Czy Totalbet to legalny bukmacher online?

Zastanawialiście się kiedyś, czy wszyscy bukmacherzy, którzy operują na terenie Polski są legalni? Jedną z firm działających na terytorium naszego kraju jest TotalBet. Czy Totalbet to legalny bukmacher online? W tym artykule dokładnie odpowiemy Wam na to pytanie. Tym bardziej, że jest to bardzo ważna kwestia - w serwisach, które nie posiadają zezwolenia polskiego Ministerstwa Finansów grać nie można. Jest to niezgodne z polskim prawem.

Czy Totalbet to legalny bukmacher online?

Bonus Opis
Licencja TOTALbet Zezwolenie na prowadzenie zakładów w sieci
Numer licencji TOTALbet PS4.6831.15.2017
Bonus powitalny w TOTALbet Aż do 5040 zł!
Bonus bez depozytu Freebet 20 zł
TOTALbet kod promocyjny Użyj naszych linków

1. Czy Totalbet to legalny bukmacher?

Totalbet max bonus (maksymalny bonus online)
Totalbet Kod promocyjny styczeń 2023
Totalbet Kod promocyjny luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023
listopad 2023 grudzień 2023

Już na samym początku rozwiejemy wszelkie wątpliwości, żebyśmy bez przeszkód mogli przejść do dalszych etapów naszej recenzji TotalBet. Firma otrzymała pozwolenie na działalność opartą o bukmacherskie zakłady wzajemne w marcu 2018 roku. Oznacza to, że Totalbet legalny jest w pełni i bez obaw możecie korzystać z tego serwisu! Poczuliście ulgę? Jeśli tak, bardzo się cieszymy. Tym bardziej, zapraszamy Was do zapoznania się z marką Total bet!

2. Legalne zakłady bukmacherskie TotalBet - oferta

Jedną z najważniejszych kwestii w przypadku serwisów z zakładami - jak nie najważniejszą - jest oferta. W TotalBet znajdziemy zakłady na wydarzenia ze świata sportu. Próżno szukać w tym serwisie możliwości obstawiania rozstrzygnięć programów rozrywkowych czy polityki. Jest to spory brak, który TotalBet powinien nadrobić, żeby nie odstawać od konkurencji.

Oprócz zakładów pre-match, serwis posiada również sekcję live. TotalBet zakłady na żywo oferuje na wszystkie dyscypliny, które ma w swojej ofercie. Możemy obstawiać piłkę nożną, tenis czy koszykówkę. Sportów do wyboru jest jednak oczywiście o wiele więcej.

Firma zadbała również o osobną sekcję gamingową, gdzie znajdziemy tylko zakłady na e-sport. Ta kategoria zakładów staje się coraz bardziej popularna, więc nie może dziwić, że została stworzona dla niej osobna zakładka w serwisie Totalbet pl. Chcesz wiedzieć jak mogą wyglądać zakłady na e-sport u zagranicznych bukmacherów? Sprawdź nasz tekst - czy Pinnacle to legalny bukmacher online?

Wirtualne sporty w TotalBet to rzecz, za którą trzeba ten serwis pochwalić. Nie dość, że mamy do wyboru kilka kategorii: piłkę nożną, wyścigi psów, koni, motocykli oraz żużel - to w każdej z kategorii znajdują się jeszcze podkategorie - ligi czy pojedyncze wyścigi! Trzeba przyznać, że TotalBet postarał się w tej kwestii.

3. Pierwsze kroki z TotalBet - rejestracja

Skoro wiemy, że TotalBet jest legalny w Polsce, bez przeszkód możecie zarejestrować się w tym serwisie. Najprościej zrobić to z użyciem naszego linku.

Formularz jest skonstruowany w ten sposób, że rejestracja zajmie Wam maksymalnie kilka minut. Do wypełnienia macie standardowe - jak na serwisy bukmacherskie - pola. Adres mailowy, nazwa użytkownika, imię, nazwisko - to jedne z kilku luk, które musicie uzupełnić.

Do wypełnienia pojawia się także pole kod promocyjny TotalBet. Często jest tak, że kod bonusowy pozwala na uzyskanie premii startowej. Czy w Totalbet kod promocji jest wymagany? Odpowiedź brzmi: Nie. Wystarczy, że użyjecie naszego odnośnika rejestracyjnego.

Następnie, należy wyrazić odpowiednie zgody. Czy to koniec? Do zaznaczenia pojawia się jeszcze informacja o ofercie powitalnej - bonusie do 5000 zł. Jak go zdobyć? Przede wszystkim - musicie ukończyć proces, klikając przycisk “Rejestracji”.

3.1 Bonus powitalny w TotalBet

Jesteśmy już po rejestracji - co dalej? Jak otrzymać bonus na start w TotalBet? Przede wszystkim, musicie dokonać wpłaty na konto gracza. Następnie wybieracie typ bonusu - 5x3 lub 4x4 (ilość obrotów na kuponach z 3 lub 4 zdarzeniami). Kolejne obroty wpłaconym depozytem uwalniając następujące po sobie wartości procentowe bonusu.

TotalBet, w porównaniu do wielu innych bukmacherów, umożliwia swoim użytkownikom wypłatę części bonusu już po pierwszym obrocie. Ba, gdy jedna z prób obrotu Wam się nie powiedzie, bukmacher pozwala Wam ten proces dokończyć, gdy dokonacie drugiej wpłaty na konto gracza. Żaden kod rejestracyjny do TotalBet nie jest potrzebny, żeby promocja powitalna robiła wrażenie. Ponadto, za samą rejestrację w serwisie, otrzymacie od Totalbet freebet o wartości 20 PLN. Jeśli spełnicie kolejne kryteria, możecie otrzymać następny freebet na kwotę 20 PLN. Co trzeba zrobić? Udzielić zgód marketingowych, dokonać pierwszego depozytu, zagrać po raz pierwszy za środki z salda głównego oraz pierwszy raz zagrać w sporty wirtualne. Za każdą z tych czynności otrzymamy 5 PLN. Kto wie, może w przyszłości powstanie kod bonusu lub kod polecający do TOTALbet, który jeszcze bardziej zwiększy premię startową.

Standardowy bonus na Totalbet
Bonus 100% do 5000 PLN na Zakłady Online!

4. Promocje TotalBet

Oprócz bonusu powitalnego, na uwagę zasługują także pozostałe promocje dostępne w tym serwisie. W TotalBet zakład bez ryzyka to najczęściej spotykana forma bonusu ograniczonego czasowo. Możemy go uzyskać stawiając na mecze piłkarskiej reprezentacji Polski czy obstawiając sporty walki lub… mając danego dnia urodziny. Wszystkie aktualne premie możecie śledzić w zakładce “Promocje” na stronie bukmachera - lub regularnie odwiedzając nasz portal, do czego Was oczywiście zachęcamy. Kody promocyjne u bukmachera poznacie lepiej dzięki naszemu tekstowi. Możecie też skorzystać z wyszukiwarki na stronie głównej, która pozwoli wam wyszukać zakłady bukmacherskie legalne w Polsce.

5. Aplikacja TotalBet na urządzenia mobilne

Nie mogło zabraknąć w TOTALbet wersji mobile. Jednak, co ciekawe jest ona dostępna tylko dla użytkowników systemu Android. Plik TOTALbet apk znajdziecie na stronie bukmachera, wraz z dokładną instrukcją, co po kolei należy zrobić.

Przede wszystkim - trzeba odblokować na urządzeniu “nieznane źródła”, gdyż bez tej opcji, system nie pozwoli na pobranie pliku.

6. Recenzja TOTALbet - ostatecznie na plus?

Poznaliśmy odpowiedź na pytanie, czy TOTALbet jest legalny. Nie dość, że serwis zalicza się do źródeł legalnej gry na zakładach bukmacherskich to może jeszcze pochwalić się wysokim pakietem powitalnym - i to bez zastosowania kodu vouchera TOTALbet. Pewne zastrzeżenia można mieć co do oferty. Brak w niej zakładów na wydarzenia rozrywkowe i polityczne to niewątpliwie spory minus. To samo tyczy się aplikacji mobilnej na system iOS. Ale ogólnie opinie Totalbet ma całkiem przyzwoite.

TOTALbet prezentuje się nieźle, jednak wiele pracy jeszcze przed tą marką, żeby dorównać najlepszym. Na czele polskich bukmacherów znajdują się, chociażby STS czy Fortuna. Z pewnością, TOTALbet będzie chciał do tego grona dołączyć. Skoro już wiecie czy Totalbet to legalny bukmacher online, pewnie chcecie się dowiedzieć jak ogólnie Total Bet wypada na tle innych graczy na rynku. Sprawdźcie naszą analizę - jaki jest najlepszy legalny bukmacher internetowy w Polsce.

7. Legalny TOTALBet - FAQ

7.1 😇 Czy TOTALBet jest zaufaną marką?

Nie dość, że TOTALBet jest legalny, to należy uznać też go za zaufaną markę. Użytkownicy mogą bez przeszkód rejestrować się w tym serwisie i korzystać z jego możliwości.

7.2 🎁 Czy w TOTALBet obowiązuje kod promocyjny?

Odkrycie kodu promocyjnego, który znajduje się na naszej stronie, spowoduje aktywację ekskluzywnej promocji powitalnej w serwisie TOTALBet.

7.3 💵 Ile wynosi bonus na start w TOTALBet?

Kod promocyjny należy wykorzystać przy rejestracji w TOTALBet. Jego użycie umożliwia skorzystanie z bonusu powitalnego o wartości nawet 5000 PLN. Wystarczy spełnić wymagane przez TOTALBet warunki promocji!

skomentuj Czy Totalbet to legalny bukmacher online?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie