Obstawianie E-sportu

przez LegalniBukmacherzy z by LegalniBukmacherzy
Obstawianie E-sportu E sport obstawianie sts

Czy obstawianie e-sportu to dobry sposób na ogranie bukmachera? Ależ oczywiście! Zakłady bukmacherskie na e-sport to dziś jedna z najważniejszych sekcji u każdego chcącego się liczyć bukmachera. Nie wyobrażamy sobie oferty poważnego buka bez oferty zakładów na gry komputerowe, które są coraz popularniejsze nie tylko jeśli chodzi o oglądanie, ale również jeśli chodzi o grę u buka. Skoro tak się dzieje i niewątpliwie e-sport u bukmachera to nie jest już żadna nisza, przychodzimy z pomocą, aby tym, którzy jeszcze nie za wiele wiedzą, wytłumaczyć co i jak. Jednak to nie tylko przewodnik po e-sporcie u bukmachera, nasze porady powinny być przydatne również dla tych, którzy u bukmachera na e-sporcie nieco już wygrali.

1. Czym jest e-sport: definicja

Chcesz obstawiać e-sport, ale nie wiesz do końca z czym to się je i co to w ogóle jest ten e-sport? Zakładamy, że każdy ma jakiekolwiek pojęcie w tym temacie, ale oczywiście tłumaczymy najprościej jak się da. E-sport to zmagania graczy w grach komputerowych. Nie mówimy tutaj o zwykłej grze online, bo prosty multiplayer w byle grze nie spełnia tutaj kryteriów. E-sport ma znamiona rozgrywki profesjonalnej i przede wszystkim nastawionej na zwycięstwo, a nie samą zabawę. Dlatego do samego e-sportu nie zalicza się zwykła rankingowa partyjka w LoLa, mimo tego, że dzięki niej możemy awansować lub spaść z danej dywizji. O esporcie mówimy dopiero wtedy, kiedy mamy do czynienia ze zorganizowanym turniejem, z określoną pulą nagród oraz profesjonalną obsadą. Mianem e-sportowca nazwiemy więc osobę, która bierze czynny udział w zawodach i najczęściej należy do jednej z organizacji e-sportowych, które w tych realiach zastępują kluby. Przykładem takiej organizacji niech będzie popularny w Europie Fnatic, który bierze udział w rozgrywkach w wielu grach. Zanim przejdziemy dalej, musimy jeszcze wyjaśnić jedną kwestię. Oczywiście zupełnie czym innym są sporty wirtualne u bukmachera, a czym innym e-sport - te pierwsze przedstawiliśmy szczegółowo w naszej analizie.

2. Zakłady bukmacherskie na e sport

Gdzie znaleźć zakłady na esport? Jak już wspomnieliśmy, w zasadzie większość marek na naszym rynku to bukmacherzy z e-sportem. To wymogi rynku, gracze są coraz bardziej zainteresowani materią, która nie jest wcale tak skomplikowana, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Obstawianie e-sportu staje się coraz popularniejsze, ale to nie oznacza, że możemy stwierdzić, że każdy bukmacher traktuje e-sport w stu procentach poważnie. Niektórzy oferują okrojoną liczbę gier komputerowych do obstawiania, inni nie dają nam nic specjalnego, jak choćby bonusów, które możemy przeznaczyć bezpośrednio na e-sport. Jeszcze inni w swojej ofercie nie dają nam większych możliwości niż wskazanie zwycięzcy. A przecież kursy bukmacherskie na e-sport wcale nie muszą ograniczać się do zwykłego zakładu 1x2, niesie to za sobą znacznie większe możliwości. Co możemy obstawiać w ramach e-sportu? W przypadku gier sportowych sytuacja wygląda podobnie jak w prawdziwym sporcie, popularne w innych dyscyplinach są kursy under/over choćby na liczbę zabójstw, rozegranych partii, czy czasu na rozegranie danej gry. Możliwości obstawiania e-sportu u legalnych bukmacherów są naprawdę ogromne.

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy Bonus do 1459 PLN!
Zgarnij bonus na e-sport w STS!

3. Ranking bukmacherów: E-sport

Na pytanie gdzie obstawiać e-sport odpowiadamy trzema propozycjami. Dwie pierwsze to absolutne pewniaczki, trzecia to opcja może nie tak mocna jak tamte, ale posiadająca również ciekawy bonus na zakłady e-sportowe. Gotowi? Ruszamy.

3.1 Czołowy bukmacher z e-sportem – Fortuna

Jaki jest najlepszy bukmacher na e-sport? Myślę, że jeżeli ktoś Wam powie, że to Fortuna, to nie minie się z prawdą. Co prawda nie znajdziecie tutaj jakichś wybitnych bonusów na e-sport, te mogą znaleźć się czasowo w ofercie bukmachera, ale poza tym nie mamy tutaj żadnych zarzutów. Szeroka oferta gier e-sportowych do obstawiania, wysokie kursy i przede wszystkim duży wybór zdarzeń. To może być bardzo przydatne, aby dokonać odpowiedniego wyboru przy stawianiu na e-sport. Pamiętaj, aby rejestrując się w Fortunie przejść na portal eFortuna klikając w nasz link. To zapewni Ci dostęp do premii powitalnej w kwocie aż do 2230 złotych!

3.2 E-sport w STS – gwarancja jakości i bonusów

W zasadzie na równi z Fortuną możemy tutaj przedstawić STS. Również mamy tutaj do czynienia z zakładami na e-sport online na najwyższym poziomie. Dlatego i w tym przypadku stwierdzenie STS – najlepszy bukmacher e-sport – nie będzie żadną przesadą. Co wyróżnia STS poza szeroką ofertą na obstawianie e-sportu oraz wysokimi kursami? Ano bonusy. Bonusy na e-sport w STS to najlepsza taka oferta na naszym rynku. Teraz dostępna jest jedna opcja – to bezpieczne 25 PLN na e-sport. Wystarczy dołączyć do akcji na portalu bukmachera (po rejestracji przy pomocy naszego kodu: LBVIP). Oferta dotyczy kuponów solo na wydarzenia z kursem minimum 1,85. Jeżeli Twój zakład się nie powiedzie STS zwróci 10% wartości wkładu. Przegrane kupony w danym tygodniu są sumowane, a maksymalnie możemy odzyskać do 25 złotych. Cashback na e-sport w STS to naprawdę opcja godna uwagi. Poza tym bukmacher posiada również bonus 40 PLN live, który możemy otrzymać obstawiając zakłady bukmacherskie na e-sport. Za każdy kupon spełniający warunki (kupon ako, minimum jedno zdarzenie e-sportowe, kurs kuponu min. 1,85, stawka minimalna 10 PLN) otrzymasz 2 PLN i tak aż do 40 PLN. Inne promocje bukmacherskie na legalne zakłady poznasz czytając nasz artykuł.

3.3 BetFan i freebet na e-sport

E-sportowe zakłady bukmacherskie w BetFan również wyróżniają się różnorodnością gier – często właśnie u tego bukmachera spotkamy najdziwniejsze propozycje. Ale nie o tym dziś – w BetFan zgarniecie również freebety na e-sport. Jeżeli przy drugim depozycie wpłacisz minimum 40 złotych, to otrzymasz pięć darmowych zakładów na e-sport w kwocie po 2 złote. Aby zgarnąć bonus powitalny, pamiętaj przy rejestracji o kodzie: LBVIP.

Najlepsi bukmacherzy: e-sport

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady Bonus do 2230 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Idź do STS
BetFan
BetFan
Bonus Zakłady Bonus do 2961 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Idź do BetFan

4. Najpopularniejszy e-sport u bukmachera

Jakie są najpopularniejsze gry e-sportowe w zakładach bukmacherskich? Dostępnych możliwości jest bardzo wiele i cały czas ich przybywa. Jakie dyscypliny e-sportu możemy obstawiać? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie na liście poniżej:

  • CS:GO
  • League of Legends
  • DOTA2
  • StarCraft 2
  • King of Glory
  • Rainbow Six
  • Warcraft 3
  • Arena of Valor
  • Rocket League

Oczywiście to tylko najczęściej pojawiające się zakłady bukmacherskie na e-sport u polskich bukmacherów. W przeszłości mieliśmy choćby możliwość obstawiania World of Tanks, ale ze względu na małą popularność e-sportu w tej i innych grach, zdarza się to o wiele rzadziej. Najpopularniejsze dyscypliny e-sportowe u bukmachera to zdecydowanie League of Legends i DOTA2, a dużym zainteresowaniem cieszy się również obstawianie CS:GO.

5. Jak obstawiać e-sport u bukmachera

Szukacie porad w zakresie zakładów bukmacherskich na e-sport? Przede wszystkim chcielibyśmy zaznaczyć, że podobnie jak w przypadku standardowego sportu, tak i tutaj często warto wgłębić się w temat i poszukać zdarzeń innych niż tylko zakładów na zwycięzcę. Oczywiście, taką możliwość mamy głównie przy okazji większych turniejów dlatego obstawiając e-sport w sieci warto być czujnym i trzymać rękę na pulsie. Mistrzostwa Świata i inne tego typu imprezy powinny być przez Was szczególnie śledzone. Wtedy to możemy obstawić bardzo wyspecjalizowane zdarzenia. E-sport i obstawianie meczów LoL-a nie różni się tak bardzo od standardowych zakładów, dlatego jeżeli obstawianie meczów online budzi Twoje wątpliwości, to zostaną one rozwiane dzięki naszej publikacji.

6. Esport typy bukmacherskie

Oczywiście na największe wydarzenia darmowe typy bukmacherskie na e-sport znajdziecie również na naszym portalu. Ogólna porada dotycząca obstawiania e-sportu jest taka – gry komputerowe w dużej mierze opierają się na statystyce czy analizie. Gracze bardzo często podejmują decyzje na podstawie skomplikowanych danych, dlatego dotarcie do choćby najprostszych statystyk jest tu drogą do sukcesu. Dlaczego? Bo bukmacherzy przygotowując bardziej skomplikowane zdarzenia często biorą pod uwagę siłę danej drużyny, a nie choćby jej nastawienie. Najlepszym przykładem będzie obstawianie League of Legends. Mamy tutaj często możliwość postawienia na pierwszą krew dla jednej z drużyn. Często lepsza drużyna wcale nie musi być agresywna na początku rozgrywki, co bardzo dobrze widać w statystykach – mimo to bukmacherzy najczęściej dają przy takim zdarzeniu niższy kurs na faworyta, a nie na tego, który zdecydowanie cześciej sięga po pierwszą krew. Dlatego zakłady bukmacherskie na LoL-a mogą przynieść wymierne korzyści.

7. E-sport i bukmacherzy – wnioski

Czy zakłady na e-sport to dobry sposób na zarobek u bukmachera? Naszym zdaniem tak. To ciągle niedoceniana dziedzina, na której można notować niezłe wygrane. Pamiętajmy tylko, że wszystko dzieje się w wirtualnym świecie, co wiąże się często z dużą dozą nieprzewidywalności, nawet mimo sporych kursów na niektóre zespoły. Dlatego w tym zakresie apelujemy o rozwagę i raczej częstsze zakłady na e-sport za niższe kwoty, niż granie na bardzo wysokie stawki. W ten sposób obstawianie e-sportu może przynieść Wam naprawdę niezłe zyski.

skomentuj ObstawianieE-sportu
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie