Polska – Czechy Typy Bukmacherskie

Polska – Czechy Typy Bukmacherskie

To będzie nasz największy rywal w eliminacjach do Euro, więc typy bukmacherskie na Polska – Czechy przygotowaliśmy dla Was niezwłocznie jak tylko poznaliśmy wyniki losowania. To mecz, który może przesądzić o tym kto zajmie pierwsze miejsce w grupie, bo obie ekipy są uznawane za wyraźnych faworytów w pozostałych meczach. A jak wygląda to tutaj? Kurs bukmacherski na Polska – Czechy jest niższy w przypadku postawienia na Czechy i wynosi 2,50. Różnica nie jest wielka, bo przelicznik na wygraną Polaków to 2,90. Sprawdź jak i gdzie obstawiać Polska – Czechy oraz u których bukmacherów są już kursy!

1. Analiza przed Polska – Czechy: H2H, absencje, składy

Bilans meczów pomiędzy reprezentacjami jest zapewne jednym z pierwszych rzeczy, o których pomyślą typerzy przed zakładami na mecz Polska – Czechy. Jak wobec tego prezentują się statystyki H2H? Do tej pory ekipy mierzyły się 8 razy – oczywiście dlatego, że wcześniej mieliśmy do czynienia z meczami z Czechosłowacją. W ramach ciekawostki dodamy, że takich meczów było 27 i większość z nich kończyła się nie po naszej myśli (6 wygranych, 6 remisów, 15 przegranych).

Nas obchodzą jednak starcia z reprezentacją Czech, a takie odbywały się od 1997 roku i nazbierało się już tych spotkań 8. Co ciekawe na ten moment bilans to równe 4 wygrane i 4 porażki. W pierwszym spotkaniu w 1997 roku Polacy przegrali w meczu towarzyskim 1:2. Trzy ostatnie spotkania to kolejno 0:1 na Mistrzostwach Europy 2012, 3:1 w sparingu (2015) i 0:1 w kolejnym sparingu (2018). Mecze z Czechami są dla nas więc nieprzewidywalne. Oczywiście suche dane bez konkretnej wiedzy jeszcze nic nie dają - jeżeli chcesz wiedzieć jak analizować mecze obstawiane w internecie, to sprawdź nasz poradnik.

2. Typy bukmacherskie na Polska – Czechy (24.03.23)

Jak obstawiać mecz Polska – Czechy? Mamy kilka pomysłów wysnutych na podstawie statystyk, ale też potencjału zespołów oraz ostatnich występów. Jesteśmy przekonani, że ten mecz to coś więcej niż tylko standardowe zakłady 1X2.

2.1 Pewny typ bukmacherski na Polska – Czechy

To na pewno będzie wyrównany mecz, przynajmniej przez sporą jego część. Polska i Czechy są na mniej więcej podobnym poziomie, nawet jeżeli Czesi nie mają takiej gwiazdy, jaką jest obecnie Robert Lewandowski. Nie oznacza to jednak, że nasi południowi sąsiedzi nie mają dobrej drużyny – wręcz przeciwnie. W rankingu światowym Czesi są na 35. pozycji, a Polska na 26., nie jest to więc wielka różnica. Naszym zdaniem biorąc pod uwagę potencjał ofensywny obu ekip (Lewandowski czy Patrick Shick),a także problemy w defensywie (po MŚ kilku zawodników, z Glikiem na czele, może zrezygnować), spowodują, że BTS to dobry typ bukmacherski na Polska – Czechy.

2.2 Typ na dokładny wynik w meczu Polska – Czechy 1:1

Gdybyśmy mieli obstawiać rezultat tego spotkania, byłby to remis. To wielka niewiadoma, a zespoły pewnie podejdą na zasadzie – aby zbyt wiele nie stracić. Polska naszym zdaniem jest kadrowo silniejsza, ale możliwy koniec kariery reprezentacyjnej u kilku czołowych piłkarzy może spowodować, że w eliminacjach zagra już znacznie odmieniony zespół. Wobec tego trudno mówić tu o jakiejś przewadze, dlatego nasz typ na dokładny wynik na Polska – Czechy to remis 1:1.

2.3 Polska – Czechy darmowe typy bukmacherskie

Co jeszcze można obstawić na Polska – Czechy? Typy bukmacherskie na liczbę bramek mogą być ciekawe, nie spodziewamy się szybkiej kapitulacji, dlatego niezłym typem może być powyżej 1,5 bramki w drugiej połowie.

2.4 Pozostałe typy bukmacherskie na Polska – Czechy

Bliżej wydarzenia poznamy więcej kursów bukmacherskich na Polska – Czechy i będziemy w stanie wskazać zakłady o mianie valuebeta. Już teraz wiemy jednak, że typ bukmacherski na BTS w meczu Polska – Czechy może przynieść niezły zysk.

3. Co, gdzie i jak. Polska – Czechy: data, godzina, transmisja

Spotkanie pomiędzy Polską a Czechami odbędzie się w ramach eliminacji do Euro. Mistrzostwa Europy odbędą się już w 2024 roku, dlatego nagromadzenie spotkań będzie dość duże. Czechy to pierwszy rywal, data meczu Polska – Czechy została wyznaczona na 24 marca 2023 roku, a godzina rozpoczęcia to 20:45. Sam mecz rozegrany zostanie na Fortuna Arena w Pradze.

Oczywiście jak to w przypadku meczów reprezentacji, transmisja z Polska – Czechy będzie dostępna na antenie Telewizji Polskiej. Darmowy stream znajdziecie natomiast na sporttvppl.

4. Polska – Czechy zakłady bukmacherskie online. Gdzie obstawiać?

Zakłady na Polska – Czechy pojawią się u wszystkich bukmacherów, na ten moment znajdziecie je jednak w STS. Czy oznacza to tyle, że zaraz warto będzie sprawdzać wszystkie legalne portale? Co to, to nie, bo roboty byłoby sporo. Dlatego zakłady bukmacherskie na Polska – Czechy przejrzeliśmy dokładnie i mamy dla kilka rad!

4.1 Obstawianie Polska – Czechy na żywo (i nie tylko) w STS

Gdzie obstawiać Polska – Czechy live? To proste, STS radzi sobie w tym zakresie bardzo dobrze. STS to ciekawa oferta, wysokie kursy i świetna aplikacja. To zależy tylko od Ciebie, co odpowiada Ci bardziej - granie na desktopie czy telefonie lub tablecie. Zakład bez ryzyka w STS - czemu nie skorzystać? Nasze typy wykorzystasz również na granie w punkcie bukmacherskim, ale nie odbierzesz tam specjalnych bonusów, o czym piszemy w naszej analizie.

Serwisy rekomendowane przez Legalnych Bukmacherów

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP

5. Najwyższe kursy bukmacherskie na Polska – Czechy

Jak wspomnieliśmy na ten moment kursy na to wydarzenie wystawił STS, a dostępnych zdarzeń nie ma jeszcze zbyt wiele. Kurs bukmacherski na wygraną Czech z Polską to 2,50, zwycięstwo Polaków wyceniane jest na 2,90, a remis, który wskazaliśmy jako jeden z naszych typów, to 3,25 w STS. Tak zbliżone kursy na poszczególne rozstrzygnięcia pokazują tylko to, że bukmacherzy nie są w stanie przewidzieć najprawdopodobniejszego scenariusza tego spotkania. Warto jednak śledzić kursy bukmacherskie na Polska – Czechy, bo jeżeli szala zwycięstwa będzie się przechylać na korzyść jednej z ekip, będzie jasne, że dzieje się tak na podstawie czynników wynikających z analizy.

6. Co musisz wiedzieć o meczu Polska – Czechy (FAQ)

6.1 ⚽ Kiedy mecz Polska – Czechy?

Mecz odbędzie się 24 marca 2023 roku o 20:45.

6.2 ⚽ Kto jest faworytem meczu Polska – Czechy?

Wyżej oceniane są szanse Czech, jednak różnica między notowaniami obu drużyn jest naprawdę niewielka i przed meczem bukmacherzy mogą jeszcze zmienić zdanie.

6.3 ⚽ Jaki jest typ na Polska – Czechy?

Nasz typ bukmacherski na mecz Polska – Czechy to BTS.

skomentuj Polska–CzechyTypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie