LegalniBukmacherzy.com pl

Typy bukmacherskie na Gromdę 11

Już niebawem kolejna edycja walk na gołe pięści, więc przygotowaliśmy dla Was typy bukmacherskie na Gromdę 11. Poza klasyczną drabinką turniejową, poznamy drugiego finalistę, który zawalczy o pierwsze mistrzostwo tej federacji. Zakłady bukmacherskie na Gromda 11 to przede wszystkim obstawianie walki Balboa vs Goat. Kursy bukmacherskie na tą walke nie są jeszcze dostępne, ale my możemy uchylić rąbka tajemnicy i powiedieć od razu, że w tej walce będzie duży faworyt, który może zostać pierwszym mistrzem tej federacji.

1. Co, gdzie i jak: GROMDA 11 – data, godzina, transmisja

Data Gromdy 11 jest znana i będzie to 2 grudnia, czyli standardowo odbędzie się ona w piątek. Start gali to jak zwykle 19:00 i potrwa ona jak zwykle zapewne do północy. Transmisja z Gromdy 11 jak zwykle dostępna będzie jedynie w formie PPV – streamu z gali nie znajdziecie na żadnej platformie czy w telewizji, federacja udosępnia relację jedynie za pośrednictwem własnej strony internetowej. Miejscem gali Gromda 11 będzie natomiast Gromda Fight Club w Pionkach.

2. Karta walk przed galą GROMDA 11: drabinka

To co nas przede wszystkim interesuje to turniej o mistrzostwo Gromda 11 – a tutaj zmierzą się ze sobą Balboa i Goat. W trakcie poprzedniej gali Don Diego pokonał Vasyla i jako pierwszy zameldował się w finale turnieju mistrzowskiego. Nie było to żadne zdziwienie, a kto uzupełni skład finału? O tym nieco później.

Kto jeszcze znajdzie się w obsadzie Gromdy 11? Wśród uczestników znajdziemy takie ksywki jak Łazar, Siwy, Morela, Mario, Kruszyna oraz Gorilla. Mowa więc o zawodnikach, którzy w rankingu Gromdy są najwyżej w połowie drugiej dziesiątki. Zobaczmy zatem, jak prezentuje się karta walk Gromdy 11.

Gromda 11 - karta walk

  • Daniel "Japa" Utkowski - Maciej "Morela" Moralewski
  • Bartłomiej "Kruszyna" Bielas - Michał "Ragnar" Chodaczek
  • Elmin "Żyletka" Zivić - Denis "Romuś" Romek
  • Tony "Hiszpan" Orpea - Miron "Uzbek" Aslonov
  • Marcin "Wasyl" Wasilewski - Mariusz "Mario" Kruczek
  • Rafał "Łazar" Łazarek - Mariusz "Siwy" Siwiak
  • Sebastian "Scarface" Skiermański - Paweł "Gorilla" Werszynin
  • Bartłomiej "Balboa" Domalik - Łukasz "Goat" Parobiec

3. GROMDA 11: typy bukmacherskie na walki

Typy bukmacherskie na Gromdę 11 przedstawimy bardziej dokładnie przed samą galą. Możecie jednak już teraz sprawdzić nasz poradnik o tym jak obstawiać walki.

3.1 Typ bukmacherski na turniej GROMDA 11

Na ten moment nasz typ bukmacherski na Gromdę 11 to wygrana Rafała Łazarka, znanego jako „Łazar”. Trundo powiedzieć czego możemy się spodziewać po Siwym, Moreli czy Kruszynie. Łazar jest natomiast 15. w rankingu z bilansem 3-2, natomiast pozycję wyżej znajduje się Mariusz Kruczek o pseudonimie Mario. Mimo tego, że jest wyżej notowany, jego rekord to 2-3. Nasz typ bukmacherski na turniej GROMDA 11 na Łazara wiąże się z jego dużym przeskokiem w rankingu.

Tutaj od razu uspokajamy – nie jest to nic niemożliwego. Warto przypomnieć, że choćby czwarty w rankingu GOAT, jeden z najbardziej doświadczonych Gromdziarzy, ma bilans 7-2. W rankingu znajdująsię jedynie trzej niepokonani zawodnicy – Wasyl, który ma tylko jedną walkę na koncie oraz Balboa i Don Diego. Wobec tego dwie poraż ki Łazara nie są niczym wielkim, zwłaszcza jeżeli sprawdzimy z kim musiał kapitulować – a miało to miejsce w walkach z Don Diego oraz Zadymą, czyli czołówką federacji. Dlatego Rafał Łazarek to dobry typ bukmacherski na galę GROMDA 11.

3.2 Balboa vs Goat – typy bukmacherskie na Gromda 11

Kto zmierzy się z Don Diego w finale podczas GROMDA 12? Balboa jest niepokonany z wynikiem 5-0, Goat aby wygrać turniej musiał podchodzić do tego kilka razy – ale udało się i obecnie ma bilans 7-2. To najbardziej doświadczony zawodnik w tej federacji, który jako pierwszy przekroczy 10 walk na koncie. Czy doświadczenie wystarczy?

Naszym zdaniem nie, dlatego nasz typ bukmacherski na Gromda 11 to wygrana Bartłomieja Domalika o ksywie Balboa. To naprawdę świetny zawodnik, który mimo gorszych warunków fizycznych niż jego rywale, nadrabia wszystko techniką. W wywiadzie dla Super Expressu sprzed pół roku mówił zresztą o specjalnych przygotowaniach.

Jestem już do tego przyzwyczajony. Na sparingi jeździłem do Krakowa, miałem większych i mniejszych rywali, więc jestem gotowy. Walki z większymi nie są dla mnie żadnym problemem. Wiadomo, że jak rywal waży o 30 kg więcej, to trzeba uważać, być czujnym w każdej sekundzie, ale udowodniłem wcześniejszymi walkami, że radzę sobie w takich pojedynkach. - Bartłomiej "Balboa" Domalik, Super Express

Choć GOAT ma 5 centymetrów wzrostu więcej i waży też ok 20-25 kilogramów więcej, Balboa powinien po raz kolejny pokazać, że waga w walkach na gołe pięści to nie wszystko. Typ bukmacherski na wygraną Bartłomieja Domalika to nasz wybór numer jeden na tą galę.

4. Gdzie obstawiać Gromdę 11 – zakłady bukmacherskie online

Zakłady bukmacherskie na Gromdę 11 będą dostępne tylko u jednego bukmachera. Co prawda nie było mowy do tej pory o żadnej ekskluzywności, ale na poprzednie wydarzenia spod szyldu Gromdy, kursy wystawiał jedynie LVBet. Tak się składa, że dla użytkowników portalu LegalniBukmacherzy ten portal ma specjalne bonusy, które łącznie tworzą naprawdę niezłą sumkę, a zawiera się w nich choćby bonus bez depozytu na 20 PLN! Sprawdź bonus na Gromda 11 poniżej. Jeśli promocje w serwisach do obstawiania wydają wam się zbyt zagmatwane, na naszej stronie możecie sprawdzić, jak działają kody bonusowe u bukmacherów.

5. Kursy bukmacherskie na GROMDA 11

Na ten moment kursy bukmacherskie na Gromdę 11 nie są jeszcze dostępne. Najpewniej pojawią się tuż przed galą, kiedy poznamy również pełną drabinkę standardowego turnieju. Kiedy tylko tak się stanie, poniżej znajdziecie pełne zestawienie kursów bukmacherskich na GROMDA 11. Na ten moment możemy jedynie prognozować jakie przeliczniki będą w przypadku walki wieczoru. Naszym zdaniem kurs bukmacherski na Gromda 11 w okolicach 1,5 na Balboę byłby bardzo przyzwoity i mógłby okazać się opłacalny.

6. Co warto wiedzieć przed Gromdą 11?

6.1 ❓ Kiedy odbędzie się GROMDA 11?

Gromda 11 odbędzie się 2 grudnia w Pionkach.

6.2 ❓ Gdzie obstawię zakłady na GROMDA 11?

Zakłady bukmacherskie na Gromdę 11 będą dostępne przed galą w serwisie bukmacherskim LVBet.

6.3 ❓ Jaki jest najlepszy typ na GROMDA 11?

Najlepszy typ bukmacherski na Gromdę 11 to wygrana Bartłomieja Domalika z GOAT-em.

skomentuj TypyBukmacherskieNaGromdę11
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie