LegalniBukmacherzy.com pl

NEO.bet Kod Promocyjny

Nasz kod promocyjny do NeoBet to bcvip. Wystarczy, że użyjesz go podczas rejestracji, a odbierzesz ciekawy, ekskluzywny bonus. Nasz bonus w NeoBet z kodem bonusowym to freebet w kwocie 10 € za rejestrację. Bonus obowiązuje we wszystkich krajach, z których NeoBet przyjmuje graczy, a są to m.in. Niemcy, Wielka Brytania czy Holandia. NeoBet nie posiada polskiej licencji, lecz jeśli mieszkasz poza granicami kraju, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać NeoBet kod promocyjny. Bonus z naszym hasłem premiowym obowiązuje we wszystkich sekcjach w serwisie, a są to: zakłady sportowe oraz esport.

NEO.bet Kod Promocyjny: bcvip

Typ Bonusu Opis
Kod promocyjny NeoBet bcvip
Bonus za rejestrację Freebet na 10 €
Bonus na pierwszy depozyt 200% do 50 €
Ekstra bonus na pierwszy depozyt 100% do 150 €

1. Rejestracja w NeoBet – krok po kroku

NEO.bet max bonus (maksymalny bonus online)
NEO.bet Kod promocyjny listopad 2023
NEO.bet Kod promocyjny grudzień 2023
styczeń 2024 luty 2024
marzec 2024 kwiecień 2024
maj 2024 czerwiec 2024
lipiec 2024 sierpień 2024
wrzesień 2024 październik 2024

Jak się zarejestrować w NeoBet? To bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę tego bukmachera i wykonać następujące kroki:

  • Kliknij w prawym górnym rogu „zarejestruj/załóż konto”
  • Wypełnij dane w formularzu, który pojawi się po prawej stronie
  • Jeżeli jesteś na terenie Polski, bukmacher przypomni Ci, że rejestracja nie jest możliwa
  • Wymagane dane to: e-mail, numer telefonu, hasło, którym będziesz się logować na konto, oraz kraj, pamiętaj jednak o najważniejszym.
  • Na dole tego bardzo krótkiego formularza rejestracyjnego znajduje się pole „Kod Promocyjny” Neo.Bet – musisz rozwinąć to pole klikając w strzałkę po prawej stronie
  • W polu kod promocyjny NeoBet wpisz: bcvip i odbierz ekskluzywny bonus! Przed zatwierdzeniem rejestracji wymagane będzie potwierdzenie dwóch informacji – pełnoletności oraz przeczytania regulaminu
LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Freebet na 10€ za rejestrację
Standardowy bonus na NEO.bet
Brak bonusu bez depozytu

2. NeoBet Polska – czy NeoBet to legalny bukmacher?

Odpowiedź na zadanie nie jest taka prosta. Oczywiście NeoBet prowadzi swoją działalność całkowicie legalnie. Bukmacher NeoBet posiada zezwolenia na prowadzenie zakładów wzajemnych od niemieckiego urzędu przyznającego licencje na zakłady bukmacherskie, a nie jest to takie proste. Licencja dla NeoBet była jedną z pierwszych na rynku niemieckim. To gwarantuje pewność, że mamy do czynienia z bukmacherem o pełnym profesjonalizmie. Poza tym NeoBet posiada również zezwolenie od MGA – Malta Gaming Authority, a numer licencji NeoBet to MGA/B2C/418/2017. Na dodatek NeoBet jest sponsorem klubu piłkarskiego Karlsruher SC.

Natomiast w Polsce NeoBet zwyczajnie nie posiada licencji, wobec tego nie ma możliwości rejestracji u tego bukmachera w naszym kraju. Jeżeli jednak mieszkasz poza granicami naszego kraju – w Niemczech, UK czy Holandii, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać tego właśnie bukmachera. Natomiast legalni bukmacherzy w Polsce i ich oferty są szczegółowo opisani w innych artykułach na naszej stronie.

3. Kod bonusowy NeoBet

Oczywiście jedną z najważniejszych rzeczy przy zakładaniu konta w NeoBet jest nasz kod bonusu. W NeoBet to: bcvip. Skopiuj kod rejestracyjny do NeoBet zanim przejdziesz do bukmachera – jeżeli się pomylisz, bukmacher nie przyzna bonusu. Plusem tej funkcji u bukmachera jest jednak to, że jeżeli wpiszesz błędny kod vouchera NeoBet, wyskoczy powiadomienie o błędnym kodzie. Pamiętaj, że nasz kod rejestracyjny w NeoBet zapewni Ci ekskluzywny bonus. Przy okazji możesz sprawdzić ofertę BetFirst kod promocyjny. A jaki jest bonus na start w NeoBet?

4. Bonus powitalny w NeoBet – warunki obrotu

Na początek warto wytłumaczyć, że bonus startowy z kodem vouchera NeoBet polega na dokonaniu wyboru. Mamy tutaj klasyczny bonus depozytowy – otrzymujemy na konto bonusowe pewien procent naszej wpłaty. Bonus w NeoBet ma jednak dwie wersje:

  • 200% do 50 €
  • 100% do 150 €

Kwestia wygląda tak, że oba bonusy odpowiadają pierwszemu depozytowi dokonanemu u bukmachera, po rejestracji z naszym kodem bonusu NeoBet: bcvip. Który bonus jest lepszy? Zależy ile mamy zamiar wpłacić. Jeżeli nie więcej niż 25 €, to idealny będzie pierwszy wariant, który zapewni nam do 50 € bonusu, przy o połowie niższej wpłacie. Jeżeli jednak wolisz grać na wyższe stawki, lepszy będzie drugi wariant.

Bonus na start w NeoBet bez względu na wariant podlega wymogowi pięciokrotnego obrotu z kursem 1,50. Co bardzo ważne, na dokonanie obrotu bonusem mamy 100 dni od momentu rejestracji u bukmachera. Nie powinniśmy się wobec tego zbytnio z tym ociągać.

Warto również pamiętać, że oprócz bonusu depozytowego, znajdziesz również bonus bez depozytu w NeoBet. To freebet na 10 €. Jedyny warunek aby go otrzymać, to użycie kodu rejestracyjnego do NeoBet: bcvip.

5. Oferta NeoBet

Bukmacher NeoBet posiada bardzo szczególnie dobraną ofertę. W przypadku wielu bukmacherów internetowych działających poza granicami kraju, mamy do czynienia z hybrydą bukmachera i kasyna. Tutaj jest zupełnie inaczej – w NeoBet znajdziesz tylko zakłady, podczas gdy dobrą alternatywą dla kasyna jest kod promocyjny do BetWinner, który oferujemy. A co można obstawiać w NeoBet?

5.1 NeoBet zakłady bukmacherskie online

Pierwsze na co zwracamy uwagę u bukmachera to interfejs. Strona bukmachera NeoBet jest dość specyficzna, nie mamy tutaj typowego panelu bocznego umieszczonego czy to po lewej, czy po prawej stronie. Menu dostępne jest na górze strony, a całą jej szerokość zajmują po prostu najciekawsze, wybrane przez bukmachera zakłady. W NeoBet obstawimy przede wszystkim piłkę nożną i to ona jest na pierwszym planie. W odróżnieniu od polskich bukmacherów, nie otrzymamy tu jednak na pierwszy rzut zakładów, które zamykają się za godzinę czy dwie – NeoBet kładzie największy nacisk na hitowe mecze, nawet jeżeli mają się odbyć za kilka dni. Jeśli jesteś początkującym typerem, wszystkie potrzebne informacje o tym jak obstawiać mecze przez internet znajdziesz na naszej stronie.

Oczywiście obstawianie na żywo w NeoBet jest również możliwe. Zakłady te nie mają jednak osobnej sekcji, wybieramy ją z górnego panelu tak samo jakby to był po prostu konkretny sport. Zakładów piłkarskich jest tu najwięcej jak wspomnieliśmy, ale poza tym obstawimy: koszykówkę, tenisa, hokej na lodzie, piłkę ręczną, siatkówkę, darta i wiele innych czasem niszowych sportów jak choćby Kabaddi.

5.2 Esport w NeoBet

Choć w NeoBet esport to osobna sekcja, musimy powiedzieć, że nie jesteśmy zachwyceni jej zawartością. To w zasadzie jeden mały minus, który dostrzegliśmy na stronie tego bukmachera. Counter Strike, DOTA2 oraz League of Legends – tak wygląda lista dostępnych gier, które możemy obstawiać. Oczywiście z czasem może się to zmieniać, ale nie zaszkodziłoby na pewno, gdyby stale były do obstawienia mecze w FIFA22, NBA 2k22, Rocket League, Starcraft 2 czyli coś, co klasycznie przewija się w takich sekcjach u bukmachera.

5.3 Pozostałe funkcje bukmachera NeoBet

Co jeszcze warto wspomnieć o NeoBet? Mamy tutaj spory wybór metod płatności. W NeoBet wpłat dokonamy za pomocą Apple Pay, kartami MasterCard czy Visa, za pośrednictwem Sofort czy MuchBetter a także portfeli internetowych jak Skrill czy Neteller. Oczywiście dostępne są tutaj też płatności bankowe.

Oczywiście w NeoBet aplikacja mobilna również jest dostępna. Pobierzecie ją zarówno na iPhone'y jak i telefony z systemem Android. W tym drugim przypadku konieczne będzie odwiedzenie strony z poziomu telefonu – polityka sklepu Google nie pozwala na umieszczanie tam apek bukmacherskich.

6. Opinie o NeoBet

Co sądzimy o NeoBet? Naszym zdaniem to bardzo solidny bukmacher, zwłaszcza dla osób, które interesuje tylko obstawianie i nie mają zamiaru korzystać z takich funkcji jak sporty wirtualne czy inne obstawianie gier karcianych. To ciekawe podejście na rynku, gdzie bukmacherzy prześcigają się w wymyślaniu nowych form hazardu. Może to być wielki plus dla części graczy, a my takie podejście doceniamy. Dodatkowo nasz kod bonusowy NeoBet zapewni naprawdę ciekawy bonus – przypominamy o możliwości odebrania freebeta na 10 € z kodem: bcvip.

7. Najczęściej zadawane pytania o NeoBet

7.1 ✔️ Czy NeoBet to zaufana marka?

NeoBet to w pełni profesjonalny i legalny bukmacher – nie posiada jednak licencji w Polsce. Możesz jednak grać u tego bukmachera, jeśli mieszkasz poza granicami kraju.

7.2 🌍 W jakich krajach zagram w NeoBet?

Bukmacher dzięki kilku licencjom jest dostępny w wielu krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii oraz Kanadzie.

7.3 💰 Jaki jest kod promocyjny do NeoBet?

Nasz kod promocyjny w NeoBet to: bcvip, użyj go przy rejestracji, aby odebrać ekskluzywny bonus freebet 5 € za samą rejestrację!

skomentuj Neo.betKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie