Czy STS to legalny bukmacher online w Polsce?

STS to bardzo popularny serwis bukmacherski w Polsce. Niektórzy zadają sobie jednak pytanie, czy STS jest legalny? W poniższym artykule chcemy rozwiać wasze wszelkie wątpliwości! Oprócz odpowiedzi na powyższe pytania, przeprowadzimy Was także przez ofertę tego bukmachera. Można więc powiedzieć, że to, po części, swoista recenzja STS.

Czy STS to legalny bukmacher online?

Rodzaj Bonusu Opis
Numer licencji STS SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
STS Kod Promocyjny LBVIP
STS Bonus na start Łącznie aż do 1660 PLN!
Bonus od depozytu Łącznie do 1500 PLN (trzy depozyty)
Zakład bez ryzyka Cashback 100 PLN
Dodatkowy bonus za zadania 60 PLN
LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

1. STS pl - czyli legalne zakłady bukmacherskie online?

STS max bonus (maksymalny bonus online)
STS Kod promocyjny marzec 2023
LBVIP
Idź do STS
STS Kod promocyjny kwiecień 2023
LBVIP
Idź do STS
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023
styczeń 2024 luty 2024

Na wstępie pragniemy rozwiać obawy, jeśli ktoś jeszcze je ma. STS jest legalnie działającą marką na terenie Polski. Firma od 21 lutego 2012 roku posiada także zezwolenie polskiego ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie. Numer licencji STS to SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.

Oczywiście, po nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku, mogły pojawić się wątpliwości w kontekście legalności bukmachera STS, jak i innych serwisów, ale Star-Typ Sport to w pełni dozwolona marka na polskim rynku hazardowym. Jeśli macie wątpliwości na temat Zakłady Bukmacherskie Legalne - wystarczy odwiedzić naszą stronę główną i wyszukać interesującego nas buka. W przypadku gdyby interesowała Was gra u zagranicznych bukmacherów - zwłaszcza jeśli zadajecie sobie pytanie czy 1xBET jest legalny? - wystarczy przeczytać naszą dokładną analizę na ten temat.

2. Co znajdziemy na stronie głównej STS?

Po wejściu na portal STS, pierwsze, co można dostrzec to nowoczesna szata graficzna. Pomarańczowo-niebieskie barwy w pełni wpasowują się w kolorystykę marki. Sam serwis został bardzo dobrze rozplanowany, a jego elementy są starannie rozmieszczone.

W górnym menu mamy do wyboru odpowiednie sekcje serwisu: zakłady bukmacherskie, zakłady live, sporty wirtualne, Bet Games, Esport oraz bonusy. Oczywiście, każdą z nich opiszemy.

Po lewej stronie możemy wybrać interesującą nas kategorię zakładów bukmacherskich. W centralnym punkcie zostały umieszczone aktualnie trwające wydarzenia, wraz z kursami i dostępnymi zdarzeniami.

Ponadto, na stronie głównej znalazło się też miejsce dla najlepszych zakładów. Na stronie STS jest dostępny również chat, na którym możemy wymieniać poglądy z innymi graczami STS. Panel rejestracji i logowania został umieszczony w prawym, górnym rogu strony.

3. Chcę grać w STS! Co zrobić?

3.1 Krok 1: rejestracja w STS

W celu rejestracji w serwisie STS musicie wybrać opcję “Załóż konto”, dostępną na stronie STS. Prostszym rozwiązaniem jest jednak skorzystanie z naszego linku rejestracji, co też przyniesie Wam większe korzyści. O tym jednak za chwilę.

Proces rejestracji w serwisie STS jest bardzo krótki i prosty. W pierwszym kroku, wystarczy wpisać adres mailowy, hasło, numer telefonu oraz posiadany kod promocyjny STS.

Ważne jest poprawne wpisanie posiadanego numeru telefonu, gdyż na podany w formularzu numer dostaniecie SMS-a z kodem weryfikacyjnym. Podany kod należy wpisać w drugim kroku rejestracji. W nim zostaniecie też poproszeni o wypełnienie pól z danymi osobowymi.

3.2 Krok 2: logowanie do STS

Po zakończonej rejestracji, jedyne co Wam pozostaje to przeprowadzenie swojego pierwszego logowania. Należy jednak pamiętać o jeszcze jednej rzeczy - weryfikacji konta. Po rejestracji zostanie Wam udostępnione konto tymczasowe.

Możecie wpłacać na nie pieniądze, grać, ale.. nie możecie wypłacić posiadanych środków. Ustalony został także limit depozytowy na kontach tymczasowych. Żeby wasze konto uzyskało pełną funkcjonalność, wystarczy, że dokonacie jego weryfikacji. Należy to zrobić poprzez przesłanie skanu lub zdjęcia dokumentu potwierdzającego waszą tożsamość.

W tym miejscu należy też zaznaczyć, że weryfikacja trwa błyskawicznie. Czasami jest to nawet kilka minut. Możecie być więc spokojni, jeśli myśleliście, że ten proces sparaliżuje Waszą aktywność w STS na dłuższy czas.

4. Bonus powitalny w STS

Standardowo bonus na start w STS wynosi 1500 PLN premii depozytowej przy pierwszych trzech wpłatach. Wspomnieliśmy jednak, że obowiązuje w STS kod bonusowy: LBVIP, który uprawnia Was do skorzystania ze specjalnej promocji. Jakiej?

Otóż, gdy użyjecie naszego kodu rejestracyjnego w STS (nasz kod to: LBVIP) standardowa premia zostanie powiększona! Dodatkową promocją ekskluzywną w STS jest zakład bez ryzyka do 100 PLN. Bukmacher zwróci Ci stawkę maksymalnie do tej kwoty, jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany. Najlepsze jest to, że zwrot następuje bezpośrednio na depozyt. Wraz z tą promocją łączny bonus powitalny w STS to aż 1660 zł!

W obu przypadkach, aby móc wypłacić przyznaną kwotę bonusu na nasze konto depozytowe, należy spełnić warunki obrotu przyznaną premią.

Bonusy od depozytu w STS

Depozyt Procent Kwota
Pierwszy 100% 300 PLN
Drugi 50% 500 PLN
Trzeci 50% 700 PLN

Legalny bukmacher STS oferuje również promocje ograniczone czasowo. Promocje STS uwzględniają nie tylko najważniejsze wydarzenia sportowe, ale również różnego rodzaju premie np. za zaproszenie znajomego. Oferta “Zaproś kumpla” zapewnia bonus o wartości nawet 50 PLN! Dodatkowym bonusem jest zakład bez ryzyka w kwocie 20 PLN na bardzo popularne ostatnio sporty wirtualne oraz taki sam bonus na BetGames. Macie jeszcze jakieś wątpliwości? Szczegółowo STS kod promocyjny przedstawiliśmy w artykule na ten temat.

5. Aplikacja STS - kolejne udogodnienie

Kolejną kwestią jest istnienie wersji mobile w STS. Możecie przejść do niej bezpośrednio wpisując z poziomu telefonu adres m sts pl. Jednak zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest instalacja aplikacji na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

W przypadku urządzeń z systemem od Google, należy pobrać aplikację ze strony bukmachera. Trzeba przy tym pamiętać, żeby w momencie rozpoczęcia pobierania, mieć wyłączoną opcję blokowania plików pochodzących z nieznanych źródeł.

Jeśli mówimy natomiast o urządzeniach opartych na systemie iOS, aplikację od STS można pobrać z poziomu AppStore. W tym celu wystarczy wpisać w wyszukiwarce aplikacji wyrażenie “STS”.

6. Oferta zakładów bukmacherskich w STS

Myśleliście, że zapomnimy? Nie sposób nie wspomnieć w recenzji o ofercie serwisu STS. Punkcie bardzo ważnym, jak nie najważniejszym. Jednak, także i w tym aspekcie, STS wypada znakomicie.

Do wyboru mamy aż 30 głównych kategorii zakładów bukmacherskich - najważniejsze dyscypliny i wydarzenia sportowe, ale i nie tylko. Wśród zdarzeń znajdziemy także zakłady na esport, który staje się coraz popularniejszą opcją na obstawianie. STS na tę potrzebę stworzył nawet specjalną zakładkę o tej nazwie.

Bonus, jaki wykorzystamy stosując kod rabatowy do STS możemy wykorzystać także na zakłady live w STS. Wśród nich znajdziemy dokładnie te same kategorie zakładów, co na stronie głównej serwisu. STS oferuje również obstawianie sportów wirtualnych.

Od pewnego czasu, w STS istnieje także sekcja BetGames, pozwalająca na typowanie rozstrzygnięć w symulowanych grach kasynowych i karcianych - pokerze, wojnie czy bakaracie. I tu od czasu do czasu pojawia się ograniczony czasowo bonus - Pewne 20 PLN. Nie jest to jednak typowy przykład zakładu bez ryzyka, bo nie obejmuje tylko jednego zakładu. Możecie grać po niższych stawkach, ale liczą się tylko zakłady zawarte i rozliczone w ciągu jednej doby (00:00-23:59 danego dnia). Jeśli stracicie środki na Betgames, to w ramach zakładu bez ryzyka na Betgames, otrzymacie zwrot na konto depozytowe do 20 PLN. Dlatego warto systematycznie zaglądać do zakładki z promocjami w tym serwisie.

7. Podsumowanie

Legalny STS w Polsce ma się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że rozwialiśmy Wasze wątpliwości dotyczącego tego, czy STS legalny jest w Polsce czy nie. Należy podkreślić nie tylko pełną legalność serwisu, ale i kompleksową ofertę na zakłady bukmacherskie i wysoką jakość obsługi. Choćby szybkie wpłaty i wypłaty robią wrażenie, a także różnorodność sposobów depozytu, możecie to zrobić zarówno ze strony banku jak np. https://plusbank.pl/ lecz również za pośrednictwem tpaya, Skrilla czy Netellera - każdy znajdzie coś dla siebie.

W połączeniu z ekskluzywnym bonusem powitalnym, dzięki kodowi promocyjnemu STS od naszego portalu, STS jawi się jako idealny serwis do obstawiania. To jednak od Was zależy czy wybierzecie legalne zakłady przez internet w STS, czy może zainteresuje Was inny bukmacher. Jak wypada ten legendarny buk na tle innych? Wystarczy sprawdzić nasz bukmacherski ranking.

8. Legalny STS - FAQ

8.1 🤔 Czy STS to legalna firma?

Absolutnie tak, STS działa na polskim rynku bukmacherskim od wielu lat, a od 2012 roku posiada licencję na prowadzenie działalności internetowej na terenie naszego kraju.

8.2 💷 Co dostanę za rejestrację w STS?

STS przygotował dla swoich nowych użytkowników szereg promocji, w tym bonus powitalny. Z naszym kodem: LBVIP bonus jest jeszcze wyższy i łącznie może wynieść nawet do 1660 PLN!

8.3 🎁 Czy bonus powitalny to jedyna promocja w STS?

Oczywiście nie. Bukmacher oferuje swoim graczom także szereg promocji ograniczonych czasowo, które można spotkać przy okazji np. ważniejszych wydarzeń sportowych.

skomentuj Czy STS to legalny bukmacher online w Polsce?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie