LVBet Kod Promocyjny

Mamy dla Ciebie kod promocyjny do LVBet który brzmi: BCVIP. Jeśli wpiszesz go w odpowiednim polu przy rejestracji, zapewni on dostęp do ciekawej premii, która jest jednocześnie jedną z największych na rynku! LVBet to bukmacher działający w wielu krajach, ale ze względu na restrykcje obowiązujące w naszym kraju, rodzima wersja serwisu jest dostępna tylko w Polsce i różni się od tej dostępnej w innych miejscach na świecie. Bonus działa na wszystkie sekcje serwisu takie jak zakłady sportowe, obstawianie na żywo, gry karciane, sporty wirtualne oraz e-sport.

LVBet Kod Promocyjny: BCVIP

Typ Enter text
LVBet Kod Promocyjny BCVIP
Pakiet powitalny LVBet Nawet do 3423 PLN!
Bonus bez depozytu 20 PLN
Zakład bez ryzyka Do 333 PLN
Bonus przy 1. depozycie Do 1500 PLN
Bonus przy 2. depozycie Do 1500 PLN
Bonus dla karnetowiczów (wybrane kluby) 50 PLN
Bonus na sporty wirtualne 20 PLN
Codzienny Cashback Do 50 PLN dziennie!

1. Co warto wiedzieć o LVBet – podstawowe informacje

LVBET max bonus (maksymalny bonus online)
LVBET kod promocji maj 2022
LVBET kod promocji czerwiec 2022
lipiec 2022 sierpień 2022
wrzesień 2022 październik 2022
listopad 2022 grudzień 2022
styczeń 2023 luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023

Przede wszystkim bukmacher LVBet działa w Polsce w pełni legalnie. Licencja dla LVBet została przyznana dawno temu, a jej numer to PS4.6831.9.2016.EQK. Zezwolenie na prowadzenie działalności bukmacherskiej udzielone dla LVBet obowiązuje zarówno w internecie jak i w przypadku punktów stacjonarnych. Co prawda sieć lokali bukmacherskich LVBet nie jest tak rozbudowana jak w przypadku Fortuny czy STS, jednak nadal jest to ostatnio swojego rodzaju wyjątek – większość nowych graczy na rynku interesuje się stroną internetową i to tyle. Jeśli jednak chcesz wiedzieć jak obstawiać mecze w punkcie bukmachera, to mamy dla Ciebie specjalny poradnik.

Jak prezentuje się sam serwis z obstawianiem LVBet? My jesteśmy pod wrażeniem, strona mimo tego, że interfejs nie należy do minimalistycznych działa bardzo sprawnie, jest przejrzysta i miła dla oka. Dla osób ceniących sobie tego typu walory, LVBet to na pewno jeden z lepszych wyborów.

2. Rejestracja w LVBet: jak założyć konto?

Tutaj mamy prostą sprawę, bo legalny bukmacher LVBet podobnie jak większość marek na rynku postarało się o wręcz błyskawiczną rejestrację i w tym przypadku akurat nie ma żadnej ściemy. Zerknijmy na to jak otworzyć konto w LVBet krok po kroku:

 • Przechodzimy na stronę bukmachera LVBet (możecie to zrobić przy pomocy naszego linku),
 • Otwieramy formularz rejestracyjny na stronie,
 • Wypełniamy podstawowe dane – imię, nazwisko, PESEL oraz narodowość – sprawdźcie czy wpisane przez Was dane są poprawne,
 • Kolejny krok to: adres e-mail, login, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny – w tym miejscu wpiszcie: BCVIP, to kod zapewniający Wam dostęp do premii,
 • Sprawdź jeszcze raz wszystkie dane, mail i telefon muszą być poprawne, aby ukończyć rejestrację,
 • Aby dokonać pełnej rejestracji, będziesz jeszcze musiał potwierdzić dane – w zupełnie standardowy sposób, czyli przesłać skan dowodu osobistego.

To nie jest zresztą jedyny bukmacher, u którego posiadamy kod promocyjny i gdzie tłumaczymy jak krok po kroku odebrać bonus - przejdź na stronę główną legalnibukmacherzy com i sprawdź co jeszcze mamy do zaoferowania.

3. LVBet kod bonusowy

Jeszcze do niedawna kod vouchera w LVBet działał tylko z naszym linkiem. Wpisanie go bezpośrednio w odpowiednim polu nie było możliwe, bo nawet takowe się nie wyświetlało bez użycia linku. Teraz twórcy serwisu nieco ułatwili ten temat, bo pole kodowe pojawia się zawsze. Dlatego tak jak już wspomnieliśmy o rejestracji, warto pamiętać o kodzie bonusu do LVBet, który zapewnia dostęp do pakietu powitalnego do 3423 PLN, który jest jednym z największych i najbardziej rozbudowanych na rynku. Kod promocji w LVBet to BCVIP i wystarczy, że skopiujecie go przechodząc na stronę bukmachera. Oczywiście nadal możecie kliknąć w nasz link, wtedy automatycznie kod rejestracyjny w LVBet powinien pojawić się w odpowiednim miejscu. Jeśli zastanawiacie się jakie są inne kody promocyjne do legalnych bukmacherów, sprawdźcie to w naszym zestawieniu.

4. Bonus na start w LVBet

Nieco już o promocji powitalnej w LVBet wspomnieliśmy, ale musimy ją rozbić na poszczególne części. Można się w tych bonusach nieco pogubić, dlatego przejdziemy krok po kroku.

4.1 Bonus od pierwszego depozytu w LVBet

Tutaj mamy do czynienia z prostą formą promocji, chodzi o bonus od depozytu. Kwota tego bonusu to maksymalnie 1500 PLN. Najpierw musimy – przy depozycie – zaznaczyć odpowiednią opcję, że chcemy odebrać wspomniany bonus 100% przy pierwszym depozycie. Później przygotowujemy kupon z kursem minimalnym 1.75. Kwotę premiową należy obrócić 4-krotnie. Proste, prawda?

4.2 Bonus od drugiego depozytu w LVBet

Przy drugim depozycie w LVBet sprawa wygląda podobnie, tylko tym razem bonus może wynieść 50% do 1500 PLN. Oczywiście wszystko zależy od wysokości Waszej wpłaty. Tutaj też pamiętamy przy depozycie, żeby wybrać bonus. Potem przygotowujemy kupon i warunki obrotu bonusem od depozytu w LVBet są tutaj bardzo podobne – minimalny kurs całkowity 1.75, a wymagana ilość obrotów to 3.

4.3 Zakład bez ryzyka w LVBet

Cashback w LVBet to bonus, który pojawia się przy trzecim depozycie. Musimy przyznać, że jak na jeden z najpopularniejszych bonusów wśród graczy, to jego kwota jest zdecydowanie wyższa niż standardowa, bo mówimy tutaj aż o 333 PLN. Po trzecim depozycie pierwszy zakład jest zakładem bez ryzyka. Oczywiście tu działa to tak samo jak w przypadku bonusów depozytowych, aby zagrać zakład bez ryzyka za wspomniane 333 PLN, tyleż samo musimy wpłacić i aby w razie przegranej otrzymać zwrot w pełnej kwocie, powinniśmy zagrać za 333,30 PLN.

4.4 Bonus bez depozytu w LVBet

Najlepsze serwisy bukmacherskie w sieci posiadają bonus bez depozytu i tak samo jest w przypadku LVBet. Bonus bez depozytu w tym serwisie wynosi 20 PLN. Sposób jego otrzymania jest dość niestandardowy, bo aby go otrzymać, po rejestracji musimy zgłosić się do obsługi serwisu (poprzez adres mailowy). Pracownik LVBet przypisze nam bonus do konta i już – dostajemy darmowe 20 PLN na grę.

4.5 Codzienny cashback w LVBet

U bukmachera LVBet znajdziesz również bonusy odnawialne, dla stałych użytkowników. Jeżeli zarejestrujesz się z naszym kodem voucherowym LVBet, otrzymasz również szansę na bonus przy depozycie. Codziennie w ramach depozytu możesz otrzymać nawet do 50 PLN w ramach wpłaty - jeżeli depozyt wyniesie 100 PLN. Aby wziąć udział w akcji, należy:

 • Zaznaczyć opcję "biorę udział" na początku tygodnia (do poniedziałku o 23:59),
 • Wpłacić minimum 50 PLN (zwrot 25 PLN) do 100 PLN lub więcej ( maks. zwrot 50 PLN),
 • Depozytem należy zagrać na zakładach sportowych,
 • W sytuacji, jeśli przegrasz pierwszy zakład, otrzymasz zwrot stawki od 25 PLN do 50 PLN - zależnie od wpłaty,

Cashback trafia na konto bonusowe, gdzie przy 25 PLN otrzymujemy bonus 1 PLN z mnożnikiem kursu x25, a przy 50 PLN otrzymujemy 2 PLN z mnożnikiem x25.

4.6 Inne promocje LVBet

To jednak nie wszystko co otrzymasz w LVBet. W ramach promocji od LVBet: bezpieczny kupon +4 na zakładach kombi przy minimum 4 zdarzeniach, stawce minimalnej 20 PLN i kursie przynajmniej 3,00 możesz uzyskać cashback. Oznacza to tyle, że jeżeli spełnisz te warunki i na początku tygodnia na stronie promocji klikniesz "biorę udział" to uzyskasz zwrot za przegrany kupon aż do kwoty 50 PLN.

5. LVBet Zakłady Bukmacherskie Online

Dziś skupimy się przede wszystkim na zakładach w sieci, które znajdziecie na portalu LVBet. W sekcji sprotowej na samej górze znajdziecie przede wszystkim propozycje LVBet, czyli największe turnieje, które odbywają się w danym momencie, rozgrywki ligowe, najważniejsze mecze. Znaleźć tutaj możecie w zasadzie wszystko od piłki, przez tenis, aż po e-sport, baseball czy siatkówkę. Wybuchowa mieszanka, ale jak widać, LVBet uderza do szerokiego grona graczy – i to nas bardzo cieszy. Zwłaszcza, że sami lubimy obstawiać przeróżne dyscypliny. Dzięki temu możliwe jest obstawianie taśm bukmacherskich, które opisaliśmy również na naszym portalu.

Poniżej znajdziemy już konkretne kategorie z pełną ofertą na dane dyscypliny sportu. I tak w zakładach bukmacherskich LVBet króluje oczywiście piłka nożna, później najwięcej zdarzeń znajdziecie na tenisa i tenisa stołowego. Ale zainteresowanych e-sportem pewnie nieco zaskoczymy, bo rozgrywki e-sportowe w LoL-a czy Counter Strike'a mają również bardzo szeroką ofertę, często o wiele szerszą niż dyscypliny typu hokej czy koszykówka. E-sport w Lvbet stoi więc na bardzo wysokim poziomie i jest to coś, czym się wyróżnia na polskim rynku nawet, jeśli ofertę e-sportową posiada większość bukmacherów.

6. Przewodnik po LVBet – co i jak po założeniu konta

Oczywiście to nie wszystko co mamy do powiedzenia na temat jednego z największych bukmacherów na polskim rynku. Zaraz po założeniu konta w LVBet będziecie pewnie zainteresowani wpłaceniem pierwszych środków na konto. Jak to zrobić?

6.1 Wypłaty i wpłaty w LVBet

Jeśli chodzi o metody płatności w LVBet to lista nie jest zbyt długa, ale jest bardzo konkretna i przede wszystkim przejrzysta. Od razu wiemy jakie kwoty możemy daną metodą na nasze konto w serwisie bukmacherskim przelać. Prezentujemy te informacje poniżej:

 • Plix (10 PLN – 25 000 PLN)
 • Paypal (10 PLN – 25 000 PLN)
 • Dotpay (10 PLN – 25 000 PLN)
 • Paysafecard (20 PLN – 3 000 PLN)
 • Blik (10 PLN – 25 000 PLN)
 • Przelewy24 (10 PLN – 25 000 PLN)
 • Karta (10 PLN – 10 000 PLN)

Jak widać, wszelkie najpopularniejsze metody płatności w LVBet są dostępne, jest karta, jest możliwość przelewu, blik, a do tego kilka nowości, co dla nas jest miłym zaskoczeniem. Oczywiście, fajnie by było gdyby dostępne były również takie serwisy jak Skrill czy Neteller, ale i tak jest bardzo dobrze pod tym względem.

6.2 Aplikacja mobilna LVBet

Kursy bukmacherskie w LVBet to momentami istne szaleństwo, dlaczego? Bukmacher potrafi wystawić nawet 500-600 zdarzeń na dany mecz czy wydarzenie. To ogromna różnica w porównaniu do większości bukmacherów na rynku, ale jak się domyślacie zapewne, momentami może sprawić to problem pzry wczytywaniu strony internetowej. Działą to mimo wszystko sprawnie, ale jeszcze lepiej zadziała na Waszym telefonie. Aplikacja mobilna od Lvbet działa bardzo dobrze i przy wczytywaniu wspomnianych kursów, nie ma najmniejszego zacięcia. Apka od LVBet dostępna jest zarówno na androida jak i iOS-a. Dlatego od razu po rejestracji i depozycie w LVBet, zalezamy zaopatrzenie się w aplikacje, znacznie ułatwi wam obstawianie w LVBet.

6.3 Promocje i punkty w LVBet

Poza stałymi bonusami powitalnymi, LVBet w ofercie posiada również promocje dostępne czasowo, których z oczywistych względów Wam tutaj nie opiszemy. Warto jednak sprawdzać co jakiś czas czy nie pojawiło się coś nowego, zwłaszcza w przypadku największych turniejów piłkarskich, tenisowych i innych. Grając w LVBet możecie również zbierać punkty. Lvbet swoim graczom udostępnia jakby program lojalnościowy. Lvpunkty działają tak, że za każde wydane 25 PLN otrzymujemy 1 punkt, punkty możemy wymieniać na środki na grę, dostępne do wykorzystania zarówno na klasyczne zakłady sportowe jak i sporty wirtualne w LVBet.

7. Recenzja LVBet i opinie użytkowników

Po tym co wyżej napisaliśmy o wspomnianym bukmacherze to chyba oczywiste, że nasza recenzja LVBet wypada pozytywnie. W większości LVBet to naprawdę wyróżniający się serwis na naszym rynku, który spełnia oczekiwania użytkowników. Dlatego opinie o LVBet w internecie również są dość pozytywne. Do niedawna mieliśmy pewne wątpliwości w niektórych kwestiach – na przykład LVBet nie miało swoich betgames. Teraz jednak gry karciane w LVBet są już dostępne i dobrze, bo obecnie to już standard na naszym rynku. Czy warto założyć konto w LVBet? Naszym zdaniem tak, jeśli będziecie to robić – pamiętajcie tylko, że kod promocyjny do LVBet to BCVIP.

8. FAQ: Najczęstsze pytania o LVBet

8.1 Czy LVBet to zaufana marka?

LVBet działa w pełni legalnie, posiada krajową licencję, która jest zezwoleniem na prowadzenie zakładów wzajemnych w sieci oraz stacjonarnie, a do tego udostępnia tylko sprawdzone metody wpłat i wypłat. LVBet to bukmacher, któremu możecie zaufać.

8.2 Jaki jest bonus w LVBet?

Bonus powitalny w LVBet to nawet do 3423 PLN! Składają się na niego bonusy depozytowe do 3000 PLN na pierwsze dwie wpłaty, zakład bez ryzyka do 333 PLN po trzecim depozycie, a także bonus bez depozytu na 20 PLN!

8.3 Gdzie znajdę kod promocyjny do LVBet?

Na portalu LegalniBukmacherzy! Nasz kod promocyjny do LVBet zapewniający bonus nawet do 3423 PLN to: BCVIP.

skomentuj LvbetKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie