Ghana – Urugwaj Typy Bukmacherskie

Ghana – Urugwaj Typy Bukmacherskie

1. Analiza przed Ghana – Urugwaj: H2H, absencje, składy

Zanim przejdziemy do teraźniejszości, chwila o historii. A w zasadzie o jednym, bardzo ważnym dla obu krajów meczu.

Dokładnie 2 lipca 2010 roku Urugwaj i Ghana zmierzyły się na MŚ w RPA. To był mecz ćwierćfinałowy, który w regulaminowym czasie gry zakończył się wynikiem 1:1 po golach Forlana i Muntarego. Zespół z Afryki mógł wyjść na prowadzenie i uniknąć karnych, ale Luis Suarez wybił piłkę ręką, za co dostał czerwoną kartkę. W rzutach karnych lepsi okazali się Urugwajczycy, a marzenia Ghany o awansie zostały pogrzebane po strzale Sebastiana Abreu.

2. Typy bukmacherskie na Ghana – Urugwaj

Czy warto wobec tego w typach bukmacherskich na Ghana – Urugwaj brać pod uwagę wspomniany mecz, zwłaszcza, że wiele już minęło od tego czasu, a drużyny mocno się zmieniły? Mimo wszystko naszym zdaniem tak. Poniżej znajdziesz nasze prognozy przed meczem Ghany i Urugwaju, a typy bukmacherskie przed MŚ 2022 odszukasz również na naszym portalu!

2.1 ✔️Pewny typ bukmacherski na Ghana – Urugwaj: BTS

To na pewno będzie zacięty mecz. Bez względu na to jak dużym faworytem jest Urugwaj, Ghana postawi się ekipie z Ameryki Południowej. Nasz typ bukmacherski na Ghana – Urugwaj to obie drużyny strzelą.

2.2 ✔️Typ bukmacherski na dokładny wynik Ghana – Urugwaj: 1:2

Nie jesteśmy zwolennikami typowania wyniku Ghana – Urugwaj. Jesteśmy najbliżsi wyniku 1:2 natomiast pozostawilibyśmy to bardziej na konkursy typerskie, aniżeli zakłady na pieniądze.

2.3 ✔️ Ghana – Urugwaj darmowe typy bukmacherskie – wysokie kursy

Typ na wysokie kursy w meczu Ghana – Urugwaj? Skoro typujemy BTS to można zagrać równie dobrze over 2,5 – Urugwaj jest mocniejszą drużyną i powinien wygrać. Jesteśmy też przekonani, że mecz rozkręci się w drugiej połowie, więc zakład na więcej goli w drugiej połowie również wydaje się sensowny.

2.4 ✔️Pozostałe typy na Ghana – Urugwaj

Zależnie jak do tematu podejdą bukmacherzy, niezły może być też pomysł obstawiania stałych fragmentów. Jeżeli nie będzie zbyt wysoko ustalony pułap, to over na rzuty rożne to ciekawy pomysł.

3. Co gdzie i jak. Ghana – Urugwaj: data, godzina, transmisja

Data spotkania Ghana – Urugwaj to 2 XII o 16:00. Zostanie ono rozegrane na Stadionie Al-Janoub w Al-Wakrah. Transmisję z Ghana – Urugwaj obejrzycie za darmo w telewizji TVP oraz na portalu sportowego kanału Telewizji Polskiej.

Standardowy bonus na Super Tipster
Konkurs typerski o pulę 155€ - każdego tygodnia!

4. Ghana – Urugwaj zakłady bukmacherskie – gdzie obstawiać?

Jak obstawiać zakłady na Urugwaj – Ghana to tylko u legalnych bukmacherów. Ale że tych namnożyło się w ostatnim czasie, to wybraliśmy dla Was najlepsze opcje poniżej. Możecie również sprawdzić kody promocyjne na legalne zakłady, które gwarantują Wam ekskluzywne bonusy!

4.1 🟡 Obstawianie Ghana – Urugwaj w Fortunie

Fortuna na ten moment daje nam zakłady bukmacherskie na Ghana – Urugwaj z wysokim kursem na faworyta, a to bardzo ważne. Na ten wysoki kurs możemy zagrać z w darmowym zakładem za rejestrację, dostępny z naszym odnośnikiem.

Bonus na MŚ w Fortunie

Fortuna
Fortuna
Bonus Zakłady
Bonus do 630 PLN!
Kod promocyjny
Odkryj kod

4.2 🔵 Wysokie kursy na Ghana – Urugwaj w STS

Mecz Ghana – Urugwaj obstawicie również w STS, kursy w tym serwisie stoją na wysokim poziomie, podobnie jak ogólna użyteczność portalu. A jak chcecie zaryzykować, to idealnie, bo STS ma cashback na mecze MŚ i nie tylko – z naszym kodem: LBVIP.

Bonus na MŚ w STS

STS
STS
Bonus Zakłady
Bonus do 1660 PLN!
Kod promocyjny
LBVIP

4.3 ⚫ Bonus na zakłady Ghana – Urugwaj w LVBet

Choć LVBet na mecz Ghana – Urugwaj zakładów bukmacherskich jeszcze nie ma i tak warto o nim wspomnieć. To tutaj obstawicie z najwyższym bonusem i niewątpliwie po udostępnieniu kursów, będzie można przebierać w niekoniecznie oczywistych zdarzeniach.

Bonus na MŚ w LVBet

LVBET
LVBET
Bonus Zakłady
Bonus do 3423 PLN!
kod promocji
BCVIP

5. Najwyższe kursy bukmacherskie: Ghana – Urugwaj

Najwyższy kurs bukmacherski na Ghana – Urugwaj przy postawieniu na „2” czyli Urugwaj wynosi 1,85 w Fortunie (w STS wynosi 1,75). Jeżeli chcecie obstawiać „1” to w STS przelicznik to aż 5,25 (przy 4,50 w Fortunie). Na remis różnica jest nieco mniejsza – 3,50 w STS vs 3,40 w Fortunie. Pozostałe kursy bukmacherskie na Ghana – Urugwaj pojawią się we wspomnianych serwisach bliżej meczu.

6. Co musisz wiedzieć o Ghana – Urugwaj? (FAQ)

6.1 🕓 O której mecz Ghana – Urugwaj?

Spotkanie rozpocznie się o 16:00, 2 grudnia czyli w piątek.

6.2 🧐 Jacy bukmacherzy mają zakłady na Ghana – Urugwaj?

Zakłady na Ghana – Urugwaj znajdziesz już w STS oraz Fortunie – pamiętaj o bonusach od serwisu Legalni Bukmacherzy!

6.3 🤑 Jaki wybrać typ bukmacherski na Ghana – Urugwaj?

Nasz typ bukmacherski na Ghana – Urugwaj to BTS.

skomentuj Ghana–UrugwajTypyBukmacherskie
Komentarze (0)
Graj odpowiedzialnie