

Na koniec chcielibyśmy Wam tylko potwierdzić, że od 21 listopada 2022 roku, nasz Super Typer bukmacherski zamieni się w darmowego typera Mistrzostw Świata 2022 z nagrodami. Czy będziemy mieli dla Was coś specjalnego? O tym przekonacie się bliżej mistrzostw, jeżeli jednak lubicie typować mecze i chcecie się spróbować na tle setek graczy, to to jest idealna okazja, a do tego będziecie mogli zgarnąć atrakcyjne nagrody pieniężne. Zanim jednak nadejdą odbywające się w Katarze MŚ 2022 w piłce nożnej, możesz sprawdzić jak skutecznie grać w fantasy Premier League - zapewne taki sam konkurs ruszy w trakcie mundialu, a zasady w tego typu rozgrywkach zawsze wyglądają bliźniaczo podobnie.

Typowanie MŚ 2022 za darmo Sprawdź się i wskaż wyniki meczów mundialu 2022 w typerze z nagrodami >

9. Co warto wiedzieć o mundialu w 2022 roku? (FAQ)

9.1 🥉 Kiedy rozpoczynają się MŚ 2022?

MŚ 2022 w Katarze rozpoczną się 20.11 i potrwają aż do 18 grudnia 2022 roku.

9.2 🥈 Czy można typować MŚ 2022 za darmo?

Jasne, na portalu Legalni Bukmacherzy znajdziesz darmowy konkurs, gdzie będziesz mógł zgarnąć nagrody! Do konkursu możesz dołączyć już teraz i w ramach treningu spróbować się w typowaniu meczów klubowych.

9.3 🥇 Gdzie znajdę typy na MŚ 2022?

Typy bukmacherskie na MŚ 2022 znajdziecie na portalu Legalni Bukmacherzy!

skomentuj TypyBukmacherskieNaMś2022
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie