FunBets Kod Promocyjny

Oczywiście na portalu FunBets kod promocyjny nie jest jeszcze dostępny z jednego powodu – najnowszy serwis z obstawianiem w sieci jeszcze nie wystartował. Jak tylko FunBets bukmacher online będzie dostępny, spróbujemy zdobyć dla was kod vouchera w FunBets. Dziś odpowiemy na pytania czy FunBets to legalny polski bukmacher, czy możemy się w tym serwisie spodziewać oferty powitalnej, jak będą wyglądać zakłady bukmacherskie w FunBets i jakie krążą opinie o tej marce wśród potencjalnych użytkowników. Oczywiście odpowiemy sobie też na najważniejsze pytanie – kiedy może wystartować bukmacher Fun Bets.

FunBets kod promocyjny

Bonus Opis
FunBets kod promocyjny Więcej informacji po starcie serwisu
Bonus powitalny FunBets Więcej informacji po starcie serwisu
Bonus bez depozytu FunBets Więcej informacji po starcie serwisu

1. FunBets legalny bukmacher – kiedy wystartuje?

FunBets max bonus (maksymalny bonus online)
FunBets Kod bonusowy marzec 2023
FunBets Kod bonusowy kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023
styczeń 2024 luty 2024

Jeżeli zastanawiacie się, czy FunBets to legalny bukmacher online, to mamy dla Was odpowiedź twierdzącą. Ten nowy serwis z obstawianiem uzyskał już licencję ministerstwa finansów. Na liście widnieje jako 21. legalny bukmacher w Polsce. Poniżej kilka informacji, które może Was zainteresować.

 • Właściciel: Fun Project Sp z. o.o.
 • Adres: Mennicza 1, Cieszyn
 • KRS: 0000841641
 • Zarejestrowana domena: funbets pl
 • Pierwotna nazwa marki: Bet4Fun
 • Licencja: Wyłącznie na zakłady w sieci

Witryna internetowa fun bets pl już jest aktywna, ale póki co znajdziecie na niej tylko informacje, że bukmacher niebawem wystartuje. Start FunBets jest jednak póki co owiany tajemnicą, oficjalnie nie wiemy dokładnie kiedy nastąpi, ale na tyle na ile się orientujemy, powinno się to wydarzyć w najbliższych miesiącach, jeśli nie tygodniach. Wszystko zależy jak sprawnie zarządzający stroną uporają się z technikaliami, ale serwis bukmacherski FunBets powinien wystartować już w roku 2023. Legalne serwisy bukmacherskie poznasz na naszym portalu legalni bukmacherzy com - wystarczy skorzystać z wygodnej przeglądarki na głównej odsłonie naszej witryny.

1.1 FunBets a Bet4Fun - nowa nazwa bukmachera

Pierwotnie FunProject uzyskał zgodę na uruchomienie strony z nazwą marki Bet4Fun. Bukmacher o tej nazwie jednak nie pojawi się na rynku, choć trzeba przyznać, że jest to zmiana kosmetyczna. Dlatego nadal mówimy o tej samej licencji, którą spółka uzyskała już jakiś czas temu. Wobec tego nie kod promocyjny do Bet4Fun, a do FunBets przyda Wam się przy rejestracji, kiedy bukmacher już wystartuje.

Standardowy bonus na LB contests
Konkurs Super Typer

2. FunBets rejestracja i logowanie

Jak może wyglądać start w serwisie FunBets? Rejestracja i logowanie to dwie rzeczy, które muszą tutaj być maksymalnie uproszczone. O ile samo logowanie w serwisach bukmacherskich zazwyczaj wygląda bardzo podobnie, o tyle założenie konta w FunBets może być kluczową kwestią jeśli chodzi o sukces tego portalu. Dzisiaj liczy się szybkość i prostota, jeśli coś jest za bardzo złożone, bukmacher wymaga od nas zbyt wiele na start, to może w ten sposób stracić wiele graczy, zwłaszcza przy konkurencji na rynku.

Jak to może wyglądać? Same formularze rejestracyjne są bardzo zbliżone. W FunBets to powinny być maksymalnie 3 kroki rejestracyjne, choć idealnie byłoby to zawrzeć w jak najkrótszym formularzu. Weryfikacja konta w FunBets powinna przebiegać również jak najprościej. Tutaj naszym zdaniem serwis bukmacherski FunBets powinien skorzystać z tego, co zaproponowała Fortuna, która posiada zarówno konto tymczasowe, jak i wprowadziła możliwość weryfikacji konta poprzez konto bankowe, bez konieczności przesyłania dokumentów. O sposobach weryfikacji w serwisie Fortuna jak i samych bonusach przeczytasz więcej w naszej recenzji serwisu.

3. Kod bonusowy w FunBets

Tak jak wspomnieliśmy, kod rejestracyjny w FunBets nie jest jeszcze dostępny. Takie specjalne hasła pojawiają się dopiero po starcie serwisu i dzieje się to zazwyczaj po jakimś czasie. Bukmacherzy muszą najpierw nawiązać współpracę z takimi serwisami jak nasz. Czy w takim razie kod bonusu FunBets będzie dostępny? Zrobimy co tylko w naszej mocy, aby jak najszybciej po starcie zdobyć dla Was do FunBets kod promocji. Oczywiście jest możliwe, że voucher kod w FunBets to będzie również nasz link rejestracyjny – zobaczymy, czy tak się faktycznie stanie. Z naszych informacji jednak wynika, że szybciej wystartuje Bwin. Jeżeli chcecie wiedzieć jak może wyglądać w Bwin kod na bonus, sprawdźcie nasz artykuł.

4. Bonus powitalny FunBets – jak może wyglądać?

Rozważaliśmy już czy kod promocyjny w FunBets się pojawi, teraz czas na inne pytanie, co może dać? Sprawdźmy jakie są możliwości.

Możliwa oferta powitalna FunBets

 • bonus od depozytu 100% do danej kwoty,
 • zakład bez ryzyka do danej kwoty lub cashback % za przegrany zakład,
 • bonus bez depozytu lub freebet,
 • bonus za aplikację bukmacherską
 • inne promocje, jak czasowe obstawianie bez podatku dla nowych graczy.

To co powyżej podaliśmy to nie są żadne nasze wymysły, a najczęściej spotykane bonusy u bukmacherów. Najbardziej trzymamy kciuki za bonus bez depozytu w FunBets. To jest świetna karta przetargowa, którą mają w swoich rękach najlepsi bukmacherzy na rynku jak STS, Fortuna czy nawet LVBet. Wysokość bonusu od depozytu w FunBets też będzie się liczyła, bo gracze patrzą na takie kwestie, a warunki obrotu bonusem w FunBets również nie mogą być zawiłe, jeśli bukmacher chce przebić się w świadomości graczy.

5. Oferta FunBets na zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie w FunBets muszą zawierać najpopularniejsze dyscypliny na rynku i powinny one być jak najlepiej opakowane. Minimum 100 zdarzeń na najpopularniejsze wydarzenia, zwłaszcza jeśli chodzi o piłkę nożną. Poza tym musi tu być poważnie potraktowana koszykówka, hokej, wyścigi samochodowe jak F1, kolarstwo, ale przede wszystkim, naszym zdaniem bez e-sportu dzisiaj nie ma co się bawić w bukmacherkę. To niezwykle popularny temat u buka, do którego przekonali się nawet gracze o bardziej tradycyjnym podejściu. Zakłady sportowe w FunBets to jednak nie wszystko. Bukmacher musi postawić na nowoczesność. Co to oznacza? W FunBets sporty wirtualne i gry karciane powinny pojawić się jak najszybciej. Aplikacja mobilna FunBets na start (najlepiej na iOS-a i androida) pozwoliłaby zaliczyć bukmacherowi mocny start, a szeroka oferta wpłat i wypłat w FunBets może przekonać niezdecydowanych. Doładowanie SMS konta bukmacherskiego raczej nie będzie tutaj możliwe, ale jeśli chcecie się dowiedzieć, dlaczego ta opcja jest bardzo rzadko dostępna - sprawdźcie nasz artykuł na ten temat.

6. Recenzja FunBets – opinie użytkowników

Póki co na próżno szukać opinii o FunBets, bo i jak oceniać serwis, który jeszcze nie wystartował. Wielu bukmacherów próbuje ciekawego, innego podejścia do graczy i kreuje się na fajnego bukmachera, ale czy komukolwiek do tej pory się udało? Naszym zdaniem za tym muszą iść konkrety, czyli dobra oferta, ciekawy bonus, prosty w obsłudze serwis, jeżeli FunBets spełni te kryteria, to wtedy nasza recenzja serwisu FunBets będzie bardzo pozytywna.

Liczymy też na to, że bukmacher faktycznie będzie przyjazny użytkownikom i będzie rozumiał potrzeby graczy na naszym rynku. A to wiaże się choćby z tym, czy będą tam dostępne bukmacherskie gry karciane czy nie - bo to przecież niezwykle popularny temat, który opisywaliśmy w oddzielnym materiale.

7. FunBets FAQ

7.1 ✔️ Czy FunBets to zaufana marka?

Oczywiście! Spółka FunProject uzyskała zezwolenie na prowadzenie zakładów wzajemnych na stronie FunBets i jest w pełni legalnym bukmacherem. A w zasadzie będzie, jak tylko serwis wystartuje.

7.2 ✔️ Kiedy start FunBets?

Według naszych informacji serwis może wystartować w każdej chwili – za kilka tygodni lub miesięcy. Start powinien nastąpić jeszcze w 2023 roku.

7.3 ✔️Jaki jest kod promocyjny w FunBets?

Kod promocyjny w FunBets powinien być dostępny zaraz po starcie serwisu, jak tylko to się stanie, to Was o tym niezwłocznie poinformujemy.

skomentuj FunbetsKodPromocyjny
Komentarze (2)
Adam Piechowski
Adam Piechowski prawie 2 lata temu
Prosta sprawa - widzę bonus bez depozytu, rejestruję się. Nie zepsujcie tego.
Graj odpowiedzialnie