Zakłady Bukmacherskie na Złotą Piłkę 2022

Zakłady Bukmacherskie na Złotą Piłkę 2022

Sezon piłkarski w większości największych ligach dobiegł już końca, więc niektóre portale branżowe wystawiły już zakłady bukmacherskie na Złotą Piłkę za 2022 rok. Ostatnie dwa lata z perspektywy Polaków są nieodżałowane, bo dwukrotnie faworytem do zdobycia nagordy był napastnik Bayernu, Robert Lewandowski. Jakie szanse ma Lewy według kursów bukmacherskich na Złotą Piłkę 2022? Notowania Polaka nie są ani trochę podobne do tych, jakie widzieliśmy przed rokiem. Kurs na zwycięstwo Lewandowskiego w plebiscycie Balon d'Or 2022 to aż 17,00 u legalnego bukmachera LVBet. Na ten moment reprezentant Polski jest 3 w kolejce po to najbardziej prestiżowe indywidualne trofeum w piłce nożnej. Czy coś się może jeszcze zmienić?

Poniżej dowiecie się jak wyglądają zasady przyznawania Złotej Piłki w 2022, jakie są kursy bukmacherskie na innych zawodników i kto jest głównym faworytem do zdobycia tego trofeum. Przekonacie się też, w których serwisach bukmacherskich najlepiej obstawiać zakłady na Złotą Piłkę w 2022 roku, jak również przypomnimy ostatnich zwycięzców.

1. Gdzie obstawiać Złotą Piłkę 2022 – zakłady bukmacherskie z bonusem

Zanim przejdziemy do szczegółów dotyczących Złotej Piłki 2022, najpierw zajmijmy się tym, na czym znamy się najlepiej – czyli legalnymi zakładami bukmacherskimi w Polsce. Konkretne legalne zakłady na mecze piłki nożnej poznacie w naszym obszernym opracowaniu, tutaj skupimy się na plebiscycie Ballon d'Or.

Oczywiście większość serwisów z obstawianiem w Polsce prędzej czy później wystawi kursy bukmacherskie na Złotą Piłkę 2022. To w zasadzie nieuchronne. Tutaj jednak od razu uczulamy, że poszczególne serwisy mogą zdejmować z godziny na godzinę ofertę, ze względu na obecną sytuację, przecieki i różne inne sytuacje mogące mieć wpływ na wyniki. To totalnie normalne i tak też działo się w ostatnich kilku latach, kiedy najpierw bukmacherzy usuwali zakłady na Złotą Piłkę 2022 ze swoich stron po przecieku o wygranej Lewandowskiego, by potem ten manewr powtórzyć przy doniesieniach o triumfie Argentyńczyka. Dlatego jeżeli można jakąś lekcję wynieść z tego, to w zakładach bukmacherskich na Złotą Piłkę 2022 przede wszystkim liczy się wyczucie i szybkie działanie.

Wracając jednak do samych zakładów bukmacherskich na Złotą Piłkę 2022, to są one dostępne obecnie w LVBet. To legalny bukmacher, u którego możecie zgarnąć ciekawy bonus na zakłady. Oprócz tego jesteśmy przekonani, że tak jak w poprzednich latach nie zawiodą bukmacherzy Fortuna oraz STS. Spodziewamy się również specjalnej oferty zakłaów na pozycję Lewandowskiego w ostatecznym rankingu, czy nawet obstawiania H2H – który z zawodników będzie wyżej w głosowaniu. To wszystko we wspomnianych serwisach, a jak wyglądają wspomniane bonusy?

  • STS (KOD: BCVIP) – Łącznie 1660 PLN | 100 PLN zakład bez ryzyka
  • Fortuna (Użyj naszego linku) – Łącznie do 830 PLN | 600 PLN bez ryzyka | 20 + 10 PLN freebety
  • LVBet (Użyj naszego linku) – Łącznie do 3423 PLN | 333 PLN bez ryzyka | 20 PLN freebet

Najlepsze Zakłady Sportowe

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 830 PLN!
LVBET
LVBET
Bonus Zakłady
Bonus powitalny do 3423 PLN!
kod promocji
BCVIP

2. Kiedy zostanie przyznana Złota Piłka 2022?

Dotychczas Złota Piłka była przyznawana zazwyczaj na przełomie listopada oraz grudnia. Ten rok jednak jest specyficzny, ale nie z powodu, z którego mogłoby się wydawać. Oczywiście Mistrzostwa Świata w Katarze były tutaj jednym z czynników, ale nie były głównym bodźcem do zmian.

Znamy już datę ceremonii wręczenia Złotej Piłki 2022. Tak jak można było się spodziewać, gala Ballon d'Or 2022 odbędzie się na długo przed MŚ. Dokładna data wręczenia Złotej Piłki 2022 to 17 października 2022 roku. Co oczywiście również nie jest żadnym zdziwieniem, po raz kolejny najlepszych piłkarzy globu będzie gościł paryski Theatre du Chatelet.

3. Zasady przyznawania Złotej Piłki w 2022 roku

Zmienia się data, ale to nie do końca wina MŚ w Katarze? Dokładnie, bo od tego roku France Football wprowadza dużą zmianę w plebiscycie. Aby naprawdę nagrodę przyznawano za pełny, zakończony już okres, od tej edycji nagroda jest przyznawana za sezon, nie rok, dlatego w sumie moglibyśmy mówić również o zakładach bukmacherskich na Złotą Piłkę 2021/2022, ale nie sądzimy, że takie nazewnictwo się przyjmie.

Poza ocenianiem zawodników przez pryzmat zakończonego sezonu, organizatorzy wprowadzili jeszcze kilka innych zmian.

  • Najważniejszym kryterium oceniania zawodnika mają być indywidualne wyniki i osiągnięcia a nie triumfy zespołowe,
  • MŚ w 2022 roku będą brane pod uwagę przy wręczaniu Złotej Piłki za 2023 rok (a w zasadzie za sezon 2022/23),
  • W głosowaniu będą brali udział reprezentanci Państwo z czołowej 100-tki rankingu światowej organizacji futbolowej.

Ostatnia reguła została wprowadzona, gdyż wielu głosujących po prostu przyznawało się, że nie do końca śledzi europejski futbol, a decyzję podejmowało na podstawie gier komputerowych i na inne absurdalne sposoby.

Standardowy bonus na Super Tipster
Konkurs typerski o pulę 155€ - każdego tygodnia!

4. Poprzedni zwycięzcy plebiscytu Golden Ball

Choć po gali Ballon d'Or 2018 mogło się wydawać, że gala w kolejnych latach będzie odmieniona i wreszcie więcej zawodników będzie miało okazję wygrać, to po triumfie Chorwata ponownie dwukrotnie po najwyższy laur sięgnął Leo Messi. Kursy bukmacherskie na Złotą Piłkę 2022 świadczą jednak raczej o tym, że Messi w tym roku sukcesu z poprzedniej edycji nie powtórzy.

Rok 1. miejsce 2. miejsce 3. miejsce
2021 Messi Lewandowski Jorginho
2020 - - -
2019 Messi Van Dijk Cristiano
2018 Modrić Crisitano Griezmann
2017 Crisitano Messi Neymar
2016 Crisitano Messi Griezmann
2015 Messi Cristiano Neymar
2014 Cristiano Messi Neuer
2013 Cristiano Messi Ribery
2012 Messi Cristiano Iniesta
2011 Messi Cristiano Xavi

5. Czy Robert Lewandowski ma szansę na Złotą Piłkę 2022?

Trzeba to przyznać bez cienia wątpliwości, Robert Lewandowski stał przed ogromną szansą na wygraną w plebiscycie w 2020 roku, któ4y nie doszedł do skutku. Kuriozalna decyzja France Football nie została w żaden sposób odkręcona i Lewy, który dominował absolutnie w tamtym roku, nie doczekał się Złotej Piłki.

W 2021 roku natomiast jak królik z kapelusza wyskoczył Messi, mimo kolejnego świetnego roku Polaka w barwach Bayernu. Zabrakło tylko kropki nad „i” w postaci triumfu w Lidze Mistrzów. Takowy miał na swoim koncie Messi, wygrywając Copa America.

Ze smutkiem musimy przyznać, że jedyną szansą dla Lewandowskiego na wygranie Złotej Piłki 2022 jest głosowanie na Lewego za dokonania z dwóch poprzednich lat i z braku lepszego kandydata. Problem Polaka jest jednak taki, że w tym roku jest na kogo głosować. Wiec odpowiadając na pytanie – naszym zdaniem Robert Lewandowski nie ma większych szans na Złotą Piłkę 2022.

6. Faworyci do zdobycia Złotej Piłki 2022 – kursy bukamcherskie

Jeżeli nie Lewandowski to kto? Faworyt jest jeden i jest nim Karim Benzema. Kurs bukmacherski na Złotą Piłkę 2022 w przypadku Francuza to zaledwie 1,05 co oznacza, że jest zdecydowanym faworytem, choć przypominamy, że rok temu Lewy również długo był oceniany jako bezapelacyjny numer jeden w notowaniach.

Za plecami znajduje się dwóch zawodników, których szanse byłyby znacznie wyższe, gdyby udało im się sięgnąć po ligowy triumf. Liverpool ostatecznie musiał uznać wyższość City, a kurs bukmacherski na Złotą Piłkę 2022 na Salaha wynosi 21,0, a jeszcze lepiej wygląda to w przypadku Sadio Mane - 13,0. Blisko jest jeszcze zawodnik The Citizens - Kevin de Bruyne - z kursem 17,0. Na trzeciej lokacie znajduje się Robert Lewandowski (17,0), na szóstym Mbappe (21,0), a za ich plecami znajdują się Messi (21,0) oraz Crisitano (26,0). Pozostałe kursy na ZP 2022 znajdziecie poniżej.

7. Typowanie Złotej Piłki 2022: czy ktoś zagrozi Benzemie?

Typ bukmacherski na Złotą Piłkę 2022 jest prosty – Karim Benzema. Jeśli Real Madryt sięgnie dodatkowo po Ligę Mistrzów, a sam Karim pokaże się tam z dobrej strony, to choćby reguły mówiły, że bierzemy pod uwagę dokonania indywidualne, nie będzie mocnego na Francuza. Szansa zawodników Liverpoolu polega na ewentualnie wygranym finale LM z Realem. Wtedy na pewno zacznie się dyskusja, czy aby na pewno Mane lub Salah nie zasłużyli a to wyjątkowe wyróżnienie. Naszym zdaniem typ bukmacherski na Złotą Piłkę 2022 na Benzemę to pewniaczek, bez względu na końcowe rozwiązanie w LM. Oczywiście Złotą Piłkę 2022 obstawisz również naziemnie. Jak grać w punkcie bukmacherskim tłumaczymy na naszym portalu - pamiętaj tylko, że bonus do odebrania jest dostępny jedynie, jeżeli zarejestrujesz się online, za pośrednictwem naszego serwisu.

Poza tym możemy również zaproponować inne typy bukmacherskie na Złotą Piłkę 2022. Jednym z nich będą zakłady H2H – naszym zdaniem Lewandowski zajmie lokatę wyższą niż Messi czy Cristiano i taki jest nasz drugi typ bukmacherski na Złotą Piłkę 2022. Natomiast Argentyńczyka spodziewamy się ponownie wyżej niż Portugalczyka.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

8. Transmisja gali Złotej Piłki 2022

Jeżeli chodzi o jakiekolwiek gale oraz losowania, to w Polsce tego typu uroczystości transmitują dwie stacje. Mowa tutaj o TVP oraz Europsporcie. Złotą Piłkę w poprzednim roku relacjonowała jednak Telewizja Polska i zakładamy, że tak będzie i tym razem. Dlatego transmisja gali Złotej Piłki 2022 powinna być dostępna właśnie na TVP1 oraz TVP Sport.

9. Złota Pilka 2022 – najczęściej zadawane pytania

9.1 ⚽ Kiedy będzie miała miejsce ceremonia wręczenia Złotej Piłki 2022?

Gala odbędzie się w październiku - już 17 października 2022 roku.

9.2 ⚽ Gdzie znajdę zakłady bukmacherskie na Złotą Piłkę 2022?

Zakłady na Złotą Piłkę 2022 są już dostępne w LVBet, a niebawem powinny pojawić się również w STS oraz Fortunie – sprawdź dostępne bonusy w naszym artykule.

9.3 ⚽ Jakie są najlepsze typy bukmacherskie na Złotą Piłkę 2022?

Nasz typ bukmacherski na Złotą Piłkę 2022 to wygrana Karima Benzemy.

skomentuj Zakłady Bukmacherskie na Złotą Piłkę 2022
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie