LegalniBukmacherzy.com pl

Typy bukmacherskie na Eurowizję 2023

Podczas europejskiego festiwalu piosenki w 2022 roku obyło się bez niespodzianek, ale uważamy, że typy bukmacherskie na Eurowizję 2023 będą większym wyzwaniem. Choć spodziewaliśmy się, że będzie trudniej wytypować zwycięzcę - to i w tym roku mamy zdecydowanego faworyta. Zakłady na Eurowizję 2023 mogą więc być niezłym sposobem na zgarnięcie niezłej sumki u bukmachera z względu na korzystne kursy. Kiedy można spodziewać się kursów i kto może być faworytem, sprawdźcie poniżej.

1. Co, gdzie i jak? Informacje o Eurowizji 2023

Gospodarzem Eurowizji zwyczajowo jest kraj, który wygrał edycję z poprzedniego roku. To oznacza, że obecnie za organizację Eurowizji 2023 powinna odpowiadać Ukraina, ale oczywiście obecnie trudno zapewnić, że taki event byłby bezpieczny. Rosyjska inwazja na naszych wschodnich sąsiadów wciąż trwa i trudno przewidzieć kiedy się zakończy. A Eurowizja to ogromne wyzwanie logistyczne i wymaga wielu miesięcy planowania.

Dlatego organizator – EBU – zdecydował, że w 2023 roku Eurowizja nie obędzie się jednak w Ukrainie. Na pytanie gdzie odbędzie się Eurowizja 2023 odpowiadamy - w Liverpoolu. Organizacji została przyznana Wielkiej Brytanii – krajowi, który zajął drugie miejsce w ostatniej edycji festiwalu. O organizację Eurowizji na terenie UK wystąpiło aż 20 miast, a najpoważniejszymi kandydaturami były Glasgow i Liverpool. Ostatecznie miejscem Eurowizji 2023 będzie Liverpool Arena.

Liverpool to idealnie miejsce aby być gospodarzem 67. finału Eurowizji w zastępstwie za Ukrainę. Miasto kojarzone jest z muzyką, a Liverpool Arena spełnia z nawiązką wszelkie wymagania jakie są konieczne, aby zorganizować wydarzenie na skalę światową. - Martin Österdahl, producent wykonawczy konkursu piosenki Eurowizji

1.1 Data finału i półfinałów Eurowizji 2023

Kiedy odbędzie się Eurowizja 2023? Tutaj podobnie, nie mamy jeszcze konkretnej daty. Zwyczajowo odbywa się ona w połowie maja, i tak będzie i tym razem – półfinały odbędą się 9 i 11 maja, a finał 13 maja. Transmisja z Eurowizji 2023 jak co roku będzie prowadzona przez TVP, ale cały koncert zobaczycie również w formie streama na platformie YouTube.

1.2 Regulamin Eurowizji 2023

Kto występuje w finale Eurowizji? Przede wszystkim o awans do koncertu sobotniego nie muszą się martwić kraje wielkiej piątki. Do tej grupy należą Włochy, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania oraz Francja. To właśnie te państwa najmocniej finansują działalność organizatora Eurowizji – EBU – i właśnie dlatego rok w rok mogą brać udział bezpośrednio w finale. Oczywiście również gospodarz, czyli zeszłoroczny zwycięzca, ma zapewniony awans do finału.

Pozostałe kraje muszą radzić sobie w półfinałach. Uczestnicy dzieleni są na pół, pierwsza grupa występuje we wtorek, druga w czwartek. Tutaj w odróżnieniu od finału, głosują tylko kraje, które występują w danym półfinale. Głosowanie odbywa się przy pomocy SMS-ów, a punkty przyznawane są: 12 punktów dla najlepszej propozycji, 10 dla drugiej, 8 dla trzeciej, 7 dla czwartej itd. Z każdego kraju liczone są głosy publiczności oraz krajowego jury, oba głosowania są równie ważne.

2. Typy na Eurowizję 2023

Na ten moment nie mamy dla Was żadnych typów na Eurowizję 2023, zwyczajnie nie wiemy nawet czy jakieś kraje nie wycofają się jednak z uczestnictwa, a może jeden z nich powróci do stawki? Tego nie wiemy, jak już poznamy uczestników i piosenki, przedstawimy Wam nasze typy bukmacherskie na Eurowizję 2023. Zanim to nastąpi możecie sprawdzić jak wyglądają legalne zakłady na siatkówkę.

3. Gdzie obstawiać Eurowizję w 2023 roku?

Choć zakłady na Eurowizję 2023 nie są jeszcze dostępne, już teraz wiemy gdzie będą wyglądały najlepiej. Skąd? Nie mamy magicznej kuli, po prostu śledziliśmy jak wyglądały zakłady w roku poprzednim. Dlatego naszym zdaniem najlepiej wybrać STS!

Serwisy rekomendowane przez Legalnych Bukmacherów

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 760 PLN!
Kod promocyjny

4. Kursy na Blankę - Polska na Eurowizji 2023

Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że w tym roku Polska nie należy do grona faworytów. O ile rok temu niektórzy eksperci wskazywali Krystiana Ochmana jako jednego z głównych pretendentów do wygranej, tak tym razem nie ma raczej o tym mowy.

Szanse Blanki na triumf czy jakiekolwiek przyzwoite miejsce są iluzoryczne. Pozytywnie wyglądają natomiast notowania w półfinale. Kurs na awans Blanki do finału Eurowizji 2023 to 1,65 w STS, co oznacza, że Polka nie jest spisywana na straty.

5. Notowania bukmacherskie na Eurowizję 2023

Kto będzie na czele kursów bukmacherskich na Eurowizję 2023? Wiemy już kto będzie reprezentował dane kraje, ale nie możemy Wam jeszcze zaprezentować pełnych kursów na to wydarzenie. Warto wiedzieć, że przewidywania bukmacherów jednak się nie sprawdzają. Na pewno wysoko będą Włosi oraz kraje nordyckie. Co dalej – dowiemy się bliżej samego wydarzenia. Jesteśmy jednak pewni, że w notowaniach od początku wysoko będą stali bywalcy jak właśnie Szwecja czy choćby Francja. Zresztą, to właśnie Loreen reprezentująca skandynawski kraj jest zdecydowaną faworytką tegorocznego konkursu. Już w 2012 roku sięgnęła po triumf na tym festiwalu i bardzo prawdopodobne, że dokona tej sztuki po raz kolejny. W serwisach poza Polską to właśnie na nią kursy bukmacherskie na Eurowizję 2023 są najwyższe. Oczywiście mechanizmy dotyczące przeliczników nie są koniecznie oczywiste, wobec w osobnej publikacji tego tłumaczymy jak przeczytać kursy bukmacherskie.

6. Najczęstsze pytania o Eurowizję 2023 (FAQ)

6.1 🎤 Kiedy Eurowizja 2023? 🎸

Eurowizja w 2023 roku odbędzie się w połowie maja, finał będzie miał miejsce 13 maja. Miejscem Eurowizji będzie Liverpool Arena.

6.2 🎤 Kto reprezentuje Polskę na Eurowizji 2023? 🎸

Polskę reprezentować będzie Blanka z piosenką Solo.

6.3 🎤 Jakie są typy na Eurowizję 2023? 🎸

Nasz typ bukmacherski na Eurowizję 2023 to wygrana Loreen (Szwecja).

skomentuj TypyBukmacherskieNaEurowizję2023
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie