Metody Płatności za Legalne Zakłady Bukmacherskie

przez LegalniBukmacherzy z by LegalniBukmacherzy
Metody Płatności za Legalne Zakłady Bukmacherskie

Obstawianie wiąże się z wieloma terminami i funkcjonalnościami, które musimy zgłębić, a jedną z najważniejszych są metody płatności za legalne zakłady bukmacherskie. Bo przecież żeby obstawiać i grać na prawdziwe pieniądze, musimy dokonać depozytu. Jest to jasne jak słońce, że nie zakładamy konta u bukmachera, żeby sobie tylko popatrzeć na kursy – co oczywiście możemy zrobić i bez rejestracji. Jak wpłacić pieniądze u bukmachera, gdzie możemy spodziewać się szybkich wypłat za wygrane zakłady, jakie są najlepsze metody płatności u bukmachera i czego nie znajdziemy wśród sposobów płatności u bukmachera – odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

1. Depozyt u bukmachera – jak wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie?

Przez płatności u bukmachera przejdziemy od samego początku, aż do samego końca – metody płatności u buka poznacie więc krok po kroku. Wybieramy interesującego nas bukmachera, zakładamy tam konto. Podczas rejestracji warto pamiętać o tym, że na naszym portalu znajdziecie bonusowe kody na legalne zakłady bukmacherskie - co wpisać podczas rejestracji dowiecie się dzięki naszemu zestawieniu tych kodów. Te specjalne ciągi znaków wpisane przy rejestracji pozwalają na uzyskanie ciekawych premii na start, a w niektórych przypadkach nawet na bonus za samą rejestrację – bez konieczności wpłaty!

Jak już to konto mamy, to wypadałoby dokonać wpłaty. Jak wpłacić pierwszy depozyt u bukmachera? To proste, wchodzimy w odpowiednią sekcję, czy będzie nazwana depozytem, czy płatnościami, wybieramy interesującą nas metodę płatności za zakłady bukmacherskie, ustalamy kwotę depozytu – nie mniejsza niż minimalna wpłata u danego bukmachera i zatwierdzamy. Później jesteśmy już przenoszeni do konkretnego dostawcy, który zajmie się naszą zapłatą za zakłady. O tym w jaki sposób zapłacimy za obstawianie, napiszemy Wam w dalszej części. Zastanówmy się jeszcze nad inną bardzo ważną sprawą – jak wypłacić pieniądze u bukmachera?

2. Szybkie wypłaty za zakłady bukmacherskie

Dziś nie interesuje nas tylko samo to jak dokonać wpłaty u bukmachera, ale również jak wypłacić środki z konta bukmacherskiego. Tutaj też nie jest to żadna filozofia. Oczywiście wypłacać możemy tylko środki, które mamy zgromadzone na naszym koncie depozytowym, czy koncie głównym – jak zwał, tak zwał. Po prostu nie możemy wypłacić nic z konta bonusowego, bo aby ruszyć te środki musimy przede wszystkim spełnić warunki danej promocji. Wtedy dopiero bukmacher przesuwa dane środki na konto depozytowe i dalej co z nimi zrobimy – to nasza sprawa. Możemy je wypłacić, możemy przeznaczyć na kolejne zakłady. W tym miejscu należy również pamiętać, że niektórzy bukmacherzy akceptują wpłaty i zakłady przed pełną weryfikacją konta, natomiast do samej wypłaty zapewne konieczne będzie dosłanie dokumentów – warto o tym pamiętać, jeśli zależy nam na czasie i szybkiej wypłacie u bukmachera.

Czy znajdziemy bukmacherów z szybkimi wypłatami na naszym rynku? Oczywiście! Nie dość, że same wypłaty u legalnych bukmacherów w Polsce to bułka z masłem, to jeszcze całkiem szybko możemy spodziewać się środków na naszym koncie. Warto jako przykład podać tutaj STS, który chwali się tym, że średni czas wykonania wypłaty to zaledwie 15 minut! Pod względem metod płatności STS to jeden z liderów rynku.

3. Sposoby wpłat za legalne zakłady bukmacherskie

Zaczniemy trochę „od tyłu” bo powiemy o tych mniej popularnych opcjach płatności u bukmacherów, a w zasadzie o brakach. Dla przykładu bardzo poszukiwana jest płatność sms u bukmachera, niestety nie jest obecnie możliwa – o czym zresztą informowaliśmy Was ostatnio. To nie są jedyne braki na polskim rynku w dziedzinie sposobów wpłat depozytowych za zakłady. Oferta jest oczywiście szeroka i w zasadzie większość metod, jakie moglibyśmy sobie wymyślić bukmacherzy udostępniają, ale brakuje nam tutaj choćby większej ilości e-portfeli internetowych, coraz popularniejszych na naszym rynku.

4. Najpopularniejsze metody płatności u bukmachera

No dobrze, to jakie są te sposoby wpłat i wypłat u polskich bukmacherów? Jest tego naprawdę sporo, dlatego wymienimy te metody na poniższej liście.

  • Wpłaty kartą Visa / Mastercard,
  • Szybki przelew Blik,
  • Wpłaty przy pomocy e-bankowości (np. iPKO),
  • Dostawcy płatności jak PayU, Tpay,
  • E-portfele internetowe jak Skrill czy Neteller,
  • Dotpay i wpłaty przez Paysafecard,
  • Wpłaty za pomocą Paypal,
  • Wpłaty w lokalach na zasilenie konta bukmacherskiego w internecie.

To w telegraficznym skrócie najważniejsze informacje jakich potrzebujecie w przypadku chęci zasilenia konta w zakładach bukmacherskich online. Nie jest to nic trudnego, środki na koncie bukmacherskim doładowujecie w taki sam sposób, jak dokonujecie zakupów w internecie, z tą różnicą, że tutaj sami wskazujecie kwotę wpłaty. Nas wcale nie dziwi, że to płatność kartą u bukmachera jest jedną z popularniejszych metod - bo to proste, szybkie i bezpieczne rozwiązanie. Nie zapłacimy w naszym kraju jednak bitcoinami, a poza granicami naszego kraju są bukmacherzy, którzy takowe płatności przyjmują. Nie trzeba daleko szukać, wykorzystując nasz bonusowy kod 1xBet możecie grać na bitcoiny, problem polega tylko na tym, że musicie mieszkać poza granicą naszego kraju – bo gry u tego bukmachera u nas nie uświadczycie.

Warto wiedzieć, że przy wpłatach u bukmachera zawsze obowiązuje jakaś minimalna kwota zasilenia konta bukmacherskiego. Przedstawimy to może na przykładzie STS i Fortuny. U tego drugiego bukmachera w zasadzie prawie w każdej opcji płatności u buka wystarczy wpłata 1 złotego, natomiast tylko w przypadku Skrill musimy wpłacić aż 200 złotych. Górna granica wpłaty w Fortunie to natomiast 100 tysięcy złotych. Podobnie wygląda to w STS – najczęściej minimalna kwota wpłaty na konto bukmacherskie to 1 zł, ale wyjątki stanowią Paypal (20 złotych), Skrill (30 złotych), Neteller (30 złotych). Plusem wpłaty w lokalach jest to, że tutaj nie ma akurat żadnych limitów (no, poza tym górnym).

Bukmacherzy z szybkimi wypłatami i wpłatami

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady Bonus do 2230 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Idź do STS

5. Wpłaty na konto bukmacherskie – czy czegoś brakuje?

Na pewno jeszcze jakiś czas temu metody płatności u bukmachera pozostawiały wiele do życzenia. Czas oczekiwania na wypłatę równy kilku dni roboczych na pewno odstraszał, bo przecież skoro środki znajdują się na naszym koncie, powinniśmy mieć cały czas od nich dostęp. Tak nie było, ale w zasadzie już jest. Dzięki takim bukmacherom jak STS czy Fortuna jesteśmy w stanie cały czas wypłacać i wpłacać środki na zakłady. Płynnie możemy dysponować własnymi zasobami i to na pewno się ceni.

Nam oczywiście brakuje większego dostępu do takich usług jak choćby Paysafecard, która nie jest zbyt powszechna na naszym rynku. To bezpieczna opcja płatności z vouchera, który możemy użyć na zakłady w całości bądź w części i resztę przeznaczyć na przykład na zakupy w internecie. To na pewno ciekawa opcja, która mogłaby być bardziej rozpowszechniona. Na pewno czekamy też na szerszą ofertę coraz popularniejszych portfeli internetowych, a kto wie, być może za jakiś czas dokonamy również wpłaty u bukmachera bitcoinami? Póki co jednak taka kwestia wymagałaby zapewne uregulowania prawnego, którego na ten moment nie mamy. Wiecie już jak wyglądają metody płatności za legalne zakłady bukmacherskie, to przypominamy Wam tylko, aby przy rejestracji pamiętać o naszych kodach promocyjnych, gdyż dzięki nim uzyskujecie ekskluzywne premie startowe!

skomentuj Metody Płatności za Legalne Zakłady Bukmacherskie
Komentarze (2)
Antoni1987
Antoni1987 około 7 godzin temu
niby XXI wiek, a bukmachera z bitcoinami w PL nie ma…
Graj odpowiedzialnie