Ekwador – Senegal Typy Bukmacherskie

Ekwador – Senegal Typy Bukmacherskie

Tworząc typy bukmacherskie na Ekwador – Senegal warto pamiętać przede wszystkim kiedy ten mecz się odbędzie. To ostatnia runda spotkań, a w tej grupie będzie oznaczało to walkę o życie, bo nie sądzimy, że któraś z ekip zapewni sobie już awans. Kurs na Ekwador – Senegal wskazuje na zespół Sadio Mane – kurs to 2,50, natomiast Ekwadorczycy mają nieco mniejsze szanse według bukmacherów, bo ich przelicznik wynosi 2,90. Jak więc obstawiać mecz Ekwador – Senegal?

1. Analiza przed Ekwador – Senegal: H2H, absencje, składy

Zanim do tego przejdziemy, chwila na sprawdzenie historii meczów Ekwador – Senegal. Słowo historia to tutaj trochę nadużycie, bo drużyny spotkały się tylko raz. Trudno więc z tego wyciągać jakiekolwiek wnioski.

23 maja 2002 roku Senegal wygrał w meczu towarzyskim z Ekwadorem 0:1. Od tego czasu wiele się jednak zmieniło w jednym i drugim zespole, przede wszystkim – Afrykanie mają gwiazdę największego formatu – Sadio Mane.

1.1 Ekwador vs Senegal meczem o awans?

Już przed MŚ przewidywaliśmy, że starcie obu tych drużyn w 3. kolejce rundy grupowej MŚ 2022 może decydować o awansie do kolejnej fazy. Biorąc pod uwagę to jak wyglądała gra Ekwadoru z Katarem i z jakiej strony Senegal pokazał się z Holandią, zakładamy, że ten scenariusz powinien się ziścić.

Organizacja gry leży po stronie Senegalu, który długimi momentami potrafił postawić się Holandii. Problem jest jednak taki, że w ekipie z Afryki brakowało kogoś, kto wykończyłby ataki tej drużyny. W przypadku Ekwadoru wiemy kto może to zapewnić - Enner Valencia strzelił dwa gole w pierwszy meczu i spodziewamy się, że to nie ostatnie trafienia na tym turnieju.

2. Typy bukmacherskie na Ekwador – Senegal

Ustaliliśmy już, że mecz z 2002 roku nie powinien mieć wpływu na nasze typy na Ekwador vs Senegal. Jak więc obstawiać to spotkanie? Nasze prognozy znajdziesz poniżej, a typy bukmacherskie na MŚ 2022 w Katarze takie jak na króla strzelców całej imprezy, czy ekipy które wygrają poszczególne grupy, znajdziecie w oddzielnym opracowaniu.

2.1 ✔️Pewny typ bukmacherski na Ekwador – Senegal: wygrana Senegalu

Jesteśmy przekonani, że ani Ekwador ani Senegal po dwóch meczach nie będzie pewny awansu. Klasa drużyn jednak jest wyraźnie inna. W zespole Senegalu mamy więcej klasowych zawodników i o ile zespół z Ameryki Południowej ma solidną ekipę, to naszym zdaniem to za mało. Jedynym argumentem za Ekwadorem są trudne warunki, jakie również bedą w Katarze, ale Afrykanom upały nie powinny być również straszne. Dlatego nasz typ bukmacherski na Ekwador – Senegal to wygrana Senegalu.

2.2 ✔️Typ bukmacherski na dokładny wynik Ekwador – Senegal: 0:2

Czy Ekwador ma tutaj szanse strzelić gola? Pewnie tak. Typ na dokładny wynik Ekwador – Senegal jest więc bardzo ryzykowny, ale naszym zdaniem najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 0:2.

2.3 ✔️ Ekwador – Senegal darmowe typy bukmacherskie – wysokie kursy

Co można obstawiać po wysokich kursach? Jest trochę typów na Ekwador – Senegal, które również można użyć. To na pewno będzie mocno otwarty mecz, często z pomijaniem linii środkowej. Zwrócilibyśmy więc uwagę na kursy: over na liczbę rzutów rożnych. W trzecim meczu może być również gorąco i nie zdziwi nas czerwona kartka dla Ekwadoru.

2.4 ✔️Pozostałe typy na Ekwador – Senegal

Co jeszcze można obstawiać w meczu Ekwador – Senegal? Warto z tym poczekać, ale typ bukmacherski na Ekwador – Senegal w postaci gola Sadio Mane wydaje się bardzo sensowny. Oczywiście najlepiej taki zakład zawrzeć tuż przed meczem, aby mieć pewność, ze Senegalczyk faktycznie będzie mógł zagrać.

3. Co gdzie i jak. Ekwador – Senegal: data, godzina, transmisja

Mecz pomiędzy Ekwadorem a Senegalem zostanie rozegrany 29 XI o 16:00 na Stadionie Chalifa. Transmisja z meczu będzie dostępna w TVP i na portalu Sport TVP.

Standardowy bonus na Super Tipster
Konkurs typerski o pulę 155€ - każdego tygodnia!

4. Ekwador – Senegal zakłady bukmacherskie – gdzie obstawiać?

Pamiętajcie, że zakłady bukmacherskie na Ekwador – Senegal będą dostępne również w formie na żywo. Dlatego zaczniemy od serwisu, który naszym zdaniem wypada pod tym względem najlepiej.

4.1 🟡 Obstawianie Ekwador – Senegal w Fortunie

Dlaczego zakłady na Ekwador – Senegal proponujemy zawierać właśnie w fortunie? Darmowy zakład to jeden z powodów, inny to przejrzystość serwisu i wysokie kursy na zakład bez remisu.

Bonus na MŚ w Fortunie

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!
Kod promocyjny
Odkryj kod

4.2 🔵 Wysokie kursy na Ekwador – Senegal w STS

Obstawianie meczu Ekwador – Senegal w STS to przede wszystkim wysokie kursy, co sprawdzicie zresztą w paragrafie z porównaniem kursów. To też szansa na odebranie cashbacka w atrakcyjnej kwocie (kod: LBVIP)!

Bonus na MŚ w STS

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP

4.3 ⚫ Bonus na zakłady Ekwador – Senegal w LVBet

LVBet jeszcze zakładów na Ekwador – Senegal nie ma, ale wiemy, że jak już się tam pojawią, to będzie co obstawiać... i za co, bo bonus w LVBet to naprawdę solidna sumka.

Bonus na MŚ w LVBet

LVBET
LVBET
Bonus Zakłady
Bonus do 3423 PLN!
kod promocji
BCVIP

5. Najwyższe kursy bukmacherskie: Ekwador – Senegal

Gdzie znaleźć najwyższe kursy bukmacherskie na Ekwador – Senegal? Spójrzmy na topowe legalne serwisy w Polsce. Gdybyś jednak nie wiedział jak rozumieć kursy u bukmachera - spieszymy z pomocą i przewodnikiem po notowaniach bukmacherskich.

Zwycięstwo Ekwadoru to kurs 2,90. Zarówno w STS jak i Fortunie przelicznik jest taki sam. Kurs bukmacherski na Ekwador – Senegal na zespół z Afryki wynosi natomiast 2,50 i tu ponownie bukmacherzy są zgodni. Jedyna różnica to remis, tutaj nieco korzystniej notowania wypadają w STS (3,25).

6. Co musisz wiedzieć o Ekwador – Senegal? (FAQ)

6.1 🕓 O której mecz Ekwador – Senegal?

Mecz odbędzie się o 16:00, 29 listopada 2022 roku czyli we wtorek.

6.2 🧐 Jacy bukmacherzy mają zakłady na Ekwador – Senegal?

Zakłady na Ekwador – Senegal znajdziesz już w STS i Fortunie, jak odebrać u tych legalnych bukmacherów bonus możesz sprawdzić u nas.

6.3 💵 Jaki wybrać typ bukmacherski na Ekwador – Senegal?

Nasz typ bukmacherski na Ekwador – Senegal to wygrana Senegalu.

skomentuj Ekwador–SenegalTypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie