Czy LVBET to legalny bukmacher online?

Zastanawiasz się czy LVBet to legalny bukmacher online? Kwestię tę wyjaśniamy w naszym tekście. Zarejestruj się u bukmachera za pośrednictwem naszego kodu promocyjnego do LVBet: BCVIP, a otrzymasz ciekawy bonus powitalny. LVBet działa w wielu krajach i bonus działa w państwach, gdzie bukmacher przyjmuje graczy. Do tego promocja jest aktywna w całym serwisie, czyli w działach: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, sporty wirtualne, esport.

Serwis LVBet oferuje zakłady bukmacherskie przez internet od 2016 roku (działa też stacjonarnie, warto to wiedzieć). W porównaniu z niektórymi markami to niewiele, ale wystarczyło temu serwisowi zaledwie kilka lat, żeby nie tylko zdobył pozycję znaczącego gracza na rynku, ale też ją ugruntował.

Zebraliśmy dla Was najważniejsze informacje dotyczące tego serwisu. Poniżej w tekście odpowiadamy na pytanie, czy LVBET jest legalny, w jaki sposób przyciąga do siebie graczy, jakie zakłady oferuje i jakimi metodami płatności pozwala się posługiwać swoim użytkownikom (inaczej mówiąc: tłumaczymy, czy lvbet jest bezpieczny).

Czy LVBet to legalny bukmacher online?

Sekcja Opis
Licencja LVBet udzielona przez Ministerstwo Finansów Zakłady w internecie i punkty staconarne
Numer Licencji LVBet PS4.6831.9.2016.EQK
Kod Promocyjny LVBet BCVIP
Pakiet powitalny LVBet Łącznie aż do 3353 zł!
LVBet bonus bez depozytu Freebet 20 zł
Bonus od dwóch pierwszych depozytów Aż do 3000 zł!
Zakład bez ryzyka Do 333 zł
Bonus na sporty wirtualne 20 zł za tygodniowy obrót na sportach wirtualnych w kwocie 100 zł
Darmowy zakład dla kibiców 50 zł dla posiadaczy karnetów wybranych klubów
Powitalny bonus na Sporty Wirtualne 100% do 600 zł*
Bezpieczny kupon 5+ Zwrot do 50 zł za pierwszy przegrany i kwalifikujący się kupon w danym tygodniu

*Bonus na sporty wirtualne w kwocie do 600 zł wyklucza się z bonusem powitalnym od pierwszego depozytu - 100% do 1500 zł.

1. Czy bukmacher LVBET jest legalny w Polsce?

LVBET max bonus (maksymalny bonus online)
LVBET kod promocji listopad 2022
LVBET kod promocji grudzień 2022
styczeń 2023 luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023

Zacznijmy od kluczowej, zasygnalizowanej przed momentem, kwestii formalnej – legalności serwisu. Od kiedy zaczęła w Polsce obowiązywać zmieniona ustawa hazardowa (1 kwietnia 2017 roku) coraz więcej graczy dopytuje o to, którzy bukmacherzy na pewno oferują legalne zakłady bukmacherskie. Trudno się temu dziwić! W 2017 roku wyszło z Polski dużo popularnych serwisów i zostało na placu boju ledwie kilka rodzimych firm. Poza tym sporo mówiło się o swego rodzaju indeksie, na który trafiają firmy bez licencji, za co i im, i ich klientom grożą wysokie sankcje. To wszystko są naprawdę ważne kwestie. I bardzo istotne, żebyście jako gracze nie mieli wątpliwości, czy choćby z niewiedzy nie łamiecie przepisów, korzystając z oferty, której w Polsce być może wcale nie powinno być.

Choć ten tekst jest w założeniu recenzją wspomnianego bukmachera, to i tak ważne, jeśli nie najważniejsze, jest dla nas rozstrzygnięcie w tym punkcie, czy LV Bet jest legalny. Najpierw określmy kryteria, dzięki którym uda nam się to zrobić.

Przede wszystkim musimy wyjaśnić, co pozwoli nam bez błędu stwierdzić, czy na pewno LVBET jest legalny. Firmy, które oferują w naszym kraju zakłady wzajemne, muszą mieć na to oficjalną zgodę Ministerstwa Finansów. To organ, który kontroluje rynek hazardowy. Owa „oficjalna zgoda” to nic innego, jak zezwolenie wydane na prowadzenie działalności w Polsce. Skutkuje ono wpisaniem spółki zarządzającej danym bukmacherem na listę uprawnionych do rozwijania tego rodzaju biznesu firm. Oczywiście lista jest w pełni transparentna – bez trudu znajdziecie ją na stronie Ministerstwa Finansów. Umieszczonych jest na niej kilkanaście podmiotów. Warto zauważyć, że od 2018 roku dość dynamicznie się zmienia, bo sporo firm jest do niej dopisywanych.

Posiadanie licencji to co prawda jedyne kryterium, ale dzięki niemu można ze stuprocentową pewnością odpowiedzieć na to pytanie związane z LVBET Polska: czy jest legalny ten serwis? No i jak najbardziej potwierdzamy prawidłowe i zgodne z prawem działanie tego bukmachera na polskim terytorium. Zakładami zarządza zarejestrowana nad Wisłą spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., wpisana do KRS-u pod numerem 0000534588. Ta firma dostała od Ministerstwa Finansów zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK. Było to 13 maja 2016 roku.

Mamy nadzieję, że to zamyka temat. Naszym zdaniem nie musicie już pytać: czy LVBET posiada polską licencję? Tak, posiada! A jeśli zastanawiacie się nad tym jak sprawa wygląda z firmami zagranicznymi, dla przykładu wspomnijmy Unibet - to zachęcamy do lektury naszego tekstu, czy Unibet jest legalny?

Standardowy bonus na LVBET
Bonus do 3423 PLN!

2. LVBet: Rejestracja i bonus powitalny

Jak już idziemy po kolei, to po określeniu czy nie jest legalny lvbet, czy legalny jednak jest, możemy przejść do rejestracji LVBet. Czeka nas przebrnięcie przez standardową procedurę. Podajemy swoje dane osobowe, nr konta, dowodu osobistego, szczegóły dotyczące loginu itd. Pamiętajcie, aby na stronę bukmachera przejść z naszego linku, a w drugim kroku podczas rejestracji w polu kodu wpisać BCVIP. Pole kodu bonusowego LVBet pojawi się tylko, jeśli na stronę bukmachera przejdziecie bezpośredni z jednego z naszych linków.

Następnie ubiegamy się o bonus LVBet. Co można otrzymać w ramach tej oferty? Nawet 3000 zł rozbite na dwie promocje depozytowe (po 1500 zł – wczytajcie się jednak w regulamin, bo oferta nie jest po prostu przyznaniem kasy na grę), 333 zł bez ryzyka, 20 zł bez depozytu, dodatkowo można zgarnąć również zakład za 50 zł dla posiadaczy karnetów wybranych klubów oraz 20 zł na sporty wirtualne. Czyli łącznie bonus może wynieść nawet 3353 zł, a licząc z bonusem dla kibiców, to nawet 3403 zł! Bonus 20 zł bez wpłaty otrzymacie korzystając z naszego linku, jeśli po założeniu konta wyślecie maila na adres bukmachera i dacie tytuł: Bonus bez Depozytu. Jak w porównaniu z innymi wypada LV Bet? Kody na Zakłady Bukmacherskie Zalegalizowane są do znalezienia stronie głównej naszego portalu - wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki.

3. Inne oferty LVBet (promocyjne i nie tylko)

Poza premią powitalną, jest u tego bukmachera jeszcze sporo innych, ciekawych możliwości premiowych. Wszystkie szczegóły są dobrze opisane w zakładce „Promocje”. Przede wszystkim znajdziecie tu zawsze bonusy, które odnoszą się do konkretnych dyscyplin, sekcji czy lig. Przykłady: 300 zł na sporty wirtualne, bukmacherski turniej na europejskie puchary, nocne obstawianie na żywo NHL czy NBA itp.

Poza tym są tu stałe pozycje: Multikozak i Bezpieczny Kupon 5+. Pierwsza z opcji związana jest z kuponami AKO. Im więcej zdarzeń po łącznym kursie kuponu minimum 3.00 (10 zł stawka) dodacie, tym większy procent bukmacher doda do wygranej. Możecie dostać nawet 25%, jeśli wrzucicie co najmniej 8 selekcji na zakład. Bonus może sięgnąć 1000 zł, więc wygląda to naprawdę dobrze. A Bezpieczny Kupon 5+ to możliwość odebrania zwrotu do 50 zł w postaci bonusu, jeśli postawicie kupon kombi 5+, a jedno zdarzenie nie wejdzie. Blisko tej promocji jest w sumie też funkcja Cash-Out, w ramach której możecie skorzystać z opcji wczesnej wypłaty po przeliczonym kursie, jeżeli rozmyślicie się odnośnie niezamkniętych jeszcze zakładów z Waszego kuponu.

Oprócz tego działa w LVBet program punktowy. Zbieracie punkty za prowadzenie gry, a potem wymieniacie je na prawdziwą kasę. Nie trzeba się do tego rejestrować. Założenie konta i rozpoczęcie obstawiania to automatyczny start gromadzenia punktów. Przelicznik jest taki: wydane 25 zł to 1 LV Punkt, a uzbierane 100 LV Punktów można wymienić na 5 zł. Promocje w LVBet sprawiają, że na takiej liście jak najlepsi bukmacherzy internetowi, nie mogło zabraknąć tego bukmachera

4. Zakłady bukmacherskie w LVBet

Serwis dzieli się na kilka sekcji: zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, sporty wirtualne, esport. One wszystkie polegają na typowaniu. Pierwsza to oczywiście typy przedmeczowe. Drugiej nie trzeba tłumaczyć. Z kolei sporty wirtualne to ciekawy dodatek, trochę taka namiastka kasyna online, bo przecież obstawia się tu generowane losowo, a nie rzeczywiste zdarzenia. E-gaming jako osobna sekcja to raczej ukłon w stronę tej prężnie rosnącej dyscypliny, która i na zakładach zdobywa coraz to większą popularność.

Sam zakres typów bukmacherskich w LVBet to rynkowy standard. Dodajmy, że standard, który jest wysoki, co dobrze o bukmacherze świadczy. Mamy kilkadziesiąt dyscyplin do obstawiania. Prym wiedzie piłka nożna – to w sumie oczywiste. Poza tym warto wspomnieć, że LVBet mocno wziął się za sporty walki. Boks, MMA – to zawsze jest silnie obstawione zakładami. Poza tym w tym serwisie możecie obstawiać nawet Fame MMA, co nie poprawia może rangi sportowej tego widowiska, ale dobrze pokazuje, ze LVBet chce jak najszerzej wychodzić do użytkowników. Widać to też w całkiem sporej liczbie typów na zdarzenia specjalne, np. politykę czy rozrywkę.

Co do samych zakładów, to dostajecie komplet tego, co dobry bukmacher powinien u siebie mieć. To oczywiście kursy na 1X2, handicapy, podwójne szanse, możliwość obstawiania poszczególnych części meczów, zakłady sezonowe na odroczone w czasie rozstrzygnięcia, dokładne wyniki, liczbę punktów/goli. Niektóre zdarzenia rozpisywane są na kilkadziesiąt, a nawet na przeszło 100 kursów – to pokazuje, że serio niczego Wam tu brakować nie będzie!

Jeszcze może zdanie o kursach. Generalnie LVBet nie wyróżnia się pod tym względem na plus czy na minus. Niekiedy kursy na pewniaki są tu wyższe, niż u innych, a nieraz jest na odwrót. Więc trudno za kursy LVBet chwalić czy ganić. Jest ok, nie ma się do czego przyczepić. Na pewno na uwagę zasługuje natomiast opcja Gruby Kupon, czyli nawet do 20% więcej na kursie całkowitym na wybranych zdarzeniach na z góry przygotowanym kuponie.

5. Zarządzanie pieniędzmi w LVBet

Dostępne metody płatności to zawsze swego rodzaju „sprawdzam” dla bukmachera internetowego. Zgodzicie się pewnie, że każdy użytkownik musi czuć się w danym serwisie pewnie, a bez szerokiego zakresu w obszarze zarządzania kasą jest to utrudnione. Na szczęście z LVBet nie ma najmniejszych problemów. Macie wiele opcji do wyboru i pełną autonomię w doborze tej, która pasuje Wam najbardziej.

Akceptowane metody wpłat LVBet, które nie mogą być mniejsze niż 10 zł, obejmują m.in. portfele elektroniczne: Skrill i Paymenticon. Czyli nie potrzebujecie konta bankowego, żeby zasilić swoje konto gracza w LVBet. Oprócz tego traficie tu na sprawdzone, bezpieczne metody transferu środków: blik, Dotpay, Dotpay Cards, Przelewy24, Tpay na stronie https://tpay.com/ i Paysafecard.

Wpłaty to jedno. Powiedzmy też o wypłatach (minimalna kwota: 25 zł dziennie), bo one prezentują się bardzo ciekawie (może nawet ciekawiej!). Można ich dokonywać nie tylko na konto bankowe (jak to jest zazwyczaj u bukmacherów), ale też na Paymenticon. Ale to nic. Kluczowa jest funkcja RapidPay. Dzięki niej możecie mieć pieniądze na swoim koncie bankowym po zaledwie 10 minutach od zlecenia transakcji.

Musicie też wiedzieć, że LVBet nie pobiera prowizji przy jakichkolwiek ruchach finansowych na koncie – mówimy o depozytach i wypłatach.

6. Aplikacja mobilna LVBet

Nowoczesny bukmacher jakim niewątpliwe jest LVBet, aplikacje mobilną po prostu musi mieć. Przy dzisiejszych wymaganiach graczy, to jest jedna z pierwszych rzeczy, które mogą decydować o sukcesie zakładów bukmacherskich. Tutaj LVBet online podszedł do sprawy bardzo poważnie. Apka bukmacherska LVBet oferuje pełną funkcjonalność - czyli identyczna oferta zakładów jak na PC-cie, możliwość dokonania szybkiej wpłaty czy wypłaty, czy śledzenia wydarzeń i obstawiania na żywo. Nie ma się tu do czego przyczepić, a do tego sam wygląd aplikacji jest miły dla oka.

7. Warto wybrać LVBet

Powyżej poruszyliśmy dużo wątków – od legalności przez płatności po bonusy. Czyli można powiedzieć, że skompletowaliśmy informacje na temat bukmachera. Kilka haseł, którymi możemy określić serwis LVBET pl: legalny bukmacher, wysoki bonus startowy, szeroka oferta zakładów, bezpieczeństwo i wygoda w zarządzaniu pieniędzmi. Opinie o LVBet są przeważnie pozytywne i wcale nas to nie dziwi. To solidny bukmacher, o czym zresztą mogliście się już przekonać po naszej recenzji LVBet. Skoro już wiecie z jakiej oferty warto skorzystać, to zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, jak typować spotkania online.

8. FAQ LVBet - w skrócie o bukmacherze

8.1 👌 Czy LVBet to marka, której mogę zaufać?

Nie ma tutaj żadnych wątpliwości. LVBet to bukmacher, który działa w sieci jak i stacjonarnie na podstawie udzielonej licencji. LVBet jest legalny i nie ma tu powodów do obaw.

8.2 🎁 Jak otrzymać bonus powitalny w LVBet?

Bonus powitalny w kwocie do 3353 zł otrzymacie rejestrując się przy pomocy naszego linku. Nic prostszego!

8.3 📱 Gdzie znajdę aplikację mobilną od LVBet?

Aplikację LVBet na androida pobierzecie bezpośrednio na LVBet pl, a jeśli chodzi o iOS-a, jest jeszcze łatwiej. Wystarczy, że odpalicie AppStore'a i wyszukacie apkę LVBet.

8.4 Czy LVBet działa stacjonarnie?

LVBet posiada zezwolenie na prowadzenie działalności w sieci jak i w punktach naziemnych. Dlatego spokojnie możecie obstawiać również w ten sposób - pamiętajcie tylko, że bonus obowiązuje w sieci. To, że LVBet ma swoje lokale, to najlepsza odpowiedź na pytanie: czy LVBet to legalny bukmacher online?

skomentuj Czy LVBET to legalny bukmacher online?
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie