Czy Noblebet to legalny bukmacher online?

Czy Noblebet to legalny bukmacher online?

Opis: Bonus:
Legalność zakładów w Noblebet: Firma posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów
Bonus na start: Pakiet powitalny o wartości do 1650 PLN
Noblebet Kod Promocyjny: Skorzystaj z naszego linku

Wyobraźcie sobie, że ktoś zaskakuje Was pytaniem: czy Noblebet posiada polską licencję? Pomyślcie, co byście odpowiedzieli. Czy znacie tego bukmachera? Bo przecież to warunek konieczny, żeby określić - czy Noblebet to legalny bukmacher online?. Ta recenzja powstała, żeby możliwie szczegółowo te kwestie wyjaśnić i ocenić poszczególne elementy wspomnianego serwisu. Po lekturze naszego tekstu będziecie wiedzieć, czy warto się tu rejestrować i jak to zrobić.

Jednak najpierw odpowiedzmy na podstawowe pytanie - czy bukmacher Noblebet jest legalny w Polsce?

1. Noblebet Polska: czy jest legalny w naszym kraju?

Noblebet max bonus (maksymalny bonus online)
Noblebet Kod bonusowy styczeń 2023
Noblebet Kod bonusowy luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023

Ci, którzy są stałymi bywalcami portali do obstawiania, nie muszą zadawać pytania czy Fortuna to legalny bukmacher online, bo doskonale wiedzą, jaka jest odpowiedź na to pytanie. Jak ta kwestie ma się w odniesieniu do Noblebet?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, najlepiej zerknąć do informacji znajdujących się u źródła - czyli na stronie internetowej Ministerstwa Finansów, które odpowiada za wydawanie uprawnień do oferowania zakładów bukmacherskich w internecie. Na liście, zawierającej wszystkie legalne zakłady bukmacherskie, Noblebetu trzeba szukać pod nazwą spółki Polski Bukmacher Sp. z o.o. To podmiot zarejestrowany w Dąbrowie Górniczej, który może oferować w Polsce zakłady za pośrednictwem OKBet (jeszcze nie wystartował) i właśnie Noblebet. Legalny bukmacher, któremu poświęcamy ten tekst, dostał pozwolenie na działalność 3 stycznia 2019 roku. I trzeba powiedzieć, że dość szybko rozpoczął funkcjonowanie, bo po zaledwie kilku miesiącach, a przecież niektórym firmom zajmuje to ponad 12 miesięcy.

Jeszcze uzupełnijmy informacje o nr zezwolenia, bo to także ważne: PS4.6831.28.2017. I teraz, jak już sobie wyjaśniliśmy, czy Noblebet jest legalny w Polsce, możemy przejść do szczegółów oferty. Na początek rejestracja, a potem bonus powitalny.

2. Szybka rejestracja w serwisie w Noblebet

To standardowa procedura. Noblebet nie wymaga od Was więcej danych niż inne podmioty na polskim rynku. Swoją drogą, jeśli chcecie poznać je wszystkie, wystarczy przeczytać teksty na naszym portalu LegalniBukmacherzy.

Wracając jednak do tematu. Kliknijcie w link znajdujący się na naszej stronie lub w przycisk „Rejestracja” na stronie bukmachera Noblebet, aby przejść do formularza rejestracyjnego. Podajecie imię, nazwisko, PESEL, potem e-mail, nr telefonu, nr dowodu osobistego (przygotujcie fotki dokumentu!) oraz rachunku bankowego. Co ważne, w kontekście premii powitalnej, nie musicie do formularza wprowadzać kodu promocyjnego. Rejestracja przez nasz link w zupełności wystarczy. Gdy już wypełnicie wszystkie wymagane pola, będziecie musieli chwilę poczekać na weryfikację podanych danych i aktywację konta. Co ważne, trwa to krótko – nie więcej niż 30 minut. Jak już będzie po wszystkim, otrzymacie dostęp do pełnej wersji konta.

3. Bonus powitalny, czyli Noblebet mówi „dzień dobry”

Noblebet, jak sama nazwa wskazuje, stara się pozować na ekskluzywny, jakościowy serwis. Trudno to w sumie robić ofertą zakładów bukmacherskich, więc w pierwszej kolejności w oczy rzuca się bonus powitalny. Jego wartość jest całkiem duża. Bukmacher nawet nazywa to „Pakietem Powitalnym typu Premium”.

Czy premia zasługuje na to miano? I tak, i nie.

Z jednej strony, bonus na start w Noblebet w postaci 1650 zł rozłożone na 3 bonusy startowe to niezła propozycja. Ale przecież to nie jest coś unikalnego na rynku, więc trudno przypiąć z tego powodu łatkę wyjątkowo ekskluzywnego. Bonus dzieli się w taki sposób:100% do 800 zł po pierwszej wpłacie, 50% do 800 zł po drugiej wpłacie, bonus bez ryzyka po trzeciej wpłacie: 100% ekstra w postaci do 50 zł na sportach wirtualnych.

O powitaniu musicie wiedzieć kilka rzeczy, bo to nie jest taka oczywista sprawa, że Noblebet daje Wam po prostu 800 zł. Po pierwszej wpłacie (minimum 10 zł, ale może być więcej, to zależy od metody płatności) dostajecie 5% depozytu i mnożnik kursu całkowitego x20. Następny krok to aktywacja premii z mnożnikiem.

Standardowy bonus na Noblebet
Pakiet Powitalny do 2020 PLN

Przygotowujecie kupon kombi (minimum 2 zdarzenia, kurs przynajmniej 1.30 na każdym z nich i minimum 3.00 w kursie całkowitym) i na nim używacie wspomnianego mnożnika, co daje Wam maksymalnie 800 zł bonusu. Po drugim depozycie mnożnik wynosi x10. Przy dwóch pierwszych premiach depozytowych jest jeszcze 3-krotny obrót, a przy sportach wirtualnych 5-krotny.

Szczegóły bonusu powitalnego znajdują się oczywiście w regulaminie. Jeśli mamy ocenić tę ofertę, to chyba musimy nazwać ją dość… kombinowaną. Sami powiedzcie, nic nie jest tu dane wprost i chyba to przeczy tej wysoko jakościowej idei, którą stara się promować Noblebet.

Oczywiście to jedna z wyższych ofert na rynku bukmacherskim. Jednak nie jest ona najwyższa. Wpisując w portalu BetFan kod promocyjny zyskać możecie jeszcze więcej. Recenzję tego portalu znajdziecie na LegalniBukmacherzy.

4. Zakłady bukmacherskie w Noblebet

Teraz zajrzyjmy do zakładów bukmacherskich dostępnych w Noblebet. Czy legalny bukmacher, który chce zawojować rynek, może sobie pozwolić na udostępnienie graczom węższego zakresu zakładów w porównaniu z konkurencją? Nie może. I Noblebet na szczęście tego nie robi, chociaż trudno w sumie powiedzieć, żeby serwis wyróżniał się czymś w jakiś wyraźny sposób. Ok, jest cash-out, ale pod względem tego, co można obstawiać, nie ma tu nic charakterystycznego.

Sekcje są w pełni standardowe:

- zakłady bukmacherskie,

- zakłady na żywo,

- sporty wirtualne.

Wszystko to działa bez zarzutu, nie można powiedzieć, że jest inaczej. Fajnie, że dyscyplin jest kilkadziesiąt (jest e-gaming, są kategorie rozrywkowe i wszystkie oczywiste sporty), rodzaje zakładów są różnorodne, bo to przecież o wiele więcej niż 1X2. Mamy też kupony w wersji pojedynczej, multi i systemowej. Ale przecież… skądś to już znamy i trudno Noblebet chwalić za zakłady bliźniaczo podobne do tych oferowanych przez konkurentów. Przydałby się jakiś osobny tryb, może wyjątkowo wysokie kursy na jakieś popularne zdarzenia itp. Jak najbardziej, są tu organizowane niekiedy turnieje z dodatkowymi pulami nagród, ale to wciąż tylko promocja, a nie stała część oferty.

5. Oferty promocyjne w Noblebet

Bukmachera można natomiast bez naciągania pochwalić za zakres dodatkowych promocji. Są tu oferty specjalne (nazwijmy je krótkoterminowymi) i dostępne przez dłuższy czas. Ciekawa jest np. możliwość wygrania biletów na mecz, jeśli postawi się najwyższy wygrany kurs. To niestandardowe rozwiązanie, które jest naprawdę pomysłowe. Poza tym bukmacher przyznaje kasę za obrót jakąś kwotą (np. 100 zł po kursie 2.50 i w nagrodę leci do gracza 25 zł). W opcji Happy Weekends można liczyć na 0% marży przy meczach danej ligi (np. Ekstraklasy).

Są też dodatkowe zwroty na sportach wirtualnych, ubezpieczenie zakładów na niektórych zdarzeniach czy tzw. zakłady dotowane (kuponu kombi mają podbijane wygrane nawet o 20%, jeśli spełniają warunki kursowe). Akurat ten aspekt zasługuje na duży plus. Legalny bukmacher STS oferuje Wam podobne promocje - a to przecież już uznana marka. Opis tego serwisu i odpowiedzi na nurtujące Was pytania poznacie, dzięki treści tekstu o STS na naszym portalu.

6. Metody płatności Noblebet

Recenzujemy nowy serwis na rynku, więc niewykluczone, że nie możecie wyrzucić z głowy pytania: czy Noblebet jest bezpieczny? Dotyczy to przede wszystkim płatności. Na szczęście bukmacher korzysta ze sprawdzonych systemów obsługi transakcji online. Wpłat można dokonywać tymi metodami: Paymenticon, Przelewy24, Tpay, Dotpay, Dotpay Cards, BLIK i Paysafecard. Czyli można powiedzieć, że tak, nie ma niebezpieczeństwa, że coś tu finansowo pójdzie nie tak. Poza tym bukmacher gwarantuje wypłatę środków nawet w 10 minut w ramach szybkich płatności. To też warto potraktować jako pewność wypłacalności.

No i nie zapominajmy, że wyjaśnioną mamy już kwestię tego, czy Noblebet jest legalny. Zezwolenie Ministerstwa Finansów też jest potwierdzeniem, że wszystko z tą ofertą jest w najlepszym porządku.

7. Grać z Noblebet czy nie?

Świeży, ale dość ciekawy bukmacher – to dobre podsumowanie Noblebet. Trochę przekombinowana oferta powitalna jest rekompensowana szerokim zakresem innych bonusów. Zakłady bukmacherskie są z kolei na przeciętnym, znanym dobrze z rynku poziomie. To wszystko pozwala nam stwierdzić, że Noblebet to rynkowy średniak, który ma jeszcze dużo pracy do wykonania, żeby gracze go pokochali. Ale nie jest bez szans na sukces

O to jednak raczej nie będzie prosto, bo twórcy serwisu sami sobie wysoko postawili poprzeczkę. Zobaczcie cytat ze strony: „Serwis Noblebet jest najbardziej ekskluzywny z istniejących podmiotów oferujących zakłady sportowe na rynku”. Oferta portalu nijak nie broni tej tezy, bo nie wyróżnia się w sposób znaczący w porównaniu z konkurencją, która jest na rynku o wiele dłużej. Zdążyła już ona przekonać do siebie typerów.

Warto jednak obserwować rozwój wypadków. Czy Noblebet to legalny bukmacher online?. Oczywiście, może nie wiedząc tego, nie chciałoby Wam się śledzić poczynań serwisu. Ale mając pewność, że to propozycja, która zgodnie z prawem, czyli na poważnie myśli o rozwoju w Polsce, dacie jej szansę i będziecie z nią na bieżąco.

skomentuj Czy Noblebet to legalny bukmacher online?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie