Khalidov – Soldić Typy Bukmacherskie

Khalidov – Soldić Typy Bukmacherskie

Nikogo nie powinno dziwić, że właśnie Mamed zawalczy w największym starciu w historii KSW – typy bukmacherskie na Khalidov – Soldić przygotowaliśmy już z myślą o tym wielkim wydarzeniu! Według informacji pojawiających się w mediach, to do tej pory największe pod względem sportowym i finansowym starcie w topowej europejskiej federacji MMA, obecnie pierwszoplanowa gwiazda czyli Roberto Soldić dzierżący pas w wadze półśredniej, zmierzy się z Chalidowem – ciągle mistrzem wagi średniej, który przez lata był najważniejszą twarzą całej federacji.

Czy dzisiejsze starcie zapewni emocje jakich wszyscy się spodziewają? I czy w ogóle 41-letni Khalidov może stawić czoła 26-letniemu Soldiciowi, przed którym przecież ciągle najlepsze lata kariery? Bukmacherzy są zgodni, to Chorwat jest tutaj zdecydowanym faworytem, a kursy bukmacherskie na walkę Khalidov – Soldić wynoszą kolejno 1,45 na Roberto i 2,75 na Mameda – różnica dość spora, zwłaszcza jak na walkę, w której przecież wszystko się może zdarzyć.

1. Typy bukmacherskie na Mamed Khalidov – Roberto Soldić

Dokładna analiza przed starciem wieczoru KSW 65: Soldić vs Khalidov, pozwoli nam przewidzieć jak potoczy się walka między dwoma gwiazdami federacji. W ostatnim czasie zdecydowanie więcej walk stoczył Chorwat, który sześć ostatnich starć kończył zwycięstwem i tylko jedną z nich po decyzji sędziów – w pozostałych przypadkach rywale przegrywali po mocnych ciosach zadawanych przez Chorwata. To największa broń Robocopa, który legitymuje się bilansem 19-3, a w przypadku wygranych to aż 16 KO/TKO, 1 poddanie i dwie walki zakończone decyzjami sędziów. Soldić przegrywał do tej pory tylko raz przez KO i dwukrotnie po decyzjach sędziów. Ostatnia przegrana to walka z Dricusem Du Plessisem, czyli nie byle kim. Do rewanżu doszło kilka miesięcy później i Soldić zdołał się odgryźć – wygrywając tak jak rywal poprzednio, po mocnych uderzeniach kończących walkę.

Soldić wygląda więc na rywala będącego w świetnej formie i ciągle walczącego, choć w czasie pandemii nie walczył zbyt wiele – tylko jedna walka pod koniec 2020 roku i podobnie w 2021 – dopiero jedno starcie na jego koncie. Jak do tego dorzucimy dwa starcia w 2019 roku, to ostatnie lata nie były najbardziej intensywne w wykonaniu zawodnika z Bałkanów.

Nie wiem czy to będzie największa moja walka w KSW. Stoczyłem dużo najważniejszych walk, ale osobiście jest to najważniejsze dla mnie, bo chciałem dokończyć karierę utrzymując poziom i walczyć z najlepszymi. W wieku 41 lat mogę się bić z zawodnikiem piętnaście lat młodszym, który jest mistrzem. Dla mnie to jest bardzo ważne. - Mamed Khalidov, Polsat Sport

A jak to wygląda w przypadku Khalidova? W pewnym momencie wydawało się, że wielka kariera zawodnika reprezentującego Biało-czerwone barwy, powoli dobiega końca. Po dwóch porażkach z Tomaszem Narkunem i jednej ze Scottem Askhamem, wszystko wskazywało na rychły koniec kariery. Ulgę fanom Khalidova przyniosło dopiero ostatnie starcie, czyli rewanż z Askhamem, kiedy to w ekspresowym tempie – bo w zaledwie 36 sekund – Khalidov rozprawił się z Brytyjczykiem. To była walka Mameda w starym dobrym stylu, pochodzący z Czeczeni zawodnik ruszył na rywala i kombinacją kopnięć i uderzeń skończył błyskawicznie starcie. Jak widać ciągle Khalidov ma ten błysk i siłę, ale czy będzie w stanie to pokazać ze znacznie młodszym rywalem – o tym przekonamy się już niebawem.

Zestawmy sobie jeszcze bilans obu zawodników, którzy już niedługo zmierzą się w walce wieczoru o pas wagi średniej.

Bilans walk Khalidova i Soldicia

Mamed Khalidov Roberto Soldić
35 zwycięstw 19 zwycięstw
7 porażek 3 porażki
2 remisy 0 remisów

Jeśli wciąż się wahacie i nie macie wytypowanego swojego faworyta to zapraszamy Was do zapoznania się z naszym artykułem, w którym omawiamy, jak wygląda skuteczne obstawianie walk u legalnych bukmacherów.

1.1 Typ bukmacherski na wynik walki Soldić – Khalidov: wygrana Chorwata

Nie jest to pierwsza rzecz, którą wrzucilibyśmy na kupon, ale naszym zdaniem Roberto Soldić pokona jednak Mameda Khalidova i pokaże, że jest obecnie największą gwiazdą KSW. Trudno powiedzieć, czy w oktagonie polskiej federacji będzie jeszcze większe wyzwanie przed Chorwatem – według nas to taki ostateczny test. Jeśli Soldić go zda, zapewne aby nadal rozwijać się sportowo, będzie musiał myśleć o przejściu do UFC, podobnie jak stosunkowo niedawno zrobił to Mateusz Gamrot. Czy Soldić pójdzie w ślady Polaka? Najpierw musi pokonać legendę KSW.

Naszym zdaniem zrobi to podczas gali KSW 65. Oczywiście Mamed nie jest bez szans, ale Roberto ma na rozkładzie zawodników na bardzo wysokim poziomie. Mańkowski, Du Plessis, Materla, czy ostatnio Patrik Kincl. Walka odbędzie się w wyższym limicie wagowym, niż Soldić zwykle walczy, ale nie powinno to stanowić większego kłopotu. Dlatego nasz typ na wynik walki Soldić – Khalidov to wygrana Chorwata.

1.2 Pewny typ bukmacherski na Roberto Soldić – Mamed Khalidov: KO/TKO

Aż 84% wygranych Soldicia to KO/TKO, w przypadku Mameda procent jest niższy (43%), ale liczba równie imponująca – Chalidow kończył starcia ciosami lub kopnięciami aż 15 razy. Groźną bronią bardziej doświadczonego zawodnika jest tutaj walka w parterze, ale nie spodziewamy się, że dojdzie tutaj do wielu obaleń i prób dźwigni czy duszenia. Robocop jest w tym zakresie całkiem niezły, choć zdecydowanie bardziej komfortowo czuje się w stójce. Oczywiście z perspektywy Mameda być może byłby to niezły plan – ściągnąć rywala do parteru, gdzie nie czuje się aż tak komfortowo, ale już same próby obalenia mogą spowodować nadzianie się na mocny cios lub kopnięcie. Dlatego nie przypuszczamy, że Khalidov będzie dążył za wszelką cenę do walki w parterze. Raczej dojdzie do tego, jeżeli najpierw Mamed naruszy ciosami Soldicia. Dlatego sądzimy, że co by się nie działo, to i tak walka musi się zakończyć przed czasem i to po KO/TKO. Ani jednemu, ani drugiemu zawodnikowi nie będzie na rękę przedłużanie walki do 5 rund. Khalidov ze względu na wiek, może mieć kondycyjnie problemy z wytrzymaniem walki ze znacznie młodszym Soldiciem, a Soldić raczej będzie się obawiał tego jednego kopnięcia czy ciosu ze strony Mameda – dlatego pewnie również będzie dążył do zakończenia walki przed czasem. Taki jest też nasz pewny typ bukmacherski na Soldić – Chalidow.

1.3 Inne typy bukmacherskie na Khalidov – Soldić

Typy bukmacherskie na Khalidov vs Soldić w STS od portalu Legalni Bukmacherzy (poza tymi, które już wymieniliśmy) prezentują się następująco:

Zakład Roberto Soldić Mamed Khalidov
zawodnik wygra przed czasem 2.10 3.75
zawodnik wygra na punkty 4.50 8.00
zawodnik wygra w 1. rundzie 6.50 10.00

2. Gdzie obstawiać legalne zakłady bukmacherskie na Khalidov – Soldić?

Walkę Khalidov – Soldić można obstawiać u najlepszych polskich legalnych bukmacherów. Oznacza to, że kursy są już dostępne w STS, Fortunie, a niebawem powinien je mieć w swojej ofercie również LVBet. Właśnie tych trzech bukmacherów możemy wskazać w przypadku zakładów bukmacherskich na Soldić vs Khalidov. Dlaczego? Ano choćby dlatego, że jeżeli mimo dogłębnej analizy nie jesteście pewni typów, to u wszystkich tych bukmacherów znajdziecie zakład bez ryzyka – czyli nawet jeżeli zakład Wam nie wyjdzie, bukmacher zwróci Wam środki na konto depozytowe lub bonusowe, zależnie od warunków danej promocji, które poznacie w naszych artykułach.

Obstawianie walki Khalidov vs Soldić z bonusem!

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP
Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 830 PLN!
LVBET
LVBET
Bonus Zakłady
Bonus powitalny do 3423 PLN!
kod promocji
BCVIP

Pamiętajcie, że rejestrując się za pośrednictwem portalu Legalni Bukmacherzy otrzymacie ekskluzywne bonusy, które nie są dostępne w standardowej ofercie bukmacherów. Po założeniu konta u wybranego bukmachera będziecie mieli możliwość obstawiania wydarzeń live, dlatego już teraz zachęcamy Was do zapoznania się z naszym artykułem, w którym opisujemy metody obstawiania na żywo.

3. Mamed Khalidov vs Roberto Soldić: kursy bukmacherskie (18.12.2021)

Jak już na początku wspomnieliśmy, zdecydowanym faworytem walki według bukmacherów jest Roberto Soldić. Kurs bukmacherski na Soldicia wynosi 1,53 w Fortunie przy 1,47 w STS, a przeliczniki na Khalidova wynoszą kolejno 2,69 w STS i 2,65 w Fortunie. Różnica jest całkiem spora, ale nie jest tak, że nie ma ku temu żadnych powodów. Fortuna wystawiła również kurs bukmacherski na Soldić – Khalidov w postaci remisu, tutaj to aż 45,00, aczkolwiek takiego rozwiązania po walce dwóch mistrzów kompletnie się nie spodziewamy.

Walka jest zakontraktowana na 5 rund, ale raczej nikt nie przewiduje, żeby te starcie aż tyle potrwało, dlatego zachęcamy, abyście zwrócili uwagę na zakłady w Fortunie dotyczące zakończenia walki w konkretnej rundzie. Aktualnie prezentują się one tak:

Koniec walki w: TAK NIE
1. rundzie 4.00 1.20
2. rundzie 5.00 1.13
3. rundzie 7.00 1.06
4. rundzie 10.00 1.01
5. rundzie 13.00 -

4. Khalidov vs Soldić: Data walki, miejce, bilety i transmisja – podstawowe informacje

Starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem odbędzie się podczas KSW 65 i jak już wspomnieliśmy, będzie największą walką w historii całej federacji. Data KSW 65: Chalidow vs Soldić została wyznaczona na 18 grudnia 2021 roku, a rozpoczęcie powinno mieć miejsce standardowo o 20:00. Mówimy tutaj jednak o całej gali, a pojedynek wieczoru powinien rozpocząć się około godziny 23 – być może będzie to miało miejsce bliżej 22, wszystko zależy jak potoczą się wcześniejsze starcia. Poza głównym starciem dojdzie jeszcze do bardzo ciekawie zapowiadającej się walki Torres – Parnasse (również o pas). Całe wydarzenie będzie miało miejsce na Arenie Gliwice.

Oprócz wyżej wspomnianej pary na gali KSW 65 w Gliwicach będziemy mogli zobaczyć walki:

  • Daniel Torres - Salahdine Parnasse
  • Damian Stasiak - Lom-Ali Eskijew
  • Roman Szymański - Mateusz Legierski
  • Adam Niedźwiedź - Ion Surdu
  • Patryk Likus - Luke Santarelli
  • Szamad Erzanukajew - Bartosz Rewera

Nie wymieniliśmy wszystkich par, ponieważ federacja KSW wciąż nie odsłoniła wszystkich kart.

Jak obejrzeć walkę Chalidow – Soldić? Bilety na galę są ciągle dostępne w cenach od 70 PLN, jeśli dodatkowo potrzebujecie miejsca parkingowego, kosztują one minimum 35 PLN, a wejściówka może również obejmować after party – wtedy dopłacić musimy przynajmniej 50 PLN. Dla tych, którzy wolą obejrzeć walkę Khalidov – Soldić na streamie, pozostaje wykupienie abonamentu ViaPlay, gdzie od KSW 65 będzie pokazywana każda gala KSW. Transmisja z Soldić – Khalidov nie będzie już dostępna w formie PPV.

5. Khalidov vs Soldić FAQ

5.1 📅 Kiedy walka Khalidov vs Soldić?

Starcie odbędzie się już dzisiaj(18 grudnia 2021 roku) podczas KSW 65. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00, ale sama walka wieczoru powinna mieć miejsce około 3 godzin później.

5.2 🔎 Gdzie znajdę kursy na Khalidov – Soldić?

Kursy bukmacherskie na dzisiejszą walkę Khalidov – Soldić są już dostępne w STS i Fortunie, a niebawem powinny się pojawić na portalu LVBet – u tych bukmacherów zyskasz jeszcze więcej, jeżeli zarejestrujesz się za pośrednictwem portalu Legalni Bukmacherzy – po więcej szczegółów sprawdź nasz artykuł!

5.3 💰 Jak obstawiać Soldić – Khalidov?

Typy bukmacherskie na Khalidov – Soldić znajdziecie w naszym artykule – naszym zdaniem najpewniejszym wyborem jest postawienie na to, że walka skończy się przez TKO/KO.

skomentuj Khalidov–SoldićTypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie