Typiko Kod Promocyjny

Jest jeszcze wiele niewiadomych w kontekście tych nowych zakładów bukmacherskich, ale do Typiko kod promocyjny musi się pojawić oraz zapewnić atrakcyjny i konkurencyjny bonus dla graczy. Możemy się domyślać, że takowy będzie dostępny w każdej sekcji serwisu, a spodziewamy się tu przynajmniej zakładów sportowych przedmeczowych i na żywo, sportów wirtualnych i może nawet popularnych ostatnio zakładów na gry karciane.

Typiko Kod Promocyjny

Bonus Opis
Typiko Bonus Powitalny Więcej informacji pojawi się po starcie serwisu.
Bonus Bez Depozytu w Typiko Więcej informacji pojawi się po starcie serwisu.
Pozwolenie Ministerstwa Finansów udzielone 28 listopada 2018 roku
Numer Licencji Typiko PS4.6831.30.2017
Typiko Kod Promocyjny Więcej informacji pojawi się po starcie serwisu.

Już 19 firm w Polsce ma zezwolenia na oferowanie zakładów wzajemnych przez internet. Jedną z nich jest Typiko. Z tego tekstu dowiecie się wszystkiego, co na ten moment o tym bukmacherze wiadomo. Niestety, kompletu informacji jeszcze nie ma, ponieważ serwis jest od dłuższego już czasu w budowie.

Pomimo tego chcemy zwrócić Waszą uwagę na te elementy, które są istotne w kontekście uruchomienia Typiko. Kod promocyjny, powiązana z nim bonusowa oferta powitalna, rodzaje zakładów bukmacherskich, data startu serwisu – sprawdźmy, o których z tych spraw można powiedzieć już coś konkretnego.

1. Kod promocyjny do Typiko

Typiko max bonus (maksymalny bonus online)
Typiko Kod promocyjny wrzesień 2022
niewymagany
Idź do Typiko
Typiko Kod promocyjny październik 2022
niewymagany
Idź do Typiko
listopad 2022 grudzień 2022
styczeń 2023 luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023

To jeden z wątków, o których póki co niewiele wiadomo. Oczywiście, bukmacherzy oferują swoim graczom kody rejestracyjne, ale nie wiemy, czy na ten kierunek zdecyduje się również Typiko. Voucher kod byłby na pewno przez wielu graczy mile widziany, bo zazwyczaj tego rodzaju oferta oznacza jakieś wartościowe dodatki w postaci bonusów. Na polskim rynku można znaleźć masę na to przykładów – od STS do Fortuny.

Poniżej w kilku punktach, dlaczego warto szukać ofert wyposażonych w kod promocji:

  • to niekiedy podstawowy warunek przyznania bonusu,
  • oferta powitalna może zostać poszerzona o dodatkową kategorię bonusu (np. premię bez depozytu lub freebet),
  • standardowa wersja premii jest wyraźnie powiększona (np. dodatkowe kilkadziesiąt złotych do podstawowego bonusu bez depozytu, większy zakład bez ryzyka czy podwojenie wpłaty).

Niekiedy kod vouchera zastępuje po prostu kliknięcie w link do formularza rejestracyjnego, który jest jednocześnie dla bukmachera sygnałem, że danemu użytkownikowi należy się bonus.

Generalnie dobrze by się stało, gdyby serwis Typiko kod bonusowy graczom zaoferował. To wzmocniłoby wizerunek bukmachera w oczach typerów i pokazało, że firma jest kreatywna i otwarta na niestandardowe akcje. Idealnie byłoby, aby Typiko online wzorowało się na tym jak prezentuje się kod vouchera Fortuna, gdyż jak stwierdziliśmy w naszej recenzji, to jeden z topowych bukmacherów, który gwarantuje spory i ciekawie skonstruowany pakiet powitalny. Bonus od depozytu dla graczy, którzy od razu chcą wpłacić konkretne środki na grę, a także freebet za rejestrację i zakład bez ryzyka dla tych bardziej powściągliwych. Łącznie to aż 2230 zł i jeśli Typiko myśli o rywalizowaniu na naszym rynku, oczekujemy czegoś podobnego.

Jak się ostatecznie stanie w tym przypadku, tego jeszcze nie wiemy. Czyli czekamy na rozwój wypadków.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 830 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 820 PLN

2. Jaki bonus będzie mieć Typiko? Bukmacher jeszcze tego nie ujawnia

Bonusowy kod do Typiko to jedna z wielu niewiadomych (niestety, bo chciałoby się już wiedzieć więcej!). Sam kształt premii powitalnej i ewentualnych innych promocji też jest absolutną tajemnicą. Na pewno byłoby super, gdyby była to oferta łączona.

Oto jej przykładowa konstrukcja:

  • freebet do nawet niewielkiej wysokości (np. 30 zł),
  • 100% gratis do wartości wpłaty po 1-2 pierwszych depozytach – oferty rzędu 1500 zł nie są już niczym dziwnym na polskim rynku bukmacherskim (z reguły potrzebny jest do nich kod bonusu, ale nie zawsze!),
  • cashback na pierwszym zakładzie, jeśli okaże się nietrafiony (niektóre firmy oddają nawet dobrze ponad 100 zł w ramach tego rodzaju promocji).

Podkreślamy, to tylko pomysł, podpowiedź kierunku, który zadowoliłby graczy. Ostateczna decyzja leży oczywiście po stronie Typiko. Może być tak, że premia będzie w wersji standardowej dość niska, ale jakiś kod rabatowy, np. przygotowany w porozumieniu z nami, podbije jej wartość do atrakcyjnych rozmiarów. Tak często dzieje się jeśli chodzi o kody promocyjne na zakłady bukmacherskie w internecie, które poznacie dzięki naszemu opracowaniu.

Pozostaje jeszcze kwestia promocji innych niż powitalna. Cashout, bonus na zakładach multi, oferty na głośne wydarzenia sportowe (skoki narciarskie, piłkarskie i olimpijskie turnieje itd.), wyższe kursy na wybrane zdarzenia (pojedyncze lub całe zestawy) – to wszystko jest dziś powszechnie dostępne na rynku, więc dobrze by było, gdyby Typiko też szło w tym kierunku.

3. Jakie zakłady bukmacherskie można obstawiać w Typiko?

Kolejna rzecz, która jest jeszcze schowana w szufladzie planistów Typiko. Jednak w tym przypadku z dużą dozą prawdopodobieństwa można postarać się określić, co będzie można obstawiać. Nie wyobrażamy sobie braku typów przedmeczowych i na żywo, bo to przecież przekreśliłoby ideę prowadzenia tego rodzaju serwisu w Polsce. Sporo serwisów ma też w ofercie sporty wirtualne. Kto wie, może Typiko do nich dołączy.

Bez pudła można też pewnie podejść do sprawy kuponów – zakłady pojedyncze, multi i systemowe to absolutna konieczność, żeby konkurować dzisiaj na polskim rynku. Przydałby się też jakiś specjalny tryb, np. totalizator lub coś w tym rodzaju (pozytywne przykłady są w Polsce znane, więc to mogłoby się sprawdzić!).

Bardzo istotny jest też zakres dyscyplin sportowych. Piłka nożna, koszykówka, siatkówka – o takich sportach aż wstyd wspominać, bo bez nich można nie zaczynać działania na tym rynku. Ale dobrze by się stało, jeśli w Typiko można było obstawiać też e-gaming (LoL, CS:GO itp.). Bukmacher powinien też pamiętać o zakładach rozrywkowych, politycznych, długoterminowych itd. W ostatnim czasie dużo mówi się o tego rodzaju typach i zdaje się, że ich popularność rośnie. Na rynku zaczynają się w ogóle pojawiać takie możliwości jak samodzielne konstruowanie zdarzeń – może i to jest dobrym pomysłem dla Typiko. Bez względu na to jakie sekcje będą wyróżnione w Typiko, jesteśmy przekonani, że promocja na start będzie działała wszędzie, tak jak robią to również legalni bukmacherzy poza granicami Polski i jak choćby działa w Bwin bonus powitalny, który szerzej opisaliśmy w naszym tekście.

Oczywiście kluczowe okażą się też kwestie absolutnie podstawowe – wysokość kursów (np. wyższe pewniaki w porównaniu z konkurencją) oraz rodzaje typów (od 1X2 po dokładne wyniki; najpopularniejsze zdarzenia obłożone są nieraz ponad 100 rodzajami zakładów!). To jakie zaoferuje Typiko kursy bukmacherskie będzie bardzo ważne. Na tych polach nowy bukmacher Typiko też nie może zostać za rywalami.

Legalni Bukmacherzy w Polsce

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 830 PLN!

4. Gra w aplikacji Typiko mobile i inne ważne funkcje

Twórcy Typiko muszą też myśleć – i pewnie to robią – o aplikacji mobilnej. Dostępne dzisiaj apki są naprawdę rozbudowane, zawierają pełną ofertę typów, powiadomienia push, możliwość zarządzania kasą, a niekiedy nawet live streaming! Coraz więcej rzeczy robimy na smartfonach, więc to naturalny kierunek dla bukmacherów. Typiko musi się w ten trend wpisać, jeśli myśli o pozyskaniu dużej liczby graczy i aplikacja bukmacherska Typiko to zdecydowanie mus, jeśli nie na start .

Z innych spraw mamy też metody płatności. Im ich więcej, tym oczywiście lepiej. Fajnie byłoby zobaczyć w Typiko e-portfele, ale to oczywiście nie jest najważniejsze. Pewnie wielu graczy oddałoby portfele elektroniczne, jeśli mogłoby wypłacić kasę w ciągu np. kwadransa. Takie oferty już na rynku są (np. Fortuna, LVBet, STS), więc to jest jak najbardziej do zrobienia, nowe zakłady bukmacherskie Typiko metod płatności nie mogą pod żadnym względem lekceważyć.

5. Czy Typiko jest legalne?

Tak, warto to wyraźnie podkreślić. Firma znajduje się na liście Ministerstwa Finansów. Wpis jej dotyczący jest taki: Typiko Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (KRS:0000623608; NIP:54721618; REGON: 364718161) - zezwolenie z dnia 28 listopada 2018 r. nr PS4.6831.30.2017. Jeśli zastanawiacie się więc, czy Typiko to legalny bukmacher online, odpowiedź brzmi tak. Choć bukmacher jeszcze nie uruchomił działalności, stosowną licencję Typiko już posiada.

Jak widać już dość dużo czasu upłynęło od kiedy spółka dostała zielone światło na prowadzenie zakładów online (a jeszcze więcej od rejestracji firmy w Polsce!). Pytanie więc, dlaczego wciąż nie widzimy na rynku Typiko. Strona typiko pl jest nieaktywna i na ma na niej nawet planszy w stylu „strona w budowie, wróć niedługo po najlepsze zakłady bukmacherskie”. No wiecie, jakieś marketingowe hasło do uwiarygodnienia historii bukmachera. Bo obecnie tak naprawdę więcej jest niewiadomych niż pewnych informacji. Jak tylko bukmacher wystartuje, wszelkie dane znajdziecie na naszym portalu, gdzie z poziomu strony głównej możecie wyszukać legalne zakłady w internecie.

Nas najbardziej interesuje oczywiście to, czy jak już uruchomi się serwis, to czy dostaniemy bonus. I czy Typiko postawi na kod promocyjny. A jeśli tak, to czy będzie to oznaczać jakieś atrakcyjne korzyści. Cokolwiek by nie wymyślił bukmacher, opinie o Typiko i recenzje będą się kręciły wokół tego co do Typiko kod promocyjny nam zagwarantuje.

6. Kod do Typiko - FAQ

6.1 🤔 Czy Typiko to zaufana marka?

Tak, Typiko to legalny bukmacher. Choć serwis jeszcze nie wystartował, to uzyskał już pozwolenie od Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów.

6.2 📅 Czy znamy już datę startu Typiko?

Niestety na ten moment nie ma żadnych oficjalnych informacji na ten temat, bukmacher może wystartować w każdej chwili, spodziewamy się jednak, że chwilę przed uruchomieniem serwisu jakieś informacje na ten temat się pojawią - wtedy niezwłocznie się nimi z Wami podzielimy.

6.3 🎁 Czy jest juz dostępny bonusowy kod do Typiko?

Do Typiko kod promocyjny nie jest jeszcze znany, podobnie jak bonus powitalny, który zapewne pojawi się u bukmachera.

skomentuj TypikoKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie