LegalniBukmacherzy.com pl

Legalne Zakłady Bukmacherskie Online

Legalne Zakłady Bukmacherskie Online

Które zakłady bukmacherskie są legalne w Polsce? Jakie legalne zakłady bukmacherskie są najlepsze? To pytanie zadawane jest przez wielu użytkowników portali do obstawiania. Czas rozwiać te wątpliwości! Na portalu LegalniBukmacherzy znajdziecie wszystkie, najważniejsze informacje dotyczące legalnych zakładów bukmacherskich online. Zakłady bukmacherskie w Polsce mają swoje ograniczenia, ale i mnóstwo zalet. Czas je poznać. Zapraszamy!

1. Legalne zakłady bukmacherskie - Polska 2024

Legalne zakłady bukmacherskie w Polsce to lista, która obejmuje kilkanaście pozycji. Oczywiście, wszystkie firmy są zatwierdzone przez Ministerstwo Finansów. To instytucja wydająca potrzebne uprawnienia, umożliwiające działalność hazardową, danego podmiotu, na terenie Polski. Warto dodać, że istnieją dwa typy licencji: naziemna oraz internetowa. Co ważne, są one niezależne od siebie.

Wielu bukmacherów decyduje się jedynie na jedno z tych zezwoleń. Oczywiście, jest to zrozumiałe, gdyż nie każdy dostawca potrzebuje zysków z obu źródeł. W tym tekście skupimy się na internetowych zakładach bukmacherskich. Legalne serwisy w Polsce znajdziecie w tym tekście.

Legalne zakłady bukmacherskie przez internet wymagają zarejestrowania konta przez gracza. Jest to wymagana czynność, żeby mieć możliwość skorzystania z obstawiania online.

Legalny bukmacher to taki, który posiada zezwolenie od polskiego Ministerstwa Finansów - to już wyjaśniliśmy. Jednak mnóstwo użytkowników zastanawia się również, co oferują legalni bukmacherzy online? A może zastanawiacie się - Fortuna legalny bukmacher - czy to prawda? Szerzej ten temat tłumaczymy w naszym artykule.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 760 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 660 PLN

2. Bonusy u legalnych bukmacherów online - rodzaje promocji

Jakie bonusy na legalne zakłady bukmacherskie w Polsce są dostępne? Trzeba przyznać, że jest ich wiele. Najczęściej wykorzystywane to premia od depozytu oraz bonus bez wpłaty. Oczywiście, pierwsza z nich jest zależna od wysokości waszej pierwszej transakcji. Ile środków przelejecie na konto gracza, (najczęściej) tyle dostaniecie na saldo bonusowe.

Z bonusem od depozytu wiążą się również warunki, których spełnienia wymaga dany bukmacher, żeby przyznaną premię można było wypłacić. Nie może być za łatwo. Jest to też, pewnego rodzaju, ochrona przed oszustwami - szczególnie ze strony fałszywych kont, które mogłyby być zakładane w celu wyłudzeń na portalach do obstawiania.

W związku z tym, firmy oferujące taką działalność, zdecydowały się na wprowadzenie podwójnej weryfikacji. Oprócz procesu rejestracji, każdy, legalny bukmacher online w Polsce ma obowiązek zweryfikować tożsamość gracza, który podejmuje grę przez internet. Dzięki temu, użytkownicy portali do obstawiania są zapisywani w rejestrach, a ich ewentualne wykroczenia hazardowe są dużo łatwiejsze do kontrolowania.

Wróćmy jednak do kwestii promocji u legalnych bukmacherów. Tak, jak wspomnieliśmy, bukmacherzy mają różne sposoby na przyciągnięcie swoich nowych, potencjalnych klientów. Napisaliśmy już o klasycznym bonusie od depozytu. Jedną z premii, która jest z nim powiązana jest zakład bez ryzyka. Bardzo często stosuje się także nazwę “cashback”. Zasada jego działania opiera się na zwrocie postawionej kwoty, w przypadku niepowodzenia naszego pierwszego kuponu u bukmachera. Jak najbardziej, należy mieć na uwadze warunki bonusu postawione przez dany serwis. Często jest tak, że portal nie zwraca całej, postawionej kwoty, gdyż do zwrotu nie jest uwzględniany zapłacony podatek.

W przypadku premii bez depozytu sytuacja jest o wiele prostsza. W tym gronie dominuje darmowy zakład. Freebet - bo tak jest często nazywany - pozwala na postawienie konkretnej kwoty bonusowej na zakłady bukmacherskie. Oczywiście, w tym przypadku również nie może być zbyt łatwo, więc serwisy do obstawiania decydują się na wprowadzenie dodatkowych warunków przyznania i wypłaty bonusu - najczęściej są to warunki obrotu premią.

Jak najbardziej, istnieje kilka rodzajów promocji “premii bez depozytu” do wyboru. Często możemy też się spotkać z bonusem mnożnikowym. Wszystko, tak naprawdę, zależy od bukmachera, u którego gramy.

3. Legalni bukmacherzy w Polsce - najlepsze opcje

Najlepsi, legalni bukmacherzy w Polsce zostali zaprezentowani poniżej. To portale STS oraz Fortuna. Bez wątpienia - to topowe serwisy z zakładami bukmacherskimi w Polsce. Od serwisu LegalniBukmacherzy otrzymacie kody bonusowe od najlepszych, legalnych zakładów bukmacherskich. Topowe bonusy i ofertę znajdziecie w wyżej wymienionych, serwisach.

W naszym zestawieniu znalazło się miejsce dla dwóch bukmacherów. STS, w podstawowej ofercie, zapewnia do 1540 PLN na start. Dzięki kodowi promocyjnemu do STS - którym jest hasło LBVIP - zgarniecie premię do 1660 PLN! Jest w niej zawarty zakład bez ryzyka do 100 PLN. Jeśli promocyjny kod STS Was interesuje, to więcej dowiecie się w naszej recenzji tego buka.

Kolejny z serwisów, który znajduje się na naszej top-liście to Fortuna. Kod do niego także jest dostępny na naszej stronie. Gdy go odkryjecie, zyskacie dostęp do atrakcyjnej, ekskluzywnej premii powitalnej do 630 PLN - zakładu bez ryzyka (600 złotych) oraz programu Fortuna Klub Plus w kwocie 30 PLN (20 + 10) - tą premię możecie wykorzystać na obstawianie zakładów bukmacherskich.

Powyżej wymieniliśmy najlepszych bukmacherów. Nie jest to może typowy ranking bukmacherów na 2024 rok, ale są to serwisy, które zdaniem portalu LegalniBukmacherzy najlepiej, aktualnie, sprawdzają się na rynku. Oczywiście, każdy może mieć swoją własną opinię na ten temat, jednak uważamy, że STS oraz Fortuna posiadają najlepsze bonusy bukmacherskie na start. Każdy z tych portali zapewnia to, czego oczekuje każdy użytkownik portalu do obstawiania zakładów. Wiemy też, że promocje bukmacherskie to nie wszystko. Bardzo ważna jest oferta na zakłady bukmacherskie w danym serwisie.

U każdego legalnego bukmachera w Polsce znajdziecie szeroki wybór kategorii do obstawiania. Od najpopularniejszych dyscyplin, przez sporty niszowe po wydarzenia ze świata rozrywki czy polityki. Oznacza to, że gracze nie mogą narzekać. Jak najbardziej - bardzo dobre oferty, nie tylko bonusowe, ale i na zakłady znajdziecie właśnie w STS oraz Fortunie. Gracze ufają tym portalom i chętnie korzystają z ich usług. Wydaje się, że nie ma lepszej rekomendacji niż opinie użytkowników o najlepszych legalnych bukmacherach. Potrzebujecie jeszcze chwili zastanowienia i porównania poszczególnych ofert? Kody na Zalegalizowane Zakłady Bukmacherskie wyszukacie z poziomu strony głównej, znacznie wygodniej i szybciej niż gdybyście szukali sami choćby przez https://www.google.com/.

Legalni Bukmacherzy w Polsce

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

4. Aplikacje legalnych bukmacherów - Obstawianie mobile

Kolejną zaletą legalnych bukmacherów w Polsce jest ich dostępność w wersji mobilnej. Zakłady bukmacherskie przez telefon są legalne i bardzo chętnie wybierane przez wielu użytkowników. Powód takiego postępowania jest prosty - dzięki aplikacji do legalnego bukmachera, gracze mają możliwość zawierania kuponów praktycznie z każdego miejsca na Ziemi! Wystarczy do tego smartfon i połączenie z internetem. Aplikacje bukmacherskie są najczęściej dostępne na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

5. Legalne zakłady w Polsce 2024 - opinie, podsumowanie

Legalne zakłady bukmacherskie są dostępne w Polsce - to oczywiste. Jasne jest też to, że nie każdy portal jest dostępny dla graczy przebywających na terenie kraju. Żeby typować legalnie, należy wybierać tylko marki, które posiadają stosowne zezwolenia. Zrozumiałe jest też to, że każdy użytkownik chce jak najlepiej rozpocząć przygodę z bukmacherką. W tym celu powstały kody rejestracyjne do legalnych bukmacherów. Dzięki kodom bonusowym, można zyskać wiele przywilejów - nie tylko tych powitalnych. To sprawia, że polskie portale do obstawiania w niczym nie ustępują zagranicznym serwisom. A jeśli zastanawiacie się jeszcze dla przykładu, czy LVBet jest legalny, to wątpliwości rozwiewamy w naszym artykule.

skomentuj LegalneZakładyBukmacherskieOnline
Komentarze (4)
jacek78
jacek78 prawie 2 lata temu
UWAGA!!! Na pewno w SUPERBECIE trzeba zawsze obrócić wpłaconym depozytem. Nie można wpłacić i wypłacić swoich pieniędzy od razu. Nawet przy zamknięciu konta mają prawo zatrzymać depozyt jeśli nie był obrócony chociaż 1 raz. Po zamknięciu konta po roku depozyt staje się przychodem Spółki. Nie wiem jak inni bukmacherzy to traktują. Przy zmianie danych np. takich jak numer konta zawsze trzeba pamiętać o posiadania pliku pdf ze swoimi wpłatami, na których widoczne są nasze dane plus wydruk danymi nowego konta.
Graj odpowiedzialnie