Gamrot – Dariush Typy Bukmacherskie

Gamrot – Dariush Typy Bukmacherskie

Dopiero co mieliśmy mistrza UFC, a kolejny Polak dobija się do szczytu w tej prestiżowej federacji – typy bukmacherskie na Gamrot – Dariush przygotowaliśmy właśnie z tej okazji. Kim jest rywal Polaka i jakie są notowania obu fighterów? Kursy bukmacherskie na Garmot – Dariush wskazują na większe szanse tego pierwszego, kurs na Polaka to 1,57, przy 2,41 w serwisie Fortuna. Jak wyglądają kursy na walkę, gdzie i kiedy odbędzie się walka, a także jak i gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na Gamrot – Dariush dowiecie się poniżej.

1. Kiedy walka Gamrot vs Dariush: data UFC 280

Można powiedzieć, że Mateusz Gamrot wreszcie wchodzi na salony. Zawodnik stoczył już w UFC kilka ciekawych walk, były one często pod szyldem UFC Fight Night czy innych przedsięwzięć federacji prowadzonej przez Danę White'a. Tym razem jednak Polak zawalczy w jednej z najważniejszych walk podczas głównego eventu – UFC 280. Podczas tej samej gali Peter Yan zmierzy się z Seanem O'Malleyem, a w walce wieczoru zawalczą Charles Oliveira oraz Islam Makhachev.

UFC 280 odbędzie się w sobotę 22 października, ale bardzo prawdopodobne, że rozpoczęcie walki Gamrot vs Dariush nastąpi już po północy 23 października. Kiedy będziemy znać więcej szczegółów, niezwłocznie Wam je przekażemy, jednak jako że walka będzie w zasadzie co-main eventem, powinna się odbyć jako przedostatnia, co oznacza późne godziny nocne. Warto wspomnieć, że transmisję z walki Gamrot – Dariush jak i całej gali obejrzycie w Fortunie, jeżeli tylko spełnicie odpowiednie warunki!

2. Gdzie obstawiać walkę Gamrot – Dariush: zakłady bukmacherskie

Zanim przejdziemy do typów na walkę Gamrot – Dariush, zastanówmy się gdzie najlepiej obstawiać walkę obu Panów. Ogólnie jak wygląda obstawianie walk w legalnych zakładach opisaliśmy w odrębnej publikacji. Natomiast serwisów z obstawianiem w Polsce jest ponad 20, który więc najlepiej opłaci nam się w przypadku tej konkretnej walki?

Przeanalizowaliśmy zakłady bukmacherskie na Gamrot – Dariush i ogólnie oferty na UFC i naszym zdaniem najlepiej wypadają oferty Fortuny, LVBet oraz STS. Właśnie ci bukmacherzy kładą największy nacisk na sporty walki, które są niezwykle popularne w naszym kraju. Musimy jeszcze wspomnieć, że jako użytkownicy portalu Legalni Bukmacherzy, odbierzecie specjalne bonusy – z kodem lub linkiem rejestracyjnym u danego bukmachera. Szczegóły jak odebrać bonus na zakłady Gamrot vs Dariush poniżej.

Bukmacherzy na sporty walki

LVBET
LVBET
Bonus Zakłady
Bonus powitalny do 3423 PLN!
kod promocji
BCVIP
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 830 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP

3. Gamrot – Dariush kursy bukmacherskie: co można obstawiać?

Obecnie kursy bukmacherskie na Gamrot vs Dariush ograniczają się do formy 1X2. Zwycięstwo Gamrota najlepiej obstawiać w STS, gdzie kurs na zwycięstwo Polaka wynosi 1,70. W Fortunie przelicznik przy takim wydarzeniu wynosi 1,57.

W przypadku Dariusha, Fortuna wystawiła zdecydowanie atrakcyjniejszy kurs. 2,41 za wygraną wysoko notowanego zawodnika pokazuje, że bukmacherzy naprawdę są przekonani o klasie Gamrota. Dla porównania kurs na Dariusha w STS to 2,15.

Bliżej samej walki kursy bukmacherskie na Gamrot vs Dariush będą bardziej różnorodne. Co obstawimy? W której rundzie walka się zakończy, czy będzie remis, ile rund się rozpocznie (under/over), czy walka zakończy się przez KO, TKO, na punkty, przez techniczną decyzję, poddanie czy dyskwalifikację oraz który zawodnik i w jaki sposób wygra. Opcji wbrew pozorom jest naprawdę sporo. Czytanie kursów u bukmachera nie jest najprostszą sprawą, więc jeżeli nie wiecie skąd one się biorą i jak je rozumieć, sprawdźcie nasz poradnik.

4. Typy bukmacherskie na Gamrot vs Dariush

Przechodzimy do najważniejszego czyli naszej analizy. Jak radzi sobie Mateusz Gamrot w UFC? Start Polaka nie był najprostszy, bo w debiucie przegrał z Guramem Kutateladze przez decyzję. Później było już jednak tylko lepiej. Cztery ostatnie walki to wygrane, w dużej mierze z ciekawymi, doświadczonymi zawodnikami jak Holtzman, Stephens, Ferreira. Ostatnie starcie było nieco z innej beczki, bo z Polakiem zawalczył Arman Tsarukyan.

Bilans Gamrota to: 21 wygranych i 1 przegrana plus 1 no contest, czyli walka uznana za nieodbytą. Gamrot zazwyczaj wygrywa przez decyzję (9), ale potrafi również skończyć mocnym uderzeniem (7 KO) oraz próbą poddania przeciwnika (5). Jedyna przegrana jakiej doznał, miała miejsce we wspomnianej walce.

4.1 Kim jest rywal Gamrota?

Beneil Dariush jest nieco starszy od Gamrota, a w UFC cieszy się dobrą sławą. W końcu jest tu w zasadzie od zawsze. Do federacji wchodził w styczniu 2014 roku i od tego czasu przegrał tylko 4 razy. Obecnie może się wylegitymować serią 7 wygranych z rzędu. Nic dziwnego, że jego pozycja w rankingach jest więc tak wysoka!

Podobnie jak Gamrot, Dariush odniósł do tej pory 21 wygranych, a większość z nich było wynikiem decyzji sędziów (8). Dariush częściej jednak poddaje rywali (również 8 razy), a najrzadziej kończy uderzeniem czy kopnięciem – 5 razy. Przegrane Dariusha to aż 3 TKO/KO oraz jedno duszenie. Dariush nie przegrał jeszcze przez decyzję.

Standardowy bonus na Super Tipster
Konkurs typerski o pulę 155€ - każdego tygodnia!

4.2 Typ na walkę Gamrot vs Dariush

Jaki może być wobec tego typ bukmacherski na Gamrot vs Dariush? Naszym zdaniem walka zakończy się decyzją sędziów, tak jak i poprzednia walka Gamrota z Armanem Tsarukyanem. Beneil Dariush jest doświadczony i na pewno postawi wysoko poprzeczkę, jednak uważamy, że to Gamrot słusznie jest faworytem i powinien wygrać, choć nie bez najmniejszych problemów. Nasz typ to również zakończenie walki przez decyzję na korzyść Gamrota - to bardzo ważne starcie dla obu zawodników w kontekście marzeń o pasie mistrzowskim, dlatego spodziewamy się, że obaj zawodnicy będą woleli punktować, niż ryzykować.

5. Najważniejsze pytania o Gamrot vs Dariush

5.1 🤼‍♂️ Kiedy walka Gamrot vs Dariush?

Walka odbędzie się w nocy z 22 na 23 października i szacowana jest nawet na godzinę 4:00 nad ranem.

5.2 🤼‍♂️ Jakiego bukmachera na Gamrot vs Dariush wybrać?

Najlepsi bukmacherzy ze sportami walki to LVBet, Fortuna i STS – dwie ostatnie marki wystawiły już kursy bukmacherskie na Garmot – Dariush, dzięki czemu możesz skorzystać z naszych ekskluzywnych bonusów.

5.3 🤼‍♂️ Jakie są typy bukmacherskie na Garmot vs Dariush?

Nasz typ bukmacherski na Gamrot vs Dariush to wygrana Polaka – po więcej analiz i typów zapraszamy na nasz portal.

skomentuj Gamrot–DariushTypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie