Fortuna Kod Promocyjny

Chciałbyś poznać do serwisu Fortuna kod promocyjny, który pozwoli Ci na aktywację ekskluzywnej premii? Wystarczy, że zarejestrujesz się w Fortunie za pośrednictwem naszego linku, a otrzymasz bonus w łącznej wysokości do 630 zł, w tym 20 zł bez depozytu! Bonus obowiązuje na wszystkie sekcje: zakłady bukmacherskie, zakłady live oraz sporty wirtualne.

Zastanawiasz się, co jeszcze oferuje serwis bukmacherski eFortuna? Czy posiada on aplikację mobilną? Jeśli Twoje odpowiedzi są twierdzące, ten tekst jest zdecydowanie dla Ciebie! Dzięki nam nie tylko poznacie kod bonusowy do Fortuny, ale postaramy się także przedstawić Wam kompleksową recenzję tego bukmachera. Zaczynajmy!

Fortuna Kod Promocyjny

Rodzaj Bonusu Opis bonusu
Ekskluzywny bonus Fortuna Nawet do 630 PLN!
Zakład bez ryzyka Do 600 PLN
Bonus bez depozytu Freebet 20 PLN w punktach FKP
Freebet po pierwszej wpłacie Freebet 10 PLN w punktach FKP
Fortuna Kod Promocyjny Odbierz bonus korzystając z naszych linków
Wyzwanie Fortuny Pula 1 000 000 PLN + 100 000 PLN w bonusach*

*W konkursie można wziąć udział przed startem MŚ: do 17:00, 20 listopada 2022 roku.

1. Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna max bonus (maksymalny bonus online)
Fortuna Kod promocyjny listopad 2022
Fortuna Kod promocyjny grudzień 2022
styczeń 2023 luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023

Bukmacher Fortuna jest legalną marką, zarejestrowaną na terytorium Polski. Oznacza to, że serwis posiada zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności bukmacherskiej, także internetowej. Zostało ono wystawione 23 stycznia 2012 roku, a numer licencji to SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Serwis znajdziecie pod adresem efortuna.pl.

2. Fortuna Rejestracja

Proces rejestracji w serwisie Fortuna jest bardzo prosty. Żeby przejść do rejestracji, wystarczy, że użyjecie naszego linku rejestracyjnego. Zachęcamy do skorzystania z tej opcji, a dlaczego? Aktywuje to specjalny bonus na start w Fortunie - specjalnie dla naszych graczy. O tym jednak później.

Wracając do rejestracji. Mamy tutaj dwie opcję - standardową oraz zupełną innowację na rynku bukmacherskim w Polsce czyli rejestrację przez Moje ID.

W pierwszym przypadku do wypełnienia mamy formularz, którego wygląd niczym nie odbiega od standardu bukmacherskiego. Należy wypełnić swoje dane użytkownika, a także dane osobowe.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 630 PLN!
Standardowy bonus na Fortuna
Bonus do 620 PLN

Ponadto, bukmacher pozostawił do wpisania kod promocyjny do Fortuny. Dowiedzieliście się już, że dzięki nam otrzymacie do Fortuny kod promocji, który umożliwi Wam aktywację ekskluzywnej oferty.

2.1 Fortuna pierwszym prawdziwym bukmacherem bez dowodu!

Wiemy, że rejestracja bez dowodu to coś, czego gracze szukają bardzo często. Teraz wreszcie ta opcja faktycznie pojawiła się u bukmachera. Wcześniej taka rejestracja wiązała się z tym, że konto było jedynie tymczasowym. Teraz, dzięki usłudze MojeID w Fortunie możecie zarejestrować się błyskawicznie poprzez swoje konto w usługach bankowe. Podejrzane? Nic z tych rzeczy! W ten sam sposób można się przecież zalogować do profilu zaufanego. Taki sposób rejestracji jest w pełni zgodny z prawem i co więcej, powstał we współpracy Fortuny z Krajową Izbą Rozliczeniową. To oznacza transparentne działanie ze strony bukmachera, który wyszedł ze świetną inicjatywą do nowych graczy. Opcja Moje ID jest do wyboru zaraz po kliknięciu w nasz link rejestracyjny, który oznacza podgranie kodu promocji Fortuna. Jeżeli wybierzecie Moje ID jako sposób rejestracji, możecie założyć konto poprzez wymienione banki:

 • PKO Bank Polski,
 • Inteligo,
 • ING,
 • Bank Pekao,
 • Banki Spółdzielcze,
 • mBank,
 • GetIn Bank,
 • BOŚ Bank,
 • BNP Paribas,
 • Credit Agricole,
 • Santander,
 • Alior Bank.

Rejestracja przez Moje ID wiąże się z natychmiastową weryfikacją konta i przyznaniem pełnego dostępu. Standardowe założenie konta przez formularz w eFortuna oznacza przyznanie konta tymczasowego i konieczność przesłania skanów dowodów - a czym jest konto tymczasowe w Fortunie, tłumaczymy poniżej.

2.2 Konto tymczasowe w Fortunie

Po tym, jak wypełnicie formularz rejestracyjny, Wasze konto zostanie założone. Na samym początku będziecie korzystać z konta tymczasowego. Żeby stało się ono w pełni aktywne, trzeba potwierdzić swoje dane poprzez wysłanie skanu lub zdjęcia odpowiedniego dokumentu. Musicie to zrobić w terminie 28 dni od daty założenia konta. Tyle wynosi bowiem maksymalny okres korzystania z konta w trybie tymczasowym.

Warto zrobić to jak najszybciej, gdyż konto tymczasowe posiada ograniczenia w postaci określonego maksymalnego depozytu, a także braku możliwości wypłaty środków - nawet jeśli któryś z postawionych zakładów okaże się wygrany!

2.3 Fortuna pierwszym prawdziwym bukmacherem bez dowodu!

Wiemy, że rejestracja bez dowodu to coś, czego gracze szukają bardzo często. Teraz wreszcie ta opcja faktycznie pojawiła się u bukmachera. Wcześniej taka rejestracja wiązała się z tym, że konto było jedynie tymczasowym. Teraz, dzięki usłudze MojeID w Fortunie możecie zarejestrować się błyskawicznie, aby potem zweryfikować swoje konto poprzez usługi bankowe. Podejrzane? Nic z tych rzeczy! W ten sam sposób można się przecież zalogować do profilu zaufanego. Taki sposób rejestracji jest w pełni zgodny z prawem i co więcej, powstał we współpracy Fortuny z Krajową Izbą Rozliczeniową. To oznacza transparentne działanie ze strony bukmachera, który wyszedł ze świetną inicjatywą do nowych graczy. Póki co tylko w niektórych bankach skorzystacie z tej opcji - mowa tutaj o tych najpopularniejszych jak Peako SA, PKO BP czy ING. Jak założyć konto w Fortunie poprzez moje ID? Nic prostszego.

Weryfikacja konta w Fortunie z opcją MojeID

 • Najpierw kliknij w nasz link - zostaniesz automatycznie przeniesiony do formularza rejestracyjnego,
 • Dzięki temu bukmacher rozpozna Cię jako gracza portalu LegalniBukmacherzy i przyzna specjalny bonus!
 • Wypełnij wszystkie pola: pseudonim, hasło, numer telefonu, pesel, pin kod, adres email oraz imię i nazwisko,
 • Pole kodu promocyjnego wypełni się automatycznie - zaznacz wszystkie zgody i wybierz źródło dochodu,
 • Po zakończeniu procesu rejestracji, wystarczy, że wejdziesz w ustawienia i tam będziesz mógł przeprowadzić aktywację konta przy pomocy MojeID.

3. Promocje w Fortunie

Promocje w Fortunie to nie tylko premie w serwisie online, ale jak zapewnia bukmacher - także w punktach stacjonarnych. Firma zadbała o to, żeby każdy jej gracz czuł się komfortowo i przygotował premie zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.

Ci, którzy dopiero co dołączają do społeczności graczy tego portalu, mogą liczyć na bonus powitalny. Stali bywalcy eFortuna pl mają możliwość wyboru jednej z promocji ograniczonych czasowo, które są bardzo często udostępniane przez bukmachera.

3.1 Bonus powitalny z Fortuna kod bonusowy

Żeby otrzymać bonus powitalny w Fortunie wystarczy, że zarejestrujecie się w tym serwisie. Na początku artykułu wspomnieliśmy jednak o ekskluzywnej ofercie, przygotowanej specjalnie dla użytkowników naszego portalu.

Skorzystanie z oferty VIP wymaga odkrycia kodu, który znajdziecie w górnej części naszej witryny, a także użycia naszego linku rejestracyjnego do serwisu Fortuna. Wspomniany kod zostanie przypisany Wam automatycznie w procesie rejestracji na eFortuna.

W Fortunie bonus na start to zakład bez ryzyka do 600 PLN (który działa jako bonus bez depozytu w Fortunie), a także 20 złotych przyznanych w ramach punktów FKP za pełną rejestrację. Poza tym przy pierwszej wpłacie otrzymacie kolejny freebet, w kwocie 10 PLN.

Dzięki kodowi rabatowemu Fortuny od naszego portalu, wartość Waszego bonusu od depozytu w Fortunie to 630 PLN! To wszystko dostaniecie, gdy użyjecie naszego kodu vouchera Fortuna. Jak wypada oferta na tle promocji na Zakłady Legalne u innych buków? Wszelkie kody sprawdzicie z poziomu naszej strony głównej.

Jakie są warunki obrotu bonusem w Fortunie? W przypadku zakładu bez ryzyka Fortuna pierwszy zakład traktuje właśnie w ten sposób - do wysokości 600 zł. Pamiętajcie, że taki ekskluzywny bonus otrzymacie tylko rejestrując się przy pomocy naszego linka! W przypadku bonusu od depozytu w Fortunie, należy zaakceptować bonus i dokonać depozytu w ciągu 3 dni. Pierwszy zakład musi mieć natomiast miejsce w trakcie czterech dni. Aby otrzymać bonus należy w ciągu 30 dni zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty (jeśli wpłaciłeś 25 zł, musisz zagrać za 100 zł itd.) przy kuponie z minimum trzema zdarzeniami i kursie 1.60. Najłatwiej jest z freebetami - pierwszy jest przyzawany po pelnej rejestracji z naszym linkiem. Otrzymasz punkty FKP, które możesz wymienić na darmowy zakład w kwocie 20 PLN. Drugi po wpłacie działa na tej samej zasadzie, dostajemy punkty, za które musimy zagrać, jak wygramy - kasa jest nasza, możemy ją wypłacić, albo grać dalej.

3.2 Pozostałe promocje

Serwis Fortuna dba także o swoich stałych bywalców. Bez trudu znajdziemy promocje ograniczone czasowo, które są udostępniane z okazji ważnych wydarzeń sportowych, rozrywkowych czy politycznych.

Trzeba przyznać, że jest to bardzo ważna informacja, gdyż nie tylko nowi użytkownicy Fortuny mogą czuć się docenieni. Jak wygląda bonus na tle międzynarodowego potentata bukmacherki? Dowiecie się dzięki naszej recenzji - kod promocyjny Bet365.

4. Fortuna Oferta na zakłady

Nie tylko z kodu bonusu w Fortunie możemy być zadowoleni. Warta uwagi jest także oferta na zakłady bukmacherskie. W serwisie znajdziecie zakłady, między innymi, na piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, sporty walki, tenis, sporty zimowe, wydarzenia rozrywkowe, wydarzenia polityczne, a także na esport!

Można więc śmiało stwierdzić, że każdy z użytkowników znajdzie odpowiednią dla siebie kategorię do grania na zakładach bukmacherskich. Tym bardziej warto wykorzystać kod polecenia w Fortunie, który znajdziecie na naszej stronie. Pozwoli to Wam na grę z większym bonusem powitalnym. Pamiętajcie jednak o odpowiedzialnej grze - jeśli zdecydujecie się na obstawianie - to bardzo ważna kwestia.

W Fortunie live sekcja też obowiązuje. Zakłady na żywo w Fortunie są równie rozbudowane, co zakłady bukmacherskie w trybie pre-match. Jest to sekcja, z której korzysta coraz większa grupa użytkowników, nie tylko serwisu efortuna.pl.

Sukcesywnie powiększa się również grupa miłośników sportów wirtualnych. Sport wirtualny także mają swoje miejsce u opisywanego bukmachera. Dostępne są tu wyścigi konne, wyścigi psów, samochodowe, żużel, ale także tenis i - oczywiście - piłka nożna.

W serwisie Fortuna sprawdzimy także wyniki aktualnie trwających wydarzeń. Dla początkujących typerów, serwis stworzył również poradnik “ABC Gracza”, które pozwala na zapoznanie się z podstawowymi terminami bukmacherskimi.

5. Fortuna Bet on Games – obstawianie bakarata już możliwe!

Zapewne wiecie, że bukmacher Fortuna działa również na innych rynkach. W pozostałych krajach w serwisie eFortuna znajdziecie sekcje kasynowe, również z grami karcianymi. Dlatego kiedy w STS pojawiła się możliwość obstawiania tego typu gier, a za nim podążyli inni bukmacherzy, mieliśmy pewność, że wcześniej czy później taka ewentualność pojawi się również u rynkowego potentata – legalnego bukmachera Fortuna.

Fortuna bet on games – bo tak nazywa się sekcja gier karcianych – obecnie zawiera jedynie możliwość obstawiania bakarata. Inaczej niż w pozostałych serwisach, aby podejrzeć jak wygląda rozgrywka, musicie być zalogowani w serwisie. Jeśli więc nie posiadacie jeszcze konta i chcielibyście zagrać w Bet on Games w Fortunie, to przypominamy się. Rejestrując się u tego bukmachera wykorzystajcie nasz ekskluzywny kod bonusowy Fortuna.

Bonus oczywiście nie wyklucza gry w Bet on games, ale obecnie nie ma stałych promocji, na obstawianie gier karcianych w Fortunie. Takowe być może pojawią się w przyszłości, natomiast polecamy śledzić ofertę na bieżąco, gdyż w tej sekcji w serwisie eFortuna bonusy nie są wcale rzadkością i pozwalają na zgarnięcie dodatkowej kasy na grę.

Na ten moment czekamy na kolejne gry karciane w Fortunie, a w zasadzie zakłady na nie. Nie wątpimy, że sekcja ta będzie w przyszłości rozwijana. Czego możemy się spodziewać? Wojna i poker to standard, ale popularny w zagranicznych serwisach blackjack również zapewne wreszcie zawita u bukmacherów. Być może właśnie Fortuna postawi na tego typu ofertę, która jest już dostępna w kraju, ale nie jest jeszcze zbyt popularna.

6. Fortuna Płatności

Znamy już kod premii do Fortuny, często zwany też kodem rejestracyjnym do Fortuny. Poznaliście też podstawowe kwestie związane z ofertą, a także warunkami otrzymania bonusu. Czas na informacje dotyczące metod płatności w Fortunie.

Transfer środków może odbywać się tutaj na wiele sposobów. Do wyboru mamy zarówno standardowe przelewy, obsługę portali do płatności internetowych, a także e-portfele. Dlatego jeżeli posiadacie dla przykładu konto w https://www.dnb.pl/ i nie możecie znaleźć tego banku u żadnego bukmachera, wystarczy, że skorzystacie z dostępnych innych metod - płatności kartą, PayU czy Skrillem. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie.

7. Fortuna Aplikacja mobilna

Fortuna w wersji mobile także istnieje. Wersja mobilna strony jest dostępna dla użytkowników z systemem Windows Phone. Dla posiadaczy Androida oraz iOS, serwis przygotował aplikację mobilną.

Ci, którzy posiadają ostatni z wymienionych systemów, mogą pobrać aplikację z AppStore. Użytkownicy Androida mają w tym aspekcie trochę trudniej.

Najpierw należy przejść do ustawień telefonu i odblokować pliki z nieznanych źródeł. Następnie, trzeba wpisać w przeglądarce adres download efortuna pl i pobrać aplikację. Zostanie ona pobrana na nasz telefon z systemem Android i zainstalowana. Dlaczego trzeba wykonać tyle operacji? Otóż dlatego, że żadna aplikacja bukmacherska nie jest dostępna w Google Play.

8. Podsumowanie recenzji Fortuny

Opinie o Fortunie mogą być tylko pozytywne. Jest to jeden z liderów polskiego rynku bukmacherskiego, a prezentowane bonusy oraz oferta całkowicie to potwierdzają.

Przypomnijmy, że stosując u bukmachera Fortuna kod promocyjny od naszego portalu zyskujecie dostęp do ekskluzywnej promocji. Kod polecający do Fortuny może zapewnić Wam nawet 630 PLN bonusu na start - jest to jedna z najlepszych ofert powitalnych na polskim rynku. Za dobre porównanie może służyć nasz artykuł wyjaśniający bonusy u bukmachera.

Wysokie kursy na wydarzenia sportowe, dostępność sekcji live oraz sportów wirtualnych, a także stworzona aplikacja mobilna, składają się na serwis bukmacherski na bardzo wysokim poziomie. Konkurencja może się obawiać. Fortuna to absolutny top bukmacherski. Skoro wiecie już wiele o tym, gdzie warto grać, polecamy nasze opracowanie - jak obstawiać mecze online.

9. Fortuna - FAQ

9.1 🤔 Czy Fortuna jest legalną marką?

Fortuna to w pełni legalna marka bukmacherska. Mimo, że firma od wielu lat działa na terenie Polski, zdobywa kolejnych, nowych użytkowników. Potwierdza to, że jest godna zaufania.

9.2 ❓ Co znajdziemy w ofercie Fortuny?

Serwis posiada szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie. Można tu obstawiać zarówno piłkę nożną, koszykówkę, hokej, jak i wydarzenia ze świata kultury i polityki. Fortuna pozwala także na granie na wirtualnych sportach.

9.3 🎁 Co zyskujemy wpisując kod promocyjny do Fortuny?

Rejestracja za pośrednictwem naszego linka w Fortunie spowoduje aktywację specjalnej promocji powitalnej. Dzięki niej, możecie zyskać nawet 630 PLN na grę na zakładach bukmacherskich, nie musicie ręcznie wypełniać pola Fortuna kod promocyjny, pole kodu bonusowego zostanie wypełnione automatycznie.

skomentuj FortunaKodPromocyjny
Komentarze (1)
czescagata
czescagata ponad 2 lata temu
Super!
Graj odpowiedzialnie