LegalniBukmacherzy.com pl

Legalni Bukmacherzy Gov

Szukasz listy bezpiecznych zakładów wpisując w wyszukiwarce hasło „legalni bukmacherzy gov” - no to dobrze trafiłeś. U nas poza samym aktualnym zestawieniem legalnych serwisów do obstawiania, które tworzy Ministerstwo Finansów, znajdziesz również wiele informacji na temat samych zakładów. Ilu jest w Polsce bukmacherów, jak wpływa na nasz rynek ustawa hazardowa, jak nasze portale bukmacherskie online wyglądają na tle globalnych marek oraz jakie są kody promocyjne do legalnych bukmacherów internetowych.

1. Wpływ ustawy hazardowej na rynek bukmacherski w Polsce

Jesteśmy przekonani, że są wśród naszych użytkowników gracze, którzy doskonale pamiętają jak jeszcze kilka lat temu wyglądał rynek bukmacherski w Polsce. Lista bukmacherów dostępnych w internecie dla graczy z Polski byłaby naprawdę okazała. Dlaczego? Bo grać w zasadzie można było prawie wszędzie. Regulacje prawne w zakresie hazardu były jakie były. Z jednej strony z korzyścią dla graczy, przynajmniej patrząc na szeroki wybór bukmacherów w sieci. Z drugiej strony ze szkodą dla państwa, bo podatki z działalności większości popularnych jeszcze kilka lat temu w naszym kraju bukmacherów, trafiały wszędzie tylko nie do Polski. Warto dodać, że mówimy tutaj o bardzo dużych kwotach.

Dlatego konkretna ustawa hazardowa w Polsce była potrzebna. Taki akt prawny został zawarty w 2010 roku, ale nadal nie wykluczał działalności globalnych marek. Dopiero pod koniec marca 2017 roku doszło do sztywnego podziału. Jakiego? Albo dany bukmacher internetowy jest zarejestrowany w Polsce i odprowadza podatki właśnie tutaj, albo jest uznawany za nielegalną markę. Od tego momentu marki, które przyjmują polskich graczy mimo braku zezwolenia na prowadzenie zakładów wzajemnych w naszym kraju, trafiają do: „Rejestru Domen Służących do Oferowania Gier Hazardowych Niezgodnie z Ustawą”. W ten sposób jednym ruchem zniknęły z naszego rynku takie marki jak bet365, Unibet, William Hill czy 1xBet. Dzisiaj legalnie już u tych bukmacherów nie zagramy, a krajowe zakłady bukmacherskie w sieci to dość wąska grupa w porównaniu do tego, co mieliśmy do wyboru wcześniej. Trzeba jednak pamiętać, że ilość nie zawsze znaczy jakość.

Obecnie aby oferować zakłady w polskim internecie, trzeba posiadać licencję i tyle. Jakimś wyjątkiem jest tylko typowanie za darmo - dostępne są konkursy, w których bez żadnych wpłat możecie wygrać ciekawe nagrody. Liga typerów za darmo jest dostępna na naszym portalu, a warunki uczestnictwa poznacie w naszym opracowaniu. Wracając jednak do meritum, warto również wyjaśnić, że ustawa hazardowa wprowadziła podział na bukmacherów naziemnych oraz internetowych. Zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych jest więc udzielane na podstawie dwóch różnych licencji bukmacherskich, które oczywiście mogą posiadać tą samą sygnaturę w przypadku bukmacherów, którzy zdecydowali się na prowadzenie działalności w obu formach. Nie jest to rzadkość, bo aż 12 bukmacherów w Polsce może prowadzić działalność zarówno w internecie jak i w bukmacherskich punktach stacjonarnych.

2. Legalni Bukmacherzy 2024 – Aktualna Lista Ministerstwa Finansów

Jeśli nie wiesz ilu jest legalnych bukmacherów online w Polsce, to już wszystko dokładnie wyjaśniamy, bo nie jest to takie proste. W skrócie jednak – czekamy na przekroczenie bariery 20 bukmacherów. Na ten moment lista legalnych bukmacherów sporządzona przez Ministerstwo Finansów to 19 podmiotów. Co się na to składa? 15 aktywnych serwisów, jeden bukmacher, który zawiesił swoją działalność i nie wiemy czy jeszcze wróci (Milenium zakłady bukmacherskie nie działają – jeśli zastanawiacie się kto najbardziej odczuł skutki pandemii) oraz kilka podmiotów, które start mają jeszcze przed sobą – łącznie mówimy o 19 licencjach na zakłady, ale jedna z nich udzielona jest dwóm bukmacherom, którzy mają jednego właściciela.

Lista Ministerstwa Finansów – legalne zakłady bukmacherskie w Polsce

Bukmacher Status Zakłady przez internet Zakłady naziemne Licencja
STS Aktywny + + SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
Fortuna Aktywny + + SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
LVBet Aktywny + + PS4.6831.9.2016.EQK
forBET Aktywny + + PS4.6831.10.2016
BetFAN Aktywny + + PS4.6831.3.2018
Noblebet Aktywny + + PS4.6831.28.2017
eWinner Aktywny + - PS4.6831.29.2017
TOTALBet Aktywny + - PS4.6831.15.2017
E-toto Aktywny + + AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
BetX Aktywny + - PS4.6831.30.2017
PZBuk Aktywny + - PS4.6831.26.2017
Superbet Aktywny + + PS4.6831.5.2019
Traf Aktywny + + PS4.6831.3.2018
Totolotek Aktywny + + AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
Betclic Aktywny + - PS4.6831.11.2017
Milenium Zawieszony + + SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599
OkBet W budowie + + Ta sama licencja co Noblebet
GO Bet W budowie - + BD - bukmacher jest na liście Ministerstwa
Best Bet W budowie + - BD - bukmacher jest na liście Ministerstwa
Mr Bet W budowie + - BD - bukmacher jest na liście Ministerstwa

Powyższe aktualne zestawienie licencji na prowadzenie zakładów wzajemnych przez internet i w formie naziemnej to najbardziej aktualna lista legalnych bukmacherów w Polsce w 2024 roku.

3. Nowe zakłady bukmacherskie – czego możemy się spodziewać?

Kto pojawi się pierwszy na rynku bukmacherskim w 2024 roku? Zadajemy takie pytanie, bo w końcówce nie pojawił się żaden nowy bukmacher w Polsce. Zakłady sportowe to nie jest łatwy kawałek chleba, zwłaszcza w czasach kryzysu. Jedna marka zakończyła działalność, inna nie była dostępna w sieci przez kilka dni i ogólnie dochodzą do nas informacje, że wiele firm zaliczyło spore straty. Jeśli więc spodziewaliście się, że ktoś z czwórki Okbet, GO Bet, BestBet lub Mr Bet wystartuje w tym roku, to musimy Was zmartwić, są na to małe szanse, a jeśli chcecie dowiedzieć się jak może wyglądać oferta nowego bukmachera, sprawdźcie naszą recenzję - Okbet kod promocyjny - w której nieco podywagowaliśmy o tym co kolejne zakłady mogą wnieść do naszego rynku.

O ile któryś z bukmacherów nie przygotował tak czy siak wszystkiego, bo włożył pieniądze w nowy legalny serwis bukmacherski i zbudował odpowiednie struktury, to nie spodziewamy się, aby na początku 2024 roku pojawił się nowy portal do obstawiania na polskim rynku. Jedyną opcją są światowe marki, które mają zaplecze i środki, aby portal w polskiej wersji uruchomić od zaraz. W takiej jednak sytuacji mocno wątpimy, że gdyby proces licencyjny był już na ukończeniu, to jeszcze byśmy o tym nie wiedzieli. Więc kiedy mówimy o nowych legalnych bukmacherach, to myślimy raczej o perspektywie roku 2024.

4. Najlepsze zakłady sportowe – lista portalu LegalniBukmacherzy

Przechodzimy do konkretów, które zakłady sportowe są najlepsze, godne polecenia? My nie będziemy się tutaj rozdrabniać i opisywać każdego bukmachera z osobna, robiąc przegląd ofert bukmacherskich, bo zwyczajnie na naszym rynku są dość spore różnice. My widzimy to tak – mamy Fortunę, STS-a, a potem długo, długo nic. Może trochę to przerysowane i przesadzone, ale prawda jest taka, że obstawianie w sieci u tych bukmacherów to najpewniejszy wybór. Dlaczego?

Przede wszystkim zarówno STS i Fortuna notują w ostatnich latach zyski, a to oznacza, że obecny kryzys powinien ich dotknąć w najmniejszym stopniu. Wiele marek znajduje się poniżej kreski i dokładało do biznesu, dlatego takie sytuacje jak w przypadku zakładów bukmacherskich Milenium wcale nas nie dziwią. Więc to pierwszy argument za Fortuną i STS-em, to po prostu bukmacherzy, u których możecie grać przez długie lata i nie obawiać się, że serwis zwinie żagle i trzeba będzie zakładać konto gdzie indziej.

Po drugie, to marki, które najwcześniej uzyskały licencję, walczyły o taką a nie inną sytuację na naszym rynku. Uzyskane pieniądze inwestują ponownie w kolejne udogodnienia i nowe możliwości dla graczy.

Poza tym mówimy tutaj o markach, które posiadają pełny pakiet. Mamy tu zakłady na wiele dyscyplin z mocnym naciskiem na sporty walki, sporty wirtualne i e-sport. Obie firmy udostępniają świetne aplikacje bukmacherskie. Trudno się do czegoś przyczepić, a do tego jest jeszcze bonus. Ten zarówno w STS i Fortunie jest promocją ekskluzywną. Co otrzymacie rejestrując się na portalu bukmachera jako nasi użytkownicy?

W Fortunie bonus powitalny dla graczy, którzy zarejestrują się za pośrednictwem portalu Legalni Bukmacherzy to do 630 zł. Konkretnie mówimy tu o freebetach na 20 i 10 zł, 600 zł w ramach zakładu bez ryzyka. Przyjemna sumka, prawda?

Nieco wyższy łączny bonus jest w STS z kodem promocyjnym LBVIP, bo wynosi do 1660 zł. Warto jednak wskazać, że w kwocie tego bonusu zawiera się zakład bez ryzyka na kwotę 100 zł, a do tego bukmacher oferuje mnóstwo promocji stałych i cyklicznych, jak bonusy na sporty wirtualne, e-sport czy Betgames – czyli gry karciane, a w zasadzie zakłady bukmacherskie na wynik konkretnego rozdania w wojnie, pokerze czy bakaracie. Jeśli bonusy powitalne u bukmachera stanowią dla Was zagadkę, to objaśnienia tej kwestii znajdziecie na naszym portalu.

Obstawiaj u legalnych bukmacherów z bonusem

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

5. Zakłady wzajemne przez internet – podsumowanie

To już wszystko od nas w temacie aktualnej listy legalnych bukmacherów w Polsce. Temat zakładów wzajemnych przez internet w naszym kraju jest nieco pokręcony, ale sytuacja na rynku się stabilizuje i zakładamy, że niebawem każdy gracz będzie dokładnie wiedział, jakie serwisy do obstawiania online istnieją w naszym kraju. Teraz kiedy wiecie już, że nie musicie wyszukiwać hasła „legalni bukmacherzy gov” dodamy tylko, że oczywiście sytuacja jest dynamiczna i kiedy tylko coś się zmieni – będziemy Was o tym informować.

skomentuj LegalniBukmacherzyGov
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie