Czy STS to legalny bukmacher online?

STS to bardzo popularny serwis bukmacherski w Polsce. Niektórzy zadają sobie jednak pytanie, czy STS jest legalny? W poniższym artykule chcemy rozwiać wasze wszelkie wątpliwości! Oprócz odpowiedzi na powyższe pytania, przeprowadzimy Was także przez ofertę tego bukmachera. Można więc powiedzieć, że to, po części, swoista recenzja STS.

Czy STS to legalny bukmacher online?

Rodzaj Bonusu Opis
Numer licencji STS SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
STS Kod Promocyjny LBVIP
STS Bonus na start Łącznie aż do 1459 PLN!
Zakład bez ryzyka Cashback 200 PLN
Bonus bez depozytu Freebet 29 PLN
Bonus od depozytu Bonus 100% do 1230 PLN
Betgames w STS 20 PLN bez ryzyka
Sporty wirtualne w STS 20 PLN bez ryzyka
LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 1459 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet

1. STS pl - czyli legalne zakłady bukmacherskie online?

STS max bonus (maksymalny bonus online)
STS Kod promocyjny listopad 2021 STS Kod promocyjny grudzień 2021
styczeń 2022 luty 2022
marzec 2022 kwiecień 2022
maj 2022 czerwiec 2022
lipiec 2022 sierpień 2022
wrzesień 2022 październik 2022

Na wstępie pragniemy rozwiać obawy, jeśli ktoś jeszcze je ma. STS jest legalnie działającą marką na terenie Polski. Firma od 21 lutego 2012 roku posiada także zezwolenie polskiego ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie. Numer licencji STS to SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Oczywiście, po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku, mogły pojawić się wątpliwości w kontekście legalności bukmachera STS, jak i innych serwisów, ale Star-Typ Sport to w pełni dozwolona marka na polskim rynku hazardowym. Jeśli macie wątpliwości na temat Zakłady Bukmacherskie Legalne - wystarczy odwiedzić naszą stronę główną i wyszukać interesującego nas buka. W przypadku gdyby interesowała Was gra u zagranicznych bukmacherów - zwłaszcza jeśli zadajecie sobie pytanie czy 1xBET jest legalny? - wystarczy przeczytać naszą dokładną analizę na ten temat.

2. Co znajdziemy na stronie głównej STS?

Po wejściu na portal STS, pierwsze, co można dostrzec to nowoczesna szata graficzna. Pomarańczowo-niebieskie barwy w pełni wpasowują się w kolorystykę marki. Sam serwis został bardzo dobrze rozplanowany, a jego elementy są starannie rozmieszczone.

W górnym menu mamy do wyboru odpowiednie sekcje serwisu: zakłady bukmacherskie, zakłady live, sporty wirtualne, Bet Games, Esport oraz bonusy. Oczywiście, każdą z nich opiszemy.

Po lewej stronie możemy wybrać interesującą nas kategorię zakładów bukmacherskich. W centralnym punkcie zostały umieszczone aktualnie trwające wydarzenia, wraz z kursami i dostępnymi zdarzeniami.

Ponadto, na stronie głównej znalazło się też miejsce dla najlepszych zakładów. Na stronie STS jest dostępny również chat, na którym możemy wymieniać poglądy z innymi graczami STS. Panel rejestracji i logowania został umieszczony w prawym, górnym rogu strony.

3. Chcę grać w STS! Co zrobić?

3.1 Krok 1: rejestracja w STS

W celu rejestracji w serwisie STS musicie wybrać opcję “Załóż konto”, dostępną na stronie STS. Prostszym rozwiązaniem jest jednak skorzystanie z naszego linku rejestracji, co też przyniesie Wam większe korzyści. O tym jednak za chwilę.

Proces rejestracji w serwisie STS jest bardzo krótki i prosty. W pierwszym kroku, wystarczy wpisać adres mailowy, hasło, numer telefonu oraz posiadany kod promocyjny STS.

Ważne jest poprawne wpisanie posiadanego numeru telefonu, gdyż na podany w formularzu numer dostaniecie SMS-a z kodem weryfikacyjnym. Podany kod należy wpisać w drugim kroku rejestracji. W nim zostaniecie też poproszeni o wypełnienie pól z danymi osobowymi.

3.2 Krok 2: logowanie do STS

Po zakończonej rejestracji, jedyne co Wam pozostaje to przeprowadzenie swojego pierwszego logowania. Należy jednak pamiętać o jeszcze jednej rzeczy - weryfikacji konta. Po rejestracji zostanie Wam udostępnione konto tymczasowe.

Możecie wpłacać na nie pieniądze, grać, ale.. nie możecie wypłacić posiadanych środków. Ustalony został także limit depozytowy na kontach tymczasowych. Żeby wasze konto uzyskało pełną funkcjonalność, wystarczy, że dokonacie jego weryfikacji. Należy to zrobić poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu potwierdzającego waszą tożsamość.

W tym miejscu należy też zaznaczyć, że weryfikacja trwa błyskawicznie. Czasami jest to nawet kilka minut. Możecie być więc spokojni, jeśli myśleliście, że ten proces sparaliżuje Waszą aktywność w STS na dłuższy czas.

4. Bonus powitalny w STS

Standardowo bonus na start w STS wynosi 1200 PLN premii depozytowej, a także 25 PLN w ramach darmowego zakładu. Wspomnieliśmy jednak, że obowiązuje w STS kod bonusowy, który uprawnia Was do skorzystania ze specjalnej promocji. Jakiej?

Otóż, gdy użyjecie naszego kodu rejestracyjnego w STS (nasz kod to: LBVIP) standardowa premia zostanie powiększona! Bonus od złożonego depozytu zostanie zwiększony do 1230 PLN, a freebet STS, który pełni w STS rolę bonusu bez depozytu, osiągnie wartość aż 29 złotych! Oprócz tego w ramach promocji dodatkowej otrzymacie zakład bez ryzyka do 200 zł! Bukmacher zwróci Ci stawkę maksymalnie do tej kwoty, jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany. Najlepsze jest to, że zwrot następuje bezpośrednio na depozyt. Wraz z tą promocją łączny bonus powitalny w STS to aż 1459 zł!

W obu przypadkach, aby móc wypłacić przyznaną kwotę bonusu na nasze konto depozytowe, należy spełnić warunki obrotu przyznaną premią.

Jak obrócić w STS bonus bez depozytu, jak i bonus od wpłaty? W STS jest to uzyskanie na koncie bonusowym trzykrotności wartości bonusu, przy czym zawarte kupony nie mogą mieć kursu mniejszego niż 1.91. Przykładowo: freebet o wartości 29 PLN będzie możliwy do wypłaty na konto depozytowe w momencie, gdy po obrocie tą kwotą uzyskamy 87 PLN.

Legalny bukmacher STS oferuje również promocje ograniczone czasowo. Promocje STS uwzględniają nie tylko najważniejsze wydarzenia sportowe, ale również różnego rodzaju premie np. za zaproszenie znajomego. Oferta “Zaproś kumpla” zapewnia bonus o wartości nawet 50 PLN! Dodatkowym bonusem jest zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN na bardzo popularne ostatnio sporty wirtualne. Macie jeszcze jakieś wątpliwości? Szczegółowo STS kod promocyjny przedstawiliśmy w artykule na ten temat.

5. Aplikacja STS - kolejne udogodnienie

Kolejną kwestią jest istnienie wersji mobile w STS. Możecie przejść do niej bezpośrednio wpisując z poziomu telefonu adres m sts pl. Jednak zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest instalacja aplikacji na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

W przypadku urządzeń z systemem od Google, należy pobrać aplikację ze strony bukmachera. Trzeba przy tym pamiętać, żeby w momencie rozpoczęcia pobierania, mieć wyłączoną opcję blokowania plików pochodzących z nieznanych źródeł.

Jeśli mówimy natomiast o urządzeniach opartych na systemie iOS, aplikację od STS można pobrać z poziomu AppStore. W tym celu wystarczy wpisać w wyszukiwarce aplikacji wyrażenie “STS”.

6. Oferta zakładów bukmacherskich w STS

Myśleliście, że zapomnimy? Nie sposób nie wspomnieć w recenzji o ofercie serwisu STS. Punkcie bardzo ważnym, jak nie najważniejszym. Jednak, także i w tym aspekcie, STS wypada znakomicie.

Do wyboru mamy aż 30 głównych kategorii zakładów bukmacherskich - najważniejsze dyscypliny i wydarzenia sportowe, ale i nie tylko. Wśród zdarzeń znajdziemy także zakłady na esport, który staje się coraz popularniejszą opcją na obstawianie. STS na tę potrzebę stworzył nawet specjalną zakładkę o tej nazwie.

Bonus, jaki wykorzystamy stosując kod rabatowy do STS możemy wykorzystać także na zakłady live w STS. Wśród nich znajdziemy dokładnie te same kategorie zakładów, co na stronie głównej serwisu. STS oferuje również obstawianie sportów wirtualnych.

Od pewnego czasu, w STS istnieje także sekcja BetGames, pozwalająca na typowanie rozstrzygnięć w symulowanych grach kasynowych i karcianych - pokerze, wojnie czy bakaracie. I tu otrzymacie bonus - Pewne 20 PLN. Nie jest to jednak typowy przykład zakładu bez ryzyka, bo nie obejmuje tylko jednego zakładu. Możecie grać po niższych stawkach, ale liczą się tylko zakłady zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby (00:00-23:59 danego dnia). Jeśli stracicie środki na Betgames, to w ramach zakładu bez ryzyka na Betgames, otrzymacie zwrot na konto depozytowe do 20 PLN.

7. Podsumowanie

Legalny STS w Polsce ma się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Wasze wątpliwości dotyczącego tego, czy STS legalny jest w Polsce czy nie. Należy podkreślić nie tylko pełną legalność serwisu, ale i kompleksową ofertę na zakłady bukmacherskie i wysoką jakość obsługi. Choćby szybkie wpłaty i wypłaty robią wrażenie, a także różnorodność sposobów depozytu, możecie to zrobić zarówno ze strony banku jak np. https://plusbank.pl/ lecz również za pośrednictwem tpaya, Skrilla czy Netellera - każdy znajdzie coś dla siebie.

W połączeniu z ekskluzywnym bonusem powitalnym, dzięki kodowi promocyjnemu STS od naszego portalu, STS jawi się jako idealny serwis do obstawiania. To jednak od Was zależy czy wybierzecie legalne zakłady przez internet w STS, czy może zainteresuje Was inny bukmacher. Jak wypada ten legendarny buk na tle innych? Wystarczy sprawdzić nasz bukmacherski ranking.

8. Legalny STS - FAQ

8.1 🤔 Czy STS to legalna firma?

Absolutnie tak, STS działa na polskim rynku bukmacherskim od wielu lat, a od 2012 roku posiada licencję na prowadzenie działalności internetowej na terenie naszego kraju.

8.2 💷 Co dostanę za rejestrację w STS?

STS przygotował dla swoich nowych użytkowników szereg promocji, w tym bonus powitalny. W standardowej ofercie jest to 100% od pierwszej wpłaty do 1200 PLN, a także 25 PLN w formie freebetu. Jednak jeśli użyjecie naszego kodu promocyjnego, bonus ten wzrośnie do nawet 1259 PLN - 1230 PLN premii depozytowej oraz 29 PLN w formie darmowego zakładu! Do tego dochodzi jeszcze zakład bez ryzyka na 200 złotych - łącznie aż 1459 PLN!

8.3 🎁 Czy bonus powitalny to jedyna promocja w STS?

Oczywiście nie. Bukmacher oferuje swoim graczom także szereg promocji ograniczonych czasowo, które można spotkać przy okazji np. ważniejszych wydarzeń sportowych.

skomentuj Czy STS to legalny bukmacher online?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie