OKbet Kod Promocyjny

Niewiele wiemy o tym zapowiadanym bukmacherze, ale zakładamy, że do OKBet kod promocyjny się pojawi i zapewni ciekawy bonus na start dla graczy. Jeśli bonus powitalny faktycznie będzie dostępny w serwisie, to zakładamy, że będzie dostępny na wszystkie sekcje, a absolutne bukmacherskie minimum na naszym rynku to zakłady, zakłady na żywo, esport oraz sporty wirtualne.

Bo u wielu bukmacherów kod promocji uruchamia bonus czy bonusy powitalne lub sprawia, że dostępna w standardzie oferta jest powiększana o jakiś ekskluzywny element. Przykłady z rynku można by mnożyć, tak działają m.in. Fortuna czy STS. A jak będzie z OKbet? Bukmacher może (choć nie musi…) ruszyć w każdej chwili, więc warto wiedzieć o nim jak najwięcej.

W tym tekście zbieramy dla Was wszystkie informacje, które dotyczą OKbet. Czy będzie w OKBet kod promocyjny, jaka jest oferta na zakłady i jak wygląda kwestia legalności serwisu – m.in. o tych sprawach przeczytacie poniżej. Od razu jednak zaznaczmy, że wiele rzeczy związanych z tym bukmacherem pozostaje tajemnicą. Bo skąd wziąć kod bonusu, skoro nie znamy nawet daty uruchomienia serwisu OKBet?

OKBet Kod Promocyjny

Sekcja Opis
Kod promocyjny OKBet Więcej szczegółów po starcie serwisu
Bonus na start OKBet Więcej szczegółów po starcie serwisu
Zezwolenie na zakłady Stacjonarnie i w sieci
Numer Licencji OKBet PS4.6831.28.2017

1. Skąd wziąć działający w OKbet kod promocyjny?

OKbet max bonus (maksymalny bonus online)
OKbet Kod promocyjny listopad 2022
niewymagany
Idź do OKbet
OKbet Kod promocyjny grudzień 2022
niewymagany
Idź do OKbet
styczeń 2023 luty 2023
marzec 2023 kwiecień 2023
maj 2023 czerwiec 2023
lipiec 2023 sierpień 2023
wrzesień 2023 październik 2023

Jeżeli będzie można wykorzystać w OKbet kod bonusowy, to na pewno będziecie mogli poznać go w naszym serwisie. Publikujemy wszystkie informacje na temat tego typu dostępnych w Polsce ofert. Wielu bukmacherów przygotowuje swoje kody rejestracyjne w porozumieniu z nami, co znaczy, że tylko wpisanie pozyskanego od nas voucher kodu uruchomi lub powiększy promocję.

Czyli problemem nie jest to, skąd wziąć działający w OKbet kod promocyjny na zakłady, bo to się robi u nas, ale kiedy i czy w ogóle będzie to możliwe. Serwis jest na razie tylko zapowiedziany, choć nawet to jest stwierdzeniem trochę na wyrost! Tak naprawdę mamy tylko szczątkowe informacje o samej marce i pewność, że jest legalna. Jeśli można coś konkretnego powiedzieć o OKbet, to jeszcze jest to zgadywanie.

LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy
Bonus do 1660 PLN!
Standardowy bonus na STS
Bonus do 1560 PLN

2. Polski Bukmacher Sp. z o.o. właścicielem OKbet

Zaraz zastanowimy się, co będzie można znaleźć w OKbet, ale najpierw pociągnijmy wątek legalności. Właścicielem bukmachera jest Polski Bukmacher Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Limanowskiego 10 w Dąbrowie Górniczej (KRS: 0000687635, NIP: 6292481907, REGON: 367989720). Firma ma prawo działać na polskim rynku zakładów wzajemnych online na mocy zezwolenia nr PS4.6831.28.2017. Ministerstwo Finansów wydało je 3 stycznia 2019 roku.

Czyli OKbet to legalna marka. Wiąże się z nią jednak ciekawa historia. Otóż zezwolenie Polskiego Bukmachera obejmuje nie tylko oferowanie zakładów na stronie okbet pl, lecz także na noblebet pl. Jeżeli śledzicie, co słychać na rynku, to na pewno wiecie, że w 2019 roku Noblebet zaczął działać. Czyli można powiedzieć, że w połowie Polski Bukmacher zaczął już realizację swoich biznesowych planów. To jednak zbyt skąpe informacje, żeby na ich podstawie określić choćby przybliżoną datę premiery OKbet. Kodu vouchera też z nich nie wyciśniemy, choć to oraz inne cechy nowego bukmachera można pewnie prognozować na bazie oferty Noblebet. A jak mogą wyglądać i co gwarantują kody promocyjne na legalne zakłady bukmacherskie online dowiecie się z naszego artykułu.

3. Czy na pewno dostaniemy kod promocyjny? OKbet jeszcze tego nie ujawnił

Można się spodziewać, że w pierwszej fazie działania tego serwisu do otrzymania bonusu, kod do OKbet nie będzie wymagany. Skąd to wiemy? W sumie nie tyle wiemy, co się domyślamy. W Noblebet kod promocyjny nie jest dostępny, a to może być podpowiedź, jak prezentować się też będzie ta druga oferta z portfolio Polskiego Bukmachera. Jeśli chcecie się dowiedzieć jak to wygląda w przypadku starszego brata OKBeta, to wystarczy, że sprawdzicie naszą recenzję. Już działający serwis zakłada uruchomienie bonusu po prostym przejściu do formularza rejestracyjnego z naszego linku.

Legalni Bukmacherzy w Polsce

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!
Kod promocyjny
Odkryj kod

4. Jaki bonus będzie dostępny w OKbet?

To niestety także trudno powiedzieć. W Noblebet premia powitalna składa się z 3 elementów o łącznej wartości maksymalnej na poziomie 1650 zł. To sporo, ale pamiętajmy, że bukmacher stara się o wizerunek firmy wpasowującej się w potrzeby najbardziej wymagających, ekskluzywnych wręcz klientów. W praktyce udaje się to średnio, ale niewykluczone, że takie podejście oznacza dość wyraźny podział marek znajdujących się w rękach właścicieli Polskiego Bukmachera.

Skoro „noble” i „bet” układają się w zakłady „ekskluzywne”, to być może „ok” i „bet” oznaczać będą ofertę dla mniej zamożnych klientów. To domysły, ale przecież czymś te marki muszą się od siebie różnić, prawda? Gdyby te przewidywania okazały się trafione, to premia dostępna w OKbet byłaby zapewne niższa w porównaniu z Noblebet. Ale jaka dokładnie, tego nie wiemy. Jak tylko pojawią się nowe informacje, przekażemy je Wam.

5. Internetowe zakłady bukmacherskie OKbet

Pod względem samych zakładów bukmacherskich po OKbet online nie ma co spodziewać się fajerwerków, lecz po prostu solidnej, raczej niezbyt charakterystycznej oferty. Czyli najważniejsze dyscypliny sportowe (od piłki nożnej po e-sport), tryb przedmeczowy i na żywo, kupony singlowe, akumulatory i systemowe, może jakaś baza statystyk. To już widać po Noblebet, że Polski Bukmacher idzie raczej bezpieczną ścieżką. Z jednej strony to dobrze, bo w zasadzie od wejścia do serwisu można czuć się pewnie. Ale z drugiej strony chciałby się dostać coś interesującego, jakąś niestandardową propozycję zakładów (np. funkcję totalizatora znaną z innych serwisów), możliwość typowania w trakcie streamingu wybranych meczów itd. Ale kto wie, może OKbet pozytywnie zaskoczy nas na tym polu? To się okaże.

6. Gra mobilna i metody płatności w OKBet

Super byłoby, gdyby OKbet dał graczom możliwość typowania poprzez aplikację mobilną. To możliwe, bo przecież w Noblebet apka działa (póki co tylko na Androidzie), więc przerobienie jej na apkę OKbet nie powinno być bardzo skomplikowanym zadaniem. Wzorem do naśladowania może być legalny bukmacher Forbet, który apkę na iOS i androida udostępnił bardzo szybko - o czym pisaliśmy w naszym tekście.

Co do metod płatności, to również w tym przypadku sądzimy, że Polski Bukmacher pójdzie ścieżką przetartą już w pierwszym uruchomionym serwisie. Jeśli tak, to w OKbet będzie można skorzystać z tych metod zarządzania kasą: Przelewy24, Paymenticon, Tpay, Dotpay, Dotpay Cards, Paysafecard i BLIK. To oznaczałoby raczej klasyczny zestaw i brak e-portfeli. Ale zobaczymy. Super by się stało, jeśli w OK Bet szybkie płatności byłyby dostępne na start... To jest funkcja, na którą stawia coraz więcej firm i która jest pozytywnie odbierana przez graczy. Ewidentnie skończyły się czasy tygodniowych realizacji zleceń płatności.

7. Czy warto czekać na OKbet?

Jak na każdego innego bukmachera – jasne, że warto. Im bogatszy rynek, tym większa szansa, że znajdziecie na nim coś dla siebie. I że bukmacherzy będą musieli mocno konkurować o klientów, co dobrze wróży w kontekście promocji. Także czekać warto. Ale też lepiej nie przeceniać roli OKbet na rynku. Ten serwis nie zrewolucjonizuje podejścia do zakładów bukmacherskich w Polsce. Już widać, że Noblebet jest raczej średniakiem i taki sam los czeka pewnie drugą markę z grupy tworzonej przez Polskiego Bukmachera. Choć jeśli OKBet kod promocyjny zostanie udostępniony przez bukmachera i będzie zawierał ciekawe promocje, to gracze na pewno spojrzą na nowego buka przychylniejszym okiem. W ogóle może się okazać, że na start serwisu trochę poczekamy. Nie znamy biznesowych ruchów w planach właściciela, ale przecież nie można wykluczyć, że bukmacher trafi do typerów dopiero wtedy, gdy (lub wręcz „jeśli”…) Noblebet okaże się sukcesem. Jedno jest pewne. Pozostaje nam cierpliwie czekać na rozwój wypadków i nowe informacje w sprawie OKbet. Kod promocyjny do legalnego bukmachera OKBet pojawi się od razu po tym, jak bukmacher zdecyduje, czy go graczom udostępnić - wystarczy skorzystać z naszej wyszukiwarki kodów na stronie głównej.

8. FAQ - Promocyjny Kod w OKBet

8.1 🧐 Czy OKBet to zaufana marka?

OKBet posiada zezwolenie udzielone przez Ministerstwo Finansów, wobec tego jest w pełni legalną marką, a co za tym idzie, można jej zaufać. Oczywiście jak już wystartuje.

8.2 🔜 Kiedy OKBet wystartuje?

Tego niestety nie wiemy. Właściciel Noblebet i OKbet postawił póki co na ten pierwszy serwis i na ten moment nie mamy żadnych informacji o potencjalnym starcie OKBet. Nie spodziewamy się, że wydarzy się to na początku 2022 roku.

8.3 💵 Czy otrzymam kod promocyjny do OKBet?

Zakładamy, że promocja powitalna w OKBet się pojawi, ale niekoniecznie będzie wymagała do tego kodu promocyjnego. Tak to działa w przypadku Noblebet, więc najprawdopodobniej w OKbet kod promocyjny również nie będzie potrzebny.

skomentuj OkbetKodPromocyjny
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie