Najlepsza Strona Bukmacherska

przez Legalni Bukmacherzy z by Legalni Bukmacherzy
Najlepsza Strona Bukmacherska Najlepsza strona bukmacherska sts

Zakłady to temat bardzo szeroki i ciągle się rozwijający, a gracze zastanawiają się jaka jest najlepsza strona bukmacherska. Wiemy o tym, bo często otrzymujemy takie zapytania. To oczywiście nie jest temat prosty i jednoznaczny, ale podjęliśmy wyzwanie i tym razem wytłumaczymy Wam dokładnie jak według nas wygląda ta kwestia. Czy istnieje w ogóle najlepszy serwis bukmacherski i jeśli tak, to gdzie go szukać? Rozsiądźcie się w fotelach i przeczytajcie do końca nasz przewodnik po portalach bukmacherskich.

1. Czym są strony bukmacherskie?

Na początek może doprecyzujemy o co nam dzisiaj chodzi. Strona bukmacherska to przecież termin bardzo szeroki i może dotyczyć portali o różnej działalności. Dla przykładu nasz serwis – Legalni Bukmacherzy com – również w pewnym stopniu jest stroną bukmacherską online. Ale nie o tego typu witrynach bukmacherskich dzisiaj chcielibyśmy napisać.

Chodzi nam po prostu o najlepsze portale online z zakładami, na których za pieniądze możecie obstawiać mecze, wydarzenia polityczne oraz rozrywkowe, a także sporty wirtualne czy gry karciane. Jest tego naprawdę sporo, ale już na pewno rozumiecie. Mówiąc serwis bukmacherski mamy na myśli bukmachera działającego w internecie, gdzie możemy zawierać zakłady - a jak obstawiać żeby wygrać u buka dowiecie się z naszego poradnika.

2. Portale bukmacherskie legalne w Polsce

Oczywiście sama kategoria topowych stron bukmacherskich w internecie jest niezwykle szeroka. Nawet osoby, które niekoniecznie są obeznane w zakładach na pewno byłyby w stanie wymienić wiele z największych bukmacherów. Zwłaszcza, że pewnie do głowy przyjdą światowe marki, których reklamy spotkamy choćby na koszulkach wielkich klubów piłkarskich. William Hill, Bet365, Bwin, 1xBet... na pewno doskonale jesteście obeznani z tymi największymi witrynami bukmacherskimi.

Ale również nie o nich dzisiaj będziemy pisali – bo o ile na pewno w naszym rankingu światowych bukmacherów powyższe marki by się znalazły, to jednak mówimy tutaj o legalnych stronach bukmacherskich w Polsce. Te kryteria spełniają jednak tylko te serwisy z zakładami, które posiadają licencję – czyli po prostu zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów. Takowego niestety wyżej wymienieni nie posiadają – w takim razie do wyboru mamy nieco węższe spektrum przy wyborze najlepszych stron bukmacherskich, a Wy macie mniejszą zagwozdkę jaki serwis bukmacherski jest najlepszy – zresztą te wątpliwości też już niebawem rozwiejemy.

3. Strony bukmacherskie z bonusami

Co oferują portale online z zakładami bukmacherskimi? Oczywiście tutaj bukmacherscy wyjadacze doskonale będą wiedzieli. Polskie serwisy z bukmacherką oferują przede wszystkim:

 • Zakłady sportowe,
 • Zakłady na e-sport,
 • Zakłady rozrywkowe/specjalne,
 • Zakłady polityczne,
 • Zakłady na sporty wirtualne,
 • Obstawianie gier karcianych.

Ta powyższa lista to w zasadzie zestaw najbardziej kompletnych portali bukmacherskich w Polsce. Opcje kasynowe czyli automaty owocówki, loterie czy bingo zupełnie tutaj nie wchodzą w grę ze względu na regulacje prawne. Braki w ofercie strony bukmacherskie nadrabiają innymi aspektami, czyli bonusami. Te potrafią być naprawdę kuszące i iść w tysiące złotych, chociaż nie zawsze wysokość tego bonusu na portalu bukmacherskim odzwierciedla możliwość uzyskania wskazanych środków. Jakie są bonusy bukmacherskie u buka tłumaczymy w osobnym tekście, bo to temat rzeka. A gdzie te bonusy możemy uzyskać?

4. Ranking najlepszych serwisów bukmacherskich

Wiemy już to co powinniśmy wiedzieć zanim wybierzemy najlepsze strony bukmacherskie w Polsce, więc zaczynamy selekcję. Braliśmy pod uwagę wszystko, od szybkości działania – nomen omen – strony bukmacherskiej. Wzięliśmy również na warsztat dostępność aplikacji mobilnej i jej działanie, bo sami wiecie jak wersje mobilne stron w przeglądarce na anroidzie czy iOSie wyglądają – nie ma szału. Oczywiście skoro mówimy o portalach bukmacherskich, nie mogliśmy pominąć aspektu pomocy w danym serwisie – czy support odpisuje szybko i rzeczowo, czy jednak możemy się spodziewać wymijających i nic nie wnoszących odpowiedzi. Przede wszystkim zrewidowaliśmy jednak to, jak wyglądają bonusy wpłaty i wypłaty oraz kursy w serwisach bukmacherskich. Czyli te rzeczy, z których najczęściej będziecie u bukmachera korzystać, a które w dużej mierze wpływają na wybór odpowiedniego portalu bukmacherskiego.

Wzięliśmy te wszystkie aspekty, wystawiliśmy noty i zebraliśmy je tak, aby wyciągnąć średnią. Wyszło nam, że dwa portale bukmacherskie w polskim internecie zdecydowanie się wyróżniają, ale kilka innych serwisów również jest daleko przed maruderami.

4.1 🥇 Fortuna – czyli najlepsza strona bukmacherska w Polsce

Jak oceniamy serwis bukmacherski Fortuna? Byłoby 10/10, gdyby nie to, że brakuje nam tutaj kilku rzeczy. O nich jednak na końcu tego krótkiego opisu czołowego portalu bukmacherskiego w naszym kraju. Zalety strony eFortuna wymienimy w podpunktach – żeby było to lepiej widoczne.

 • Obstawianie bez podatku w ramach happy hours (24/7),
 • Proste i przejrzyste warunki bonusu powitalnego (do 2230 zł! - nasz ekskluzywny bonus),
 • Najlepiej przedstawione kursy bukmacherskie na rynku,
 • Szeroka oferta zakładów na przeróżne dyscypliny – brylują w stosunku do konkurencji w sportach walki oraz wyścigach konnych.

To naprawdę tylko kilka z rzeczy, które oceniliśmy w naszej analizie portali bukmacherskich w Polsce najwyżej.

W naszej skali od 1-5 serwis bukmacherski Fortuna oceniamy na bardzo solidne 4,5. Brakuje nam tu jedynie sportów wirtualnych i zakładów na gry karciane, ale biorąc pod uwagę jak wiele uwagi ten portal bukmacherski w sieci przywiązuje do opinii graczy, spodziewamy się, że lada chwila i tutaj ta opcja się pojawi. Jeżeli jesteście zainteresowani grą u tego buka, to przejdźcie na jego stronę przy pomocy naszego odsyłacza – dzięki temu w przy rejestracji na stronie bukmacherskiej w polu z kodem promocyjnym pojawi się odpowiednie hasło i zapewni wam ekskluzywny bonus wyższy niż standardowy bonus dostępny w serwisie bukmacherskim eFortuna. To 2230 zł, a w tym 210 złotych bez ryzyka i 20 zł bez depozytu! Szczegóły tego jak działa kod vouchera w eFortuna opisaliśmy już wcześniej, więc jeżeli nie wiecie, to możecie je sprawdzić!

Standardowy bonus na Fortuna Bonus do 2220 PLN
LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy Bonus do 2230 PLN!
Załóż konto w eFortuna!

4.2 🥈 STS – topowy portal z zakładami w kraju

Nie będziemy się tutaj szczególnie rozpisywać, bo STS-a każdy doskonale zna. To czołowy bukmacher, kojarzony w dużej mierze ze swoimi punktami, które są rozmieszczone w wielu miastach w Polsce. Jak się jednak okazuje, również na polu internetowych stron bukmacherskich STS to absolutna czołówka. Czy dzieli go spora różnica od Fortuny? Zdecydowanie nie – gdyby serwisom bukmacherskim przyznawano złote piłki, to jedni byliby Cristiano, a drudzy Messim. Stronę bukmacherską STS również oceniamy na 4,5.

Czym wyróżnia się STS na tle Fortuny? Przede wszystkim topowy serwis bukmacherski STS posiada w swojej ofercie sporty wirtualne oraz to właśnie ten portal wprowadził do Polski Betgames. Poza tym, bonus również wygląda tutaj bardzo dobrze – 1259 złotych w tym 29 złotych bez depozytu. Tutaj pamiętajcie o wpisaniu przy rejestracji kodu LBVIP, bo dzięki temu promocja wynosi właśnie tyle, ile Wam rozpisaliśmy – w standardzie będzie to tylko do 1225 złotych!

Standardowy bonus na STS Bonus do 1200 PLN + 25 PLN freebet
LB Exclusive
Bonus z LegalniBukmacherzy Bonus do 1459 PLN!
Zarejestruj się w STS!

4.3 🥉 Inne portale bukmacherskie w internecie – na kogo warto rzucić okiem?

Tak jak pisaliśmy, za czołowymi portalami bukmacherskimi ustawiła się grupka pościgowa w liczbie trzech serwisów bukmacherskich online. Co to za strony z zakładami? Ano mówimy o LVBet, forBet oraz BetFan. Wymienimy po dwie zalety, które wyróżniają dany serwis od reszty stawki portali z zakładami w Polsce.

 • LVBet – nawet do 300 zdarzeń na dane wydarzenie, szybkie płatności (bonus do 3353 złotych! Kod: JOHNNYBET – zarejestruj się przy pomocy linku!),
 • forBet – dobrze działający program lojalnościowy, szeroka oferta na wirtuale (bonus do 2200 złotych, kod: JOHNNYBET),
 • BetFan – zakłady bez podatku, my bet czyli propozycje graczy na zakłady, który ten często przyjmuje (bonus do 2961 złotych, kod: LBVIP).

Najlepsze Strony Bukmacherskie

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady Bonus do 2230 PLN!
STS
STS
Bonus Zakłady Bonus do 1459 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Idź do STS
LVBET
LVBET
Bonus Zakłady Bonus powitalny do 3353 PLN!
kod promocji
JOHNNYBET
Idź do LVBET
ForBET
ForBET
Bonus Zakłady Bonus do 2050 złotych
Kod promocyjny
johnnybet
Idź do ForBET
BetFan
BetFan
Bonus Zakłady Bonus do 2961 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Idź do BetFan

5. Topowe witryny z zakładami w Polsce – podsumowanie

To by było na tyle w naszym przeglądzie portali bukmacherskich w Polsce. Jest ich w kraju kilkanaście, ale wiele z nich ma jeszcze wiele do nadrobienia. Nie będzie o to łatwo, bo wymienione przez nas internetowe portale z zakładami cały czas podwyższają poprzeczkę, która i tak wisi wysoko. Wiecie już jaka jest najlepsza strona bukmacherska, pamiętajcie tylko, aby odebrać ekskluzywny bonus w portalu bukmacherskim eFortuna, przechodząc tam przy pomocy naszego linku!

skomentuj NajlepszaStronaBukmacherska
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie