Szpilka – Różański Typy Bukmacherskie

Szpilka – Różański Typy Bukmacherskie

To będzie najprawdopodobniej najciekawsza walka nad Wisłą w 2021 roku, dlatego typy bukmacherskie na Szpilka – Różański przygotowaliśmy ze szczególną dokładnością. Dokładnie przeanalizowaliśmy to jak radzili sobie ci bokserzy w ostatnich latach i sprawdziliśmy jak może się skończyć ten pojedynek na szczycie w ramach Knockout Boxing Night 15. W naszej zapowiedzi walki Szpilka vs Różański dowiecie się kiedy i gdzie odbędzie się ten pojedynek, jaki bilans walk mają obaj fighterzy, gdzie dostępne są już kursy bukmacherskie na starcie Szpilka – Różański i gdzie dostępna będzie transmisja z tego hitu jak i całej gali. Na początku zdradzimy tylko, że kurs bukmacherski na Różańskiego w walce ze Szpilką to 1,50 w serwisie eFortuna (przy obstawianiu wykorzystaj nasz link rejestracyjny!). Oczywiście, najbardziej skupimy się na samych typach.

1. Knockout Boxing Night 15: Szpilka – Różanski – kiedy i gdzie?

Jeżeli już wcześniej sprawdzaliście datę walki Różański – Szpilka, to teraz możecie się zdziwić. Jeszcze pod koniec marca organizatorzy Knockout Boxing Night podawali jako termin tego pojedynku 8 maja, później zmienił się on na 22 maja. Ze względów organizacyjnych doszło jednak do kolejnej zmiany i starcie Szpilki z Różańskim odbędzie się 30 maja. Nie znamy jeszcze pełnej karty walk Knockout Boxing Night 15, ale kiedy dowiemy się kto wystąpi przed dwoma gwiazdami wieczoru, to taka informacja pojawi się również tutaj – dlatego jeśli chcecie być na bieżąco, wystarczy, że wrócicie na portal Legalni Bukmacherzy. Zanim przejdziemy dalej, dodamy tylko, że cała gala odbędzie się w Rzeszowie.

2. Zapowiedź walki Szpilka – Różański

Czego możemy się spodziewać po starciu Szpilki z Różańskim? Mamy tutaj dwóch bokserów, którzy dysponują potężnym uderzeniem. Dlatego ten pojedynek może naprawdę elektryzować fanów pięściarstwa w Polsce. Może Szpilka i Różański nie odniosą już największych sukcesów na arenie międzynarodowej, ale nie odbiera to nam szans na obejrzenie prawdziwego widowiska. Bo na takie właśnie czekamy.

Artura Szpilki raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Legitymuje się bilansem 24-4-0 (16 KO/TKO), stoczył walkę z Deontayem Wilderem o tytuł mistrza WBC, walczył również z Dereckiem Chisorą, Tomaszem Adamkiem, Mariuszem Wachem czy Adamem Kownackim. Dziś jednak Szpilka nie jest w topowym momencie kariery i jeśli chce jeszcze raz wspiąć się na szczyt, to Różańskiego zwyczajnie musi pokonać.

Ale to nie będzie najprostsze zadanie, bo bilans walk Łukasza Różańskiego to 13-0-0 (12KO). Tak, mówimy tutaj o bokserze niepokonanym, który na rozkładzie ma Sosnowskiego czy Izu Ugonoha. Jeżeli wygra, to być może wreszcie zasłuży na poważne walki poza granicami kraju. Mimo 35 lat na karku Różański ciągle ma nadzieję, że uda mu się coś w boksie osiągnąć. Sama konfrontacja będzie o tyle ciekawa, że Panowie mieli sobie nieco do przekazania w wywiadach i social mediach...

Nie ujmuję jego przeciwnikom, ale też mu się zdarzały różne walki. Niech mi nie wypomina tych walk, które ja miałem, bo doskonale zna realia zawodowego boksu w Polsce. Nie miałem kontraktu i nic dziwnego, że tak to wyglądało. Jemu Andrzej dobierał odpowiednich przeciwników. Jeżeli on mówi, że ja nie walczyłem z nikim poważnym, to ja na jego miejscu wziąłbym taką walkę, według tego co on mówi, to będzie dla niego łatwe starcie. - Łukasz Różański, źródło Ring Polska - kanał You Tube

3. Kursy na zakłady bukmacherskie Szpilka vs Różański

Na ten moment kursy bukmacherskie na Szpilka – Różański są już dostępne u dwóch, topowych polskich bukmacherów, czyli w STS oraz Fortunie. Zakłady bukmacherskie na Szpilka – Różański jako faworyta raczej będą wskazywały tego drugiego, ze względu na bardzo wysoką i równą formę. To właśnie notowania Łukasza Różańskiego stoją wyżej i pamiętajcie o tym, jeśli weźmiecie się za obstawianie walki Szpilka – Różański.

Najlepsze Zakłady Sportowe

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 2720 PLN!

Sprawdźmy poniżej jak prezentują się kursy bukmacherskie na Różański - Szpilka. Mimo popularności Szpilki, to 35-letni bokser będzie w tej walce faworytem.

4. Darmowe typy na Szpilka – Różański

Częściowo zdradziliśmy już nasze przewidywania przed starciem Szpilka vs Różański. Standardowo jednak podzielimy typy ze względu na prawdopodobieństwo sukcesu.

4.1 Pewny typ bukmacherski na Szpilka – Różański

Jeśli chodzi o najbardziej pewne opcje typowania walki Szpilka – Różański, to wskazalibyśmy dwa możliwe zakłady. Przede wszystkim to zakończenie walki przed czasem. Nie wyobrażamy sobie, że tacy dwaj pięściarze powalczą do końca. Zarówno dla Szpilki jak i Różańskiego to walka o być albo nie być. Jeżeli Szpilka tutaj przegra, będzie mu bardzo trudno powalczyć jeszcze o coś poważnego poza granicami kraju. To samo w przypadku Różańskiego, przerwanie zwycięskiej passy może oznaczać pogrzebane marzenia o międzynarodowym sukcesie. Dlatego wierzymy, że obaj zawodnicy pójdą na całość. Innym pewnym typem na Różański – Szpilka jest zwycięstwo tego pierwszego.

4.2 Darmowe typy bukmacherskie Szpilka – Różański

Choć powyższe typy powinny się sprawdzić, to raczej nie zagwarantują zbyt wysokich zysków. Inaczej może być w przypadku nieco bardziej ryzykownych typów. Jeżeli jesteście przekonani, że Różański wygra (bo my tak), to możecie obstawić równie dobrze zwycięstwo Różańskiego przed czasem. Tutaj kursy powinny być już nieco wyższe.

Jeżeli lubicie ryzyko i wolicie grać na wyższe kursy, można wręcz obstawić zwycięstwo do konkretnej rundy, np. że Różański wygra przed 3 rundą. Tutaj nie szarżowalibyśmy np. z obstawianiem wygranej Różańskiego w pierwszej rundzie, choćby dlatego, że Szpilka jednak potrafi przyjąć sporo ciosów i aby wygrać ten pojedynek, 35-latek będzie musiał pokazać coś więcej niż 1-2 mocne ciosy. Runda to najprawdopodobniej za mało, ale 3, a co bardziej prawdopodobne 6 rund, już jak najbardziej może wystarczyć.

5. Gdzie obejrzeć walkę Szpilka – Różański?

Jak to często w przypadku gal bokserskich wygląda, tak i tym razem transmisja z walki Szpilka – Różański będzie dostępna w formie PPV. Co to oznacza? Tyle, że stream ze starcia Szpilka – Różański będziecie mieli, jeśli zapłacicie za transmisję. Ma ona zostać udostępniona przez organizatora. Ten zapowiedział już, że PPV jest wyłączną formą transmisji tego wydarzenia, dlatego jeśli chcecie wykorzystać nasze typy bukmacherskie na Szpilka – Różański i obstawić tą walkę, to lepiej jednak wykupić dostęp do gali.

skomentuj Szpilka–RóżańskiTypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie