Fuksiarz Kod Promocyjny

Kolejnym, legalnym bukmacherem na polskim rynku jest Fuksiarz, a kod promocyjny błyskawicznie znalazł zainteresowanie wśród użytkowników portali do obstawiania. W serwisie Fuksiarz, rolę kodu bonusowego pełni link aktywacyjny, który znajdziecie na naszej stronie. Gdy go użyjecie, po ukończeniu procesu rejestracji zgarniecie dostęp do bonusu na start w Fuksiarzu. Kod promocyjny w Fuksiarzu jest aktywny we wszystkich sekcjach serwisu: zarówno na zakładach bukmacherskich, jak i w ramach obstawiania na żywo.

Fuksiarz Kod Promocyjny

Typ Bonusu: Wartość Bonusu:
Bonus na start Cashback 50% do 500 PLN
Dodatkowe promocje Fuksiarza Mega Kursy, Early Payout
Fuksiarz Kod Promocyjny Użyj naszego linku

Nowy legalny bukmacher Fuksiarz wystartował w marcu 2021 roku. Od pierwszego dnia działalności wzbudził wiele emocji, tym bardziej, że duże grono graczy czekało na jego start. Czy było warto? Zapraszamy do naszego artykułu.

1. Rejestracja w Fuksiarzu i logowanie

Fuksiarz max bonus (maksymalny bonus online)
Fuksiarz Kod promocyjny listopad 2022
PSZFUKSEM
Idź do Fuksiarz
Fuksiarz Kod promocyjny grudzień 2022
PSZFUKSEM
Idź do Fuksiarz
styczeń 2023 luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023

Żeby rozpocząć przygodę z serwisem Fuksiarz, każda zainteresowana osoba musi przejść przez proces rejestracji. W Fuksiarzu nie różni się ona niczym od procedury stosowanej w innych serwisach do obstawiania. Co to oznacza? Po przejściu na stronę legalnego bukmachera Fuksiarza (za pośrednictwem naszego linku aktywacyjnego), należy wybrać opcję rejestracji. Wtedy ukaże Wam się okno z formularzem do wypełnienia.

Co w nim należy zrobić? W pierwszym kroku podajecie adres mailowy, hasło, a także numer telefonu. Druga część rejestracji w Fuksiarzu polega na wypełnieniu pól związanych z danymi osobowymi. Po tym jak ukończycie proces dołączenia do opisywanego serwisu, jedyne co Wam pozostanie to pierwsze logowanie w Fuksiarzu.

Zanim przejdziemy do oferty Fuksiarza i tego jak działa kod vouchera, jesteśmy winni słowa wyjaśnienia w kwestii licencji. Fuksiarz to legalny bukmacher w Polsce i nie działa poza granicami naszego kraju. Licencja dla tych zakładów została udzielona jeszcze w 2020 roku, a numer licencji Fuksiarza to PS4.6831.1.2020. Jeżeli mieszkacie poza granicami Polski, może Was zainteresować temat innych zakładów - jak wyglądają zakłady bukmacherskie w Niemczech przekonacie się po lekturze naszego opracowania.

2. Fuksiarz Kod Promocji

Jak mogliście zauważyć, próżno szukać informacji o kodzie promocyjnym w Fuksiarzu, który musicie zastosować podczas rejestracji. Nie oznacza to jednak, że go całkowicie nie ma. Kod bonusowy do Fuksiarza istnieje - przynajmniej w teorii. Co mamy na myśli? Kod promocyjny do Fuksiarza nie jest żadnym hasłem premiowym. Żeby zdobyć atrakcyjny bonus w Fuksiarzu, wystarczy, że wykorzystacie nasz link aktywacyjny. To właśnie odnośnik rejestracyjny pełni funkcję kodu promocji do Fuksiarza. Jak to wygląda w przypadku innych marek i jacy są inni legalni bukmacherzy online możesz się dowiedzieć na naszym portalu, poszukując bukmacherów dzięki naszej wyszukiwarce.

3. Fuksiarz - bonus u legalnego bukmachera

Wspomniany kod promocji do Fuksiarza gwarantuje Wam dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego. W Fuksiarzu jest to cashback 50% do 500 PLN. Pełni on rolę zakładu bez ryzyka - czyli jeśli Wasz pierwszy zakład okaże się przegrany, bukmacher zwróci Wam pieniądze. Będzie to maksymalnie połowa postawionej przez Was kwoty (do 500 złotych). Oczywiście, zgarnięcie zakładu bez ryzyka w Fuksiarzu oparte jest na kilku warunkach. Przedstawiamy je poniżej.

Warunki bonusu cashback w Fuksiarzu:

  • Minimalny depozyt: 20 PLN
  • Kupon musi mieć co najmniej 2 zdarzenia
  • Każde ze zdarzeń o kursie co najmniej 1.20
  • Brak wymaganego warunku obrotu
  • Żeby otrzymać maksymalną premię w Fuksiarzu należy zagrać za 1137 PLN

Jak możecie zauważyć wyżej, bonus cashback w Fuksiarzu możecie od razu wypłacić! Legalny bukmacher online Fuksiarz postarał się o to, aby nie utrudniać “życia” swoim nowym graczom i przekazuje bonus automatycznie na główne konto użytkownika. Trzeba przyznać, że to bardzo atrakcyjna opcja dla graczy.

4. Zakłady bukmacherskie w Fuksiarzu - oferta

W ofercie Fuksiarza znajdziecie możliwość obstawiania walk MMA, futsalu, bandy, a także najpopularniejszych sportów - piłki nożnej czy koszykówki. W każdej z wymienionych (a także pozostałych) kategorii jest dostępnych wiele zdarzeń, które możecie dodać do swoich kuponów bukmacherskich - w tym najważniejszych rozgrywek i meczów. Za minus można uznać brak możliwości obstawiania e-sportu, jednak nie można mieć wszystkiego. Należy mieć nadzieję, że niedługo się to zmieni. Wiele osób zapyta się w tym miejscu: co z zakładami na żywo w Fuksiarzu? Są one dostępne. I właściwie tyle można byłoby napisać. W ramach zakładów bukmacherskich live w Fuksiarzu dostępne są te same kategorie zdarzeń do obstawiania, co w przypadku zakładów pre-match. Jeżeli jeszcze nie graliście live u bukmachera, to jak obstawiać zakłady bukmacherskie na żywo dowiecie się również na naszym portalu.

Wartą uwagi sekcją są również gry karciane. W Fuksiarzu możecie zawierać zakłady bukmacherskie na poker oraz bakarata. Jest to nieco mniej opcji niż u największych graczy na polskim rynku, jednak warto zaznaczyć, że nie wszystkie portale posiadają tę sekcję w swojej ofercie. Mimo wszystko, w tym miejscu należy postawić przy Fuksiarzu małego “plusa”.

5. Aplikacja Fuksiarza i płatności

Wiemy, że jedną z najbardziej interesujących kwestii jest dostępność aplikacji mobilnej w Fuksiarzu. Niestety, na tę chwilę gracze muszą zadowolić się “wersją desktopową” tego bukmachera. Opisywana marka nie uruchomiła jeszcze takiej opcji. Nieco lepiej jest w kwestii płatności. Metod w Fuksiarzu nie jest co prawda wiele, jednak znajdziecie w nich te bardzo popularne - takie jak BLIK czy DotPay.

6. Opinie o Fuksiarzu - czy warto tu grać?

Czas podsumować naszą recenzję Fuksiarza. Jaką mamy opinię na temat tej marki? Cóż, serwis ten ma wiele plusów, jak i minusów. Trzeba jednak pamiętać, że wciąż się on rozwija. Już na samym początku, Fuksiarz zaoferował wiele swoim użytkownikom - między innymi proste do spełnienia warunki bonusu powitalnego czy szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie. Biorąc pod uwagę wszystkie opisane kwestie, Fuksiarza można ocenić dość pozytywnie. Brakuje nam w Fuksiarzu głównie zakładów na e-sport i tak betowanie meczów cs:go to nie jest coś, co znajdziemy na tym portalu - a jeśli chcecie się dowiedzieć co to w ogóle znaczy i jak obstawiać mecze Counter Strike'a, to sprawdźcie naszą publikację na ten temat.

7. Fuksiarz - Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

7.1 👌 Czy Fuksiarz to zaufana marka?

Tak, Fuksiarz posiada szereg licencji, dzięki czemu jest źródłem legalnej gry na zakładach wzajemnych w Polsce.

7.2 📵 Czy w Fuksiarzu jest dostępna aplikacja mobilna?

Niestety, na tę chwilę aplikacja Fuksiarza nie jest dostępna.

7.3 ➡️ Jaki jest kod bonusowy do Fuksiarza?

W serwisie Fuksiarz kod promocyjny nie jest wymagany podczas rejestracji, by zgarnąć atrakcyjny bonus na start - wystarczy, że zastosujecie link od portalu LegalniBukmacherzy

skomentuj FuksiarzKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie