LegalniBukmacherzy.com pl

Polska - Mołdawia typy bukmacherskie

Polska - Mołdawia typy bukmacherskie

W 2023 roku będziemy koncentrować się na spotkaniach Biało-czerwonych w eliminacjach do Euro 2024, co powoduje, że typy bukmacherskie na Polska - Mołdawia (czyli jedno ze starć z tej “grupy”) już teraz interesują wielu graczy. Zainteresowanie jest bardzo duże, bo będą to początkowe mecze naszej kadry pod wodzą Fernando Santosa. Jeśli zastanawiacie się, gdzie znaleźć zakłady bukmacherskie na mecz Mołdawii z Polską? Jakie są najlepsze typy na to spotkanie? O tym wszystkim przeczytacie na portalu LegalniBukmacherzy!

1. Analiza przed meczem Mołdawia - Polska (H2H)

Obie drużyny grały do tej pory przeciwko sobie 6-krotnie. Tylko w jednym z tych meczów padł remis - a w każdym z pozostałych przypadków lepsza okazała się reprezentacja Polski.

Po raz ostatni obie drużyny spotkały się w meczu towarzyskim na początku 2014 roku. Wówczas, w meczu rozegranym na stadionie w Abu Dhabi, reprezentacja Polski złożona w całości z zawodników występujących w rodzimej Ekstraklasie wygrała 1:0 po golu Pawła Brożka. Wcześniej obie ekipy miały okazję rywalizować ze sobą w eliminacjach do mistrzostw świata w 2014 roku. Wtedy to w pierwszym starciu Polacy zwyciężyli 2:0, by w “rewanżu” zremisować na stadionie rywala 1:1.

Pamiętajcie, że zanim dojdzie do tego meczu to nasi kadrowicze w marcu rozegrają 2 spotkania grupowe. Zmierzą się oni z Czechami i Albanią. Jeśli chcecie poznać typy na Polska - Albania to koniecznie sprawdźcie nasz dedykowany artykuł dotyczący tego spotkania!

2. Aktualna sytuacja Mołdawii i Polski w eliminacjach Euro 2024

W tym momencie obie drużyny czekają na swoje pierwsze mecze w kwalifikacjach do kolejnych mistrzostw Europy. Poza Mołdawią i Polską w tej samej grupie znalazły się również Czechy, Albania oraz Wyspy Owcze. O aktualnej dyspozycji obu drużyn, a także ich sytuacji w grupie będziemy mogli napisać więcej po pierwszych, marcowych starciach obu ekip.

3. Typy bukmacherskie na Polska - Mołdawia

Ci, którzy nie śledzą na bieżąco piłki nożnej mogliby mieć wątpliwości co do obstawiania meczu Polska - Mołdawia - szczególnie dlatego, że nie znamy jeszcze kursów na ten pojedynek. Nie zmienia to jednak faktu, że Polacy to zdecydowany faworyt tego starcia.

Jesteśmy pewni, że w momencie gdy poznamy już kursy bukmacherskie na mecz Mołdawii z Polską, przelicznik na zwycięstwo Biało-czerwonych nie będzie zbyt wysoki. Ponadto, nie sposób zapomnieć o jakości piłkarskiej prezentowanej przez oba zespoły. To w polskiej drużynie wielu zawodników występuje w topowych, europejskich zespołach, a kapitanem polskiej drużyny jest jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, czyli Robert Lewandowski. Nie przewidujemy innego rozstrzygnięcia w tym pojedynku niż zwycięstwo Biało-czerwonych. To jest nasz typ na mecz Polska - Mołdawia.

Ponadto, defensywa mołdawskiej drużyny nie należy do najszczelniejszych na świecie. Dość powiedzieć, że w ostatnich 14 meczach rozegranych na własnym stadionie (od początku 2021 roku), reprezentacja tego kraju straciła aż 34 gole (średnia 2.42 gola straconego na mecz).

W tym czasie nie mierzyła się jednak ona ze światową czołówką. Wśród rywali Mołdawii znaleźli się Duńczycy, Rumuni czy reprezentacja Ugandy. Biorąc pod uwagę również ten fakt, sądzimy, że w meczu Mołdawia - Polska padną co najmniej 3 bramki. To drugi typ na mecz Mołdawia - Polska od portalu Legalni Bukmacherzy.

Powyżej umieściliśmy zaledwie kilka typów na mecz Polska - Mołdawia, jednak na naszym portalu znajdziecie również analizy innych meczów. Jeśli ktoś z Was zamierza dodać kilka zdarzeń na jednym kuponie to polecamy sprawdzić, jak grać taśmy bukmacherskie na mecze piłkarskie.

4. Mecz Mołdawia - Polska w el. ME 2024: kiedy i gdzie?

Podstawowe pytanie związane z meczem Polski z Mołdawią w eliminacjach do mistrzostw Europy w 2024 roku dotyczy oczywiście daty rozegrania spotkania. Mecz Mołdawii z Polską został zaplanowany na 20 czerwca 2023 roku na godzinę 20:45. Co warto dodać, na tę chwilę nie został jeszcze wybrany stadion, na którym odbędzie się ten pojedynek.

W tym momencie nie została jeszcze potwierdzona transmisja z meczu Polska - Mołdawia w eliminacjach do mistrzostw Europy w 2024 roku. Podobnie jednak jak w przypadku kursów na to wydarzenie, tak i w kwestii transmisji z tego starcia jesteśmy pewni, że znajdziecie ją w TVP oraz w Cyfrowym Polsacie.

Oczywiście, w tym momencie brakuje oficjalnego potwierdzenia w tym temacie, jednak można być pewnym, że już niedługo je uzyskamy. Szczególnie dlatego, że obaj wymienieni nadawcy byli odpowiedzialni za transmisje meczów reprezentacji Polski w ostatnim czasie.

Jednocześnie przypominamy, że w trakcie trwania spotkania będziecie mogli skorzystać z oferty zakładów na żywo na mecz Mołdawii z Polską, które - podobnie jak kursy pre-match - znajdziecie w STS czy Betters, czyli u popularnych, legalnych polskich bukmacherów.

5. Mołdawia - Polska zakłady bukmacherskie

Co najważniejsze z perspektywy obstawiania, użytkownicy poszukują już informacji związanych z dostępnością kursów bukmacherskich na mecz Polska - Mołdawia. Dla tych, którzy chcieliby obstawić mecz Mołdawii z Polską już teraz mamy “złą” informację - na tę chwilę zakłady na to wydarzenie nie są jeszcze dostępne.

Nie można się jednak temu dziwić: w końcu starcie obu tych ekip odbędzie się dopiero w czerwcu 2023 roku. Nie musicie się jednak obawiać, prędzej czy później u najlepszych polskich bukmacherów pojawią się kursy na mecz Mołdawia - Polska w eliminacjach do Euro 2024. Gdzie będzie można je znaleźć? Zakłady bukmacherskie na Polska - Mołdawia pojawią się w najlepszych serwisach do obstawiania - czyli w STS i Betters. Skąd ta pewność?

To popularne serwisy na rynku bukmacherskim w Polsce i nie przypuszczamy, by któryś z nich nie dodał do swojej oferty zakładów na mecz Polski z Mołdawią. Co ważne, u każdego z tych bukmacherów spotkacie się nie tylko z atrakcyjnymi ofertami na start dla nowych graczy, ale i wieloma bonusami dla aktywnych już użytkowników. Z każdej z ofert możecie skorzystać wykorzystując także nasze kody promocyjne, które zapewnią Wam dostęp do wyższych promocji niż w ramach standardowych ofert. To doskonała okazja, aby wykorzystać nasze typy na Polska - Mołdawia i obstawiać zakłady z dodatkowymi bonusami.

6. Mołdawia vs Polska (20/06/2023) - FAQ

6.1 Kiedy pierwszy mecz Mołdawii z Polską w eliminacjach do Euro 2024?

Pierwsze starcie pomiędzy tymi drużynami zaplanowano na 20 czerwca 2023 roku.

6.2 Jakie są kursy na mecz Mołdawia - Polska?

Kursy bukmacherskie na mecz Mołdawia - Polska nie są jeszcze dostępne, lecz można być pewnym, że już niedługo pojawią się w STS oraz Betters.

6.3 Jaki jest najlepszy typ na mecz Polska – Mołdawia?

Według nas Polacy powoinni wygrać to spotkanie przynajmniej różnicą 2 bramek. Dodatkowe typy bukmacherskie na Polska - Mołdawia znajdziecie na portalu LegalniBukmacherzy.

skomentuj Polska-MołdawiaTypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie